Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#76 2013-08-13 10:28

Re: Vokietes "progresas"

Deimos rašė:

Vokiete rašė:

wopper rašė:

kokie vitaminai grikiuose?sportuojant truputi kitokiu reikia ir daugiau.nori raumens auginti tai pirmiausia baltymu kieki kelk,mitybos skiltyje vos ne pats pirmas punktas.ir siaip nori kazka uzsiaugint,privalai buti kaloriju pliuse ir savo norimus 6kg uzaugt gali keliais budais, su tavo pasirinktu dauguma labai ilgai vargsta,nes bijo net menkiausio riebalo padidejimo

http://www.dieta.lt/maistoforas/produkt … u-kruopos/
Reikia daugiau angliavandenių ar baltymų vartot? Šiaip pastebėjau kad jūs tik tuos baltymus daugiau valgot, o angliavandeniu visai nereik. Gi baltymai labiau reikalingi ryškinant raumenis, o ne juos auginant, ar aš klystu? Ir vot nežinau kiek man realiai kalorijų reik kad palaikyt esama mano kūno svorį ir kiek papildomai turėčiau gaut kcal kad būčiau pliuse ir pradėtų raumenis augt, kiek žinau jeigu per daug kalorijų tai riebalais virs viskas, o ne masė, ypač kadangi esu panelė, o panelėm labiau riebalai kaupiasi, negu raumenų mes turim. Na jei susilaukčiau normaliu argumentuotu faktu kad padidėjus riebalui man jis tikrai virs raumenuku po kažkiek laiko tai gal taip ir nesiparinčiau, bet kartoju: noriu liesos raumenų masės, o ne išstambėt ir galiausiai raumenu kalnu virst kaip kai kurios moterys (čia kai kas fotke buvo įmetės), o ten jau per daug ir negražu man, nei figūros moteriškos, nei ką, liemens išvis nėra, kaip pas vyrą...

Riebalas raumeniu niekada nevirs. Tau reikia 1800kcal/diena + ~400 - 500kcal virsaus. Kokiu dar raumenu kalnu??? Tu bent isivaizduoji, ka reikia pereit, kad bent kiek raumens uzsimesti, o ypac tokiai kaip tu? Nebuciau isitikines, kad isvis esi pajegi tam.

nu kaip paraso nepazystamas zmogus kiek kitam reikia kcal per diena tai juokas ima nezinant nei anktyvumo dienos metu, nei treniruociu intensyvumoo svarbiausia medziagu apykaitos ir pradeda patarineti ziuri pagal save kcal gali kazkiek kisti priklausomai nuo dienos, treniruotes apkrovos cardio ir t.t. reikia jau cia asmeniskai ziuretis...

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#77 2013-08-13 10:28

Re: Vokietes "progresas"

Deimos rašė:

Vokiete rašė:

wopper rašė:

kokie vitaminai grikiuose?sportuojant truputi kitokiu reikia ir daugiau.nori raumens auginti tai pirmiausia baltymu kieki kelk,mitybos skiltyje vos ne pats pirmas punktas.ir siaip nori kazka uzsiaugint,privalai buti kaloriju pliuse ir savo norimus 6kg uzaugt gali keliais budais, su tavo pasirinktu dauguma labai ilgai vargsta,nes bijo net menkiausio riebalo padidejimo

http://www.dieta.lt/maistoforas/produkt … u-kruopos/
Reikia daugiau angliavandenių ar baltymų vartot? Šiaip pastebėjau kad jūs tik tuos baltymus daugiau valgot, o angliavandeniu visai nereik. Gi baltymai labiau reikalingi ryškinant raumenis, o ne juos auginant, ar aš klystu? Ir vot nežinau kiek man realiai kalorijų reik kad palaikyt esama mano kūno svorį ir kiek papildomai turėčiau gaut kcal kad būčiau pliuse ir pradėtų raumenis augt, kiek žinau jeigu per daug kalorijų tai riebalais virs viskas, o ne masė, ypač kadangi esu panelė, o panelėm labiau riebalai kaupiasi, negu raumenų mes turim. Na jei susilaukčiau normaliu argumentuotu faktu kad padidėjus riebalui man jis tikrai virs raumenuku po kažkiek laiko tai gal taip ir nesiparinčiau, bet kartoju: noriu liesos raumenų masės, o ne išstambėt ir galiausiai raumenu kalnu virst kaip kai kurios moterys (čia kai kas fotke buvo įmetės), o ten jau per daug ir negražu man, nei figūros moteriškos, nei ką, liemens išvis nėra, kaip pas vyrą...

