Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#101 2011-05-26 20:06

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Makleris rašė:

Bardo rašė:

zyrtecs rašė:


i mitybos planus pasiziurek

Čia tas pats kas teigti kad žemė plokščia nes taip sakė bažnyčia.
Nu jei tikrai tai reiškia apie 60gr baltymo pas mane isgaruos kažkur sad(((

o manai, kad tavo kunas pasisavina visus baltymus? t.y. 200 ant 67kg?

Realiai pas mane gaunas apie 160 iš normalių šaltinių ir like iš augalinių.
Pasisavint tai viską pasiima, kiek augimui, kiek raumenims, kiek smegenims tikrai nieks nežino, tačiau jis niekur nedingsta.
Baltymas pradedamas "skaldyt" skrandyje proteazės jei neklystu (dėl šito gali but kad ir maišau neatsimenu) Tada keliauja į plonają žarna kurios ilgis kažkur 6m. ten gali išbūt iki 72valandų, ir visą tą laiką amino rugštys gali būt absorbuojamos
Žinoma visas baltymas nebus panaudotas, absorbuoja tikrai ne 100 proc, kiek neatsimenu bet kažkur 80-100 tarpe. dar priklauso ir nuo BV

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#102 2011-05-26 20:12

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Bardo rašė:

Makleris rašė:

Bardo rašė:


Čia tas pats kas teigti kad žemė plokščia nes taip sakė bažnyčia.
Nu jei tikrai tai reiškia apie 60gr baltymo pas mane isgaruos kažkur sad(((

o manai, kad tavo kunas pasisavina visus baltymus? t.y. 200 ant 67kg?

Realiai pas mane gaunas apie 160 iš normalių šaltinių ir like iš augalinių.
Pasisavint tai viską pasiima, kiek augimui, kiek raumenims, kiek smegenims tikrai nieks nežino, tačiau jis niekur nedingsta.
Baltymas pradedamas "skaldyt" skrandyje proteazės jei neklystu (dėl šito gali but kad ir maišau neatsimenu) Tada keliauja į plonają žarna kurios ilgis kažkur 6m. ten gali išbūt iki 72valandų, ir visą tą laiką amino rugštys gali būt absorbuojamos
Žinoma visas baltymas nebus panaudotas, absorbuoja tikrai ne 100 proc, kiek neatsimenu bet kažkur 80-100 tarpe. dar priklauso ir nuo BV

Kaip cia taip- viska pasiima, baltymu perteklius niekur nedigsta, bet niekas nezino, kur jis nuseda?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#103 2011-05-26 20:22

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

sofa rašė:

wopper rašė:

sofa rašė:


Matau sitam forumui truksta biski logikos? Dabar tu perskaityk dar karta mano tema, o tada paskaityk savo. Bent biski logsikai mastatintis ir atreipiantis demesy i tema zmogus supras, jog as noriu pasakyti, kad galima valgyti tiek kartu, kiek nori, svarbiausia, surinkti marko ir kalorijas. Jau trecia karta sita rasau, reikes ir toliau kartosiu, kol atmintinai ismoksit.
Kas bent biski kertat anglu, nueikit i bodybuilding.com/forum ir parasykit savo teorijas, jums duos atsakymus, bet jus vistiek savo varysit. Daviau pavyzdziu, bet tiesa ignoruojama wink

Zodziu, tema toliau pildysim.

tu pyk nepyk ant manes, sakyk jog logikos neturiu, bet dar karta pakartosiu ir as.cituoju tavo zodzius.,,AS NORIU PASAKYTI, KAD GALIMA VALGYTI TIEK KARTU, KIEK NORI, SVARBIAUSIA SURINKTI MARKO IR KALORIJAS" o db ar pats paskaitei ka parasiau apie save , kad man 3 kartai netinka? as ir tenoriu valgyt 3 kartus, prisikimst skrandi ir tiek, bet man tai netinka, tai ka man dabar daryt. vadovautis tavo sitais straipsniais? p.s. anglu suprantu ir skaiciau ikeltus straipsnius smile ps.s. as draugiskai, nieko nenoriu izeist ar dar ka, tiesiog dar karta pasikartosiu, tikrai ne visiems sitas tinka

