Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#701 2016-11-07 14:55

Re: Mielai išgeriantys

Pelesis rašė:

AVD rašė:

Aizen rašė:

Per įkurtuves, kai baigiau neštis daiktus, buvo apie  pirma nakties, su korešu nusprendėm po 100gr ant pabaigtuvių įmest. Turėjau du litrus "Kraken" romo . 47 abarotai, rimtas reikalas. Lt nemačiau lyg jo, skanus gana. Finale per 2 valandas litrą tą išgėrėm ryte atsibundu. Opaaa, 12 valanda, svečiai už valandos turi atvažiuot, o aš dar turiu būti senam bute, su šeimininku atsimest babkes. Papučiu į alkotesterį, rodo 0,97 promilės.... Skambinu chebrai,kuri iš kauno turi atvažiuot, tiem ratą nuleido.... PUIKU. Spėjau su šeiminku viską sutvarkyt, grįžau, po dušu dar spėjau nusipraust ir pusę kiaušinienės sukapot, svečiai jau buvo čia. Nu ką, antras litras krakeno.... Paskui varėm į gert į tokią neblogą skylę, kur duoda skaniai tekilą + sangritą, nežinau kiek tų padėklų nušlaviau ten, bet tikrai daug, ant pachmo buvau kaip guminis. Aišku dar klube buvom paskui ten viskarikas. Trečia diena jau ramesnė buvo.... Daugiau to pakartot nenoriu.

https://s12.postimg.org/6ok7izg9p/DSC_0129.jpg

https://media4.giphy.com/media/gEb7OxSDYeqha/200.gif#23

lolnykstysalah taip varinejo aizenas po chata prismeiges big_smile

Dariau kūlversčius ir vos teliko nuo sienos nenuroviau su savo botaginėm kojom...

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#702 2016-11-07 14:57

Re: Mielai išgeriantys

Aizen rašė:

Per įkurtuves, kai baigiau neštis daiktus, buvo apie  pirma nakties, su korešu nusprendėm po 100gr ant pabaigtuvių įmest. Turėjau du litrus "Kraken" romo . 47 abarotai, rimtas reikalas. Lt nemačiau lyg jo, skanus gana. Finale per 2 valandas litrą tą išgėrėm ryte atsibundu. Opaaa, 12 valanda, svečiai už valandos turi atvažiuot, o aš dar turiu būti senam bute, su šeimininku atsimest babkes. Papučiu į alkotesterį, rodo 0,97 promilės.... Skambinu chebrai,kuri iš kauno turi atvažiuot, tiem ratą nuleido.... PUIKU. Spėjau su šeiminku viską sutvarkyt, grįžau, po dušu dar spėjau nusipraust ir pusę kiaušinienės sukapot, svečiai jau buvo čia. Nu ką, antras litras krakeno.... Paskui varėm  gert į tokią neblogą skylę, kur duoda skaniai tekilą + sangritą, nežinau kiek tų padėklų nušlaviau ten, bet tikrai daug, ant pachmo buvau kaip guminis. Aišku dar klube buvom paskui ten viskarikas. Trečia diena jau ramesnė buvo.... Daugiau to pakartot nenoriu.

https://s12.postimg.org/6ok7izg9p/DSC_0129.jpg

Jei Vilniui tai čia iš gringen'o einant link būsi trečias toks tekilos kabačiokas ant kampo ? Tam? Nes aš ten irgi užsukdavau po airiškų pusryčių išėjęs link pubo apšilt..

Neprisijungęs

 
ragas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-20
Žinutės: 409
Atsiliepimai: 1

#703 2016-11-07 14:58

Re: Mielai išgeriantys

AVD rašė:

savaitgali ragavau labai skanu gerima : moliugai, obuoliu sultys + avietes. Sveika, skanu ir daug naudingu organizmui medziagu:)

Ar esi bandzius alkoholio dieta? cia ta, apie kuria kazkodel cosmopolitanai ir paneles zurnalai neraso.
Labai efektyvi, tik nesuprantu kodel kiti zaidzia su fatburneriais visokiais ir DNP...

