Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kentucha
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-06-04
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#17951 2015-08-01 01:01

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

baltassg rašė:

yra kas nors padorus ne sudo malejas kuris gali apie kursus normaliai pabazarinti?

29.99$ big_smile

Pigu smile,matyt uz bazara ne atsakai big_smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#17952 2015-08-01 01:13

Re: Kursai

sistema near sudetinga, tik kai kurie kazkodel ja pateikia sudetingai, viskas paprasta, renkiesi produktus pagal kisene, sveikata, tikslus, bei staza.

testas yra baziu baze,
toliau thyroidiniai, del metabolizmo, ir t.t. as realiai jei ziurint I sveikata, bei nedidelius pokycius, rinkciaus kazka lenvgo, testas, npp/arba eq, bei hgh
jei rimtos mesos, tai trenas, zodziu kiekvienam savo... ne karta buvo mineta

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 1

#17953 2015-08-01 01:13

Re: Kursai

uz tiek treneris ne tik del kurso patars,bet dar ir daug ko papildomai duos. info man reikalinga zmoniu kurie patys kazka vartoja ne karta pasieke kazka ir atrodo normaliai.tokie kurie proteina ar bcaa vadina kazkuom kas ,,sausai,, nenaudojama geriau pataupykit rasala,o kas turit ka pasiulyt protingo i pm prasom arba lietuskai i as .

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#17954 2015-08-01 01:15

Re: Kursai

Kentucha rašė:

azuolyno bicas rašė:

baltassg rašė:

yra kas nors padorus ne sudo malejas kuris gali apie kursus normaliai pabazarinti?

29.99$ big_smile

Pigu smile,matyt uz bazara ne atsakai big_smile

uz bazara neatsakau tada, kai paklausia patarimo, patari, ir paskui: ai tai as tada darysiu taip - tada palinksiu galva ir tiek.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#17955 2015-08-01 01:18

Re: Kursai

baltassg rašė:

uz tiek treneris ne tik del kurso patars,bet dar ir daug ko papildomai duos. info man reikalinga zmoniu kurie patys kazka vartoja ne karta pasieke kazka ir atrodo normaliai.tokie kurie proteina ar bcaa vadina kazkuom kas ,,sausai,, nenaudojama geriau pataupykit rasala,o kas turit ka pasiulyt protingo i pm prasom arba lietuskai i as .

tai jei turi trenery, kodel cia musu troliu klausi? paskui kils vidinis konfliktas tarp trenerio nurodymu ir forumieciu, ir pradesi metytis. susiknisi sveikata, hormonine, deca dick turesi ir depresija dar bus.. not good man

Neprisijungęs

 
Kentucha
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-06-04
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#17956 2015-08-01 01:21

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

Kentucha rašė:

azuolyno bicas rašė:


29.99$ big_smile

Pigu smile,matyt uz bazara ne atsakai big_smile

uz bazara neatsakau tada, kai paklausia patarimo, patari, ir paskui: ai tai as tada darysiu taip - tada palinksiu galva ir tiek.

As lygiai ta pati darau.o siaip cia jumoras buvo.

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 1

#17957 2015-08-01 01:23

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

baltassg rašė:

uz tiek treneris ne tik del kurso patars,bet dar ir daug ko papildomai duos. info man reikalinga zmoniu kurie patys kazka vartoja ne karta pasieke kazka ir atrodo normaliai.tokie kurie proteina ar bcaa vadina kazkuom kas ,,sausai,, nenaudojama geriau pataupykit rasala,o kas turit ka pasiulyt protingo i pm prasom arba lietuskai i as .

tai jei turi trenery, kodel cia musu troliu klausi? paskui kils vidinis konfliktas tarp trenerio nurodymu ir forumieciu, ir pradesi metytis. susiknisi sveikata, hormonine, deca dick turesi ir depresija dar bus.. not good man

na man ne 16 ,trenerio asmeninio neturiu, o nuomone tu kurie bande patys visada idomi ir naudonga,tik reikia atsirinkti kas ir kaip.be to nuomone kito tai nereiskia mano sprendimo patvirtinimo.daugeliu atveju sprendziu savo galva.asmeninio trenerio kol kas neturiu bet su keliais bendrauju,faktas kad jie apie farma nlb jau pasikauste,bet apie visa kita geriau ismano nei mes.todel ziniu bagaza stengiuos praturtinti visur kur galima.pats farmoj nesu lb jau pasikaustes todel cia ieskau kas galetu pakonsultuoti kai kuriais klausimais.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#17958 2015-08-01 01:25

Re: Kursai

baltassg rašė:

azuolyno bicas rašė:

baltassg rašė:

uz tiek treneris ne tik del kurso patars,bet dar ir daug ko papildomai duos. info man reikalinga zmoniu kurie patys kazka vartoja ne karta pasieke kazka ir atrodo normaliai.tokie kurie proteina ar bcaa vadina kazkuom kas ,,sausai,, nenaudojama geriau pataupykit rasala,o kas turit ka pasiulyt protingo i pm prasom arba lietuskai i as .

