Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#676 2016-10-15 16:39

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

parašyk kai išbandysi set-up'ą. arba jūs visi čia belekokie džedajai, arba aš jau atsilupęs visai,kad vienintelis turbūt R41+Feather negaliu (nenoriu) naudot big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#677 2016-10-15 16:43

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

parašyk kai išbandysi set-up'ą. arba jūs visi čia belekokie džedajai, arba aš jau atsilupęs visai,kad vienintelis turbūt R41+Feather negaliu (nenoriu) naudot big_smile

nemyzk tik big_smile kasdien skutausi viskas ok. tik putu daugiau reik big_smile

P.S sakiau smekla pirk r41 big_smile pamatysi daug maziau dirgins nei tas tavo pussy razor big_smile

Paskutinį kartą taisė Loading (2016-10-15 16:43)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#678 2016-10-15 16:47

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Loading rašė:

kentacmis rašė:

parašyk kai išbandysi set-up'ą. arba jūs visi čia belekokie džedajai, arba aš jau atsilupęs visai,kad vienintelis turbūt R41+Feather negaliu (nenoriu) naudot big_smile

nemyzk tik big_smile kasdien skutausi viskas ok. tik putu daugiau reik big_smile

P.S sakiau smekla pirk r41 big_smile pamatysi daug maziau dirgins nei tas tavo pussy razor big_smile

big_smileD
pussy tu pussy :d,pradek agains grain skustis, tada kalbesim kazka. :d

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#679 2016-10-15 18:01

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

parašyk kai išbandysi set-up'ą. arba jūs visi čia belekokie džedajai, arba aš jau atsilupęs visai,kad vienintelis turbūt R41+Feather negaliu (nenoriu) naudot big_smile

Ne vienintelis smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#680 2016-10-15 18:05

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

nu ka r41+feather.
tai galiu pasakyt, kad kentacmi, galejau taves paklausyt del r41+FEATHERIU big_smileD
zodziu reikes laiko susidraugaut su situ skustuvu. peilis jauciasi baisiai ant veido. kampo - isvis nepagunu, skaityk is naujo skustis reik mokintis, kaip pirmokas jauciausi big_smile pagavus tinkama kampa, tai akujenai skuta, netinkama - lupa oda nuo kaukoles kartu su plaukais big_smile pvz su r89 tai gali kampa koki nori pasirinkt ir kaip nori jy gaudyt, bruzint - skuta ir odai v.ps p..x. pvz su r89 + wilkinson sword (second use), tai galiu ka noriu daryt ant veido, ir zinau kad nesusip/isiu big_smile o efektyvumas r41 tai nu baisiai nustebino. pvz braukiant against grain side burn zonoje, tai VIENU perbraukimu pasiekiau lygiai ta pati efekta, kaip kad su r89 braukdamas 4-6 kartus ar net bruzinant kiek nori. tai akis isputes stovejau. smagiausias pass buvo cross grain. labai graziai grojo skustuvas. reziume tai - biski susip/isau, ypac vietas, kuriose ir su r89 labai labai labai acargei elgiuosi, bet ir tai raudona palieka.... big_smile nusipjausciau spuogus, tai papludau kraujais.
o siaip - baby butt smooth labai lengvai gavosi, be jokiu pastangu. su situ skustuvu is vienos puses labai gerai yra mokintis, ka reiskia nespaust, o tiesiog numest skustuva ant odos, ir leist jam paciam ciuozt zemyn, nes spustelejimas, labai nekokius padarinius gali issaukt, pvz ka daaaug sunkiau butu padaryt su r89 lyginant su r41. kas cia dar.. felce arromatika - labai "skanus" muilas. bet velgi - maniskis zenitas, tai jy baisiai valgo. sukau apie puse minutes, tai "SV" emblemos jau nebematyt... muilo 3 passam per akis buvo. aisku..siek tiek bloominau kokia 10 karsto vandens lasu uzlasindamas on top. pitralonas - gan stiprus kvapas, dar po valandos save puikiai uzuodziu. tai tiek turbut
ai ir dar, su usu zona, tai isvisss nesusitvarkiau.. big_smile

p.s naudojau
r41+feather
Saponificio varesino pre shave
Saponificio varesino felce aromatika
thayers lemon wich hazel
pitralon polar water
alum block

Paskutinį kartą taisė smekla (2016-10-15 18:20)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#681 2016-10-15 18:12