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#704 2016-11-07 15:01

Re: Mielai išgeriantys

ragas rašė:

AVD rašė:

savaitgali ragavau labai skanu gerima : moliugai, obuoliu sultys + avietes. Sveika, skanu ir daug naudingu organizmui medziagu:)

Ar esi bandzius alkoholio dieta? cia ta, apie kuria kazkodel cosmopolitanai ir paneles zurnalai neraso.
Labai efektyvi, tik nesuprantu kodel kiti zaidzia su fatburneriais visokiais ir DNP...

nu ignas jau senai alkoholio dieta varineja, bet nepanasu, kad jam gerai sekas big_smile

Neprisijungęs

 
AVD
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-03
Žinutės: 697
Atsiliepimai: 1

#705 2016-11-07 15:01

Re: Mielai išgeriantys

ragas rašė:

AVD rašė:

savaitgali ragavau labai skanu gerima : moliugai, obuoliu sultys + avietes. Sveika, skanu ir daug naudingu organizmui medziagu:)

Ar esi bandzius alkoholio dieta? cia ta, apie kuria kazkodel cosmopolitanai ir paneles zurnalai neraso.
Labai efektyvi, tik nesuprantu kodel kiti zaidzia su fatburneriais visokiais ir DNP...

https://media4.giphy.com/media/10HPl8c6VZKc4o/200.gif#35

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#706 2016-11-07 15:02

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Aizen rašė:

Per įkurtuves, kai baigiau neštis daiktus, buvo apie  pirma nakties, su korešu nusprendėm po 100gr ant pabaigtuvių įmest. Turėjau du litrus "Kraken" romo . 47 abarotai, rimtas reikalas. Lt nemačiau lyg jo, skanus gana. Finale per 2 valandas litrą tą išgėrėm ryte atsibundu. Opaaa, 12 valanda, svečiai už valandos turi atvažiuot, o aš dar turiu būti senam bute, su šeimininku atsimest babkes. Papučiu į alkotesterį, rodo 0,97 promilės.... Skambinu chebrai,kuri iš kauno turi atvažiuot, tiem ratą nuleido.... PUIKU. Spėjau su šeiminku viską sutvarkyt, grįžau, po dušu dar spėjau nusipraust ir pusę kiaušinienės sukapot, svečiai jau buvo čia. Nu ką, antras litras krakeno.... Paskui varėm  gert į tokią neblogą skylę, kur duoda skaniai tekilą + sangritą, nežinau kiek tų padėklų nušlaviau ten, bet tikrai daug, ant pachmo buvau kaip guminis. Aišku dar klube buvom paskui ten viskarikas. Trečia diena jau ramesnė buvo.... Daugiau to pakartot nenoriu.

https://s12.postimg.org/6ok7izg9p/DSC_0129.jpg

Jei Vilniui tai čia iš gringen'o einant link būsi trečias toks tekilos kabačiokas ant kampo ? Tam? Nes aš ten irgi užsukdavau po airiškų pusryčių išėjęs link pubo apšilt..

Ne,seniuk, čia KLP.

Neprisijungęs

 
ragas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-20
Žinutės: 409
Atsiliepimai: 1

#707 2016-11-07 15:03

Re: Mielai išgeriantys

Pelesis rašė:

ragas rašė:

AVD rašė:

savaitgali ragavau labai skanu gerima : moliugai, obuoliu sultys + avietes. Sveika, skanu ir daug naudingu organizmui medziagu:)

Ar esi bandzius alkoholio dieta? cia ta, apie kuria kazkodel cosmopolitanai ir paneles zurnalai neraso.
Labai efektyvi, tik nesuprantu kodel kiti zaidzia su fatburneriais visokiais ir DNP...

nu ignas jau senai alkoholio dieta varineja, bet nepanasu, kad jam gerai sekas big_smile

turbut del to, kad per burna vartoja
https://www.facebook.com/ikickassvines/ … f=NEWSFEED

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#708 2016-11-07 15:04

Re: Mielai išgeriantys

Bet čia turbūt Klaipėdoj ir kitoks Krakenas? Nes esu matęs jo sanitexe, bet 40% ne 47.. Ir jis toks aštrokas

