Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#3851 2012-10-08 01:01

Re: Bendro pobūdžio pagalba

AŠEN rašė:

Sveiki, turiu sioki toki klausima. Man to dar nera buve, tai vyksta jau apie pusantro menesio.
Taigi, sportuojant man labiau uzsipumpuoja viena ranka uz kita, pvz darant bicepsa, labiau uzsipumpuoja desines rankos bicepsas negu kaires, tai pat darant ir tricepso pratimus labiau uzsimpuoja ir pavargsta desine ranka, todel visa tai sukelia problemu atlikt pratima iki galo. Pvz, paimkim prancuziska spaudima, darant pratima, desines rankos tricepsas jau buna pavarges ir uzsipumpaves, o kaires rankos tik menkas tempimas jauciasi. Netgi darant stangos trauka nugarai, man jauciasi labiau apkrauta tik desine nugaros dalis.
Ar netaisiklingai pratimus darau, ar kame reples?.. Patarkit, gal kas susidurte su panasia problema smile

gal tiesiog ranka silpnesne desne? nzn istikro, bet man irgi taip pat pavyzdziui darant plaktuka negaliu pabaigt serijos su kaire o su desne dar atrodo viena padaryciau big_smile

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#3852 2012-10-08 01:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

delocker rašė:

AŠEN rašė:

Sveiki, turiu sioki toki klausima. Man to dar nera buve, tai vyksta jau apie pusantro menesio.
Taigi, sportuojant man labiau uzsipumpuoja viena ranka uz kita, pvz darant bicepsa, labiau uzsipumpuoja desines rankos bicepsas negu kaires, tai pat darant ir tricepso pratimus labiau uzsimpuoja ir pavargsta desine ranka, todel visa tai sukelia problemu atlikt pratima iki galo. Pvz, paimkim prancuziska spaudima, darant pratima, desines rankos tricepsas jau buna pavarges ir uzsipumpaves, o kaires rankos tik menkas tempimas jauciasi. Netgi darant stangos trauka nugarai, man jauciasi labiau apkrauta tik desine nugaros dalis.
Ar netaisiklingai pratimus darau, ar kame reples?.. Patarkit, gal kas susidurte su panasia problema smile

gal tiesiog ranka silpnesne desne? nzn istikro, bet man irgi taip pat pavyzdziui darant plaktuka negaliu pabaigt serijos su kaire o su desne dar atrodo viena padaryciau big_smile

Va va, butent plaktuka darant, ziauriai jauciasi tie skirtumai.. hmm

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#3853 2012-10-08 01:06

Re: Bendro pobūdžio pagalba

AŠEN rašė:

delocker rašė:

AŠEN rašė:

Sveiki, turiu sioki toki klausima. Man to dar nera buve, tai vyksta jau apie pusantro menesio.
Taigi, sportuojant man labiau uzsipumpuoja viena ranka uz kita, pvz darant bicepsa, labiau uzsipumpuoja desines rankos bicepsas negu kaires, tai pat darant ir tricepso pratimus labiau uzsimpuoja ir pavargsta desine ranka, todel visa tai sukelia problemu atlikt pratima iki galo. Pvz, paimkim prancuziska spaudima, darant pratima, desines rankos tricepsas jau buna pavarges ir uzsipumpaves, o kaires rankos tik menkas tempimas jauciasi. Netgi darant stangos trauka nugarai, man jauciasi labiau apkrauta tik desine nugaros dalis.
Ar netaisiklingai pratimus darau, ar kame reples?.. Patarkit, gal kas susidurte su panasia problema smile

gal tiesiog ranka silpnesne desne? nzn istikro, bet man irgi taip pat pavyzdziui darant plaktuka negaliu pabaigt serijos su kaire o su desne dar atrodo viena padaryciau big_smile

Va va, butent plaktuka darant, ziauriai jauciasi tie skirtumai.. hmm

man tiesiog atrodo kad silpnesne ranka ir vsio nieko cia nepakeisi, abejoju ar kazkam vienoda viskas yra smile aisku galima istreniruot abi vienodai

