Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#451 2009-08-09 21:27

Re: Kaip priaugti svorio?

CrowMan rašė:

Mantas86 rašė:

CrowMan rašė:

pamyli prota zmogus isijuoses per abu forumus smile

Atsigauk vaikas koks tikslas man meluot!!!!! fuckyou Asilas

e tu asile as tau kaip jungsiu tai prasmirsi tuoj

Tokius bajerius i BLEVYZGAS rasyk jungejau tu!!!!! big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile fuckyou

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-08-09 21:42)

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#452 2009-08-11 16:44

Re: Kaip priaugti svorio?

nesipykit vaikai mad  mars i skirtingas smelio dezes jei taip... mad big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#453 2009-08-30 20:05

Re: Kaip priaugti svorio?

Jai norit patarimu , kad priaugti mases tai galiu pasiulyti viena papilda XXL EXTREME ( firmos ABB )
Is ties geras papildas auginant mase ir sudetis gera..
Tik va menesiui tos vienos bankes neiseina menesiui - reikia kokiu 2 tokiu .
Aisku vien geriant sy papilda mases neuzsiauginsi svarbeusia ira valgyt maista , cia gi tik maisto PAPILDAS wink
Sekmes auginant mase stanga_v_rbig_smile

Neprisijungęs

 
Mrlukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-31
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#454 2009-08-31 17:33

Re: Kaip priaugti svorio?

Sveiki.Man yra 15 metu mano ūgis 175cm svoris 63kg.Noriu pradėd sportuot tik bėda ta kad reikai didintis masę o aš apie tai žalias. big_smile Gal galite padėti ir pasakyti koki maista pagrinde ir kiek kartų reikia valgyti norint pasididinti masę.smile
P.S- aš mase didintis noriu be papildų.<<Natūraliai>>
Ačiu.

Paskutinį kartą taisė Mrlukas (2009-08-31 17:36)

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#455 2009-08-31 17:50

Re: Kaip priaugti svorio?

Mrlukas rašė:

Sveiki.Man yra 15 metu mano ūgis 175cm svoris 63kg.Noriu pradėd sportuot tik bėda ta kad reikai didintis masę o aš apie tai žalias. big_smile Gal galite padėti ir pasakyti koki maista pagrinde ir kiek kartų reikia valgyti norint pasididinti masę.smile
P.S- aš mase didintis noriu be papildų.<<Natūraliai>>
Ačiu.

Švieskis jei žalias http://www.kulturizmas.net/mityba

Neprisijungęs

 
Torcik
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-12
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#456 2009-09-12 13:22

Re: Kaip priaugti svorio?

Gal kas galetu man padet buciau dekingas tj wo noreciau kad patartumet ka daryt kad priaugti svorio nes jo nlb yra pas mane kudas lb esu , sportuoju galima sakyt kiekviena diena kelnuoju hantelius i diena 2-3 kartu po 12 kartu iskeldamas , atsipaudymu padarau i diena apie 200 , krepsiny pazaidziu retkarciais tjp futbola kartais valgau daug bet man svoris ne auga ugis 1.70 svoris 50kg gal kas padetumet buciau lb dekingas kad sudarytumet gal kas mitybos sistema nu ka reiktu daryt kad priaugciau svorio nrml nes kaip ir man apsigint nekas jaj maluosi mazai svorio hmm/ is anksto esu dekingas.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#457 2009-09-12 15:43

Re: Kaip priaugti svorio?

Torcik rašė:

Gal kas galetu man padet buciau dekingas tj wo noreciau kad patartumet ka daryt kad priaugti svorio nes jo nlb yra pas mane kudas lb esu , sportuoju galima sakyt kiekviena diena kelnuoju hantelius i diena 2-3 kartu po 12 kartu iskeldamas , atsipaudymu padarau i diena apie 200 , krepsiny pazaidziu retkarciais tjp futbola kartais valgau daug bet man svoris ne auga ugis 1.70 svoris 50kg gal kas padetumet buciau lb dekingas kad sudarytumet gal kas mitybos sistema nu ka reiktu daryt kad priaugciau svorio nrml nes kaip ir man apsigint nekas jaj maluosi mazai svorio hmm/ is anksto esu dekingas.

eini i pagrindini puslapi ir ten perskaitai visus straipsnius kuriuos randi(apie steroidus gali neskaityt), jei tada tau kyla tie patys klausimai eini i ligonine ir prasai, kad daktaras pagydytu... sekmes wink

Neprisijungęs

 
Roba7773
Naujas dalyvis
Vietovė: Nemencine
Registravosi: 2009-09-14
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#458 2009-09-14 17:58

Re: Kaip priaugti svorio?