Teisingai, tau netinka, tu valgai kiek kartu nori, taciau tema apie tai, jog nebutina valgyt BUTENT 5-6 kartus per diena, nes visi galvoja, jog organizmas gali pasisavinti per viena valgyma 30g.

teoriskai reikia est kas 3h,bo per tiek laiko organizmas pasisavina viska ir tada badas raumenims jai needi:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#104 2011-05-26 20:28

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

sofa rašė:

Makleris rašė:

Bardo rašė:

Čia tas pats kas teigti kad žemė plokščia nes taip sakė bažnyčia.
Nu jei tikrai tai reiškia apie 60gr baltymo pas mane isgaruos kažkur sad(((

o manai, kad tavo kunas pasisavina visus baltymus? t.y. 200 ant 67kg?

Prie ko cia tie 200? Juk kiekvienas nusistatom kiek reikia baltymu per diena is tiek vartojam. Vel gi, man atrodo, kad tu perdaug prisiskaitei delfi.lt straipsniu, paskiau isvedineja formules kaip zytecs.

Sofa jos jau isvestos dumbom tu pasakiai .,kad delfi.lt nesamone parasyta vadinasi tavo nuomones ir klausytis !

Paskutinį kartą taisė zyrtecs (2011-05-26 20:41)

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#105 2011-05-26 20:37

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

OZ rašė:

wopper rašė:

sofa rašė:


Matau sitam forumui truksta biski logikos? Dabar tu perskaityk dar karta mano tema, o tada paskaityk savo. Bent biski logsikai mastatintis ir atreipiantis demesy i tema zmogus supras, jog as noriu pasakyti, kad galima valgyti tiek kartu, kiek nori, svarbiausia, surinkti marko ir kalorijas. Jau trecia karta sita rasau, reikes ir toliau kartosiu, kol atmintinai ismoksit.
Kas bent biski kertat anglu, nueikit i bodybuilding.com/forum ir parasykit savo teorijas, jums duos atsakymus, bet jus vistiek savo varysit. Daviau pavyzdziu, bet tiesa ignoruojama wink

Zodziu, tema toliau pildysim.

tu pyk nepyk ant manes, sakyk jog logikos neturiu, bet dar karta pakartosiu ir as.cituoju tavo zodzius.,,AS NORIU PASAKYTI, KAD GALIMA VALGYTI TIEK KARTU, KIEK NORI, SVARBIAUSIA SURINKTI MARKO IR KALORIJAS" o db ar pats paskaitei ka parasiau apie save , kad man 3 kartai netinka? as ir tenoriu valgyt 3 kartus, prisikimst skrandi ir tiek, bet man tai netinka, tai ka man dabar daryt. vadovautis tavo sitais straipsniais? p.s. anglu suprantu ir skaiciau ikeltus straipsnius smile ps.s. as draugiskai, nieko nenoriu izeist ar dar ka, tiesiog dar karta pasikartosiu, tikrai ne visiems sitas tinka

Jei rinkt tau jau reikia kokias 5000-6000 kcal, gali but, kad tikrai netinka tau, ir jau reikia daugiau valgiu... jei nera taip, tai kazka negerai darai... duomenis savo parasytum aiskiau butu...

OZ, tave as maciau klaipedoj varzybose ar ne? dabar galvoju... su Plienu buvai ar ne tu?

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#106 2011-05-26 20:40

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Makleris rašė:

Bardo rašė:

Makleris rašė:

o manai, kad tavo kunas pasisavina visus baltymus? t.y. 200 ant 67kg?

Realiai pas mane gaunas apie 160 iš normalių šaltinių ir like iš augalinių.
Pasisavint tai viską pasiima, kiek augimui, kiek raumenims, kiek smegenims tikrai nieks nežino, tačiau jis niekur nedingsta.
Baltymas pradedamas "skaldyt" skrandyje proteazės jei neklystu (dėl šito gali but kad ir maišau neatsimenu) Tada keliauja į plonają žarna kurios ilgis kažkur 6m. ten gali išbūt iki 72valandų, ir visą tą laiką amino rugštys gali būt absorbuojamos
Žinoma visas baltymas nebus panaudotas, absorbuoja tikrai ne 100 proc, kiek neatsimenu bet kažkur 80-100 tarpe. dar priklauso ir nuo BV

Kaip cia taip- viska pasiima, baltymu perteklius niekur nedigsta, bet niekas nezino, kur jis nuseda?

