Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#51 2011-01-30 18:19

Re: Klausk Kabelio

BiiG rašė:

Verta pries einant miegot (~22h) koki 100gr angliu suvalgyt jei mase auginu dabar? baltymu kokia 21h pavalgau pvz varskes

Ir ar angliavandeniai is darzoviu ir vaisiu irgi skaiciuoja prie bendru?

Drasiai.

Kai augini neskaiciuok darzoviu ir vaisiu wink

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#52 2011-01-30 18:20

Re: Klausk Kabelio

duglas rašė:

Darzoves isvis turi kokia nauda realia ? Vaisiu viena kita suvalgau per diena, bet per pietus, tai eina mesa/zuvis + grikiai/bulves/ryziai, darzoviu kazkaip nebevalgau taip. Jei del vitaminu, tai geriu optimen, zuvu taukus, alaus mieles, vitamina c.

Reik valgyt  viska. Valgyk darzoves del lastelienos wink

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#53 2011-01-30 18:21

Re: Klausk Kabelio

sidaz rašė:

Valgai baltus ar rudus ryzius?

"Aukselis". Balti smile

Neprisijungęs

 
EDgarP
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-24
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#54 2011-01-31 03:30

Re: Klausk Kabelio

sveiki . patarkit man del duonos, kiek galima ir kokia geriausiai valgyt,pvz prie kiausu arba tuno , ar siaip kokios vistos krutineles. ir ar galima suditi pvz kokia nors vegeta ta vistiena ar ryzius . ar nepatartina ???

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#55 2011-01-31 11:33

Re: Klausk Kabelio

EDgarP rašė:

sveiki . patarkit man del duonos, kiek galima ir kokia geriausiai valgyt,pvz prie kiausu arba tuno , ar siaip kokios vistos krutineles. ir ar galima suditi pvz kokia nors vegeta ta vistiena ar ryzius . ar nepatartina ???

As duonos privengiu asmeniskai. Kartais ryte su kiausiniu suvalgau (bet ryziiai irgi kartu). Sudyt galima, bet ar reikia? smile

Neprisijungęs

 
exite111
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 447
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#56 2011-01-31 17:04

Re: Klausk Kabelio

nu ka zinau jeigu 100 gr ryziu su mesa cia kazkas neiveikia tai nera tikso eit sportuot , as asmeniskai darau 4 valgymus , 150gr angliu ir mesos 250-300gr ir liux smile

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#57 2011-01-31 22:37

Re: Klausk Kabelio

exite111 rašė:

nu ka zinau jeigu 100 gr ryziu su mesa cia kazkas neiveikia tai nera tikso eit sportuot , as asmeniskai darau 4 valgymus , 150gr angliu ir mesos 250-300gr ir liux smile

Tai good smile Bet davai i tema varom smile

Neprisijungęs

 
Gorucki
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 496
Atsiliepimai: 3

#58 2011-01-31 22:55

Re: Klausk Kabelio

exite111 rašė:

nu ka zinau jeigu 100 gr ryziu su mesa cia kazkas neiveikia tai nera tikso eit sportuot , as asmeniskai darau 4 valgymus , 150gr angliu ir mesos 250-300gr ir liux smile

Tu teigi jai nesuvalgai 100gr ryziu su mesa(kurios net neivardino kiekio) nereik sportuot nesnieko nepasieksi? ar as blogai supratau ?

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#59 2011-01-31 23:00

Re: Klausk Kabelio

Gorucki rašė:

exite111 rašė:

nu ka zinau jeigu 100 gr ryziu su mesa cia kazkas neiveikia tai nera tikso eit sportuot , as asmeniskai darau 4 valgymus , 150gr angliu ir mesos 250-300gr ir liux smile

Tu teigi jai nesuvalgai 100gr ryziu su mesa(kurios net neivardino kiekio) nereik sportuot nesnieko nepasieksi? ar as blogai supratau ?

Bukit malonus, savo asmeniskumus aiskinkites PM smile Aciu smile

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#60 2011-02-01 13:37

Re: Klausk Kabelio

Na Liudai,matau daug nusimanai,tai tarp žodį ir apie mane :
http://www.kulturizmas.net/forumas/t100 … 22dieta%22 
Gerai ar blogai?

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#61 2011-02-01 14:20

Re: Klausk Kabelio

Kiek tu dribsniu? Kokiu? Kam tas pienas? Pabandyk ismest ir dar 1-2kiausu baltymus ikist.

