Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

  • Pradžia
  •  » Treniruotės
  •  » (prisegu nuotraukas)Blogai auga krutine, blauzdos. Kojos isvis neauga.
sumas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-12-13
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 1

#1 2020-01-13 05:55

(prisegu nuotraukas)Blogai auga krutine, blauzdos. Kojos isvis neauga.

ačiū. nebereikia

Paskutinį kartą taisė sumas (2020-06-20 22:14)

Neprisijungęs

 
NezinomasM
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-03-10
Žinutės: 79
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2 2020-05-17 14:19

Re: (prisegu nuotraukas)Blogai auga krutine, blauzdos. Kojos isvis neauga.

1. Daug lemia genetika, pas visus raumenys skirtingai "išsidėstę", pvz.: pas vienus abu papai susijungia ties viduriu, o pas kitus tas tarpas yra, ir čia nieko nepakeisi.
Taip pat raumenų netolygumai gali būti dėl genetikos. Arba dėl blogo atlikimo, įsitikink ar tikrai tiesiai atsiguli ant suoliuko, gal netyčia nejausdamas pasikreipi į vieną pusę. Jei dešiniarankis, tai gal daugiau iš kokio tricepso stumi, atimi krūvi iš krūtinės, dėl to kairė pusė didesnė užaugo.

2. Dėl kojų. Jei tikrai negaili svorių ir sunkiai darai kojas, tai tada mityboje bus bėda greičiausiai. Kojoms reikia daug daug maisto smile .
Blauzdos labai "užsispyręs" raumuo, sunkiai jos auga, reik gero krūvio joms.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

  • Pradžia
  •  » Treniruotės
  •  » (prisegu nuotraukas)Blogai auga krutine, blauzdos. Kojos isvis neauga.
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net