Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pauliuxasz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-16
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#5901 2011-06-18 14:13

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

:d

Neprisijungęs

 
Jokotau
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 1

#5902 2011-06-19 20:16

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, mastau prijungti koki nors energetika i savo papildu raciona. vartosiu ji ne visada o tik sunkiu treniruociu metu ir dienomis kai labai truks motyvacijos. skaitydamas susidariau ispudi kad geriausi no xplode ir jack3d, ar tikrai? ziurejau "animal rage" dar, pirmas skirtumas kuri pamaciau tai kad pagrindini ingridenta jie nurodo ne NO kaip pirmi du bet kofeina, gerai/blogai? kitu ingriendu daugumos nesuprantu. ka pasiulytumet is ju pabandyti?

buciau dekingas uz visas nuomones smile

Paskutinį kartą taisė Jokotau (2011-06-19 20:27)

Neprisijungęs

 
rimviux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-11
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 0

#5903 2011-06-19 21:38

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

gali pabandyti animal rage, jis turi tikrai daug kofeino ir jeigu kofeinas tave veza, tai butent animal rage ir rinkis, jeigu nori daugiau pumpo imk no-xplode, jack3d irgi energetikas labiau kurio berods pagrindine varomoji medziaga dmaa su kofeinu, taigi rinktis yra is ko, imk bet kuri, bet kiekviena karta vis nauja, ir matysi kas geriausiai veikia

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#5904 2011-06-20 13:22

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Jokotau rašė:

Sveiki, mastau prijungti koki nors energetika i savo papildu raciona. vartosiu ji ne visada o tik sunkiu treniruociu metu ir dienomis kai labai truks motyvacijos. skaitydamas susidariau ispudi kad geriausi no xplode ir jack3d, ar tikrai? ziurejau "animal rage" dar, pirmas skirtumas kuri pamaciau tai kad pagrindini ingridenta jie nurodo ne NO kaip pirmi du bet kofeina, gerai/blogai? kitu ingriendu daugumos nesuprantu. ka pasiulytumet is ju pabandyti?

buciau dekingas uz visas nuomones smile

Ziurint ko tu tikiesi, gan skirtingi sie papildai, bet as is savo patirties rekomenduoju xplode. Nei per stiprus, bet tikrai ne per silpnas, man jis aukso vertes big_smile

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#5905 2011-06-20 22:15

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

http://www.bulkpowders.co.uk/product.ph … mino_acids ka galvojat apie sitas prekes??.... man is forumo dileriu neina pirkti nes esu UK tai nesiulykit bet, ar verti sitie produktai demesio vienas zmogus minejo kad cia gryni papildai nenusileidzia brandams bet skonis prastas be jokiu saldikliu ir kitko... smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#5906 2011-06-20 22:20

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kiemas rašė:

http://www.bulkpowders.co.uk/product.php/242/8/branched_chain_amino_acids ka galvojat apie sitas prekes??.... man is forumo dileriu neina pirkti nes esu UK tai nesiulykit bet, ar verti sitie produktai demesio vienas zmogus minejo kad cia gryni papildai nenusileidzia brandams bet skonis prastas be jokiu saldikliu ir kitko... smile

jei neklystu, lexus gali ir i uk issiust

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5907 2011-06-20 22:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kiemas rašė:

http://www.bulkpowders.co.uk/product.php/242/8/branched_chain_amino_acids ka galvojat apie sitas prekes??.... man is forumo dileriu neina pirkti nes esu UK tai nesiulykit bet, ar verti sitie produktai demesio vienas zmogus minejo kad cia gryni papildai nenusileidzia brandams bet skonis prastas be jokiu saldikliu ir kitko... smile

www.OnSaleSupplements.com daugelis produktu pigiau nei BulkPowderiai.
10% nuolaidos kodas - knet10

I UK siuntinukas keliauja apie 5darbo dienas.

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#5908 2011-06-20 22:56

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lexusrx rašė:

kiemas rašė:

http://www.bulkpowders.co.uk/product.php/242/8/branched_chain_amino_acids ka galvojat apie sitas prekes??.... man is forumo dileriu neina pirkti nes esu UK tai nesiulykit bet, ar verti sitie produktai demesio vienas zmogus minejo kad cia gryni papildai nenusileidzia brandams bet skonis prastas be jokiu saldikliu ir kitko... smile

www.OnSaleSupplements.com daugelis produktu pigiau nei BulkPowderiai.
10% nuolaidos kodas - knet10

I UK siuntinukas keliauja apie 5darbo dienas.

