Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

TricasBicas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-16
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#1 2014-05-06 00:02

Natūralus sportas

Sveiki, esu prisiregistravęs jau ganėtinai senai. Man 19 metų. Sportuoju jau daug laiko, esu patyręs tikrai nemažai sunkių alinančių ir taip toliau treniruočių. Sportuodamas atiduodu visą širdį ir išlieju daug prakaito, tuo labiau domiuosi tuo plačiai nes studijuoju kinezi. Pastaruoju metu daug skaitau apie steroidus nes aplink girdžiu tik kalbas kad tas vartoja tą ir panašiai. Pats jų vartot tikrai nesiruošiu, man įdomi fiziologiją jų veikimas ir panašiai, bet prašau šią temą ne dėl to. Nesu didelis kačiokas, nors visi pastebi kad sportuoju būdamas 1.86m sveriu tik 81kg.  Tiek apie mane.
Mano nuoširdus klausimas jums būtu ar tikrai treneriai sporto klubuose , ir pacanai su didesniais  bicais ir geresniasi rezultatais vartoja? Ar tas nuoširdus įdėtas darbas ir mityba + laikas, nėra atsakymas. Man laiko ne gaila tai darau su smagia nuotaika, bet viskas susiveda į vieną - graži raumeninga figūra. Nes kuo tuoliau tuo labiau imu tikėti kad be steroidų niekas nepasiekiama, nors pats veidrodį matau kitaip, bet galbūt man veidrodis meluoja, juk būna dienų kai atrodai kūdas kaip š**das ir jauties lyg visai nesportuotum.
Pasidalinkit patirtimi smile
+ pridedu filmuką kuris privertė pamąstyt, ypač pradžia su kuria nesutinku ( būtent apie testosterono mažėjimą sportuojant).

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#2 2014-05-06 00:10

Re: Natūralus sportas

As manau kad dauguma GERAI atrodanciu juos vartoja. Aisku yra tokiu kur sportuoja daug metu be steru atsidave ir su gera mityba ir atrodo gerai, bet cia retas kuris toks.

Taip pat nepamirsk tokio dalyko kaip genetika, kuri lemia labai daug ka.

Neprisijungęs

 
TricasBicas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-16
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#3 2014-05-06 00:19

Re: Natūralus sportas

Genetika taip, daug ką lemia. Tačiau nemeluojant esu gyvenimę įrodęs ir yra juk daug žmonių kurie laužo standartus tikėdami tuo ką daro ir būdami užsispyrę kaip ožiai yra  pasiekia atrodo kas neįmanoma. Aš pats iki paauglystės buvau storas nepatenkintas savim ir panašiai kol nesuėmiau savo kiaušų ir pasiekiau (sau) wow rezultatų, ir dabar tikiu kad galiu tai  pasiekt neįtikėtinų rezultatų vien valios pastangom. Na ir mane ganėtinai nuoširdžiai šokiravo faktas, kad tikrai daug kas aplink mane vartoja, o nuoširdžiai tikėjau kad figūra tai tiesiog užsispyrimo pasekmė smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#4 2014-05-06 00:23

Re: Natūralus sportas

Nu matai numest lasinius ir prisiaugint raumenu cia labai skirtingi dalykai. Realiai lasiaka gali numest kiekvienas, tereik valios ir judesio.

O siaip tu niekada nesuzinosi ar kas naturalas ar ne (nebent pasakys kad nenaturalas), siais laikas nieks nemegsta sakyt tiesos, net realiai negali turet savo "naturalios" figuros idealo, nes tas idealas greiciausiai ant chemijos sedi big_smile

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#5 2014-05-06 13:20

Re: Natūralus sportas



Cia ziurint is kurio fronto paziuresi lol mself never tried, but those heart touching speaches give's inspiration lol

Paskutinį kartą taisė Puma9ANX (2014-05-06 13:25)

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#6 2014-05-06 13:36

Re: Natūralus sportas

Puma9ANX rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=457cx9OmKxo

Cia ziurint is kurio fronto paziuresi lol mself never tried, but those heart touching speaches give's inspiration lol

geras video nykstys

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#7 2014-05-06 14:06

Re: Natūralus sportas

Galetumet kas foto kokiu ar video primest, kur naturaliai kokias formas zmones pasiekia, jei yra zinoma, kad tikrai nevartojo AS

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#8 2014-05-06 14:09

Re: Natūralus sportas

Katukas rašė:

Galetumet kas foto kokiu ar video primest, kur naturaliai kokias formas zmones pasiekia, jei yra zinoma, kad tikrai nevartojo AS

neimanoma zinot, taip kad beprasmiska cia smile

Neprisijungęs

 
TricasBicas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-16
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#9 2014-05-06 14:23

Re: Natūralus sportas

Šneka tai iš savo pusės konkrečiai smile Man įskiepyta žiniasklaidos ir panašiai kad steroidai ir t.t. yra vos ne kaip kodai kokiam nors žaidime. Nesakau kad sportuot nereikia, bet kai pažiūri realių pasakojimų kaip : ,, Pradėjau vartot nes neturėjau laiko ir norėjau greitai užsiauginti raumenų" ir jam  pavyko per mėnesį kas atsitiktų per porą metų tai blem big_smile O šiaip ieškoaju tipo natūralių sportininkų bet giliau pakapsčius pasirodo ir jie vartoja.

Paskutinį kartą taisė TricasBicas (2014-05-06 14:24)

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#10 2014-05-06 14:24

Re: Natūralus sportas

Estranged rašė:

Katukas rašė:

Galetumet kas foto kokiu ar video primest, kur naturaliai kokias formas zmones pasiekia, jei yra zinoma, kad tikrai nevartojo AS

neimanoma zinot, taip kad beprasmiska cia smile

imanoma, jei tas zmogus yra oficialiai pasidares AS testa ir melo testa

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#11 2014-05-06 14:25

Re: Natūralus sportas

Prisiminiau paveiksliuka, kuriame parasyta: I'm all natural. . Testosteron hormon. . natural. .

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#12 2014-05-06 14:30

Re: Natūralus sportas

Cia jauciu tokias formas tikrai galima pasiekt naturaliai

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#13 2014-05-06 14:41

Re: Natūralus sportas

jeff seid tikrai kazka vartojo. Patikek tokias formas tikrai sunku pasiekt, kurios mano nuomone istikruju yra ganetinai ispudingos. Kazkada skaiciau knyga berods "black book of bodybuilding" tai minejo jog puikiai suderinti papildai gali prilygti 50% anaboliniu steroidu efekto.

Neprisijungęs

 
TricasBicas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-16
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#14 2014-05-06 14:42

Re: Natūralus sportas

žaidžiam žaidimą: atspėk kuris nevartoja big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#15 2014-05-06 14:42

Re: Natūralus sportas

elijus rašė:

jeff seid tikrai kazka vartojo. Patikek tokias formas tikrai sunku pasiekt, kurios mano nuomone istikruju yra ganetinai ispudingos. Kazkada skaiciau knyga berods "black book of bodybuilding" tai minejo jog puikiai suderinti papildai gali prilygti 50% anaboliniu steroidu efekto.

Bet utiutiu tu tikrai durnas. Anksčiau galvojau kad tik šiaip apsimeti.

Neprisijungęs

 
TricasBicas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-16
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#16 2014-05-06 14:43

Re: Natūralus sportas

tikiuos katukau tu teisus big_smile na bet aš net baltymų neįperku dabar tai tik į maistą remiuos smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#17 2014-05-06 14:44

Re: Natūralus sportas

tau kazkas nepatinka teslaini?

mes cia bandom diskutuoti normaliai, o tu Loading svaistaisi izeidinejimais ir neargumentuotais dalykais. Itariu 90% tavo postu yra beverciai.
Tu jauti malonuma bandydamas uzkurti agresija tarp dalyviu?
pabandyk pasikeist kol nevelu, gal ir gyvenime labiau seksis smile

Paskutinį kartą taisė elijus (2014-05-06 14:50)

Neprisijungęs

 
TricasBicas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-16
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#18 2014-05-06 14:44

Re: Natūralus sportas

Prašau be jokių "durnų" sakykit beleką, bet kas tikrai manot teisinga smile

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#19 2014-05-06 14:50

Re: Natūralus sportas

Loading rašė:

elijus rašė:

jeff seid tikrai kazka vartojo. Patikek tokias formas tikrai sunku pasiekt, kurios mano nuomone istikruju yra ganetinai ispudingos. Kazkada skaiciau knyga berods "black book of bodybuilding" tai minejo jog puikiai suderinti papildai gali prilygti 50% anaboliniu steroidu efekto.

