Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1426 2013-01-26 21:12

Re: mano foto

As tai nesupratau del to bileka, tonom ryzius valgysi irgi lajum apaugsi net jei galva sienas trenkej dauzysi

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1427 2013-01-26 21:41

Re: mano foto

whatever rašė:

emexas rašė:

whatever rašė:


Per daug primityviai i viska ziuri. Musu organizmas nera kombainas - per viena gala imeti, per kita ismeti, o treciam kazkiek lieka. Kazkiek labiau komplikuotas reikalas cia.
Daugumai atrodo, kad svarbiausias valgis yra paskutinis pries treniruote. O is tikro jis is esmes maziausiai reiksmingas, jeigu daroma padori treniruote, o ne manksta.

dazniausiai tas paskutinis trukdo jei treniruote tikrai gera daroma big_smile

nu taip. ypac, jeigu netinkamas maistas ir dar per arti treniruotes smile

Jo ypac per koju diena.Bet siaip bent as tai imetu ryziu 100g pries trefke.Kazkaip su tusciu skrandziu pykina ,ypac kai vandens 1,5-2 litrus sugeri.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1428 2013-01-26 21:43

Re: mano foto

whatever rašė:

nenugalimas rašė:

whatever rašė:


Parodyk kur sakiau, kad gerai? smile

p.s.buk geras, tik nepatarinek big_smile

tai as dar nepatarineju, cia tik klausimai big_smile p.s. jei negerai tai kodel ta darai?(nepatariu nedaryt, o klausiu big_smile)

Nu auksciau parasiau, kad man giliai p.x. kiek ir ko suvalgau.
Taip pat buvau minejes, kad sugalvojau uzsimest biski svorio, tai daugiau valgyt pradejau ir tiek. Bet neskaiciuoju is esmes. Apart sestadieni ir siaip kokia diena, kai verdu ryzius paziuriu kiek susiverciau.

Gal ko rimciau imi netik ryziu? smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1429 2013-01-26 23:59

Re: mano foto

rolka78 rašė:

whatever rašė:

nenugalimas rašė:


tai as dar nepatarineju, cia tik klausimai big_smile p.s. jei negerai tai kodel ta darai?(nepatariu nedaryt, o klausiu big_smile)

Nu auksciau parasiau, kad man giliai p.x. kiek ir ko suvalgau.
Taip pat buvau minejes, kad sugalvojau uzsimest biski svorio, tai daugiau valgyt pradejau ir tiek. Bet neskaiciuoju is esmes. Apart sestadieni ir siaip kokia diena, kai verdu ryzius paziuriu kiek susiverciau.

Gal ko rimciau imi netik ryziu? smile

Surasiau ka prie ryziu valgau.
Kada tu cia 1.5-2ltr vandens isgeri?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1430 2013-01-27 00:05

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

As tai nesupratau del to bileka, tonom ryzius valgysi irgi lajum apaugsi net jei galva sienas trenkej dauzysi

nu o kai tu manai kas bus, jeigu turesi kas diena kruva "ryziniu kcal" savyje - kur jos dings? smile gnomai pasiims nakti? big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1431 2013-01-27 00:06

Re: mano foto

nenugalimas rašė:

whatever rašė:

nenugalimas rašė:


O jei nebutu utiutiu tai gal butu geresni rezultatai? (aisku nesakau, kad dabar blogi big_smileD) kodel tarkim neaugini ir tada meti?

man cia ziopliu uzsiemimas wink Naxren kraut bile ka, kad po to mest reiketu? big_smile Jeigu ten lengvai uzsileidi bile ko, tai dar p.x., o kai 10kg lajaus is 15kg prieauglio, tai bbd smile

Apie kokius rezultatus kalbi?

Nu nzn nzn... kaloriju perteklius tikrai geriau, nei kaloriju deficitas, nieko nepamaisys tas vienas kitas kilogramas riebalo. Nu rezultatai tai turetu ir raumuo geriau augt ir jega geriau kilt.

Kiek tu sveri? Ir kiek suvalgai per diena?