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

smekla rašė:

nu ka r41+feather.
tai galiu pasakyt, kad kentacmi, galejau taves paklausyt del r41+FEATHERIU big_smileD
zodziu reikes laiko susidraugaut su situ skustuvu. peilis jauciasi baisiai ant veido. kampo - isvis nepagunu, skaityk is naujo skustis reik mokintis, kaip pirmokas jauciausi big_smile pagavus tinkama kampa, tai akujenai skusta, netinkama - lupa oda nuo kaukoles kartu su plaukais big_smile pvz su r89 tai gali kampa koki nori pasirinkt ir kaip nori jy gaudyt, bruzint - skuta ir odai v.ps p..x. pvz su r89 + wilkinson sword (second use), tai galiu ka noriu daryt ant veido, ir zinau kad nesusip/isiu big_smile o efektyvumas r41 tai nu baisiai nustebino. pvz braukiant agains grain side burn zonoje, tai vienu braukimu pasiekiai lygiai ta pati efekta, kaip kad su r89 braukdamas 4-6 kartus ar net bruzinant kiek nori. tai akis isputes stovejau. smagiausias pass buvo across grain. labai graziai grojo skustuvas. reziume tai - biski susip/isau ypac vietas, kuriose ir su r89 labai labai labai acargei elgiuosi, bet ir tai raudona palieka.... big_smile nusipjausciau spuogus, tai papludau kraujais.
o siaip - baby butt smooth labai lengvai gavosi, be jokiu pastangu. su situ skustuvu is vienos puses labai gerai yra mokintis, ka reiskia nespaust, o tiesiog numest skustuva ant odos, ir leist jam paciam ciuozt zemyn, nes spustelejimas, labai nekokius padarinius gali issaukt, pvz ka daaaug sunkiau butu padaryt su r89 lyginant su r41. kas cia dar.. felce arromatika - labai "skanus" muilas. kaip  ir pitralonas. gan stiprus kvapas, dar po valandos save puikiai uzuodziu. tai tiek turbut

dabar gal nebesisaipysi is manes kai sakiau, jog su r41 po vieno pass einu i zmones big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#682 2016-10-15 18:19

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

.

Paskutinį kartą taisė smekla (2016-10-15 18:19)

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#683 2016-10-15 18:33

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Po 1 pass pilnai galima "eit į žmones", bet kai gaunas gerai - norisi idealiai. Čia gal psichologinis momentas labiau, juk ar tu bbs ar ne, nieks nemato, bet kai pasidarai idealų 16mečio kaklą vėl kitaip smile nors 16os kaklas jau kentėdavo big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#684 2016-10-15 18:52

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

labai labai teisingai pasakyta. big_smile ar vienas ar penki passai, VIZUALIAI - tas pats beveik. bet jausmas...tai visai kitas, kuris pvz mane, tai paperka belekaip. big_smile nusiskutus, nu negaliu palikt kazko čęžančio ant veido, nes nu tada jauciuosi aplamai kaip nesiskutes.... big_smile, o viska prasprendzia realiai - agains grain, tad be jo - niekur. zodziu - its all about feeling.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#685 2016-10-18 17:50

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Mano kuklus kampelis smile
http://i67.tinypic.com/144bp7c.jpg

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#686 2016-10-18 18:10

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Pauliakai,man rodos uz savo moteri daugiau daiktu turi vonioj...

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#687 2016-10-18 18:13

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

ATjr rašė:

Pauliakai,man rodos uz savo moteri daugiau daiktu turi vonioj...

Deja, bet gal kada pavysiu po biškiuka... Ne kiekvienam suprast kaip užkabliuoja tas skutimasis big_smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#688 2016-10-18 18:16

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Cremo cream - pasakok smile
Polsilver blokas kaip priklauso big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#689 2016-10-18 18:24

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Cremo cream - pasakok smile
Polsilver blokas kaip priklauso big_smile

Nespėjau dar išbandyt, šiandien bandysiu. Kvapas, nieko įspūdingo, muilo kvapas su lengvu citruso prieskoniu. Pirkau netu astros superior platinum 5 britvutes (tarp kitko nustebino neblogai jos), tai dovanų jį įdėjo. Pabandysiu, bet nesu mėgėjas neputojančių kremų smile
O Polsirver tai jo, mano top peiliukai smile

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-10-18 18:25)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#690 2016-10-18 18:48

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Na išbandžiau katik, galiu pasakyt jog vienas iš slidžiausių kremų ką esu naudojęs apskritai, labai slidus. Bet kaip ir sakiau, nemėgstu skustis kai nematau riebiai putos ant veido. Kažkur matęs, kad jį naudoja kaip preshave'ą, reiks išbandyt kada taip pat.
Šią savaitę turi pareit tabac muilas, laukiu jau smile

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-10-18 18:49)

Neprisijungęs

 
gezee
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-03-31
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#691 2016-10-18 22:21

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Hebra, patarkit, ahuienai isberia kaklo sonus nusiskutus ant kitos dienos, iaugineja plaukeliai, kas nors ka nors galit pasiulyt? skust stengiuos jau tik palei plauka, kad palikt kazkiek jo, bet vistiek iauga..

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#692 2016-10-18 22:38

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

gezee rašė:

Hebra, patarkit, ahuienai isberia kaklo sonus nusiskutus ant kitos dienos, iaugineja plaukeliai, kas nors ka nors galit pasiulyt? skust stengiuos jau tik palei plauka, kad palikt kazkiek jo, bet vistiek iauga..

