Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#26 2015-02-19 16:09

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Aš galvoju ir labai daug, o kuo daugiau sumastau, tuo labiau susipainau ir nebeišsirenku, į galvą daugiausiai lenda angliški žodžiai, bet pats norėčiau, kad į galvą šautu koks angliškai lietuviškas junginys ar panašiai.

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#27 2015-02-19 16:12

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Kaip nors modernussportas.lt big_smile Apeliuok į mados vaikytojus, jei nori sėkmės.

Paskutinį kartą taisė Omni (2015-02-19 16:12)

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#28 2015-02-19 16:27

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

www.presasperdvidienas.lt būtų populiaru

Neprisijungęs

 
dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#29 2015-02-19 16:28

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

apetitas rašė:

www.presasperdvidienas.lt būtų populiaru

Lankomumas tikrai būtų, bet mano kuriamo puslapio/blogo, turinys kitoks.

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#30 2015-02-19 16:42

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

O Kaip Mano Variantas?

Neprisijungęs

 
dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#31 2015-02-19 16:58

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Omni rašė:

O Kaip Mano Variantas?

Kažkaip man sportas ir modernumas atrodo netinkami sinonimai, modernumas man labiau asocijuojasi ne su sportu, o su buitimi, baldais.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#32 2015-02-19 17:01

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

dzukauskas rašė:

Omni rašė:

O Kaip Mano Variantas?

Kažkaip man sportas ir modernumas atrodo netinkami sinonimai, modernumas man labiau asocijuojasi ne su sportu, o su buitimi, baldais.

niekam neįdomu su kuom asocijuojasi TAU. Ne SAU puslapį darai.

Neprisijungęs

 
dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#33 2015-02-19 17:14

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Neprivalges rašė:

dzukauskas rašė:

Omni rašė:

O Kaip Mano Variantas?

Kažkaip man sportas ir modernumas atrodo netinkami sinonimai, modernumas man labiau asocijuojasi ne su sportu, o su buitimi, baldais.

niekam neįdomu su kuom asocijuojasi TAU. Ne SAU puslapį darai.

Žmogus paklausė apie jo variantą, tai aš ir atsakiau, jei tau neįdomu, o jau matosi nuo šios temos pradžios, tai būk malonus ir aplenk šią temą, yra daug kitų temų kur gali pasireikšti.

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#34 2015-02-19 17:20

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Puslapį renkiesi ne pagal tai, kas tau su kuo asocijuojasi, o pagal publikos poreikius, ką jie norėtų matyt. Puslapio pasirinkime, jei nori lankomumo, o ne savo asmeninio dienoraščio, tavo nuomonė figuruoja minimaliai. Turi žiūrėt koks pavadinimas kiek liaudies pritrauktų, o ne dėstyt savas mintis ir vertinimus bei asociacijas.
E-puslapis -  verslas, o ne, kaip minėjau, dienoraštis.
Būk žmogus, nepradėk dabar man aiškint ką aš galiu daryt ir ko ne (pvz. - "gali neberašyt čia ir išeit iš šitos temos"). Ačiū.
Daugelis e-projektų sufailina, nes juos kuria pseudo-idėjininkai, o ne verslininko nusiteikimą turintys žmonės.

Nors matosi, kad esi visiškas megėjas, bet duosiu dar vieną protingą patarimą - pavadinimas neturi apsiriboti vien kruosfytu. Jei netyčia pasiteisins tas vienas procentukas sėkmės, garantuotai užsimanysi plėst auditoriją ir apimti daugiau sričių. Todėl pavadinimas turi būti lankstus ir universalus.
Šitie, kolkas, nemokamai. big_smile

Paskutinį kartą taisė Omni (2015-02-19 17:25)

Neprisijungęs

 
dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#35 2015-02-19 17:28

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Nereikia užsigauti, kad jūsų pasiūlyto varianto neišsirenka, čia natūrali atranka, visi skirtingi, kas kaip ką supranta. Pačiame pirmame poste, rašiau, kad prašau pagalbos padėti sugalvoti pavadinimą, o jau koks tiks tai aš išsirinksiu, jei nenorit padėti, tai tiesiog nerašykit nieko, aš juk jūsų neverčiu čia ateiti ir man siūlyti man pavadinimus.

Ačiū už supratingumą. Ir nesileiskim į smulkmenas.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#36 2015-02-19 17:32

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Omni rašė:

Puslapį renkiesi ne pagal tai, kas tau su kuo asocijuojasi, o pagal publikos poreikius, ką jie norėtų matyt. Puslapio pasirinkime, jei nori lankomumo, o ne savo asmeninio dienoraščio, tavo nuomonė figuruoja minimaliai. Turi žiūrėt koks pavadinimas kiek liaudies pritrauktų, o ne dėstyt savas mintis ir vertinimus bei asociacijas.
E-puslapis -  verslas, o ne, kaip minėjau, dienoraštis.
Būk žmogus, nepradėk dabar man aiškint ką aš galiu daryt ir ko ne (pvz. - "gali neberašyt čia ir išeit iš šitos temos"). Ačiū.
Daugelis e-projektų sufailina, nes juos kuria pseudo-idėjininkai, o ne verslininko nusiteikimą turintys žmonės.

Aš, tai nesutikčiau su tavim (vėl!!). Aš kaip suprantu, tai čia bus elementarus blog'as. Tai tokį pradėti, omeny turint vien babkes... nereikia tada geriau net pradėti, nes nusivilsi smile Blogo autorius turi, net ne turi, o privalo būti idėjinis (jokiu būdu ne pseudo). Kad blog'as kažkokias pasyvias pajamas generuotų, tai čia reikia velniškai daug pastangų ir ne tik jį pildant, bet ir reklamuojant. Čia didžiulė investicija laiko atžvilgiu.