Speju kad energijai konfertuojama

sporcmenas-2 rašė:

teoriskai reikia est kas 3h,bo per tiek laiko organizmas pasisavina viska ir tada badas raumenims jai needi:Dbig_smile

Nu tikrai jau per tris valandas maisto nebaigia virškint



Beto jei tik 30gr virskintu, tai kiek 150gr vistienos ir fsio norma perzengiam?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#107 2011-05-26 20:44

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Bardo rašė:

Makleris rašė:

Bardo rašė:


Realiai pas mane gaunas apie 160 iš normalių šaltinių ir like iš augalinių.
Pasisavint tai viską pasiima, kiek augimui, kiek raumenims, kiek smegenims tikrai nieks nežino, tačiau jis niekur nedingsta.
Baltymas pradedamas "skaldyt" skrandyje proteazės jei neklystu (dėl šito gali but kad ir maišau neatsimenu) Tada keliauja į plonają žarna kurios ilgis kažkur 6m. ten gali išbūt iki 72valandų, ir visą tą laiką amino rugštys gali būt absorbuojamos
Žinoma visas baltymas nebus panaudotas, absorbuoja tikrai ne 100 proc, kiek neatsimenu bet kažkur 80-100 tarpe. dar priklauso ir nuo BV

Kaip cia taip- viska pasiima, baltymu perteklius niekur nedigsta, bet niekas nezino, kur jis nuseda?

Speju kad energijai konfertuojama

sporcmenas-2 rašė:

teoriskai reikia est kas 3h,bo per tiek laiko organizmas pasisavina viska ir tada badas raumenims jai needi:Dbig_smile

Nu tikrai jau per tris valandas maisto nebaigia virškint

bet baigia skaidyt,jau bent taip raso,o jkai su skrandziu bedos tai cia jo tada:D

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#108 2011-05-26 21:05

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Savas4u rašė:

OZ, tave as maciau klaipedoj varzybose ar ne? dabar galvoju... su Plienu buvai ar ne tu?

Tikrai ne...

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#109 2011-05-26 21:14

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Kai teoretiku prasoma idet foto ka pasieke per sitas super duper dietas, jie baidosi ir sako vos ne tik pradejau sportuot , bet tingiu valgyt 6 kartus, tai valgau 2 kartus nes tipo skaiciau kad kiti taip daro tai ir as taip darysiu ir busiu didelis big_smile
Pasiskaito tokiu straipsneliu, su foto pries 3 menesius ir po 3 menesiu, kur saudosi sterus stipriai, ir jie galvoja kad jie visa tai pasieke per tokias dietas. Na zodziu graudziai atrodote, kai baidotes pasirodyt viesai. Vienas 60kg sveria, kitas turbut 65? big_smile Tingit valgyt tai ieskot kas lengviau? Ne jums sportas man rodos sitas.
Na nieko pasibandysit ant saves, poto taip ir mesit sporta, arba grysit prie 5-6 valgymu. O foto kaip mes dabar jusu nematom, taip ir NIEKADA nematysim, kadangi ne jums silpnavaliai sis sportas..

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#110 2011-05-26 21:17

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Mandras rašė:

Kai teoretiku prasoma idet foto ka pasieke per sitas super duper dietas, jie baidosi ir sako vos ne tik pradejau sportuot , bet tingiu valgyt 6 kartus, tai valgau 2 kartus nes tipo skaiciau kad kiti taip daro tai ir as taip darysiu ir busiu didelis big_smile
Pasiskaito tokiu straipsneliu, su foto pries 3 menesius ir po 3 menesiu, kur saudosi sterus stipriai, ir jie galvoja kad jie visa tai pasieke per tokias dietas. Na zodziu graudziai atrodote, kai baidotes pasirodyt viesai. Vienas 60kg sveria, kitas turbut 65? big_smile Tingit valgyt tai ieskot kas lengviau? Ne jums sportas man rodos sitas.
Na nieko pasibandysit ant saves, poto taip ir mesit sporta, arba grysit prie 5-6 valgymu. O foto kaip mes dabar jusu nematom, taip ir NIEKADA nematysim, kadangi ne jums silpnavaliai sis sportas..

