Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#2826 2013-04-17 15:00

Re: Sporto medikas, klauskite!

Daktaras neesu, bet manau akių dugno pakitimai gali įtakos duoti kraujospudziui, bet jai jis normos ribose tai manau tikrai galima sportuoti, bet  jai jau yra hipertenzija kaip man tai reiktų pasikonsultuoti su gydytoju. Man dėl jos tikrai neuzdraude sportuoti, nes visi kiti tyrimai geri...

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2827 2013-04-17 15:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jonn rašė:

Daktaras neesu, bet manau akių dugno pakitimai gali įtakos duoti kraujospudziui, bet jai jis normos ribose tai manau tikrai galima sportuoti, bet  jai jau yra hipertenzija kaip man tai reiktų pasikonsultuoti su gydytoju. Man dėl jos tikrai neuzdraude sportuoti, nes visi kiti tyrimai geri...

tai, kad sportuot zinoma galima, bet as klausiu su dideliais svoriais, nes jie ir kerta per akis. jei as ten pasimsiu tuscia stanga ir varysiu zinoma nieko nebus tom akim big_smile bet dabar kai sportuoju, tai net svaigsta galva ir akys pabala, toks sunkus spaudimas

Paskutinį kartą taisė pampersas (2013-04-17 15:08)

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#2828 2013-04-17 15:24

Re: Sporto medikas, klauskite!

Man irgi buna tie svaigimai prigerus azoto big_smile bet čia normalu,  nes treniruojuosi kaip arklys big_smile buna net akyse juoda big_smile

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2829 2013-04-17 17:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

kai petis vienas zemesnis uz kita, manau del to, kad vidurinei nesiodavau ant vieno peties kuprine, ka tureciau daryt, kad pagerint situacija?  aiskiai matosi, kad zemesnis.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#2830 2013-04-17 17:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

pampersas rašė:

kai petis vienas zemesnis uz kita, manau del to, kad vidurinei nesiodavau ant vieno peties kuprine, ka tureciau daryt, kad pagerint situacija?  aiskiai matosi, kad zemesnis.

grist i vidurine ir nesiot ant kito peties kuprine big_smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#2831 2013-04-17 18:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

pampersas rašė:

kai petis vienas zemesnis uz kita, manau del to, kad vidurinei nesiodavau ant vieno peties kuprine, ka tureciau daryt, kad pagerint situacija?  aiskiai matosi, kad zemesnis.

man irgi tas pats buvo del netinkamo kuprines nesiojimo, bet po keliu metu viskas savaime atsistate i vieta smile

Neprisijungęs

 
P0W3R
Svečias

#2832 2013-04-17 20:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Man 16. Noriu paklausti tokio dalyko. 3 mėnesiai lankau sporto salę (štanginę). Pasireiškė nugaros apačioje skausmai. Šiuo metu dar tik pradedu tirti, kas yra blogai, tačiau noriu sužinoti, kokie pratimai kenkia nugarai (dėl kurių pasireiškė simptomai), ir ar nuo tokių pratimų, kaip štangos stumimas ir t.t., privalau stabdyti sportą vien dėl nugaros? Tėvai sako, kad privalau mesti sportą, tačiau aš manau, kad nuo paprastų pratimų bicepsui ar kitoms raumenų grupėms (tik ne nugaros pratimai) nekenkia nugarai.

Dėkui.

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#2833 2013-04-17 20:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Pakenkti gali visi pratimai kuriuos atlieki netaisiklingai ar su tau perdideliu svoriu.

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2013-04-17 20:51)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2834 2013-04-17 21:00

Re: Sporto medikas, klauskite!

P0W3R rašė:

Sveiki. Man 16. Noriu paklausti tokio dalyko. 3 mėnesiai lankau sporto salę (štanginę). Pasireiškė nugaros apačioje skausmai. Šiuo metu dar tik pradedu tirti, kas yra blogai, tačiau noriu sužinoti, kokie pratimai kenkia nugarai (dėl kurių pasireiškė simptomai), ir ar nuo tokių pratimų, kaip štangos stumimas ir t.t., privalau stabdyti sportą vien dėl nugaros? Tėvai sako, kad privalau mesti sportą, tačiau aš manau, kad nuo paprastų pratimų bicepsui ar kitoms raumenų grupėms (tik ne nugaros pratimai) nekenkia nugarai.