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#1432 2013-01-27 00:43

Re: mano foto

whatever rašė:

nenugalimas rašė:

whatever rašė:


man cia ziopliu uzsiemimas wink Naxren kraut bile ka, kad po to mest reiketu? big_smile Jeigu ten lengvai uzsileidi bile ko, tai dar p.x., o kai 10kg lajaus is 15kg prieauglio, tai bbd smile

Apie kokius rezultatus kalbi?

Nu nzn nzn... kaloriju perteklius tikrai geriau, nei kaloriju deficitas, nieko nepamaisys tas vienas kitas kilogramas riebalo. Nu rezultatai tai turetu ir raumuo geriau augt ir jega geriau kilt.

Kiek tu sveri? Ir kiek suvalgai per diena?

apie 95, o kaloriju tai dabar neskaiciuoju, valgau tiek kiek noriu ir ka noriu, nesibaidau bulkuciu. Riebalo nebijau, mano atveju jis man, tik padetu but panasesniam i zmogu big_smile as turiu toki nusistatyma, jei ant bico gyslos jau nesimato reiskia reikia mazint kalorijas big_smile kolkas nesiskundziu.. svoris auga, bicas auga, gyslos matosi big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1433 2013-01-27 00:49

Re: mano foto

nenugalimas rašė:

whatever rašė:

nenugalimas rašė:


Nu nzn nzn... kaloriju perteklius tikrai geriau, nei kaloriju deficitas, nieko nepamaisys tas vienas kitas kilogramas riebalo. Nu rezultatai tai turetu ir raumuo geriau augt ir jega geriau kilt.

Kiek tu sveri? Ir kiek suvalgai per diena?

apie 95, o kaloriju tai dabar neskaiciuoju, valgau tiek kiek noriu ir ka noriu, nesibaidau bulkuciu. Riebalo nebijau, mano atveju jis man, tik padetu but panasesniam i zmogu big_smile as turiu toki nusistatyma, jei ant bico gyslos jau nesimato reiskia reikia mazint kalorijas big_smile kolkas nesiskundziu.. svoris auga, bicas auga, gyslos matosi big_smile

Nu valgai kiek nori ir ko nori - ar auga svoris ir jega?
As nemegstu bile ko valgyt, bet aplamai as needrus esu smile Galeciau ant 1-2 valgiu per diena ramiai gyvent.

viena vena, tai cia jau gana zemas standartas pas tave tada wink

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#1434 2013-01-27 01:11

Re: mano foto

whatever rašė:

nenugalimas rašė:

whatever rašė:


Kiek tu sveri? Ir kiek suvalgai per diena?

apie 95, o kaloriju tai dabar neskaiciuoju, valgau tiek kiek noriu ir ka noriu, nesibaidau bulkuciu. Riebalo nebijau, mano atveju jis man, tik padetu but panasesniam i zmogu big_smile as turiu toki nusistatyma, jei ant bico gyslos jau nesimato reiskia reikia mazint kalorijas big_smile kolkas nesiskundziu.. svoris auga, bicas auga, gyslos matosi big_smile

Nu valgai kiek nori ir ko nori - ar auga svoris ir jega?
As nemegstu bile ko valgyt, bet aplamai as needrus esu smile Galeciau ant 1-2 valgiu per diena ramiai gyvent.

viena vena, tai cia jau gana zemas standartas pas tave tada wink

svoris auga ir jega pobiski kyla, nu as tai kartais ir bileko uzvalgau, seniau kazkada pastoviai batona valgydavau po treniruotes big_smile gal tik taip atrode, bet lyg greiciau atsistatydavau. Pas mane tai apetitas sportuojant pakyla, jei kokia pertrauka, tai valgau ne del to, kad noriu, o del to, kad reik. Kolkas pakanka ir tokio indikatoriaus  big_smile  man 1-2 valgiai tai niekaip neiseitu, valgau ~4 kartus + uzkandziavimai(riesutai ir tt.) ir proteino kokteiliai.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1435 2013-01-27 12:38

Re: mano foto

nenugalimas rašė:

whatever rašė:

nenugalimas rašė:


apie 95, o kaloriju tai dabar neskaiciuoju, valgau tiek kiek noriu ir ka noriu, nesibaidau bulkuciu. Riebalo nebijau, mano atveju jis man, tik padetu but panasesniam i zmogu big_smile as turiu toki nusistatyma, jei ant bico gyslos jau nesimato reiskia reikia mazint kalorijas big_smile kolkas nesiskundziu.. svoris auga, bicas auga, gyslos matosi big_smile