Tai aš nesuprantu dėl ko čia ta visa neapykanta iš tavo pusės?

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#111 2011-05-26 21:19

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

O dabar turbut mane vel nusiusit skaityti koki straipsni ? Kiti taip daro ir jus taip darot? big_smile
Katik susipazino su siomis dietomis, speju nedaugiau kaip pries ~1 menesi, sofos atveju kaip matau taip ir yra, ir ateina i saita, ir rezia jus durneliai valgot 5-6 kartus, o as 2 valgau ir taipat progresuoju.
Zmogau tu visu pirmiausia pasibandyk pusmeti sita dieta, parodai rezultatus, tada kazka galesim kalbeti kas yra kas.
O dabar... Perskaite straipsni ir visam forumui persa savo paistalus, kad visi jus taip darykit.
Parodai rezultatus, ir tada galesim pakalbeti  kazka.

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#112 2011-05-26 21:20

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Mandras rašė:

O dabar turbut mane vel nusiusit skaityti koki straipsni ? Kiti taip daro ir jus taip darot? big_smile
Katik susipazino su siomis dietomis, speju nedaugiau kaip pries ~1 menesi, sofos atveju kaip matau taip ir yra, ir ateina i saita, ir rezia jus durneliai valgot 5-6 kartus, o as 2 valgau ir taipat progresuoju.
Zmogau tu visu pirmiausia pasibandyk pusmeti sita dieta, parodai rezultatus, tada kazka galesim kalbeti kas yra kas.
O dabar... Perskaite straipsni ir visam forumui persa savo paistalus, kad visi jus taip darykit.
Parodai rezultatus, ir tada galesim pakalbeti  kazka.

+

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#113 2011-05-26 21:21

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Bardo rašė:

Mandras rašė:

Kai teoretiku prasoma idet foto ka pasieke per sitas super duper dietas, jie baidosi ir sako vos ne tik pradejau sportuot , bet tingiu valgyt 6 kartus, tai valgau 2 kartus nes tipo skaiciau kad kiti taip daro tai ir as taip darysiu ir busiu didelis big_smile
Pasiskaito tokiu straipsneliu, su foto pries 3 menesius ir po 3 menesiu, kur saudosi sterus stipriai, ir jie galvoja kad jie visa tai pasieke per tokias dietas. Na zodziu graudziai atrodote, kai baidotes pasirodyt viesai. Vienas 60kg sveria, kitas turbut 65? big_smile Tingit valgyt tai ieskot kas lengviau? Ne jums sportas man rodos sitas.
Na nieko pasibandysit ant saves, poto taip ir mesit sporta, arba grysit prie 5-6 valgymu. O foto kaip mes dabar jusu nematom, taip ir NIEKADA nematysim, kadangi ne jums silpnavaliai sis sportas..

Tai aš nesuprantu dėl ko čia ta visa neapykanta iš tavo pusės?

Pas manes neapykantos nera, pas taves irgi kaip matau. O tarkim "sofos" komentarai skrieja tokiu tonu, tai toks ispudis kad jis butu belenkiek pasiekes siame sporte, nors nesenai sportuoja, ir pries 1 menesi mitybos skiltyje prase patarimu ka jam valgyti dienos begyje, tai patikek graudziai atrodo , kai po menesio atbega ir persa savo mitybas visiems ka perskaite. Graudoka

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#114 2011-05-26 21:23

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Mandras rašė:

Kai teoretiku prasoma idet foto ka pasieke per sitas super duper dietas, jie baidosi ir sako vos ne tik pradejau sportuot , bet tingiu valgyt 6 kartus, tai valgau 2 kartus nes tipo skaiciau kad kiti taip daro tai ir as taip darysiu ir busiu didelis big_smile
Pasiskaito tokiu straipsneliu, su foto pries 3 menesius ir po 3 menesiu, kur saudosi sterus stipriai, ir jie galvoja kad jie visa tai pasieke per tokias dietas. Na zodziu graudziai atrodote, kai baidotes pasirodyt viesai. Vienas 60kg sveria, kitas turbut 65? big_smile Tingit valgyt tai ieskot kas lengviau? Ne jums sportas man rodos sitas.
Na nieko pasibandysit ant saves, poto taip ir mesit sporta, arba grysit prie 5-6 valgymu. O foto kaip mes dabar jusu nematom, taip ir NIEKADA nematysim, kadangi ne jums silpnavaliai sis sportas..