I mokykla neskis maista ir tegu virejos sildo tau ji. (as taip darydavau, man net ir ryzius virdavo atskirai big_smile )

Koks traputis su jogurtu? Pamirsk jogurta isvis. Angliu NIEKADA nevalgyk vienu. Blogiausiu atveju trapuciai su kalakutienos kumpiu kur fasuotas buna smile

Nu cia kaip ir pirmas geras maistas

Jogurta lauk. Varske su greipfurtu. Arba citrina (gali saldiklio isimest).

Del paskutinio tai geriau apkeisk su pries tai esanciu, o kur pries paskutinis tai kiausai su darzovem (ZALIOM).

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#62 2011-02-01 14:41

Re: Klausk Kabelio

sveikas snd salej treneris sake kad uztenka 1g.baltymu vienam kuno kg .o as kur esu skaites ,ir pats vartoju po 2g.vienam kuno kg.Butu idomu suzinot kaip ten yra istikruju nes nlb man logiska atrodo vienas gramas vienam kg. dekui uz atsakyma

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#63 2011-02-01 15:00

Re: Klausk Kabelio

dirzinskas rašė:

sveikas snd salej treneris sake kad uztenka 1g.baltymu vienam kuno kg .o as kur esu skaites ,ir pats vartoju po 2g.vienam kuno kg.Butu idomu suzinot kaip ten yra istikruju nes nlb man logiska atrodo vienas gramas vienam kg. dekui uz atsakyma

Tai gal tavo treneris kategorijoj iki 55kg? smile

Nu as sakau NE MAZIAU 2g. Cia mano asmenine nuomuone smile

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#64 2011-02-01 15:10

Re: Klausk Kabelio

nu as ir taip pat manau nes jai 1gr. tai ir valgymu mazai gaunasi o apie progresa su vienu 1gr. baltymo tai visai pamirsk hanteliai            nu o mano treneris tai gal kokia 60 sveria:) o kiek max baltymu galima vienam kg?

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#65 2011-02-01 15:11

Re: Klausk Kabelio

dirzinskas rašė:

nu as ir taip pat manau nes jai 1gr. tai ir valgymu mazai gaunasi o apie progresa su vienu 1gr. baltymo tai visai pamirsk hanteliai            nu o mano treneris tai gal kokia 60 sveria:) o kiek max baltymu galima vienam kg?

Tai gal ten TRENERE? smile

Max - kiek pajegsi suryt wink

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#66 2011-02-01 15:12

Re: Klausk Kabelio

Liudas rašė:

dirzinskas rašė:

nu as ir taip pat manau nes jai 1gr. tai ir valgymu mazai gaunasi o apie progresa su vienu 1gr. baltymo tai visai pamirsk hanteliai            nu o mano treneris tai gal kokia 60 sveria:) o kiek max baltymu galima vienam kg?

Tai gal ten TRENERE? smile

Max - kiek pajegsi suryt wink

nu lyti dar skiriu atrodo smile

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#67 2011-02-01 15:48

Re: Klausk Kabelio

Liudas rašė:

Kiek tu dribsniu? Kokiu? Kam tas pienas? Pabandyk ismest ir dar 1-2kiausu baltymus ikist.

I mokykla neskis maista ir tegu virejos sildo tau ji. (as taip darydavau, man net ir ryzius virdavo atskirai big_smile )

Koks traputis su jogurtu? Pamirsk jogurta isvis. Angliu NIEKADA nevalgyk vienu. Blogiausiu atveju trapuciai su kalakutienos kumpiu kur fasuotas buna smile

Nu cia kaip ir pirmas geras maistas

Jogurta lauk. Varske su greipfurtu. Arba citrina (gali saldiklio isimest).

Del paskutinio tai geriau apkeisk su pries tai esanciu, o kur pries paskutinis tai kiausai su darzovem (ZALIOM).

1. 100 gramų (virti piene liesam jie,arba užpilti),dabar dar pusryčius pradedu kartais su manų koše arba kiaušiniais.