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#709 2016-11-07 15:08

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

Bet čia turbūt Klaipėdoj ir kitoks Krakenas? Nes esu matęs jo sanitexe, bet 40% ne 47.. Ir jis toks aštrokas

Aš oro uoste pasiėmiau. Bet padoriai bėga visai, už morgan geresnis. Nu aišku kaina dviguba.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#710 2016-11-07 15:12

Re: Mielai išgeriantys

Aizen rašė:

Ignas87 rašė:

Bet čia turbūt Klaipėdoj ir kitoks Krakenas? Nes esu matęs jo sanitexe, bet 40% ne 47.. Ir jis toks aštrokas

Aš oro uoste pasiėmiau. Bet padoriai bėga visai, už morgan geresnis. Nu aišku kaina dviguba.

Morgan man negeriamas big_smile Na reiks kada pasiimt, matau va čia yra:
https://shopping.tallink.com/lt/tal-sto … mas-100-cl

Patikrinsim tavo skonį

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#711 2016-11-07 15:17

Re: Mielai išgeriantys

Aizen rašė:

Ignas87 rašė:

Bet čia turbūt Klaipėdoj ir kitoks Krakenas? Nes esu matęs jo sanitexe, bet 40% ne 47.. Ir jis toks aštrokas

Aš oro uoste pasiėmiau. Bet padoriai bėga visai, už morgan geresnis. Nu aišku kaina dviguba.

Vezu is duti fri gerimus.  Transportavimo kaina 10 eu
Kam ko reik

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#712 2016-11-07 15:18

Re: Mielai išgeriantys

Pelesis rašė:

fitnesas rašė:

Pelesis rašė:


silpnas utiutiu... iskart prarandi respekto tasku...

Tu savo taskus tai visus gali susirinkt ir jais nebemojuot daugiau lol

eik paverk i kampa big_smile

Ploju tamstai dviem rankom.. lol

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#713 2016-11-07 16:40

Re: Mielai išgeriantys

fitnesas rašė:

Pelesis rašė:

fitnesas rašė:


Tu savo taskus tai visus gali susirinkt ir jais nebemojuot daugiau lol

eik paverk i kampa big_smile

Ploju tamstai dviem rankom.. lol

O jei ne pelėsiui, tai viena ranka ploji? big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#714 2016-11-07 17:24

Re: Mielai išgeriantys

MrBurbulas rašė:

Aizen rašė:

Ignas87 rašė:

Bet čia turbūt Klaipėdoj ir kitoks Krakenas? Nes esu matęs jo sanitexe, bet 40% ne 47.. Ir jis toks aštrokas

Aš oro uoste pasiėmiau. Bet padoriai bėga visai, už morgan geresnis. Nu aišku kaina dviguba.

Vezu is duti fri gerimus.  Transportavimo kaina 10 eu
Kam ko reik

Iš kurio diučiaus ? Nes kainos skirias ispanijos kokiam diuti ir lietuvos. Priklausomai nuo kainos paimčiau ką nors

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#715 2016-11-07 17:28

Re: Mielai išgeriantys

Ignai graziai dainuoji, man patilo

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#716 2016-11-07 19:27

Re: Mielai išgeriantys

Ignas87 rašė:

MrBurbulas rašė:

Aizen rašė:


Aš oro uoste pasiėmiau. Bet padoriai bėga visai, už morgan geresnis. Nu aišku kaina dviguba.

Vezu is duti fri gerimus.  Transportavimo kaina 10 eu
Kam ko reik

Iš kurio diučiaus ? Nes kainos skirias ispanijos kokiam diuti ir lietuvos. Priklausomai nuo kainos paimčiau ką nors

Brussels airport

Neprisijungęs

 
Balionelis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 144
Atsiliepimai: 1

#717 2016-11-08 08:40

Re: Mielai išgeriantys

Lietuvoj visas alkoholis padelka kur nors pagaminta Pabradėj?  ar man tik toks šūdas visada pakliūdavo? Iš užsienio parvežtas toks pats viskis ar degtinė taip skiriasi, kad net keista...