O jei pamatysi ta pasiekusi, kuris taip valgydamas uzaugo? kas tada pasikeis? 2-3 kartus valgyt pradesi ir mesi 5-6? big_smile Kaip cia susijes sunkumas/valia su valgymu skaicium?

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#115 2011-05-26 21:24

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Gal sutariam, kad nesiginčyjam dėl naudingumo, jei turit kokį argumentą stiprų dėkit.
Ginčytis kad X geriau už Y tikrai neverta, mes už savo teiginius kovosim, jūs už savuosius, taip kad gausis ginčas be galo.

Mano pasiūlymas būtų, palaukim ir pažiūrėsim kaip bus, jei tikrai klystam tai ir progreso nebus, tik regresas, aš pats logą pradėsiu vest, ir stebėsiu kaip viskas juda. Sofa irgi manau idės rezultatus savo laikui bėgant, taip kad pagyvensim pamatysim

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#116 2011-05-26 21:24

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Mandras rašė:

Bardo rašė:

Mandras rašė:

Kai teoretiku prasoma idet foto ka pasieke per sitas super duper dietas, jie baidosi ir sako vos ne tik pradejau sportuot , bet tingiu valgyt 6 kartus, tai valgau 2 kartus nes tipo skaiciau kad kiti taip daro tai ir as taip darysiu ir busiu didelis big_smile
Pasiskaito tokiu straipsneliu, su foto pries 3 menesius ir po 3 menesiu, kur saudosi sterus stipriai, ir jie galvoja kad jie visa tai pasieke per tokias dietas. Na zodziu graudziai atrodote, kai baidotes pasirodyt viesai. Vienas 60kg sveria, kitas turbut 65? big_smile Tingit valgyt tai ieskot kas lengviau? Ne jums sportas man rodos sitas.
Na nieko pasibandysit ant saves, poto taip ir mesit sporta, arba grysit prie 5-6 valgymu. O foto kaip mes dabar jusu nematom, taip ir NIEKADA nematysim, kadangi ne jums silpnavaliai sis sportas..

Tai aš nesuprantu dėl ko čia ta visa neapykanta iš tavo pusės?

Pas manes neapykantos nera, pas taves irgi kaip matau. O tarkim "sofos" komentarai skrieja tokiu tonu, tai toks ispudis kad jis butu belenkiek pasiekes siame sporte, nors nesenai sportuoja, ir pries 1 menesi mitybos skiltyje prase patarimu ka jam valgyti dienos begyje, tai patikek graudziai atrodo , kai po menesio atbega ir persa savo mitybas visiems ka perskaite. Graudoka

Tu argumentu pateikima pirsimu vadini? Tu ant tiek atsilupes, kad per menesi valgyt nesugebesi ismokt? zmones masina vairuot per menesi ismoksta, kas cia keisto?

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#117 2011-05-26 21:27

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

niekas nepasikeis bet zmogus bus yrodes kad ir su 2 valgiais progresuot galima ir valio jam... bet esme tame kad visi jus vos ne durneliai as zinau geiau ir valgyt reikia 2-3 kartus...

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#118 2011-05-26 21:31

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Tai po galais, laikotes situ super duper dietu per diena su 2 valgiais, tai kuriat savo loga ir sekam jusu progresa, kame problema? Ir mums bus idomu ir jums. O kad cia remiates kazkokiais tai zmonemis kuriu tikrai yra vienetai sakykime kolkas, tai nieko neirodo. Kuriat loga, sekam loga. Seka progresus , regresus, ir galbut vienas kitas sio forumieciu narys rysis tokiom dietomis, o dabar sukaujat, myzaujat, kad cia geriausios dietos pasaulyje, bet kai pradedama kalbeti apie jus pacius, tai viskas, pradedat kalbeti butus ir nebutus dalykus ir kreipiat tema kitu rakursu?