Riebalas raumeniu niekada nevirs. Tau reikia 1800kcal/diena + ~400 - 500kcal virsaus. Kokiu dar raumenu kalnu??? Tu bent isivaizduoji, ka reikia pereit, kad bent kiek raumens uzsimesti, o ypac tokiai kaip tu? Nebuciau isitikines, kad isvis esi pajegi tam.

400-500kcal virsaus perdaug. pakelt visada spes, geriau atsargiai po truputi ziuret kaip juda kunas pliuse.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#78 2013-08-13 10:30

Re: Vokietes "progresas"

wopper rašė:

Vokiete rašė:

spinae rašė:


Nu o koks tau skirtumas? Tau turėtų būti visiškai absoliučiai dzin greitai ar lėtai ar dar ten kažkas. Tavo dabartiniam lygyje maisto kiekis esmė: kruopos, mėsa/žuvis, daržovės. Patarimas čia paprastas: ėsk kaip kiaulė, sportuok kaip jautis ir bus rezultatas. O tai ieškai atmazų kad kažko nedaryti. Viskas labai paprasta: kelk (tūpk) ir ėsk.

Tai aš gal po velnių negaliu užsimest 60 kg ir daryt? Neturiu tiek jėgos, o nuo papildų atkalbinėjat. O jei negaliu sunkiai belekaip kelt tai papildomos kalorijos virs riebalais kurie nepasivers raumeniu.

dabar negali kelt 60kg,poto galesi jei normaliai sportuosi.sese cia varzybose 40kg ant krutines viena karta vos pasispaude,praejo pusmetis dabar 3x8x40.5kg kelia treneruoteje.su pritupimais tau bus tas pats jei sportuosi, o ne bijosi pakelti svori ir kalorijas.

Kalorijų kelt nebijau, bet proto ribose. Tiesiog nežinau, todėl kyla daug klausimų, aišku gal pabandysiu elgtis taip kaip patariat ir jei atsiras rezultatai tai nebekils man tokiu klausimų, bet jei rezultatų nebus tai ...

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#79 2013-08-13 10:30

Re: Vokietes "progresas"

Pas tave isvis kazkas su mastymu negerai, nei tu patraukli nei ka dabar. Aisku kiekvienam skirtingai, bet moteris turi but i moteri panasi, dabar kaip is konclagerio. Nekalbu net apie sveikata, moteriai 20%-24% reikalingas BF procentas

Cia, kad sau grazi nori but tai man i anoreksija nesa. Pradek valgyt normaliai, nepisk sau proto kas letai kas greitai pasisavinama. Normaliai sportuok su svoriais ir VALGYK. Tau iki normalios isvaizdos dar kokiu 15kg mixas raumens/riebalo.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#80 2013-08-13 10:33

Re: Vokietes "progresas"

Gerai, reik tikrai man trenerio gero būtinai. Manau 1850-1900 kcal pats tas būtų pradžiai, nes keliu tikrai ne per daugiausiai, tricepsas išvis 4 kg tik, aišku ankščiau buvo 3 kg, dabar jau 4 kg, manau galėčiau ir 4.5kg jau pabandyt, jei žiūrėsiu kad sunkiau jau galiu kelt tai padidinsiu kalorijų skaičių

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#81 2013-08-13 10:34

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Deimos rašė:

Vokiete rašė:


http://www.dieta.lt/maistoforas/produkt … u-kruopos/
Reikia daugiau angliavandenių ar baltymų vartot? Šiaip pastebėjau kad jūs tik tuos baltymus daugiau valgot, o angliavandeniu visai nereik. Gi baltymai labiau reikalingi ryškinant raumenis, o ne juos auginant, ar aš klystu? Ir vot nežinau kiek man realiai kalorijų reik kad palaikyt esama mano kūno svorį ir kiek papildomai turėčiau gaut kcal kad būčiau pliuse ir pradėtų raumenis augt, kiek žinau jeigu per daug kalorijų tai riebalais virs viskas, o ne masė, ypač kadangi esu panelė, o panelėm labiau riebalai kaupiasi, negu raumenų mes turim. Na jei susilaukčiau normaliu argumentuotu faktu kad padidėjus riebalui man jis tikrai virs raumenuku po kažkiek laiko tai gal taip ir nesiparinčiau, bet kartoju: noriu liesos raumenų masės, o ne išstambėt ir galiausiai raumenu kalnu virst kaip kai kurios moterys (čia kai kas fotke buvo įmetės), o ten jau per daug ir negražu man, nei figūros moteriškos, nei ką, liemens išvis nėra, kaip pas vyrą...