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#3854 2012-10-08 01:24

Re: Bendro pobūdžio pagalba

delocker rašė:

AŠEN rašė:

delocker rašė:


gal tiesiog ranka silpnesne desne? nzn istikro, bet man irgi taip pat pavyzdziui darant plaktuka negaliu pabaigt serijos su kaire o su desne dar atrodo viena padaryciau big_smile

Va va, butent plaktuka darant, ziauriai jauciasi tie skirtumai.. hmm

man tiesiog atrodo kad silpnesne ranka ir vsio nieko cia nepakeisi, abejoju ar kazkam vienoda viskas yra smile aisku galima istreniruot abi vienodai

Tai kad man kaip tik desine ranka stipresne yra uz kaire, ir plius kazkiek didesne ziurint i apimtis, ir ji man tokius sposus krecia

Neprisijungęs

 
filmas3
Išmestas
Registravosi: 2011-06-06
Žinutės: 218
Atsiliepimai: 0

#3855 2012-10-08 17:03

Re: Bendro pobūdžio pagalba

kokius pasiulytumete efektyvius pratimus peciams kurie jums veikia? Nes kaikuriuos pratimus darant nejauciu visai peciu raumens, o sako kad turi jaustis. Ar peciam tas posakis netinka? big_smile

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#3856 2012-10-08 17:08

Re: Bendro pobūdžio pagalba

filmas3 rašė:

kokius pasiulytumete efektyvius pratimus peciams kurie jums veikia? Nes kaikuriuos pratimus darant nejauciu visai peciu raumens, o sako kad turi jaustis. Ar peciam tas posakis netinka? big_smile

tai netaisiklingai gal darai? smile

Paskutinį kartą taisė delocker (2012-10-08 17:08)

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#3857 2012-10-08 17:08

Re: Bendro pobūdžio pagalba

filmas3 rašė:

kokius pasiulytumete efektyvius pratimus peciams kurie jums veikia? Nes kaikuriuos pratimus darant nejauciu visai peciu raumens, o sako kad turi jaustis. Ar peciam tas posakis netinka? big_smile

Man geriausiai veikia spaudimas su hanteliais darant pilna amplitude, trauka iki smakro ir mostai į šonus. Kai pradėjau daugiau tuos pratimus daryt visai kitaip jaučiuos, ir spaudimą krūtinei lengviau daryt ir vaizdas geresnis

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#3858 2012-10-08 17:08

Re: Bendro pobūdžio pagalba

filmas3 rašė:

kokius pasiulytumete efektyvius pratimus peciams kurie jums veikia? Nes kaikuriuos pratimus darant nejauciu visai peciu raumens, o sako kad turi jaustis. Ar peciam tas posakis netinka? big_smile

nzn, siaip pecius "numarint" sunkoka, bet darant pratima turi jaustis, kad is peciu dirbi. Jei nesijaucia, tai netaisyklingai gal darai. O kokia peciu programa taavo?

Neprisijungęs

 
filmas3
Išmestas
Registravosi: 2011-06-06
Žinutės: 218
Atsiliepimai: 0

#3859 2012-10-08 20:28

Re: Bendro pobūdžio pagalba

5) Hanteliu spaudimas sedint 3x8
6) Stangos trauka iki smakro 3x8
7) Mostai su hanteliais pasilenkus 3x8

5) Stangos spaudimas is priekio 3x8
6) Stangos trauka iki krutines 3x8
7) Mostai su hanteliais 2x12

Cia kas 3 4 savaites keiciu etapus kad periodizacija vyktu tai va tokie pratimai. utiutiu pati peti gal ir jauciu sakyt negalima kad visai ne, bet nejauciu kaip kokio bico ar dar ko...