Įauginėja nes žemiau odos nuskuti plauką. Su buku kartridžu kitaip nebus. Paskaityk temą nuo pradžių paaiškės viskas, gali tiesiog išsiguglint "pulling and tugging". Skuskis tradiciniu būdu - išspręsi problemas.
Pauliakas sudėtį gali nufotkinęs prie progos įmest. Brushless'ai slidus, bet sudėtį dažniausiai naftos produktų būna ir riebėt veidas pradeda big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#693 2016-10-18 22:45

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

http://i63.tinypic.com/21kbdy0.jpg

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#694 2016-10-19 16:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

labai kažko blogo nematau smile nors kosmetikos pramonėj keičias viskas per metus kelis kart - panašiai kaip su cholesteroliu big_smile
kaip tau arko ? užuodi ligoninės patalus? big_smile big_smile man puta iš arko būtų tarp geriausių, bet skustis su juo galiu tik epizodiškai - vienas kartas nieko, jei antrą kart skutuos iš eilės - išberia nuo chemijos smile
užsakiau dėžę tų stikų, kitą mėnesį bus LT, kartu su derby stikais big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#695 2016-10-19 17:27

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

labai kažko blogo nematau smile nors kosmetikos pramonėj keičias viskas per metus kelis kart - panašiai kaip su cholesteroliu big_smile
kaip tau arko ? užuodi ligoninės patalus? big_smile big_smile man puta iš arko būtų tarp geriausių, bet skustis su juo galiu tik epizodiškai - vienas kartas nieko, jei antrą kart skutuos iš eilės - išberia nuo chemijos smile
užsakiau dėžę tų stikų, kitą mėnesį bus LT, kartu su derby stikais big_smile

Arko prikolas visai smile Ypač kaip tokią kainą smile Kvapas tai toks savotiškas tikrai smile Bet man jo su omegos šepečiu kiek nuo veido išputoja biškiuka mažoka, neįtepu tiek ant veido, kad paskutinį passą labai jau gausiai būtų. Reiktų į dubenį kokį pabandyt prasukt kada. Daugiau nei karto nenaudojau iš eilės smile
Šiandien parėjo sample'as Personna lab blue, Nick shaves taip išgirtų smile Pažiūresim ko jis taip pamėgęs jas. Bandęs kada?

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#696 2016-11-06 18:46

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Ilgokai svajojau, galop prisiruošiau ir nusipirkau Castle Forbes Lime kremą. smile Prabandžiau jau kelis kartus, tai trumpai pasidalinsiu įspūdžiais. Kvapas. Nesiplėsiu labai, nes labai didelis nei žinovas nei gurmanas kvapų, bet man tai kvepia tiesiog šviežiai prapjautu laimu. smile Draugė sakė, kad biški sintetinis tas kvapas, bet mano nosiai, tai natūralus laimas būtent taip ir kvepia iš savęs, turi tokį aštrų, kaip sintetinį, kvapą. smile Šiaip šitam kremui reikia daaaaug vandens. Aš mėgstu pradėti darytis putas gan sausai ir dėti vandenį pamažu, tai čia pirmas kremas / muilas į kurį tiesiog jau atsibosta kone tą vandenį varvinti, nes reikia jo daaaug kad atsiskleistų. Žinoma, šiaip čia privalumas, ir produktas pats iš savęs yra laaabai taupus. smile Kas dėl performance'o, tai bent man, skutantis jokių didelių stebuklų nesijaučia. Ta prasme, viskas labai ok, bet nėra nieko kad reiktų rėkti "wow". Labai primena Cella pagal performance'ą man, sakyčiau, įvertinus kainų skirtumus, tai Cella yra kažkas nerealaus.... Bet vis dėl to turi tas Castle Forbes kažką tokio ir tas atsiskleidžia man pagrinde nusiskutus, kai užsiteški losijono su alkoholiu ir nejauti nieko iš vis, lyg būtum visai nesiskutęs. smile Cella čia atsilieka ne daug, bet - atsilieka. smile Šiaip beveik tikėjausi, kad bus kažkas dar nerealesnio, bet turiu pripažint kad vis tik - geriausias daiktas, kokį esu naudojęs kol kas. smile Ir gal ateityje kai dar labiau susidraugausiu, atsiskleis dar geriau jis man. smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#697 2016-11-06 19:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Aš tabac tris kart paskutinius naudojau, putų esu matęs ir gražesnių, tvirtesnių. Kvapas tai stipraus tabako gėlės kvapas, vyriškas, tikrai neblogas, nors mėgėjas parfumo kvapų labiau. Žmonai kvapas irgi patiko. Keista tai, jog man jis neatrodo labai slidus ar puta geriausia, bet nusiskutus alunas nedegina absoliučiai niekur. Tad atrodo, kad pats net nepajaučiu ant kiek gerai jis apsaugo veidą. Šiaip rekomenduočiau draugui tikrai.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#698 2016-11-06 20:16

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

TABAC'as is THE utiutiu!!! smile kas dėl castle forbo - britiški kremai visi vienam fabrike gaminami, tai ten kurį bepaimtum - stebuklų tikėtis neverta.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#699 2016-11-07 05:38

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Tabakas....fu.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#700 2016-11-07 09:08

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

smekla rašė:

Tabakas....fu.

Tavo jautriai odai jis jaučiu taip tiktų kad nekeistum į nieką big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net