Riebalas raumeniu niekada nevirs. Tau reikia 1800kcal/diena + ~400 - 500kcal virsaus. Kokiu dar raumenu kalnu??? Tu bent isivaizduoji, ka reikia pereit, kad bent kiek raumens uzsimesti, o ypac tokiai kaip tu? Nebuciau isitikines, kad isvis esi pajegi tam.

Oj nepažįsti tu manęs visai. Valios, kantrybės, motyvacijos turiu daug kai noriu kažko pasiekt. Svarbu tik kad žinočiau kaip tiksliai tai pasiekt. Kodėl būtent 400-500 kcal pliuse? nebus kartais per daug ?

"~" reiskia apytiksliai. Kokiu patarimu tu nori per foruma? Usidek pliuso ir matysi kurlink judi ar namie veidrodzio neturi, o gal galvoji, kad viena ryta atsibusi su +15kg lajum? Nieks tau cia 100% instruktazo nepames, gali tik pasakyti kuria linkme eiti.

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#82 2013-08-13 10:36

Re: Vokietes "progresas"

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1171181!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/bumbum30n-4-web.jpg

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#83 2013-08-13 10:37

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Pas tave isvis kazkas su mastymu negerai, nei tu patraukli nei ka dabar. Aisku kiekvienam skirtingai, bet moteris turi but i moteri panasi, dabar kaip is konclagerio. Nekalbu net apie sveikata, moteriai 20%-24% reikalingas BF procentas

Cia, kad sau grazi nori but tai man i anoreksija nesa. Pradek valgyt normaliai, nepisk sau proto kas letai kas greitai pasisavinama. Normaliai sportuok su svoriais ir VALGYK. Tau iki normalios isvaizdos dar kokiu 15kg mixas raumens/riebalo.

Sorry, bet man 20-24 procentai riebalo per daug atrodo, buvau jau tokia ir kraupus vaizdelis... negražu man ir aš to nenoriu, su 20-24 procentais nei preso nesimato, nei ką. Aišku tu turi savo nuomonė, bet man toks variantas netinka. Siekiu sau patikt, o ne tau ar dar kažkas, suprantama tau tai? Gerai, tau nepatraukli būsiu, bet sau patraukli būsiu. Neverčia niekas žiūrėt jei nepatinka. Kažkur skaičiau kad vyrams gražesnė atrodo moteris turinti to riebalo, o ne užsisportavus labai ir su labai mažai riebalo, bet man nerūpi, atsiras vyrų kuriems patinka tokios kokia aš siekiu tapt.

Neprisijungęs

 
DREAM
Kalbus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2011-05-31
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#84 2013-08-13 10:38

Re: Vokietes "progresas"

sportuok kaip sportuoji toliau, viskas gerai rezultatai jau yra. po metu, kitu bus dar geresni, nesitikek kad per kelis menesius gali kazka kardinaliai pasikeitsi. svarbiausia neprarast malonumo sportuojant, pradesi cia skaiciuoti gramus ir kalorijas, rupintis maisto papildais garantuoju po menesio kito dings visas noras sportuoti toliau. sportuok del saves ne del kitu

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#85 2013-08-13 10:39

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#86 2013-08-13 10:40

Re: Vokietes "progresas"

Tiomis rašė:

nu kaip paraso nepazystamas zmogus kiek kitam reikia kcal per diena tai juokas ima nezinant nei anktyvumo dienos metu, nei treniruociu intensyvumoo svarbiausia medziagu apykaitos ir pradeda patarineti ziuri pagal save kcal gali kazkiek kisti priklausomai nuo dienos, treniruotes apkrovos cardio ir t.t. reikia jau cia asmeniskai ziuretis...

Tai tu viska suzinok, tada patark, o mes gal tik apytiksliai pabursim .

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#87 2013-08-13 10:40

Re: Vokietes "progresas"

DREAM rašė:

sportuok kaip sportuoji toliau, viskas gerai rezultatai jau yra. po metu, kitu bus dar geresni, nesitikek kad per kelis menesius gali kazka kardinaliai pasikeitsi. svarbiausia neprarast malonumo sportuojant, pradesi cia skaiciuoti gramus ir kalorijas, rupintis maisto papildais garantuoju po menesio kito dings visas noras sportuoti toliau. sportuok del saves ne del kitu

Dėkui už patarimą.