Sveiki visi, mano ugis apie 1.75m svoris tik 57,5kg. Man 14 metu gal patarkit kas nors ko reiketu pavartot kad priaugciau mases, man sake kad uztektu kreatino ir baltimu, bet noriu paklausiti ir kitu nuomoner. Is anksto aciu smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#459 2009-09-14 19:58

Re: Kaip priaugti svorio?

Roba7773 rašė:

Sveiki visi, mano ugis apie 1.75m svoris tik 57,5kg. Man 14 metu gal patarkit kas nors ko reiketu pavartot kad priaugciau mases, man sake kad uztektu kreatino ir baltimu, bet noriu paklausiti ir kitu nuomoner. Is anksto aciu smile

Mano nuomone, patarciau dideli bliuda koses pasidaryt.

Neprisijungęs

 
Roba7773
Naujas dalyvis
Vietovė: Nemencine
Registravosi: 2009-09-14
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#460 2009-09-14 20:41

Re: Kaip priaugti svorio?

O ar butina ticiotis, as tiesiok noriu praded sportuot :mad :

Paskutinį kartą taisė Roba7773 (2009-09-14 20:42)

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#461 2009-09-14 20:45

Re: Kaip priaugti svorio?

Roba7773 rašė:

O ar butina ticiotis, as tiesiok noriu praded sportuot :mad :

kai pradedi sportuot, tuo paciu turi pradet ir valgyt

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#462 2009-09-15 14:08

Re: Kaip priaugti svorio?

Roba7773 rašė:

Sveiki visi, mano ugis apie 1.75m svoris tik 57,5kg. Man 14 metu gal patarkit kas nors ko reiketu pavartot kad priaugciau mases, man sake kad uztektu kreatino ir baltimu, bet noriu paklausiti ir kitu nuomoner. Is anksto aciu smile

Daug valgyk daug ilsekis ir intensyviai sportuok! Jai tik dabar pradedi sportuoti nevartok papildu kokius puse metu, ir taip progresuosi, aisku jai viska tinkamai darysi... Susireguliuk mityba, ir susidaryk sistema masei augint

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-09-15 14:09)

Neprisijungęs

 
aminoTECH
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-23
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#463 2009-10-04 13:55

Re: Kaip priaugti svorio?

Turiu jlausima: Manau vvisi esat susidure su atveju  kai svoris tiesiog sustoja kad ir ka darytumet,mytyba jau nebepadeda,o anglenadeniai ir visi kitokie gaineriai brangiai kainuoja,tai as pasidomejau ir atradau toki sprendima naudot situos miltus http://www.pienozvaigzdes.lt/index.php/ … teliai/733 ju sudetis yra va tokia http://www.gourmetsleuth.com/equivalent … mp;tid=227 o aina kaip matot uz 25 kg maisa vos 110 lt... taigi sakykit savo nuomone?

Neprisijungęs

 
Rokazs
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#464 2009-10-04 14:23

Re: Kaip priaugti svorio?

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#465 2009-10-04 15:55

Re: Kaip priaugti svorio?

aminoTECH rašė:

Turiu jlausima: Manau vvisi esat susidure su atveju  kai svoris tiesiog sustoja kad ir ka darytumet,mytyba jau nebepadeda,o anglenadeniai ir visi kitokie gaineriai brangiai kainuoja,tai as pasidomejau ir atradau toki sprendima naudot situos miltus http://www.pienozvaigzdes.lt/index.php/ … teliai/733 ju sudetis yra va tokia http://www.gourmetsleuth.com/equivalent … mp;tid=227 o aina kaip matot uz 25 kg maisa vos 110 lt... taigi sakykit savo nuomone?

Jamk, lb geras variantas

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#466 2009-10-05 22:22

Re: Kaip priaugti svorio?

sveikas ,mano patarimas tai pirmiausia pasiziureti kokia dienotvarke ,pradeti reikia nuo dienotvarkes ir grafiko tai yra be tusovkiu savaitgaliai be alhoholio ,geras maistas valgyti ryte pries pietus pietu metu pavakarius vakariene ir naktipiecius ,o jai sportuoji tai visu pirma baziniai pratimai ir du kartus per savaite .na minimum treniruotis puse metu jai nori svorio priaugti ,bet zinok pilvas irgi auga tai tiek.smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#467 2009-10-05 22:24

Re: Kaip priaugti svorio?

sveikas ,mano patarimas tai pirmiausia pasiziureti kokia dienotvarke ,pradeti reikia nuo dienotvarkes ir grafiko tai yra be tusovkiu savaitgaliai be alhoholio ,geras maistas valgyti ryte pries pietus pietu metu pavakarius vakariene ir naktipiecius ,o jai sportuoji tai visu pirma baziniai pratimai ir du kartus per savaite .na minimum treniruotis puse metu jai nori svorio priaugti ,bet zinok pilvas irgi auga tai tiek.smile,cia hugo boos -patarimas

Neprisijungęs

 
Tbo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#468 2009-10-06 21:22

Re: Kaip priaugti svorio?