Dėkui.

kad ir kaip tau  atrodytu  keistai, bet  bicepso pratimas stovint su stanga dar ir kaip apkrauna nugaros apacia.. turejau trauma,  jautesi puikiai smile))))

Neprisijungęs

 
P0W3R
Svečias

#2835 2013-04-17 21:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tai jei turiu problemų su nugara - privalau mesti sporto salę? Patarkit ką galima, ko ne...

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#2836 2013-04-17 21:45

Re: Sporto medikas, klauskite!

MrBurbulas rašė:

P0W3R rašė:

Sveiki. Man 16. Noriu paklausti tokio dalyko. 3 mėnesiai lankau sporto salę (štanginę). Pasireiškė nugaros apačioje skausmai. Šiuo metu dar tik pradedu tirti, kas yra blogai, tačiau noriu sužinoti, kokie pratimai kenkia nugarai (dėl kurių pasireiškė simptomai), ir ar nuo tokių pratimų, kaip štangos stumimas ir t.t., privalau stabdyti sportą vien dėl nugaros? Tėvai sako, kad privalau mesti sportą, tačiau aš manau, kad nuo paprastų pratimų bicepsui ar kitoms raumenų grupėms (tik ne nugaros pratimai) nekenkia nugarai.

Dėkui.

kad ir kaip tau  atrodytu  keistai, bet  bicepso pratimas stovint su stanga dar ir kaip apkrauna nugaros apacia.. turejau trauma,  jautesi puikiai smile))))

Darant šita pratima vertėtų naudotis diržu smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#2837 2013-04-17 21:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

P0W3R rašė:

Tai jei turiu problemų su nugara - privalau mesti sporto salę? Patarkit ką galima, ko ne...

ziurint kokios tos tavo problemos, tiksliau kiek rimta tavo nugaros situacija. Pvz man visada skaudedavo nugaros apacia kai nesportavau, buvau kreipesis i i daktarus kur prirasydavo kruva vaistu ir kokiu proceduru bet neziuredavo del ko ta nugara skauda, meciau vaistus von, pradejau sportuot, daryt traukas palengva, pritupimus ir t.t. dabar jokiu skausmu nebeliko nebent uzsidedu per daug svorio ir t.t.

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2013-04-17 21:48)

Neprisijungęs

 
agresivus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-22
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#2838 2013-04-17 22:34

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,  pradejau sportuoti, po pirmos tricepso treneruotes pradejo skaudet desines rankos tricepsas, sian dariau pratima ir kai itrauke i vidu ir toks jausmas lyg gelia vidui ir ta skausma jauciu iki siol + nusilpo ir riesas, dariau bicepsa su hanteliais (plaktuka) ir gale negalejau pakelt hantelio nes riesas lyg jegas prarado...

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#2839 2013-04-17 22:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

agresivus rašė:

Sveiki,  pradejau sportuoti, po pirmos tricepso treneruotes pradejo skaudet desines rankos tricepsas, sian dariau pratima ir kai itrauke i vidu ir toks jausmas lyg gelia vidui ir ta skausma jauciu iki siol + nusilpo ir riesas, dariau bicepsa su hanteliais (plaktuka) ir gale negalejau pakelt hantelio nes riesas lyg jegas prarado...

Be žodžiu aš.. big_smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2840 2013-04-18 17:36

Re: Sporto medikas, klauskite!

hyp rašė:

sveiki, nesenai pradejau dirbti apsaugoje, stovimas darbas ir pasireiske skausmai nugaros apacioje. Ar padetu kazkokia speciali avalyne ar yra kitu budu kaip galeciau isgydyti sita skausma, nes ziauriai nemalonus

reomenduoju stiprinti pilvo preso raumenis, taisyklingai stoveti, kai atsiranda maudimas, valingai itempinek presa... po dienos gerai istempk apatine nugaros dali...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2841 2013-04-18 17:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

k7 rašė:

Sveiki. Darbe darant rankos mosta i virsu tarsi sutrauke trapeijos raumeni desinei pusej. Lengvas skausmas sutraukus raumeni jutosi pora dienu. Kas blogiausia dabad skausmo nejauciu jokio, bet negaliu pakelti tiesiai rarkos i virsu, ar islaikyti jos pakelus(padedant kitai rankai pakeliu i virsu ir paleidus neisilaiko,o nusvyra i sona). Bandant kelti ranka lauzia peti ir menties kaulas kisasi laukan(jausmas toks kai kaskas butu nutruke kas laiko mentie kaula apacioj). Paaiskinau kiek galejau aiskiau smile . aciu
Ps pas gyditoja tik po poros savaiciu galesiu nueit. Nepaminejau kad pries menesi dar jauciau kaip maudima  skausma tame petyje dazniausiai nakti, bet praejo i jau maniau viskas gerai , nes darbas reikalauja renku kelimo i virsu.

gali buti, kad nulpyso vienas is peties raumenu... bet neapziurejus ir neistyrus, sunku pasakyti...rekomenduoju nelaukiant pasirodyti traumatologui...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2842 2013-04-18 17:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

pampersas rašė:

kai yra vidutine trumparegyste ir yra akiu dugno pakitimu, sportuot  su dideliais svoriais negalima?

galima, bet nerekomenduojama...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2843 2013-04-18 17:44

Re: Sporto medikas, klauskite!

pampersas rašė:

kai petis vienas zemesnis uz kita, manau del to, kad vidurinei nesiodavau ant vieno peties kuprine, ka tureciau daryt, kad pagerint situacija?  aiskiai matosi, kad zemesnis.

balansuot peciu juostos raumenis...vienus tempti, kitus stiprinti...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2844 2013-04-18 17:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

P0W3R rašė:

Sveiki. Man 16. Noriu paklausti tokio dalyko. 3 mėnesiai lankau sporto salę (štanginę). Pasireiškė nugaros apačioje skausmai. Šiuo metu dar tik pradedu tirti, kas yra blogai, tačiau noriu sužinoti, kokie pratimai kenkia nugarai (dėl kurių pasireiškė simptomai), ir ar nuo tokių pratimų, kaip štangos stumimas ir t.t., privalau stabdyti sportą vien dėl nugaros? Tėvai sako, kad privalau mesti sportą, tačiau aš manau, kad nuo paprastų pratimų bicepsui ar kitoms raumenų grupėms (tik ne nugaros pratimai) nekenkia nugarai.

Dėkui.

jei skauda nugara, privalai judeti! jei pasireiske skausmai, reiskias perkrovei netaisyklingais pratimais nugara ir svorius per didelius uzsimetei. ka daryti, kad neskaudetu, negaliu patarti, nes nemaciau, kokios esi bukles ir kiek viskas rimta... geriausia pasirodyt gydytojui, kuris ivertintu ne tik skausma bet ir raumenu bukle, bei patartu sportavimo klausimais. Tau tiesiog reikia normalios sporto mediko konsultacijos...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2845 2013-04-18 17:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jonn rašė:

MrBurbulas rašė:

P0W3R rašė:

Sveiki. Man 16. Noriu paklausti tokio dalyko. 3 mėnesiai lankau sporto salę (štanginę). Pasireiškė nugaros apačioje skausmai. Šiuo metu dar tik pradedu tirti, kas yra blogai, tačiau noriu sužinoti, kokie pratimai kenkia nugarai (dėl kurių pasireiškė simptomai), ir ar nuo tokių pratimų, kaip štangos stumimas ir t.t., privalau stabdyti sportą vien dėl nugaros? Tėvai sako, kad privalau mesti sportą, tačiau aš manau, kad nuo paprastų pratimų bicepsui ar kitoms raumenų grupėms (tik ne nugaros pratimai) nekenkia nugarai.

Dėkui.

kad ir kaip tau  atrodytu  keistai, bet  bicepso pratimas stovint su stanga dar ir kaip apkrauna nugaros apacia.. turejau trauma,  jautesi puikiai smile))))

Darant šita pratima vertėtų naudotis diržu smile

dirzas negelbeja stuburo, jei yra silpni juosmens korseto raumenys... ar atliekami pratimai netaisyklingai...