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#3860 2012-10-08 20:44

Re: Bendro pobūdžio pagalba

AŠEN rašė:

Sveiki, turiu sioki toki klausima. Man to dar nera buve, tai vyksta jau apie pusantro menesio.
Taigi, sportuojant man labiau uzsipumpuoja viena ranka uz kita, pvz darant bicepsa, labiau uzsipumpuoja desines rankos bicepsas negu kaires, tai pat darant ir tricepso pratimus labiau uzsimpuoja ir pavargsta desine ranka, todel visa tai sukelia problemu atlikt pratima iki galo. Pvz, paimkim prancuziska spaudima, darant pratima, desines rankos tricepsas jau buna pavarges ir uzsipumpaves, o kaires rankos tik menkas tempimas jauciasi. Netgi darant stangos trauka nugarai, man jauciasi labiau apkrauta tik desine nugaros dalis.
Ar netaisiklingai pratimus darau, ar kame reples?.. Patarkit, gal kas susidurte su panasia problema smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3861 2012-10-09 00:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

AŠEN rašė:

AŠEN rašė:

Sveiki, turiu sioki toki klausima. Man to dar nera buve, tai vyksta jau apie pusantro menesio.
Taigi, sportuojant man labiau uzsipumpuoja viena ranka uz kita, pvz darant bicepsa, labiau uzsipumpuoja desines rankos bicepsas negu kaires, tai pat darant ir tricepso pratimus labiau uzsimpuoja ir pavargsta desine ranka, todel visa tai sukelia problemu atlikt pratima iki galo. Pvz, paimkim prancuziska spaudima, darant pratima, desines rankos tricepsas jau buna pavarges ir uzsipumpaves, o kaires rankos tik menkas tempimas jauciasi. Netgi darant stangos trauka nugarai, man jauciasi labiau apkrauta tik desine nugaros dalis.
Ar netaisiklingai pratimus darau, ar kame reples?.. Patarkit, gal kas susidurte su panasia problema smile

greiciausiai blogai atlieki,bandyk keist i gantelius,ar traukas wiena ranka.ziurek kaip kas td bus

Neprisijungęs

 
SauliusJ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#3862 2012-10-09 16:24

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,

1) Atsilieka krutine. Darau spaudima ant lygaus 4x8, hantelius kampu 4x8 ir plesima 3x10. Kazkas negerai programoje, o gal tiesiog pabandyti pramusti karts nuo karto padarant drop setu ar superseriju?
2) Koks pakartojimu skaicius yra pranasesnis? Tarkim, 4x8 ar 4x8,8,6,6. Mano supratimu, antra geriau, nes leidzia kelti kiek didesni svori.

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#3863 2012-10-09 17:02

Re: Bendro pobūdžio pagalba

1) Sauliau, sportuoji  tik mėnuo, dar anksti spręsti, ar ji atsilieka. Nuo ko? Programa teisinga, pasirink teisingus krūvius, padirbėk porą mėnesių. Jau rašiau tau, kad gali daryti ir plėšimą kampu, tada pralavinsi ir viršutinius krūtinės kampus.
2) Antras variantas geresnis,

Neprisijungęs

 
SauliusJ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#3864 2012-10-09 17:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Jojikai, teko sportuoti anksciau, tiesa, ne tiek i tai pasineriant, krutine visada atsiliko. Apimti tenai turiu, taciau visa ji - is nugaros. Gal tu ir teisus, tiesiog reikia stipriau padirbeti, nes siaip po krutines treniruociu visada ja jauciu dvi dienas minimum. Na, juk nieko nera lengvo, taciau nieko nera ir neiveikiamo. Beje, pasigirsiu: per menesi 3kg. : P

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#3865 2012-10-09 19:57

Re: Bendro pobūdžio pagalba

vienam geriau progresuoja rankos, kitam krutine, treciam kojos.
nzn tavo dabartinio ugio svorio, bet manau ramiai sportuok ir su laiku bus viskas smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#3866 2012-10-09 20:01

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Tavo krūtinės apimtis gera, netgi geresnė nei reikia pagal proporcijų lentelę. Tai nugarą anksčiau užsivarei, o krūtinės nedarydavai?
Kad dvi dienas jauti krūtinę po treniruotės, tai rodo, kad gerai  dirbi.  Pirmyn!