Nu valgai kiek nori ir ko nori - ar auga svoris ir jega?
As nemegstu bile ko valgyt, bet aplamai as needrus esu smile Galeciau ant 1-2 valgiu per diena ramiai gyvent.

viena vena, tai cia jau gana zemas standartas pas tave tada wink

svoris auga ir jega pobiski kyla, nu as tai kartais ir bileko uzvalgau, seniau kazkada pastoviai batona valgydavau po treniruotes big_smile gal tik taip atrode, bet lyg greiciau atsistatydavau. Pas mane tai apetitas sportuojant pakyla, jei kokia pertrauka, tai valgau ne del to, kad noriu, o del to, kad reik. Kolkas pakanka ir tokio indikatoriaus  big_smile  man 1-2 valgiai tai niekaip neiseitu, valgau ~4 kartus + uzkandziavimai(riesutai ir tt.) ir proteino kokteiliai.

Nu jeigu tiek valgai ir dar bile kiek suvalgyt gali, kodel vis dar ne virs 100'o sveri? :-)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#1436 2013-01-27 12:48

Re: mano foto

nes jis kardio masteris big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1437 2013-01-27 13:06

Re: mano foto

whatever rašė:

rolka78 rašė:

whatever rašė:


Nu auksciau parasiau, kad man giliai p.x. kiek ir ko suvalgau.
Taip pat buvau minejes, kad sugalvojau uzsimest biski svorio, tai daugiau valgyt pradejau ir tiek. Bet neskaiciuoju is esmes. Apart sestadieni ir siaip kokia diena, kai verdu ryzius paziuriu kiek susiverciau.

Gal ko rimciau imi netik ryziu? smile

Surasiau ka prie ryziu valgau.
Kada tu cia 1.5-2ltr vandens isgeri?

Treniruotes metu.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1438 2013-01-27 15:30

Re: mano foto

rolka78 rašė:

whatever rašė:

rolka78 rašė:


Gal ko rimciau imi netik ryziu? smile

Surasiau ka prie ryziu valgau.
Kada tu cia 1.5-2ltr vandens isgeri?

Treniruotes metu.

Ir kam tiek vandens pumpint treniruotės metu?

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#1439 2013-01-27 15:35

Re: mano foto

kenis rašė:

rolka78 rašė:

whatever rašė:

Surasiau ka prie ryziu valgau.
Kada tu cia 1.5-2ltr vandens isgeri?

Treniruotes metu.

Ir kam tiek vandens pumpint treniruotės metu?

As beveik visad 2x1.5l ikalu per treniruote, galbut inkstam nesveika, bet tiesiog daug geriu, per diena buna 5-8l

Paskutinį kartą taisė eQuity (2013-01-27 15:35)

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#1440 2013-01-27 15:35

Re: mano foto

kenis rašė:

rolka78 rašė:

whatever rašė:


Surasiau ka prie ryziu valgau.
Kada tu cia 1.5-2ltr vandens isgeri?

Treniruotes metu.

Ir kam tiek vandens pumpint treniruotės metu?

kiek praso kunas tiek duodi.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1441 2013-01-27 17:30

Re: mano foto

rolka78 rašė:

whatever rašė:

rolka78 rašė:


Gal ko rimciau imi netik ryziu? smile

Surasiau ka prie ryziu valgau.
Kada tu cia 1.5-2ltr vandens isgeri?

Treniruotes metu.

Net neisivaizduoju kaip taip imanoma :-)
Speju,kad dienos metu gryba su skysciais pjauni.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1442 2013-01-27 17:47

Re: mano foto

eQuity rašė:

kenis rašė:

rolka78 rašė:


Treniruotes metu.

Ir kam tiek vandens pumpint treniruotės metu?

As beveik visad 2x1.5l ikalu per treniruote, galbut inkstam nesveika, bet tiesiog daug geriu, per diena buna 5-8l

Kam tiek daug?