Bet utiutiu tu tikrai durnas. Anksčiau galvojau kad tik šiaip apsimeti.

cia kazkas kazkur ta paty rases ar tik ne jis big_smile kad su mityba ir papildais 90%steroidu efekto prilygt big_smileD

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#20 2014-05-06 14:51

Re: Natūralus sportas

Man bent jau atrodo, kad koki +10kg nuo savo ugio gali tikrai uzsiaugint graziai ir ryskiai be jokiu AS, o kaip yra, tai bus matyt ateity. O tarkim ten testosterono skatintojai, prohormonai visokie, skaitosi, kaip papildai, bet tokie papildai jau kazkaip atgrasiai skamba, maisto papildai skaitau va vitaminai, mineralai, baltymai, angliavandeniai, kreatinas irgi dar iskaityciau prie maistiniu tu, preworkautai tai kaip kava, arbatos kazkas panasaus ir tai dar ne visi...

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#21 2014-05-06 14:53

Re: Natūralus sportas

Parapapapapa rašė:

Loading rašė:

elijus rašė:

jeff seid tikrai kazka vartojo. Patikek tokias formas tikrai sunku pasiekt, kurios mano nuomone istikruju yra ganetinai ispudingos. Kazkada skaiciau knyga berods "black book of bodybuilding" tai minejo jog puikiai suderinti papildai gali prilygti 50% anaboliniu steroidu efekto.

Bet utiutiu tu tikrai durnas. Anksčiau galvojau kad tik šiaip apsimeti.

cia kazkas kazkur ta paty rases ar tik ne jis big_smile kad su mityba ir papildais 90%steroidu efekto prilygt big_smileD

Jis idiotas. Paskaityk kitus jo postus.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#22 2014-05-06 14:54

Re: Natūralus sportas

Parapapapapa rašė:

Loading rašė:

elijus rašė:

jeff seid tikrai kazka vartojo. Patikek tokias formas tikrai sunku pasiekt, kurios mano nuomone istikruju yra ganetinai ispudingos. Kazkada skaiciau knyga berods "black book of bodybuilding" tai minejo jog puikiai suderinti papildai gali prilygti 50% anaboliniu steroidu efekto.

Bet utiutiu tu tikrai durnas. Anksčiau galvojau kad tik šiaip apsimeti.

cia kazkas kazkur ta paty rases ar tik ne jis big_smile kad su mityba ir papildais 90%steroidu efekto prilygt big_smileD

tavo tikslas irgi kaip Loadingo surinkt auksciausia kieki postu visame forume? taigi jei statusas pasikeis po nicku, tai nereiks, kad tave kas nors prades gerbt sporto salej

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#23 2014-05-06 15:04

Re: Natūralus sportas

Loading rašė:

Parapapapapa rašė:

Loading rašė:


Bet utiutiu tu tikrai durnas. Anksčiau galvojau kad tik šiaip apsimeti.

cia kazkas kazkur ta paty rases ar tik ne jis big_smile kad su mityba ir papildais 90%steroidu efekto prilygt big_smileD

Jis idiotas. Paskaityk kitus jo postus.

dekui, atsizvelgsiu i tavo kritika smile

Neprisijungęs

 
Muras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Anglija
Registravosi: 2012-03-23
Žinutės: 541
Atsiliepimai: 0

#24 2014-05-06 15:21

Re: Natūralus sportas

Kazkas ten link imetet su Seid ir Ogus, mano poziuris toks kad Ogus tikrai imanoma kad yra naturalas vien del to kad jo ugis nera didelis jei neklystu tik apie 170cm, sportuoja jis jei neklystu 5+ metai ir jis tikrai nera didelis tiesiog labai gera kuno kondicija. O kas susija su Seid tai teke yra girdet ir skaityt kad lindes prie chemijos nes kiek jam ten buvo 17-18 kai issipute neblogai ir jis toks visus metus...
Man asmeniskai tikrai idomu ar tokie vardai kaip Simeon Panda ir Lazar Angelov yra naturalus, is manos puses ziurint gali but ypac Angelov, nes abu sportuoja ten 10+ metu ir manau tai yra pasiekema tiesiog siais laikais zmones nori greitu rezultatu ir bijo sunkaus darbo, truksta jiems kantrybes, yra tas noras nueit i sale ir matyt progresa po pirmos treniruotes, tad kol kas tiek. Diskutuojam!

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#25 2014-05-06 15:24

Re: Natūralus sportas

Vienetai zmoniu išvis sportuoja 10 ir daugiau metų be pertraukų. Dar mažiau iš jų natūraliai. O kad tie veikėjai kuriuos čia minit chemina non stop tai faktas kaip blynas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net