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#3867 2012-10-09 22:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zaliasss rašė:

vienam geriau progresuoja rankos, kitam krutine, treciam kojos.
nzn tavo dabartinio ugio svorio, bet manau ramiai sportuok ir su laiku bus viskas smile

va va, man irgi tai ramybes neduodavo... Pas mane irgi krutine leciau nei rankos.

Neprisijungęs

 
SauliusJ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#3868 2012-10-09 22:33

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Jojikai, vasara, kai prasidejo mano visi sportai, as praleidau ant skersinio. Tai galima sakyti taip, krutines nedarydavau visai, o nugara po truputi pradejo augti, tad taip ir gaunasi. Nesakau, kad pas mane visai jos nera, bet man asmeniskai atrodo, kad ji tikrai yra maza kitu raumenu atzvilgiu, nors pagal proporcijas visgi sueina. Naujoku sapaliones, zinau, tad belieka apsisarvuot kantrybe ir dirbti toliau teisinga linkme smile

Neprisijungęs

 
traskiz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-01
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#3869 2012-10-11 12:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

.

Paskutinį kartą taisė traskiz (2019-09-05 14:34)

Neprisijungęs

 
Answer
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#3870 2012-10-16 20:50

Re: Bendro pobūdžio pagalba

jeigu bandysiu susidaryti programa masei, ir ten reikes pasirinkt tarkim bicepsui, tai ten bet kokius pratimus galima pasirinkt is cia (bicepsui)? http://www.kulturizmas.net/ranku-raumenys/631/

Paskutinį kartą taisė Answer (2012-10-16 20:55)

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#3871 2012-10-16 21:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tu mastai teisingai, bet visgi siulyciau daryti tuos "maziau tinkamus" prisitraukimus delnais vienas i kita. platus prisitraukimai zaloja jaunu sportininku peciu sanarius, todel susigadinsi sveikata. placius galesi daryti veliau, kai uzsikacialinsi.
ziurek technika, ir dirbs ta nugara. cia kazkur kazkas rase, kad rankos turi buti tik kabliai, o trauktis ne rankom, o nugaros raumenimis.

traskiz rašė:

Sveiki, po poros savaiciu keisiu treniravimosi programa, todel mastau, kad reikia pradet prisitraukimus daryt sporto saleje(iki dabar darau treniruoklyje), bet ten galima juos daryt tik placiai (anksciau as darydavau tik siektiek placiau nei peciai), todel manau mazai ju padarysiu, tai tokiu atveju reikia daryti daugiau setu ar kaip ? kad padidinti prisitraukimu skaiciu? p.s dar salej yra prisitraukimam tokie peciu plocio suimt ir tada delnai buna vienas i kita, bet manau cia tada daugiau treniruojasi bicepsai, todel turbut nugaros treniruotei sis pratimas netinka ar as teisus ?

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#3872 2012-10-16 21:30

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ten yra ir neveiksmingu, ir net zalingu pratimu.
geriausiai daryk pratimus kurie su hanteliais, arba W stanga.

Answer rašė:

jeigu bandysiu susidaryti programa masei, ir ten reikes pasirinkt tarkim bicepsui, tai ten bet kokius pratimus galima pasirinkt is cia (bicepsui)? http://www.kulturizmas.net/ranku-raumenys/631/

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#3873 2012-10-19 21:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Toks dalykas......
Ar gali but kad del kreatino ir proteino, ant kaklo ir nugaros issoko spuogai ??
Ar del to kad "augu"? 17m

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#3874 2012-10-19 22:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Turbut bresti,o ne augi smile

Neprisijungęs

 
Roksis
Kalbus dalyvis
Vietovė: -----
Registravosi: 2010-12-17
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#3875 2012-10-24 22:33

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Toks klausimas kas gali būt blogai, kad ranka neplatėja, bicas pučiasi ir tricepsas atsiranda, bet ji neplatėja. Valgau daug, svoris auga kiti raumenys progresuoja, bet labai nervina, kad ranka pakankamai neplatėja ir iš nugaros žiūrint labai plona atrodo hmm ką patartumėt?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net