Sveiki, nepagalvokit, kad as tiesiog noriu paklausit, ka reiktu vartoti ir is kart pasakau, nenoriu sulaukti tokio atsakymo "valgyk daugiau". Taigi, mano ugis ~1,90 o svoris vos 75kg, valgau tikrai daug, tiesiog nuo labai senu laiku mano medziagu apykaita labai greita, organizmas nespeja pasisavinti visu reikalingu medziagu. Tiesiog pamaniau, kad priedo, reiktu vartoti ir maisto papildus, tik beda, kad nezinau kokius. As ir pasportuoju, bet ne kasdien, nes neturiu tam laisvo laiko, tiesiog 2-3 kartus per savaite, taciau nuo to mano kuno mase dideja ( jei tai galima pavadinit didejimu) labai letai. Tai prasau jusu, kaip senbuviu, patarimo, ka galetumete man patarti is maisto papildu, kad pagerintu maisto medziagu isisavinima. Aciu uz demesi.

Paskutinį kartą taisė Tbo (2009-10-06 21:23)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#469 2009-10-06 21:33

Re: Kaip priaugti svorio?

Tbo rašė:

Sveiki, nepagalvokit, kad as tiesiog noriu paklausit, ka reiktu vartoti ir is kart pasakau, nenoriu sulaukti tokio atsakymo "valgyk daugiau". Taigi, mano ugis ~1,90 o svoris vos 75kg, valgau tikrai daug, tiesiog nuo labai senu laiku mano medziagu apykaita labai greita, organizmas nespeja pasisavinti visu reikalingu medziagu. Tiesiog pamaniau, kad priedo, reiktu vartoti ir maisto papildus, tik beda, kad nezinau kokius. As ir pasportuoju, bet ne kasdien, nes neturiu tam laisvo laiko, tiesiog 2-3 kartus per savaite, taciau nuo to mano kuno mase dideja ( jei tai galima pavadinit didejimu) labai letai. Tai prasau jusu, kaip senbuviu, patarimo, ka galetumete man patarti is maisto papildu, kad pagerintu maisto medziagu isisavinima. Aciu uz demesi.

MAISTO PAPILDAI - 5% rezultato, VISA KITA - 95%... cia grubiai... tu tikrai galvoji, kad papildai tave isgelbes ir, kad tikrai papildais tau siuo metu reiktu dometis???

Neprisijungęs

 
Tbo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#470 2009-10-06 21:38

Re: Kaip priaugti svorio?

OZ rašė:

Tbo rašė:

Sveiki, nepagalvokit, kad as tiesiog noriu paklausit, ka reiktu vartoti ir is kart pasakau, nenoriu sulaukti tokio atsakymo "valgyk daugiau". Taigi, mano ugis ~1,90 o svoris vos 75kg, valgau tikrai daug, tiesiog nuo labai senu laiku mano medziagu apykaita labai greita, organizmas nespeja pasisavinti visu reikalingu medziagu. Tiesiog pamaniau, kad priedo, reiktu vartoti ir maisto papildus, tik beda, kad nezinau kokius. As ir pasportuoju, bet ne kasdien, nes neturiu tam laisvo laiko, tiesiog 2-3 kartus per savaite, taciau nuo to mano kuno mase dideja ( jei tai galima pavadinit didejimu) labai letai. Tai prasau jusu, kaip senbuviu, patarimo, ka galetumete man patarti is maisto papildu, kad pagerintu maisto medziagu isisavinima. Aciu uz demesi.

MAISTO PAPILDAI - 5% rezultato, VISA KITA - 95%... cia grubiai... tu tikrai galvoji, kad papildai tave isgelbes ir, kad tikrai papildais tau siuo metu reiktu dometis???

Tai vienintelis dalykas, ko dar nebandziau.

Paskutinį kartą taisė Tbo (2009-10-06 21:39)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#471 2009-10-06 21:43

Re: Kaip priaugti svorio?