Dekui bet pastebejau kad siuntimas nuo gramu priklauso pavizui  8 eurai uz 2kg. o bulkpowders kazkur 5svarai nepriklausomai nuo kiekio o dar plius jei imi uz 100 svaru bus nemokamai. onsalesuplements pliusas tas kad yra brandu iskart zinai apie ka kalba eina ir kokio poveikio tiketis, viskas butu super jei ne delivery charges smile

Paskutinį kartą taisė kiemas (2011-06-20 22:58)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5909 2011-06-20 23:18

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kiemas rašė:

lexusrx rašė:

kiemas rašė:

http://www.bulkpowders.co.uk/product.php/242/8/branched_chain_amino_acids ka galvojat apie sitas prekes??.... man is forumo dileriu neina pirkti nes esu UK tai nesiulykit bet, ar verti sitie produktai demesio vienas zmogus minejo kad cia gryni papildai nenusileidzia brandams bet skonis prastas be jokiu saldikliu ir kitko... smile

www.OnSaleSupplements.com daugelis produktu pigiau nei BulkPowderiai.
10% nuolaidos kodas - knet10

I UK siuntinukas keliauja apie 5darbo dienas.

Dekui bet pastebejau kad siuntimas nuo gramu priklauso pavizui  8 eurai uz 2kg. o bulkpowders kazkur 5svarai nepriklausomai nuo kiekio o dar plius jei imi uz 100 svaru bus nemokamai. onsalesuplements pliusas tas kad yra brandu iskart zinai apie ka kalba eina ir kokio poveikio tiketis, viskas butu super jei ne delivery charges smile

Dekui, uz pastebejimus.Sutinku, jog pristatymo tarifu sistema galetu buti lankstesne vartotojo naudai,ypac perkant uz didesne suma.

Labai greitu metu bus svetaines atnaujinimas ir idiegta keletas naujoviu :

a. fiksuotas pristatymo mokestis Lietuvoje 2EUR
b. mazhesni pristatymo ikainiai Europos Sajungoje
c. mazhesni pristatymo ikainiai Worldwide
d. nemokamas pristatymas perkant virsh 150EUR visoje Europos Sajungoje
e. galimybe ishsirinkti NEMOKAMA meginuka
f.  platesnis grynuju produktu asortimentas
g. platesnis brandiniu produktu asortimentas

Neprisijungęs

 
Jigis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-31
Žinutės: 328
Atsiliepimai: 0

#5910 2011-06-21 08:07

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lexusrx rašė:

kiemas rašė:

lexusrx rašė:


www.OnSaleSupplements.com daugelis produktu pigiau nei BulkPowderiai.
10% nuolaidos kodas - knet10

I UK siuntinukas keliauja apie 5darbo dienas.

Dekui bet pastebejau kad siuntimas nuo gramu priklauso pavizui  8 eurai uz 2kg. o bulkpowders kazkur 5svarai nepriklausomai nuo kiekio o dar plius jei imi uz 100 svaru bus nemokamai. onsalesuplements pliusas tas kad yra brandu iskart zinai apie ka kalba eina ir kokio poveikio tiketis, viskas butu super jei ne delivery charges smile

Dekui, uz pastebejimus.Sutinku, jog pristatymo tarifu sistema galetu buti lankstesne vartotojo naudai,ypac perkant uz didesne suma.

Labai greitu metu bus svetaines atnaujinimas ir idiegta keletas naujoviu :

a. fiksuotas pristatymo mokestis Lietuvoje 2EUR
b. mazhesni pristatymo ikainiai Europos Sajungoje
c. mazhesni pristatymo ikainiai Worldwide
d. nemokamas pristatymas perkant virsh 150EUR visoje Europos Sajungoje
e. galimybe ishsirinkti NEMOKAMA meginuka
f.  platesnis grynuju produktu asortimentas
g. platesnis brandiniu produktu asortimentas

Kuom skiriasi gryni produktai ir brandiniai produktai?