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#1443 2013-01-27 17:48

Re: mano foto

whatever rašė:

nenugalimas rašė:

whatever rašė:

Nu valgai kiek nori ir ko nori - ar auga svoris ir jega?
As nemegstu bile ko valgyt, bet aplamai as needrus esu smile Galeciau ant 1-2 valgiu per diena ramiai gyvent.

viena vena, tai cia jau gana zemas standartas pas tave tada wink

svoris auga ir jega pobiski kyla, nu as tai kartais ir bileko uzvalgau, seniau kazkada pastoviai batona valgydavau po treniruotes big_smile gal tik taip atrode, bet lyg greiciau atsistatydavau. Pas mane tai apetitas sportuojant pakyla, jei kokia pertrauka, tai valgau ne del to, kad noriu, o del to, kad reik. Kolkas pakanka ir tokio indikatoriaus  big_smile  man 1-2 valgiai tai niekaip neiseitu, valgau ~4 kartus + uzkandziavimai(riesutai ir tt.) ir proteino kokteiliai.

Nu jeigu tiek valgai ir dar bile kiek suvalgyt gali, kodel vis dar ne virs 100'o sveri? :-)

Tai gal todel, kad tik neseniai po pertraukos sportuoju, nu nelabai bile kiek galiu suvalgyt big_smile valgau kiek norisi, ryte daugiausiai pavalgau, o paskui neperdidziausios tos porcijos. Buna tokiu dienu, kad iseina tik viena du kart per diena tenka valgyt, tai man jau cia badavimas..Gal kiekvienam individualiai, as taip priprates, nuo sporto pradzios ta darau, man tas tinka tai taip ir augu. Buna kartais numetu siektiek kg, bet pamatau, kad nieko neturiu ir vel toliau auginu big_smile Kazkuo ypatingu pasigirt negaliu, nes pradejau nuo 60kg sporto stazas 3 metai geriausia forma ~100kg ir 10%bf, ant papildu uzaugau. Dabar dar toli iki tiek, bet meteliai kiti ir gal bus dar geriau, nei buvo.

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2013-01-27 17:50)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1444 2013-01-27 17:53

Re: mano foto

nenugalimas rašė:

geriausia forma ~100kg ir 10%bf, ant papildu uzaugau.

gal foto turi

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#1445 2013-01-27 18:14

Re: mano foto

Robšė rašė:

nenugalimas rašė:

geriausia forma ~100kg ir 10%bf, ant papildu uzaugau.

gal foto turi

Nu kogero nera.. nesidarydavau tokiu, kad papozuot, nebent su megztiniu gal ir butu kokia uzsilikus big_smile

Neprisijungęs

 
dumblas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#1446 2013-01-27 18:16

Re: mano foto

c`mon ! big_smile geriausia forma ir no foto ?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1447 2013-01-27 18:19

Re: mano foto

whatever rašė:

rolka78 rašė:

whatever rašė:


Surasiau ka prie ryziu valgau.
Kada tu cia 1.5-2ltr vandens isgeri?

Treniruotes metu.

Net neisivaizduoju kaip taip imanoma :-)
Speju,kad dienos metu gryba su skysciais pjauni.

Na dienos metu 2.5litro kazkur iseina.O treniruotes metu troskina.Turbut kad nuo kofeino.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1448 2013-01-27 18:43

Re: mano foto

nenugalimas rašė:

Robšė rašė:

nenugalimas rašė:

geriausia forma ~100kg ir 10%bf, ant papildu uzaugau.

gal foto turi

Nu kogero nera.. nesidarydavau tokiu, kad papozuot, nebent su megztiniu gal ir butu kokia uzsilikus big_smile

Megstinis = 10% bf ? :-)

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#1449 2013-01-27 18:50

Re: mano foto

ATjr rašė:

eQuity rašė:

kenis rašė:


Ir kam tiek vandens pumpint treniruotės metu?

As beveik visad 2x1.5l ikalu per treniruote, galbut inkstam nesveika, bet tiesiog daug geriu, per diena buna 5-8l

Kam tiek daug?

Kiek norisi tiek geriu smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1450 2013-01-27 19:01

Re: mano foto

eQuity rašė:

ATjr rašė:

eQuity rašė:


As beveik visad 2x1.5l ikalu per treniruote, galbut inkstam nesveika, bet tiesiog daug geriu, per diena buna 5-8l

Kam tiek daug?

Kiek norisi tiek geriu smile

Bliooo, rimti kiekiai eina tada, gal didelis esi?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net