Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NezinomasM
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-03-10
Žinutės: 79
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2776 2018-07-16 14:04

Re: Masės auginimo programos

Sveiki,
Labai pagelbėtų jūsų patarimai dėl treniruočių programos smile

Pirmadienis:
1. Pritūpimai su hanteliais                                        3x12 (kojos)
2. Hantelių spaudimas                                             3x12 (krūtinė)
3. Hantelio trauka viena ranka                                 3x12 (Nugara)
4. Hantelių kėlimas stovint                                       3x12 (Bicepsas)
5. Prancūziškas spaudimas sėdint(vienu hanteliu)  3x12 (Tricepsas)
6. Atsilenkimai                                                          3x25 (Pilvas)

Trečiadienis:
1. Laipiojimas ant suoliuko su hanteliais              3x12 (kojos)
2. Mirties traukia tiesiomis kojomis                       3x12 (Šlaunys)
3. Hantelių spaudimas pečiams                           3x12 (pečiai)
4. Pusę kojos ant pakylos,  gilūs pasistiebimai   3x20  (Blauzda)
5. Gūžčiojimai su hanteliais                                3x15  (Nugara)
6. Lankstymasis į šoną su hanteliu                     3x15 (Pilvas)

Penktadienis:
1. Įtūpstai su hanteliais                                         3x12 (kojos)
2. Hantelių spaudimas                                          3x12 (krūtinė)
3. Prisitraukimai                                                   3x12  (nugara)
4. Plaktukas                                                         3x12  (bicepsas)
5. Prancūziškas spaudimas gulint su hanteliais  3x12  (Tricepsas)
6. Kojų kėlimas gulint                                           3x25  (Pilvas)

Pradėjau sportuoti su šita programa ir ją   darau iki šiol. Bet rekomenduojama po kiek laiko programas keisti, tad labai pagelbėtų jūsu patirtis ir patarimai kaip pardedaguoti/pagerinti šią programą, ar pasiūlytūmėte visai kitą smile .
Pagrindinis tikslas aišku būtų raumenų masė(valgau ne kiek lenda, o kiek reikia, tad su mityba gerai viskas), ir kitas tikslas kurį tikrai
norėtusi pasiekti su būsimają nauja programa, tai praplatėti, nes esu siaurų pečių sudėjimo. Gaila, kad kaulų neištempsi, bet vizualiai galima stengtis praplatėti smile .
Yra vienas niuansas, pakolkas galiu sportuoti tiktai namuose, tad visus pratimus atlieku su hanteliais(70kg surenkami).

Neprisijungęs

 
supersupper
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-24
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#2777 2019-01-05 20:24

Re: Masės auginimo programos

Pirmadienis (krutine, tricepsas)

Krutine
Stangos spaudimas gulint 4x8
Stangos spaudimas kampu 4x8
peckdeck 4x8

Tricepsas
hantelio kelimas sėdint po viena ranka už nugaros
4x8 Troso trauka
Atsispaudimai lygiagretese 4x8

Trečiadienis (Nugara, bicepsas)

Nugara
pasilenkus stangos trauka 4x8
Mirties trauka 4x8
T-bar  4x8

Bicepsas

Stovint su štanga lenkimas 4x8
Ranku lenkimas su hanteliais sedint 4x8
Plaktukas su hanteliais stovint 4x8

Penktadienis ( kojos, pečiai)


Kojos
Pritupimai su štanga 4x8
Atsigulus koju lenkimas 4x8
Koju tiesimas treniruoklyje 4x8
Horizontalus koju spaudimas 4x8

Pečiai

Štangos spaudimas pečiams sėdint ar stovint 4x8
stangos spaudimas uz galvos 4x8


Nuomones?

Neprisijungęs

 
Arnoldas93
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-02-20
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#2778 2019-02-21 11:05

Re: Masės auginimo programos

Sveiki, nemazai guglinau, bet neradau informacijos (galnemoku) sad Todel tikiuosi, kad atsakys man koks nors dede sportininkas.

Klausimas gal kvailas: JEIGU STANGOS SPAUDIMA REIKIA DARYTI 4X8, TAI KAIP SUPRANTU REIKIA PAIMTI PVZ 60KG STANGA IR TIK SU TOKIU SVORIU DIRBT VISUS PRIEJIMUS, JEIGU 4 PRIEJIMAS IR 8 PAKARTOJIMAS BUNA LABAI SUNKUS TAI SVORIS PARINKTAS LABAI TEISINGAS?????

AR GERIAU 4X8 DARYT PALAIPSNIUI DIDINANT SVORI KOL 4 PRIEJIMAS IR 8 PAKARTOJIMAS BUS LABAI SUKUS??????