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#5911 2011-06-21 10:01

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

10 balu...legendinis klausimas lexusrx.... buk geras paaiskink 137 karta big_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5912 2011-06-21 10:25

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Valdas rašė:

10 balu...legendinis klausimas lexusrx.... buk geras paaiskink 137 karta big_smile

big_smile
skaiciau skaiciau ir galvojau kazkas paishkins , na bet ok teks man zsi uzhsduotis.
Nedidele tiesa papildu versle :
kogero daugiau nei 90% zaliavau papildams yra tiekiama ne is USA ar Lenkijos kaip daugelis galvoja o is tokiu saliu kaip CHINA ir INDIA ir tai galioja netgi zymiesiams brandams tokiems kaip Universal, BSN , Dymatize ir t.t.
Didieji Brandai dazhniausiai su papildu gamyba arba VISAI neturi nieko bendro arba turi LABAI NEDAUG.
Daugelis ju neturi net irangos kuriose maishytu papildus, o apie zaliavu gamyba tai ir kalbos nera.
Didieji brandai duoda uzhsakymus gamybinems kompanijoms, kurios  zaliavas tiekiamas dazhniausiai is Azijos sumaisho pagal uzhsakytas formules didziuju brandu, deda i grazia pakuote , bei nepamirshta labai grazhaus , skambaus reklaminio teksto lipduko.
Tada didieji brandai, kuriu pagrindine jega yra stiprus marketingas - uzhsiima prekyba.
Na ir eilinis Jonukas nuejes i maisto papildu parduotuve pasiziuurejes uzhrashekli Universal ar koki kita, sekmingai nusiperka tarkim Amino , kuris yra ne kas kita kaip presuotas baltymas ir laukia rezultatu, vildamasis jog Universalo mokslininkai pasitelkia tik jiem prieinamas NASA technologijas nurungs kitas maziau zinomas USA kompanijas, jau nekalbant apie lenkus big_smile
Va cia ir yra didziausia neishprusimo klaida, taip vadinama Reklamoas Auku beda....
Papildu veikimas priklauso nuo SUDETIES ir tik nuo jos.
Kuo greiciau pradesite ziureti tai ka vartojate, tuo paprasciau bus veliau atsirinkti koks produktas Jums yra tinkamas.
O as papildelis pagamintas USA ar Lenkijoj, papildo kokybei tai itakos netures jei ziuresime i SUDETI, vistiek zaliava  bus is CHINA big_smile

Taigi zhvelgdami i grazhia pakuote, nepamirshkite zhvilgtereti i Sudeti, kad kita karta nereiketu produkto rinktis pagal dedes dydi ant pakuotes, arba super duper patentuotas matricines technologijas skaityti, kas 95% yra nedaugiau nei marketinginis triukas.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#5913 2011-06-21 11:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Lexai nusikopink situs tekstus i koki notepad, ir kiekviena karta nereikes rasyt big_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5914 2011-06-21 13:38

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Bardo rašė:

Lexai nusikopink situs tekstus i koki notepad, ir kiekviena karta nereikes rasyt big_smile

nykstysalah

Neprisijungęs

 
boozer
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 1841
Atsiliepimai: 44

#5915 2011-06-21 14:22

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Na jo, sis rasinelis papultu i visu lexus parasytu 137 paiskinimu pirmas vietas smile

Neprisijungęs

 
ramziukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-21
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#5916 2011-06-21 21:07

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki Forumieciai, kreipiuosi i jus del papildu pasirinkimo ir svorio metimo klausimu.
Mano tikslas yra NUMESTI svorio. Ugis 185cm , 105kg.
Per pastaraji menesi nevalgant po 18val. ir junk'foodo pavyko atsikratyti 8kg.
Kas liecia sporta, tai turiu didele problema su sveikata, gydytojai nenori israsyti sveikatos pazymos , nes turiu sirdies yda.
Todel kiekviena diena begu cardio ~30min. ant elepsinio treniruoklio. Svarstau galimybe isigyti papildu kurie paskatintu riebalu tirpima smile
Ka galetumete man pasiulyti is papildu? smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#5917 2011-06-21 21:14

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

ramziukas rašė:

Sveiki Forumieciai, kreipiuosi i jus del papildu pasirinkimo ir svorio metimo klausimu.
Mano tikslas yra NUMESTI svorio. Ugis 185cm , 105kg.
Per pastaraji menesi nevalgant po 18val. ir junk'foodo pavyko atsikratyti 8kg.
Kas liecia sporta, tai turiu didele problema su sveikata, gydytojai nenori israsyti sveikatos pazymos , nes turiu sirdies yda.
Todel kiekviena diena begu cardio ~30min. ant elepsinio treniruoklio. Svarstau galimybe isigyti papildu kurie paskatintu riebalu tirpima smile
Ka galetumete man pasiulyti is papildu? smile

sveikas,
tavo atveju OMEGA-3 ir L-karnitinas tiktu..
energetiku siulau vengti, tad visokie fat-burneriai netiks

Neprisijungęs

 
filmas3
Išmestas
Registravosi: 2011-06-06
Žinutės: 218
Atsiliepimai: 0

#5918 2011-06-21 22:03

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, man 14metų. Sporto salėje sportuoju jau mėnesį, tačiau sportuot pradėjau jau seniau (futbolas, boksas). Norėjau paklausti kokių vitaminų vaistinėje nusipirkti kurie man praverstų?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#5919 2011-06-21 22:07

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

filmas3 rašė:

Sveiki, man 14metų. Sporto salėje sportuoju jau mėnesį, tačiau sportuot pradėjau jau seniau (futbolas, boksas). Norėjau paklausti kokių vitaminų vaistinėje nusipirkti kurie man praverstų?

multivitaminu uzteks per akis;)dqar gali vitamino c papildomai

Neprisijungęs

 
psikk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-01
Žinutės: 440
Atsiliepimai: 0

#5920 2011-06-21 22:26

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

filmas3 rašė:

Sveiki, man 14metų. Sporto salėje sportuoju jau mėnesį, tačiau sportuot pradėjau jau seniau (futbolas, boksas). Norėjau paklausti kokių vitaminų vaistinėje nusipirkti kurie man praverstų?

Tokiam amziuje tau ir vitaminu nereik. Mama valgyt padaro ten vitaminai. Vitaminu perteklius - nesveika!

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#5921 2011-06-21 22:28

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

psikk rašė:

filmas3 rašė:

Sveiki, man 14metų. Sporto salėje sportuoju jau mėnesį, tačiau sportuot pradėjau jau seniau (futbolas, boksas). Norėjau paklausti kokių vitaminų vaistinėje nusipirkti kurie man praverstų?

Tokiam amziuje tau ir vitaminu nereik. Mama valgyt padaro ten vitaminai. Vitaminu perteklius - nesveika!

tokiam amziui nemaiso,augantis organizmas gerai absorbuoja,tikrai nemaisys:)

Neprisijungęs

 
respect
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-24
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#5922 2011-06-24 12:41

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki , sportuoju jau metus , be jokiu papildu, priaugau kazkur 5 kg , dar truksta bent 2 kg iki tikslo ir kaip sustojo taip sustojo , nebekyla nors tu ka  , gal kas is patirties zino , koki gaineri ar dar koki papilda pasimti , kad bent pora kilu priaugciau, ar seip kuris atrodo jums geriausias , valgau normaliai , visada skirtingai , daugiau nebeiseis tikrai , nes ir taip valgau maximum kiek pajegiu , dekui is anksto smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#5923 2011-06-24 13:10

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

daugiau valgyk

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#5924 2011-06-24 13:35

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

na jis minejo, kad valgo ir taip daug ir daugiau nebeides i burna ne sjau per daug... Kazkur minejau jau, kad valgyti riekia kokybiska ir derinta maisto, o ne kas papuola i rankas...

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#5925 2011-06-24 16:44

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

GediminasJ rašė:

na jis minejo, kad valgo ir taip daug ir daugiau nebeides i burna ne sjau per daug... Kazkur minejau jau, kad valgyti riekia kokybiska ir derinta maisto, o ne kas papuola i rankas...

tada tegul valgo dar daugiau, nesamone kad neymanoma,  kiek jis ten sveria gal 60 tai 2000 koloriju nera kas suvalgyt o jei ir daugiau tai nematau problemos, tegul prideda dar viena valgy savo mityboj arba po truputy didint dozes ir laikui begant suvalgys daugiau nei pats galejo pamanyt smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net