2. Neštis nesinori smile  ir nelabai yra galimybių.

3. Ryžiu trapučiai. 

4. Kuo blogas jogurtas.

5. Nėra kito vaisiaus kuris galėtų atstoti greipfruto?  nes man jie FUJ >.<

Paskutinį kartą taisė Rabb1T (2011-02-01 15:49)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#68 2011-02-01 15:58

Re: Klausk Kabelio

2. Neštis nesinori smile  ir nelabai yra galimybių.

Myznius big_smile Ar kas per, kad nera galimybiu ? lol

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#69 2011-02-01 16:08

Re: Klausk Kabelio

duglas rašė:

2. Neštis nesinori smile  ir nelabai yra galimybių.

Myznius big_smile Ar kas per, kad nera galimybiu ? lol

Žinai tą jausmą kai tave supa vien durni žmonės?
Tai va, nenoriu tapti idiotų pajuokų objektu ar suteikti jiems preteksto prisikabinti/pasišaipyti. smile
O ir nėra kur įsidėti beveik smile

Neprisijungęs

 
world
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-23
Žinutės: 662
Atsiliepimai: 1

#70 2011-02-01 16:15

Re: Klausk Kabelio

Rabb1T rašė:

duglas rašė:

2. Neštis nesinori smile  ir nelabai yra galimybių.

Myznius big_smile Ar kas per, kad nera galimybiu ? lol

Žinai tą jausmą kai tave supa vien durni žmonės?
Tai va, nenoriu tapti idiotų pajuokų objektu ar suteikti jiems preteksto prisikabinti/pasišaipyti. smile
O ir nėra kur įsidėti beveik smile

visada galima panaudoti smurta big_smile
o mano toks klausimas apie musu drauga kiausini: kiek visgi jis visas su tryniu, sveriantis ~50g turi baltymo? vieni sako 5, kiti 7, dar kiti man irodineja, kad 12g...

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#71 2011-02-01 16:21

Re: Klausk Kabelio

world rašė:

Rabb1T rašė:

duglas rašė:

2. Neštis nesinori smile  ir nelabai yra galimybių.

Myznius big_smile Ar kas per, kad nera galimybiu ? lol

Žinai tą jausmą kai tave supa vien durni žmonės?
Tai va, nenoriu tapti idiotų pajuokų objektu ar suteikti jiems preteksto prisikabinti/pasišaipyti. smile
O ir nėra kur įsidėti beveik smile

visada galima panaudoti smurta big_smile
o mano toks klausimas apie musu drauga kiausini: kiek visgi jis visas su tryniu, sveriantis ~50g turi baltymo? vieni sako 5, kiti 7, dar kiti man irodineja, kad 12g...

Neesu toks žmogus,kuris dėl tokio menkniekio,kištų rankas į "šūdą". Po to įsigyji uodegas (tokius kurie po vieną nieko nepadaro)  ir pan. Tokių nemalonumų man reikia mažiausiai smile
Aš geriau arba ką nors iš valgyklos užvalgysiu (mišrainę ar kt.)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#72 2011-02-01 16:29

Re: Klausk Kabelio

world rašė:

Rabb1T rašė:

duglas rašė:

2. Neštis nesinori smile  ir nelabai yra galimybių.

Myznius big_smile Ar kas per, kad nera galimybiu ? lol

Žinai tą jausmą kai tave supa vien durni žmonės?
Tai va, nenoriu tapti idiotų pajuokų objektu ar suteikti jiems preteksto prisikabinti/pasišaipyti. smile
O ir nėra kur įsidėti beveik smile

visada galima panaudoti smurta big_smile
o mano toks klausimas apie musu drauga kiausini: kiek visgi jis visas su tryniu, sveriantis ~50g turi baltymo? vieni sako 5, kiti 7, dar kiti man irodineja, kad 12g...

nykstys
man atrodo nusinesciau pats valgyt kanors i mokykla tai jau visi kaip i durna ziuretu, o jei dar paprasyciau pasildyt tai galvotu kad issipisineju lol
jom sunku y garnyra (bulviu kose ir salotos) vietoj bulviu koses det salotu daugiau.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#73 2011-02-01 16:54

Re: Klausk Kabelio

159159 rašė:

world rašė:

Rabb1T rašė:

Žinai tą jausmą kai tave supa vien durni žmonės?
Tai va, nenoriu tapti idiotų pajuokų objektu ar suteikti jiems preteksto prisikabinti/pasišaipyti. smile
O ir nėra kur įsidėti beveik smile

visada galima panaudoti smurta big_smile
o mano toks klausimas apie musu drauga kiausini: kiek visgi jis visas su tryniu, sveriantis ~50g turi baltymo? vieni sako 5, kiti 7, dar kiti man irodineja, kad 12g...

nykstys
man atrodo nusinesciau pats valgyt kanors i mokykla tai jau visi kaip i durna ziuretu, o jei dar paprasyciau pasildyt tai galvotu kad issipisineju lol
jom sunku y garnyra (bulviu kose ir salotos) vietoj bulviu koses det salotu daugiau.