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#88 2013-08-13 10:41

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Ka tu supranti smile

utiutiu, nesiparink, patiksi vistiek pensininkams i pedofilija linkusiems smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#89 2013-08-13 10:42

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Ka tu supranti smile

utiutiu, nesiparink, patiksi vistiek pensininkams i pedofilija linkusiems smile

rasai  beleka

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#90 2013-08-13 10:43

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Ka tu supranti smile

utiutiu, nesiparink, patiksi vistiek pensininkams i pedofilija linkusiems smile

Gerai, tai čia bus mano problemos tada, o ne tavo. Sakau, kiekvienas turim savo skonį, o dėl skonio nesiginčijama. Gerai, tau tokios patinka ir gerai, valio, bravo... tegul... bet man savo skonio neprikišinėk, nes neprikiši wink)))

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#91 2013-08-13 10:44

Re: Vokietes "progresas"

Demesio tau truksta panele ir tiek, info forume ir internete kiek nori, bet vietoj to uzdavineji durnus klausimus ir verksleni cia atejus. Nu nieko, blondine, suprantama smile

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#92 2013-08-13 10:45

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Manau 1850-1900 kcal pats tas būtų pradžiai

Galima ir kitaip paklausti:
Tikslas - priaugti.
Sedi ant 1700Kcal/day
Augi?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#93 2013-08-13 10:46

Re: Vokietes "progresas"

Vokietuke, jai nori NO tai zek atsargiai su spaudimu. Vakar kaliau granade riebalu degintojo tai atsikeliau kruvinas big_smile spaudimas iki 170 sukiles buvo big_smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#94 2013-08-13 10:48

Re: Vokietes "progresas"

Jonn rašė:

Vokietuke, jai nori NO tai zek atsargiai su spaudimu. Vakar kaliau granade riebalu degintojo tai atsikeliau kruvinas big_smile spaudimas iki 170 sukiles buvo big_smile

Cia tau ne nuo to manau smile))

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#95 2013-08-13 10:51

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Jonn rašė:

Vokietuke, jai nori NO tai zek atsargiai su spaudimu. Vakar kaliau granade riebalu degintojo tai atsikeliau kruvinas big_smile spaudimas iki 170 sukiles buvo big_smile

Cia tau ne nuo to manau smile))

Nuo to to, galva skauda, jegu ner siandien.. Abstinencija nuo kofeino big_smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#96 2013-08-13 10:55

Re: Vokietes "progresas"

Deimos rašė:

Vokiete rašė:

Manau 1850-1900 kcal pats tas būtų pradžiai

Galima ir kitaip paklausti:
Tikslas - priaugti.
Sedi ant 1700Kcal/day
Augi?

Nežinau. Svoris tas pats šiaip (ryte nevalgius sveriuosi).

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#97 2013-08-13 10:56

Re: Vokietes "progresas"

Jonn rašė:

Vokietuke, jai nori NO tai zek atsargiai su spaudimu. Vakar kaliau granade riebalu degintojo tai atsikeliau kruvinas big_smile spaudimas iki 170 sukiles buvo big_smile

http://shop.kulturizmas.net/grenade-50-calibre-50-porc
Šitas neblogas atrodo, atsiliepimai irgi neblogi.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#98 2013-08-13 10:57

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Jonn rašė:

Vokietuke, jai nori NO tai zek atsargiai su spaudimu. Vakar kaliau granade riebalu degintojo tai atsikeliau kruvinas big_smile spaudimas iki 170 sukiles buvo big_smile

http://shop.kulturizmas.net/grenade-50-calibre-50-porc
Šitas neblogas atrodo, atsiliepimai irgi neblogi.

Sitas tave isnesios big_smile mane jis taske belekaip big_smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#99 2013-08-13 10:58

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Jonn rašė:

Vokietuke, jai nori NO tai zek atsargiai su spaudimu. Vakar kaliau granade riebalu degintojo tai atsikeliau kruvinas big_smile spaudimas iki 170 sukiles buvo big_smile

http://shop.kulturizmas.net/grenade-50-calibre-50-porc
Šitas neblogas atrodo, atsiliepimai irgi neblogi.

neblogas bet tikrai tau dar jo nereikia ...

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#100 2013-08-13 11:00

Re: Vokietes "progresas"

Smalsumas mane nužudys big_smile nors šiaip sakau, manau verta nusipirkt ir turėt, kartais nepamaišys jeigu prasta diena bus:)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net