Tbo rašė:

OZ rašė:

Tbo rašė:

Sveiki, nepagalvokit, kad as tiesiog noriu paklausit, ka reiktu vartoti ir is kart pasakau, nenoriu sulaukti tokio atsakymo "valgyk daugiau". Taigi, mano ugis ~1,90 o svoris vos 75kg, valgau tikrai daug, tiesiog nuo labai senu laiku mano medziagu apykaita labai greita, organizmas nespeja pasisavinti visu reikalingu medziagu. Tiesiog pamaniau, kad priedo, reiktu vartoti ir maisto papildus, tik beda, kad nezinau kokius. As ir pasportuoju, bet ne kasdien, nes neturiu tam laisvo laiko, tiesiog 2-3 kartus per savaite, taciau nuo to mano kuno mase dideja ( jei tai galima pavadinit didejimu) labai letai. Tai prasau jusu, kaip senbuviu, patarimo, ka galetumete man patarti is maisto papildu, kad pagerintu maisto medziagu isisavinima. Aciu uz demesi.

MAISTO PAPILDAI - 5% rezultato, VISA KITA - 95%... cia grubiai... tu tikrai galvoji, kad papildai tave isgelbes ir, kad tikrai papildais tau siuo metu reiktu dometis???

Tai vienintelis dalykas, ko dar nebandziau.

Pirmas dalykas ka turetum padaryt, tai pripazint, kad nieko nesupranti apie si sporta ir paimt nueit i pagrindini psl bent ten perskaityt visus straipsnius... o bandyt cia nieko ir nereikia... cia reikia kiausiu... keep it simple, stick to the basics...

Neprisijungęs

 
Tbo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#472 2009-10-06 22:02

Re: Kaip priaugti svorio?

OZ rašė:

Tbo rašė:

OZ rašė:


MAISTO PAPILDAI - 5% rezultato, VISA KITA - 95%... cia grubiai... tu tikrai galvoji, kad papildai tave isgelbes ir, kad tikrai papildais tau siuo metu reiktu dometis???

Tai vienintelis dalykas, ko dar nebandziau.

Pirmas dalykas ka turetum padaryt, tai pripazint, kad nieko nesupranti apie si sporta ir paimt nueit i pagrindini psl bent ten perskaityt visus straipsnius... o bandyt cia nieko ir nereikia... cia reikia kiausiu... keep it simple, stick to the basics...

Bet as ir nesakiau, kad esu kok pro ant sito reikalo, o i titulini pusklapi... Na, pripazink, daug parasyta, bet nieko konkretaus, o man kaip tik to ir tereikia..

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#473 2009-10-06 23:50

Re: Kaip priaugti svorio?

Tbo rašė:

OZ rašė:

Tbo rašė:


Tai vienintelis dalykas, ko dar nebandziau.

Pirmas dalykas ka turetum padaryt, tai pripazint, kad nieko nesupranti apie si sporta ir paimt nueit i pagrindini psl bent ten perskaityt visus straipsnius... o bandyt cia nieko ir nereikia... cia reikia kiausiu... keep it simple, stick to the basics...

Bet as ir nesakiau, kad esu kok pro ant sito reikalo, o i titulini pusklapi... Na, pripazink, daug parasyta, bet nieko konkretaus, o man kaip tik to ir tereikia..

prie ko cia tas pro smile as ne izeist ar pasijuokt noriu, padet... del pagrindinio psl geras pastebejimas, daug sudo ten, bet yra tikrai naudingu straipsniu... tu kaip cia pasakiai, kad jau viska isbandes isskyrus papildus tikrai turetum sugebet atskirt suda nuo grudo smile teisinga mityba, teisingos treniruotes, teisingas poilsis... viskas... maziau gilinkis ir skaityk straipsniu tipo "uzaugink rankas kaip svarcas uzaugino" ar "peciu treniruote pati geriausia" ir pns... va kai cia viskas gerai bus tada ir svoris tavo nebe 75 bus ir galesi sakyt, kad viska gerai darau, bet neauga niekas... jei anglu kerti bus dar lengviau kazka rast, kad ir pasinaudojus google... sekmes...

Neprisijungęs

 
brownas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#474 2009-10-27 23:41

Re: Kaip priaugti svorio?

Kaip kolega studentas parase pirma pradek sportuot o po to jau zek kaip augs ta mase bei jega smile jai neaugs vadinasi kazko truksta :)kalbu ne apie steroidus ir tt smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#475 2009-10-28 07:28

Re: Kaip priaugti svorio?

Tbo rašė:

Sveiki, nepagalvokit, kad as tiesiog noriu paklausit, ka reiktu vartoti...

1. Pradek normaliai sportuoti
2. Laikykis mitybos rezimo
3. Papildai: geineris, kreatinas, vitaminai

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net