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2846 2013-04-18 17:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki, ilgesnes distancijas bėgant, jaučiasi tiesiamasis raumuo, net nežinau kaip pasakyti, toks nemalonus jausmas, lyg, liaudiškai tariant "užsipumpuoja", bet lyg ir ne, net paaiškinti nelabai moku, o jeigu jau nebėgant, o tarkim futbolą lošiant, tai tvarkoj viskas arba neatkreipiu dėmesio, gal žinot kas čia galit būti? ir kaip sutvarkyti?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#2847 2013-04-18 19:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jonn rašė:

Sveiki Daktare!smile Norėjau paklausti kiek laiko galima vartoti kalio chlorida 750mg (prailginto atpalaidavimo tablėtes), nes nuo jo trūkumo būna permušimai dėl kai kuriu vartojamu vaistų.. Pradėjus ji vartoti permušimai praėjo, būna vienas kitas. Nutraukus jo vartojimą vėl atsinaujino, ar galima jį pastoviai vartoti po dvi tablėtes profilaktiškai?

Ar galite atsakyti?smile

Neprisijungęs

 
plundzeris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-18
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#2848 2013-04-18 19:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki sporto medike, neesu sportuojantis (nors prieš gerus du metus sportavau) vis dėl to dirbu fizinį darbą,tad manau bent iš esmės galėsite atsakyti į mano klausimą.
Maždaug prieš metus susidūriau su tokia problema- pradėjo nei iš šio nei iš to skaudėti tą vietą kur yra kairė mentė(tas mentės kraštas nuo stuburo pusės), kiek pamenu save kartais ten skaudėdavo ir anksčiau ,tik labai retai dažniausiai kai būdavau šaltoje aplinkoje (drebėdavau) bet ir tai tik kartą ar 2 per metus.
Neskauda darant kokius nors specifinius judesius, bet skauda ilgiau padirbus ar laikant ranką tam tikroje pozicijoje.
Dar viena problema užklupo vasarą, pradėjo keistai badyti nugaros apačią, pavyzdžiui nešu ką nors ir kai žengiu žingsnį vis duria kairę pusę(iš pradžių tai truko apie mėnesį be sustojimo, dabar rečiau - viena dieną duria, kitą ne...) dar kartais būna lyg toks maudimas nepatogus toks lyg bukas skausmas,lyg įtampa... bet jau rečiau.
Šiandien buvau pas daktarą(ortopedą traumatologą... PRIVAČIAI, konsultacija netruko net 15min) jis remdamasis vien tik tuo ką čia parašiau (nebuvo jokių tyrimų), nusprendė,- kaltas stuburas, geriau jau nebus, po 15 metų nepakelsi nieko toliau viskas bus tik blogįn, cituoju: pasieškok per google tempimo pratimų,(aha jau prieš metus perėjau tą "google pratimų kursą" ir galiu pasakyti kad nuo kai kurių buvo net blogiau) kabok ant skersinio, daryk masažus, plaukiok(šitas man labiausiai nepatiko, nes nuo plaukimo man ten visai skauda).
Taigi, kaip manote gydytojau , kas man yra, ir ar galiu sau padėti.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#2849 2013-04-18 19:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, medike.

Gal gali papasakot kas gali buti, jei jau kuris laika skauda kaklo zona salia galvos (kur randasi smegeneles) butent tuo metu kai su ausim stengiesi paliest peti arba i ta puse atlosi galva. Bandziau tampyt kakla, bet atrodo tas nepadejo, nebent tik tam momentui.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2850 2013-04-19 15:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

ATjr rašė:

sveiki, ilgesnes distancijas bėgant, jaučiasi tiesiamasis raumuo, net nežinau kaip pasakyti, toks nemalonus jausmas, lyg, liaudiškai tariant "užsipumpuoja", bet lyg ir ne, net paaiškinti nelabai moku, o jeigu jau nebėgant, o tarkim futbolą lošiant, tai tvarkoj viskas arba neatkreipiu dėmesio, gal žinot kas čia galit būti? ir kaip sutvarkyti?

sorry, bet nesupratau, kas skauda...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net