tai jei turi trenery, kodel cia musu troliu klausi? paskui kils vidinis konfliktas tarp trenerio nurodymu ir forumieciu, ir pradesi metytis. susiknisi sveikata, hormonine, deca dick turesi ir depresija dar bus.. not good man

na man ne 16 ,trenerio asmeninio neturiu, o nuomone tu kurie bande patys visada idomi ir naudonga,tik reikia atsirinkti kas ir kaip.be to nuomone kito tai nereiskia mano sprendimo patvirtinimo.daugeliu atveju sprendziu savo galva.asmeninio trenerio kol kas neturiu bet su keliais bendrauju,faktas kad jie apie farma nlb jau pasikauste,bet apie visa kita geriau ismano nei mes.todel ziniu bagaza stengiuos praturtinti visur kur galima.pats farmoj nesu lb jau pasikaustes todel cia ieskau kas galetu pakonsultuoti kai kuriais klausimais.

nu va cia jau normaliau smile dabar jau gali klaust big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#17959 2015-08-01 10:14

Re: Kursai

baltassg rašė:

uz tiek treneris ne tik del kurso patars,bet dar ir daug ko papildomai duos. info man reikalinga zmoniu kurie patys kazka vartoja ne karta pasieke kazka ir atrodo normaliai.tokie kurie proteina ar bcaa vadina kazkuom kas ,,sausai,, nenaudojama geriau pataupykit rasala,o kas turit ka pasiulyt protingo i pm prasom arba lietuskai i as .

Nera cia tokiu.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#17960 2015-08-01 10:27

Re: Kursai

parasykit kasnors jam asmeniskai, pakalbekit apie farma su juo, zmogus skaityti neturi laiko,tai jy asmeniskai kasnors pakonsultuokit, kas turit biski laiko. nu toki nedideli seminara asmeniskai praveskit

jei tingi pats rinkti info tada sumoki uz info,tai arba skaityk kitu atsiliepimus arba mokek. va azuolynobicui duok 30e ir pakonsultuos valandike. o tu suprantanciu treneriu kur sudarineja kursus is 4suviu sustos ir 2amp dekos tai cia nemazai buvo, pas toki nueisi tai gerai uzkonsultuos

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 1

#17961 2015-08-01 10:45

Re: Kursai

rolka78 rašė:

baltassg rašė:

uz tiek treneris ne tik del kurso patars,bet dar ir daug ko papildomai duos. info man reikalinga zmoniu kurie patys kazka vartoja ne karta pasieke kazka ir atrodo normaliai.tokie kurie proteina ar bcaa vadina kazkuom kas ,,sausai,, nenaudojama geriau pataupykit rasala,o kas turit ka pasiulyt protingo i pm prasom arba lietuskai i as .

Nera cia tokiu.

tai kad radau tokiu kitoj temoj smile

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 1

#17962 2015-08-01 10:50

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

parasykit kasnors jam asmeniskai, pakalbekit apie farma su juo, zmogus skaityti neturi laiko,tai jy asmeniskai kasnors pakonsultuokit, kas turit biski laiko. nu toki nedideli seminara asmeniskai praveskit

jei tingi pats rinkti info tada sumoki uz info,tai arba skaityk kitu atsiliepimus arba mokek. va azuolynobicui duok 30e ir pakonsultuos valandike. o tu suprantanciu treneriu kur sudarineja kursus is 4suviu sustos ir 2amp dekos tai cia nemazai buvo, pas toki nueisi tai gerai uzkonsultuos

savo patirtim ir atradimais dalinuos nemokamai it tokei forumai manau tam ir reikalingi kad dalintis info ir siekit geru rezu + gauti palaikymo,nes realiam gyvenime daznai zmones tave smerkia kad tu ten toks ir anoks tu cia edi suda ir puties as paesciau geriau atrodyciau i rpanasiai.asmeniskai manes tokie neveikia nes kitu nuomone nlb idomi,ta prasme zmoniu i kuriuos as nesiligiuoju,bet yra zmoniu kurie del to netenka galvos . lb daug info man nereikia ,domina konkretus kursiukai konkretiems tikslams. viska cia perskaityt sudetinga laiko atzvilgiu,nes pats dirbu turiu seima sportuoju ir dar savo maista gaminuos pats.tai to laiko tikrai nera marios.tad dekui visiems uz kantrybe ir info.kam nesunku i pm visada prasom.

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#17963 2015-08-01 11:37

Re: Kursai

bbd, is kur ju tokiu

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#17964 2015-08-01 11:39

Re: Kursai

baltassg rašė:

Staffordshire rašė:

parasykit kasnors jam asmeniskai, pakalbekit apie farma su juo, zmogus skaityti neturi laiko,tai jy asmeniskai kasnors pakonsultuokit, kas turit biski laiko. nu toki nedideli seminara asmeniskai praveskit

jei tingi pats rinkti info tada sumoki uz info,tai arba skaityk kitu atsiliepimus arba mokek. va azuolynobicui duok 30e ir pakonsultuos valandike. o tu suprantanciu treneriu kur sudarineja kursus is 4suviu sustos ir 2amp dekos tai cia nemazai buvo, pas toki nueisi tai gerai uzkonsultuos

savo patirtim ir atradimais dalinuos nemokamai it tokei forumai manau tam ir reikalingi kad dalintis info ir siekit geru rezu + gauti palaikymo,nes realiam gyvenime daznai zmones tave smerkia kad tu ten toks ir anoks tu cia edi suda ir puties as paesciau geriau atrodyciau i rpanasiai.asmeniskai manes tokie neveikia nes kitu nuomone nlb idomi,ta prasme zmoniu i kuriuos as nesiligiuoju,bet yra zmoniu kurie del to netenka galvos . lb daug info man nereikia ,domina konkretus kursiukai konkretiems tikslams. viska cia perskaityt sudetinga laiko atzvilgiu,nes pats dirbu turiu seima sportuoju ir dar savo maista gaminuos pats.tai to laiko tikrai nera marios.tad dekui visiems uz kantrybe ir info.kam nesunku i pm visada prasom.

Tai pasidalink, ar apsimoka saut, kodel tu tai darai? ka pasiekei? koks jausmas?

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#17965 2015-08-01 12:18

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

parasykit kasnors jam asmeniskai, pakalbekit apie farma su juo, zmogus skaityti neturi laiko,tai jy asmeniskai kasnors pakonsultuokit, kas turit biski laiko. nu toki nedideli seminara asmeniskai praveskit

jei tingi pats rinkti info tada sumoki uz info,tai arba skaityk kitu atsiliepimus arba mokek. va azuolynobicui duok 30e ir pakonsultuos valandike. o tu suprantanciu treneriu kur sudarineja kursus is 4suviu sustos ir 2amp dekos tai cia nemazai buvo, pas toki nueisi tai gerai uzkonsultuos

big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#17966 2015-08-01 13:01

Re: Kursai

klausimas is varzybinio :  kas stirpiau propas ar teste e? wink

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#17967 2015-08-01 13:06

Re: Kursai

Už aroganciją galima baltam duoti įspėjimą ar baną? Ateina tipo "lo.xai, pulkit man rašyti kurso programą. Aš juk toks svarbus".
P.s. Jei kas paršysit jam programą, tai įdėkit ten koki deca+tren ir atsistatymui arimidexo, kad daugiau tokie nesidaugintų. Vistiek nesupras, kad trolinam.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#17968 2015-08-01 13:07

Re: Kursai

mzslave rašė:

klausimas is varzybinio :  kas stirpiau propas ar teste e? wink

Kas stipriau antibiotikai ar probiotikai? Kas laimėtų?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#17969 2015-08-01 13:11

Re: Kursai

Zuikis13 rašė:

mzslave rašė:

klausimas is varzybinio :  kas stirpiau propas ar teste e? wink

Kas stipriau antibiotikai ar probiotikai? Kas laimėtų?

as rimtai, as gaunu tokius klausimus is zmoniu kuri varzybuose dalyvauja, ximina belekiek laiko. arba :  kaip manai utiutiu toks derinukas susta + omna??   

cia apie ka as.... ogi kai ateina tokie V.I.P.  i sita tema ir pradeda nesti brieda ale :"turiu draugeli salej, varzybinis , jis viska man pataria, gerai atrodo, krc jus loxai nieko neraukiat cia. duokit patarimo, krc, o ne taip kaip mokat cia uz bazara neatsakyt..."   na minti pagai wink

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#17970 2015-08-01 13:15

Re: Kursai

Jei Jason Blaha būtų su six-pacu, tai jo video apie chemiją būtų visam pasaulyje žinomi, o kadangi žmonės atsirenga informaciją pagal sportininko išvaizdą, tai ir klauso balvonų, kaip Rich Piana. "Next day you have to pump the muscule. More blood in the muscule - more AAS in the muscule = more gainzzzz". Z J B.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#17971 2015-08-01 13:26

Re: Kursai

Jus neblevyzgokit o rasykit atsiliepimus apie farma. Nenukrypkit nuo temos.
Beja deka kurse svarbiausia del to turi buti kurso pagrindas (lenku ismintis)

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#17972 2015-08-01 13:36

Re: Kursai

Zuikis13 rašė:

Už aroganciją galima baltam duoti įspėjimą ar baną? Ateina tipo "lo.xai, pulkit man rašyti kurso programą. Aš juk toks svarbus".
P.s. Jei kas paršysit jam programą, tai įdėkit ten koki deca+tren ir atsistatymui arimidexo, kad daugiau tokie nesidaugintų. Vistiek nesupras, kad trolinam.

gera mintis, sterilizuoti "proto bokstus" ir taip sukurti lietuviska Sparta big_smile

Neprisijungęs

 
mantas19892
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-26
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#17973 2015-08-01 13:52

Re: Kursai

Sveiki! Cia toki kursa galvoju tik reiktu patarimu. Parabolan, test P,  ir vini rinktis ar primobolan depot? Ka pasiulytumet ir kodel? Ar palikt primus du ir nejunkti daugiau nieko.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#17974 2015-08-01 14:00

Re: Kursai

Imk test p ir vini

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#17975 2015-08-01 16:32

Re: Kursai

Nuliudinsiu, bet parabolano negausi.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net