p.s. kaip vadinasi angliškas likeris 65 ar 56  stiprumo , labai skaniai gėrėsi, bet dėl tam tikrų aplinkybių nepamenu pavadinimo

Paskutinį kartą taisė Balionelis (2016-11-08 08:42)

Neprisijungęs

 
AVD
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-03
Žinutės: 697
Atsiliepimai: 1

#718 2016-11-08 08:43

Re: Mielai išgeriantys

MrBurbulas rašė:

Ignas87 rašė:

MrBurbulas rašė:


Vezu is duti fri gerimus.  Transportavimo kaina 10 eu
Kam ko reik

Iš kurio diučiaus ? Nes kainos skirias ispanijos kokiam diuti ir lietuvos. Priklausomai nuo kainos paimčiau ką nors

Brussels airport

yra Baileys hazelnut?

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#719 2016-11-08 09:30

Re: Mielai išgeriantys

Balionelis rašė:

Lietuvoj visas alkoholis padelka kur nors pagaminta Pabradėj?  ar man tik toks šūdas visada pakliūdavo? Iš užsienio parvežtas toks pats viskis ar degtinė taip skiriasi, kad net keista...

p.s. kaip vadinasi angliškas likeris 65 ar 56  stiprumo , labai skaniai gėrėsi, bet dėl tam tikrų aplinkybių nepamenu pavadinimo

Galiu patvirtint. Esu Jack Daniels mėgėjas. Lietuvoj senai jo neperku, nes skonis nuo parvežto iš Franfruto oro uosto (dažnai ten būnu) labai skiriasi. Net kvapas kitoks.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#720 2016-11-08 10:26

Re: Mielai išgeriantys

Daug alko skirias LT ir kitur, bet yra ir normalaus kur skirtumo nelabai pajusi.. Dar žiūrint kur perki, yra spec. parduotuvių ir nemažai Vilniui, kur atvežtinis alko yra, ne Lietuvos parduotuvėse pirktas.

Šiaip kas mėgėjai yra siūlyčiau STROH romo paragaut 80 gradusų. Labai skanu su saldainiais kokiais užsikandant ar pan. Pirmos 3 stopkės atrodo nelabai, bet paskui zjbis.

Dėl likerių man jie nelabai patinka, bet iš stipresnių neblogi yra Chartreuse, Yukon Jack ir rumple minze (bet šitą tik vokietijoj gėręs).. Yra daugiau stipresnių visokių likerių, bet nebandęs

Neprisijungęs

 
AVD
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-03
Žinutės: 697
Atsiliepimai: 1

#721 2016-11-08 10:34

Re: Mielai išgeriantys

Labai skanus yra MINTU Suomiskas likeris.
https://www.weinquelle.com/onTEAM/viewer/images/s6848.jpg

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#722 2016-11-08 10:52

Re: Mielai išgeriantys

AVD rašė:

MrBurbulas rašė:

Ignas87 rašė:


Iš kurio diučiaus ? Nes kainos skirias ispanijos kokiam diuti ir lietuvos. Priklausomai nuo kainos paimčiau ką nors

Brussels airport

yra Baileys hazelnut?

Nezinau. Negyvenu ten. Vaziuosiu. Pamatysiu smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#723 2016-11-08 12:45

Re: Mielai išgeriantys

AVD rašė:

MrBurbulas rašė:

Ignas87 rašė:


Iš kurio diučiaus ? Nes kainos skirias ispanijos kokiam diuti ir lietuvos. Priklausomai nuo kainos paimčiau ką nors

Brussels airport

yra Baileys hazelnut?

Prismoi kažkada mačiau buvo

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#724 2016-11-08 12:54

Re: Mielai išgeriantys

AVD rašė:

Labai skanus yra MINTU Suomiskas likeris.
https://www.weinquelle.com/onTEAM/viewe … /s6848.jpg

gaiviai vemi paskui big_smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#725 2016-11-08 14:07

Re: Mielai išgeriantys

http://www.vynoteka.lt/lord-ig-1-l-brendis

kazko skaniau vargu ar rasit

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net