TIKSLAS  -  MAKSIMALI HIPERTROFIJA, ARBA KAD NEKILNOTI GELEZI SIAIP SAU.

didelis aciu uz atsakymus, jeigu tokie bus smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4104
Atsiliepimai: 37

#2779 2019-02-21 12:46

Re: Masės auginimo programos

Ir viena ir kita tavo ivardinta atveji galima daryti. Ziurekis kuris variantas paciam labiau patinka. Abu isbandyk ir paziurek kuris labiau patinka.

Neprisijungęs

 
Valera09
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-04-08
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#2780 2019-05-25 03:45

Re: Masės auginimo programos

Sveiki gal kas pasidalintu programa savo mases auginimui, pats naudoju ta pacia gana ilga laika todel reiktu pakeist, sportuot laiko turiu, salei sudo nemalu todel reiktu rimtesnes programos, o ne 4 pratimu ir namo, labiau butu virsutine dalis geriau, kojos i viena diena psidaryt, sale einu nuo pirmad iki penktad ir savaitgaliais pasidarau cardio jei laiko buna lengva namie, ugis mano 195, svoris 102, programos labiau ieskociau, kad mase augtu, pilvukas pas mane sioks toksyra tai ir pasimest ji biski reiktu

Paskutinį kartą taisė Valera09 (2019-05-25 03:47)

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2781 2019-05-25 15:47

Re: Masės auginimo programos

Tai nori masę auginti ar pilvuką biškį pasimesti?

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#2782 2019-05-25 15:54

Re: Masės auginimo programos

Valera09 rašė:

Sveiki gal kas pasidalintu programa savo mases auginimui, pats naudoju ta pacia gana ilga laika todel reiktu pakeist, sportuot laiko turiu, salei sudo nemalu todel reiktu rimtesnes programos, o ne 4 pratimu ir namo, labiau butu virsutine dalis geriau, kojos i viena diena psidaryt, sale einu nuo pirmad iki penktad ir savaitgaliais pasidarau cardio jei laiko buna lengva namie, ugis mano 195, svoris 102, programos labiau ieskociau, kad mase augtu, pilvukas pas mane sioks toksyra tai ir pasimest ji biski reiktu

Upper lower, ppl, fb mano manymu geriausios programos jei natty

Neprisijungęs

 
Valera09
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-04-08
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#2783 2019-05-25 17:19

Re: Masės auginimo programos

aurimas413 rašė:

Valera09 rašė:

Sveiki gal kas pasidalintu programa savo mases auginimui, pats naudoju ta pacia gana ilga laika todel reiktu pakeist, sportuot laiko turiu, salei sudo nemalu todel reiktu rimtesnes programos, o ne 4 pratimu ir namo, labiau butu virsutine dalis geriau, kojos i viena diena psidaryt, sale einu nuo pirmad iki penktad ir savaitgaliais pasidarau cardio jei laiko buna lengva namie, ugis mano 195, svoris 102, programos labiau ieskociau, kad mase augtu, pilvukas pas mane sioks toksyra tai ir pasimest ji biski reiktu

Upper lower, ppl, fb mano manymu geriausios programos jei natty

Pirma kursa pradejau wini, prop

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#2784 2019-05-25 17:22

Re: Masės auginimo programos

Valera09 rašė:

aurimas413 rašė:

Valera09 rašė:

Sveiki gal kas pasidalintu programa savo mases auginimui, pats naudoju ta pacia gana ilga laika todel reiktu pakeist, sportuot laiko turiu, salei sudo nemalu todel reiktu rimtesnes programos, o ne 4 pratimu ir namo, labiau butu virsutine dalis geriau, kojos i viena diena psidaryt, sale einu nuo pirmad iki penktad ir savaitgaliais pasidarau cardio jei laiko buna lengva namie, ugis mano 195, svoris 102, programos labiau ieskociau, kad mase augtu, pilvukas pas mane sioks toksyra tai ir pasimest ji biski reiktu

Upper lower, ppl, fb mano manymu geriausios programos jei natty

Pirma kursa pradejau wini, prop

B.le tokiais dalykais reikia pasidomet pries kursuojant 🤔

Paskutinį kartą taisė aurimas413 (2019-05-25 17:23)

Neprisijungęs

 
Valera09
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-04-08
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#2785 2019-05-26 12:50

Re: Masės auginimo programos

aurimas413 rašė:

Valera09 rašė:

aurimas413 rašė:


Upper lower, ppl, fb mano manymu geriausios programos jei natty

Pirma kursa pradejau wini, prop

B.le tokiais dalykais reikia pasidomet pries kursuojant 🤔

Man tiko ir manoji programa, kol savaitgalis pamasciau kzka paivairint kazka, pradet kitokia programa, nieks neturi savo pasidalint??

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net