Aišku jei čia tik rinksi auditoriją ir poto paleisi kažkokį eKomercijos puslapį, tai tada jo Omnio teisybė. Tada sekmės perspjaunant milijoną kitų konkurentų. Aplamai smalsu man. Tu čia babkių bandysi pasidaryt? Ar tiesiog turi ką pasakyti, tad kuri blog'ą?

Paskutinį kartą taisė Volframas (2015-02-19 17:35)

Neprisijungęs

 
dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#37 2015-02-19 17:33

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Omni rašė:

garantuotai užsimanysi plėst auditoriją ir apimti daugiau sričių.

Puslapis kuris bus ne pinigams daryti, yra dar žmonių kuriems ir be pinigų kai kas daugiau rūpi. O dėl pletojimosi, tai juk rašiau krossfitas ir sunkioji atletika, apie kultūrizma nebereikia informacijos ir taip pilnas internetas.

Neprisijungęs

 
dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#38 2015-02-19 17:37

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Volframas rašė:

Omni rašė:

Puslapį renkiesi ne pagal tai, kas tau su kuo asocijuojasi, o pagal publikos poreikius, ką jie norėtų matyt. Puslapio pasirinkime, jei nori lankomumo, o ne savo asmeninio dienoraščio, tavo nuomonė figuruoja minimaliai. Turi žiūrėt koks pavadinimas kiek liaudies pritrauktų, o ne dėstyt savas mintis ir vertinimus bei asociacijas.
E-puslapis -  verslas, o ne, kaip minėjau, dienoraštis.
Būk žmogus, nepradėk dabar man aiškint ką aš galiu daryt ir ko ne (pvz. - "gali neberašyt čia ir išeit iš šitos temos"). Ačiū.
Daugelis e-projektų sufailina, nes juos kuria pseudo-idėjininkai, o ne verslininko nusiteikimą turintys žmonės.

Aš, tai nesutikčiau su tavim (vėl!!). Aš kaip suprantu, tai čia bus elementarus blog'as. Tai tokį pradėti, omeny turint vien babkes... nereikia tada geriau net pradėti, nes nusivilsi smile Blogo autorius turi, net ne turi, o privalo būti idėjinis (jokiu būdu ne pseudo). Kad blog'as kažkokias pasyvias pajamas generuotų, tai čia reikia velniškai daug pastangų ir ne tik jį pildant, bet ir reklamuojant. Čia didžiulė investicija laiko atžvilgiu.

Aišku jei čia tik rinksi auditoriją ir poto paleisi kažkokį eKomercijos puslapį, tai tada jo Omnio teisybė. Tada sekmės perspjaunant milijoną kitų konkurentų. Aplamai smalsu man. Tu čia babkių bandysiu pasidaryt? Ar tiesiog turi ką pasakyti, tad kuri blog'ą?

Tiesio pastebėjau, kad Lietuvoje mažai informacijos apie krossfitą ir sunkiąją atletiką, o angliškai ar rusiškai nevisi žmogeliukai moka skaityti, tai tiesiog noriu suteikti informacijos žmonėms, kurie domisi krossfitu ir sunkiaja atletika.

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#39 2015-02-19 17:41

Re: Reikia pagalbos puslapio pavadinimui sugalvoti

Volframas rašė:

Omni rašė:

Puslapį renkiesi ne pagal tai, kas tau su kuo asocijuojasi, o pagal publikos poreikius, ką jie norėtų matyt. Puslapio pasirinkime, jei nori lankomumo, o ne savo asmeninio dienoraščio, tavo nuomonė figuruoja minimaliai. Turi žiūrėt koks pavadinimas kiek liaudies pritrauktų, o ne dėstyt savas mintis ir vertinimus bei asociacijas.
E-puslapis -  verslas, o ne, kaip minėjau, dienoraštis.
Būk žmogus, nepradėk dabar man aiškint ką aš galiu daryt ir ko ne (pvz. - "gali neberašyt čia ir išeit iš šitos temos"). Ačiū.
Daugelis e-projektų sufailina, nes juos kuria pseudo-idėjininkai, o ne verslininko nusiteikimą turintys žmonės.

Aš, tai nesutikčiau su tavim (vėl!!). Aš kaip suprantu, tai čia bus elementarus blog'as. Tai tokį pradėti, omeny turint vien babkes... nereikia tada geriau net pradėti, nes nusivilsi smile Blogo autorius turi, net ne turi, o privalo būti idėjinis (jokiu būdu ne pseudo). Kad blog'as kažkokias pasyvias pajamas generuotų, tai čia reikia velniškai daug pastangų ir ne tik jį pildant, bet ir reklamuojant. Čia didžiulė investicija laiko atžvilgiu.

Aišku jei čia tik rinksi auditoriją ir poto paleisi kažkokį eKomercijos puslapį, tai tada jo Omnio teisybė. Tada sekmės perspjaunant milijoną kitų konkurentų. Aplamai smalsu man. Tu čia babkių bandysi pasidaryt? Ar tiesiog turi ką pasakyti, tad kuri blog'ą?

Rašai blogą žmonėm, tad "viewsai" yra internetinė (pirmapradė projekto) valiuta. Verslininko nusiteikimas tas pats, tik "valiuta" kita.
O jei eilinis generic blogas, tai... Haha.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net