Paskutinį kartą taisė Mandras (2011-05-26 21:31)

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#119 2011-05-26 21:34

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Jau gerus 2 menesius trimituojat su sitomis dietomis, tai prasom jau vis sis tas tie 2 menesiai, jau galima siokias tokias isvadas daryt, jau pastebejot kazkokius pliusus ir minusus, tai pasidalinate savo ziniomis, o ne ispuciat akis ir metat linka, ir sakot skaitykit kaip zmogelis is kito pasaulio progresuoja.

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#120 2011-05-26 21:35

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

as jau sofai siuliau loga uzvest bet man tik primete zmoniu foto ir pasake kad sito turetu pakakt... realiausias pretendentas logui uzvest yra Bardo... to ir laukiam wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#121 2011-05-26 21:36

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

gedemas rašė:

niekas nepasikeis bet zmogus bus yrodes kad ir su 2 valgiais progresuot galima ir valio jam... bet esme tame kad visi jus vos ne durneliai as zinau geiau ir valgyt reikia 2-3 kartus...

noreciau pamatyt ta progresa su 2valgymais:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#122 2011-05-26 21:36

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Mandras rašė:

Tai po galais, laikotes situ super duper dietu per diena su 2 valgiais, tai kuriat savo loga ir sekam jusu progresa, kame problema? Ir mums bus idomu ir jums. O kad cia remiates kazkokiais tai zmonemis kuriu tikrai yra vienetai sakykime kolkas, tai nieko neirodo. Kuriat loga, sekam loga. Seka progresus , regresus, ir galbut vienas kitas sio forumieciu narys rysis tokiom dietomis, o dabar sukaujat, myzaujat, kad cia geriausios dietos pasaulyje, bet kai pradedama kalbeti apie jus pacius, tai viskas, pradedat kalbeti butus ir nebutus dalykus ir kreipiat tema kitu rakursu?

Bet tu rimtai besmegenis ar kas tau yra? kur parasyta, kad cia GERIAUSIA DIETA ar GERIAUSIAS BUDAS? Kur cia kas sukauja/myzauja? Kiek mokesi uz tuos logus? seniai cia nebelabai zinau kas cia vyksta, bet gal bosas tu cia? Jei vapsie suprastum kanors apie sita reikala nerasytum tokiu nesamoniu ir neimtum uz pvz konkreciu zmoniu, nes tas irodo 0, primetus kiek faktoriu lemia galutini rezultatu... pabaigai galiu pasakyt, atsipusk, atsipalaiduok ir eik pavalgyt, gal jau 2h praejo ir bicepsai katabolizuojas... nepatinka tema, eini i logus ir mokais is kitu patirties, kame problema?

Neprisijungęs

 
Mandras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-10
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 6

#123 2011-05-26 21:40

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Ziuriu bergdzias reikalas cia su jumis, kai pradedama kalbeti apie JUS DIETININKUS, jus vel kreipiat tema, ir vel viskas is naujo. TRUKT UZ VADZIU VEL IS PRADZIu
Nebera kaip matau ka ir cia sneket wink))

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#124 2011-05-26 21:44

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

sporcmenas-2 rašė:

gedemas rašė:

niekas nepasikeis bet zmogus bus yrodes kad ir su 2 valgiais progresuot galima ir valio jam... bet esme tame kad visi jus vos ne durneliai as zinau geiau ir valgyt reikia 2-3 kartus...

noreciau pamatyt ta progresa su 2valgymais:Dbig_smilebig_smile

noreciau ir as... bet kad niekas nerodo...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#125 2011-05-26 21:44

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Mandras rašė:

Ziuriu bergdzias reikalas cia su jumis, kai pradedama kalbeti apie JUS DIETININKUS, jus vel kreipiat tema, ir vel viskas is naujo. TRUKT UZ VADZIU VEL IS PRADZIu
Nebera kaip matau ka ir cia sneket wink))

Tau cia nebuvo nuo pat pradziu... Dietininku logai kitose temuose...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net