As mokausi univere, ta pati beda, bet dar blogiau, ten visi alkani vaiksto, studentai juk lol ir jeigu kas nors isvis perka ka nors rimtesnio valgyt, tai tipo ka tu cia visai ispindejas, ka nespesi pavalgyt, ka tu cia fyfa neverk tik del maisto, zodziu, besmegeniu kruva ten. V tiharia tenka nueit, bet ne visada iseina. Kaip kolega minejo smurtas yra geras dalykas, tai sutinku lol bet pirmiausia reik prieit prie rimtesniu svoriu, 100+, tada taip ir daryt lol bet vistiek, tokia karta, toks jaunimas dabar, kad jeigu esi koks zinomas kulturistas, prizininkas, gal nebus tau nei zodzio, o jeigu tik megejas, tai liksi pasaipu objektas, antra varda turesi maistas-dezutej. lol

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-02-01 16:56)

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#74 2011-02-01 16:58

Re: Klausk Kabelio

AndrewM rašė:

159159 rašė:

world rašė:


visada galima panaudoti smurta big_smile
o mano toks klausimas apie musu drauga kiausini: kiek visgi jis visas su tryniu, sveriantis ~50g turi baltymo? vieni sako 5, kiti 7, dar kiti man irodineja, kad 12g...

nykstys
man atrodo nusinesciau pats valgyt kanors i mokykla tai jau visi kaip i durna ziuretu, o jei dar paprasyciau pasildyt tai galvotu kad issipisineju lol
jom sunku y garnyra (bulviu kose ir salotos) vietoj bulviu koses det salotu daugiau.

As mokausi univere, ta pati beda, bet dar blogiau, ten visi alkani vaiksto, studentai juk lol ir jeigu kas nors isvis perka ka nors rimtesnio valgyt, tai tipo ka tu cia visai ispindejas, ka nespesi pavalgyt, ka tu cia fyfa neverk tik del maisto, zodziu, besmegeniu kruva ten. V tiharia tenka nueit, bet ne visada iseina. Kaip kolega minejo smurtas yra geras dalykas, tai sutinku lol bet pirmiausia reik prieit prie rimtesniu svoriu, 100+, tada taip ir daryt lol bet vistiek, tokia karta, toks jaunimas dabar, kad jeigu esi koks zinomas kulturistas, prizininkas, gal nebus tau nei zodzio, o jeigu tik megejas, tai liksi pasaipu objektas, antra varda turesi maistas-dezutej. lol

Tie patys besmegeniai smurtui teikia pirmenybę. Taigi pamąstyk smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#75 2011-02-01 17:21

Re: Klausk Kabelio

AndrewM rašė:

159159 rašė:

world rašė:


visada galima panaudoti smurta big_smile
o mano toks klausimas apie musu drauga kiausini: kiek visgi jis visas su tryniu, sveriantis ~50g turi baltymo? vieni sako 5, kiti 7, dar kiti man irodineja, kad 12g...

nykstys
man atrodo nusinesciau pats valgyt kanors i mokykla tai jau visi kaip i durna ziuretu, o jei dar paprasyciau pasildyt tai galvotu kad issipisineju lol
jom sunku y garnyra (bulviu kose ir salotos) vietoj bulviu koses det salotu daugiau.

As mokausi univere, ta pati beda, bet dar blogiau, ten visi alkani vaiksto, studentai juk lol ir jeigu kas nors isvis perka ka nors rimtesnio valgyt, tai tipo ka tu cia visai ispindejas, ka nespesi pavalgyt, ka tu cia fyfa neverk tik del maisto, zodziu, besmegeniu kruva ten. V tiharia tenka nueit, bet ne visada iseina. Kaip kolega minejo smurtas yra geras dalykas, tai sutinku lol bet pirmiausia reik prieit prie rimtesniu svoriu, 100+, tada taip ir daryt lol bet vistiek, tokia karta, toks jaunimas dabar, kad jeigu esi koks zinomas kulturistas, prizininkas, gal nebus tau nei zodzio, o jeigu tik megejas, tai liksi pasaipu objektas, antra varda turesi maistas-dezutej. lol

big_smileD atsimenu mokyklos laikais jei is valgyklos vien nusiperki ka nors rimtesnio valgyt, ten koki kepsni ar pan jau gali but apkalbinejamas, nes gi tipo nuodai kaip cia valgysi is valgyklos:D jau nekalbant jei pats ka nesies is namu, tada irgi kreivai ziuredavo big_smile o db unviere kaip tik visi tempiasi kas ka turi, visiskai neissiskiri is minios big_smile visiems vienodai ka tu valgai, kaip valgai, kada valgai, nes dauguma studentu isvis neturi ka valgyt big_smileD

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net