Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#13776 2017-12-09 10:20

Re: Automobiliai/ Motociklai

Kai turėjau mechaninę sakiau niekad automato neimsiu.  Kai gavau automatą tai po 2sav apje mechaninę pagalvot nenorėjau.  O dabartiniai automatai ir mažiau kuro ima šiaip.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#13777 2017-12-09 12:09

Re: Automobiliai/ Motociklai

Audrius rašė:

Nu apie pora litru simtui galima pridet daugiau ryja, tai nemazai susidaro per laika. Del komforto sutinku, nes buna tie kamsciai tikrai, bet as dar to seno kirpimo truputi big_smile dar tik ziurineju, visko gali buti, kad persigalvosiu kol pirksiu

jau kokiu metu cia imetei jie skirtumo del kuro neturi automatas ar mech

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#13778 2017-12-09 17:23

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

pirma sakyčiau turi nuspręst ar traktoriaus reik ar mašinos.  O tada jau žiūrėt arten mersas ar audi.
Nu dar utiutiu suprasčiau,kad su traktoriaus varikliu ne senesnes kaip 3m žiūrėt ir po 2m parduot..  O dabar toks jausmas, kad su ta pačia važiuosit 10metų,  negesit ir per metus pusę europos apvažiuosit.  Čia maždaug tada atsipirks jum traktoriukas.  Aišku paskui dar klausos aparatus turėsit dėt dėl triukšmo ir vibracijos nuolatinės..  Čia kiek gal perdėtai,  bet rimtai siūlau žiūrėt mašinas,  arba ne senesnius 3m traktorius

Ka tu nusisneki. Ar bent vaziaves norm dyzeliu?
Pas mane ne vienas isedes paklausia ar cia ne benzas smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#13779 2017-12-09 18:09

Re: Automobiliai/ Motociklai

nu matai,  vien klausimas ar čia ne benzas reiškia,  kad numano,  kad dyzelis=D
Na naujesni nuo 2013 kokių gal dar ne taip kriokia,  bet dyzelis liks dyzeliu,  tiksliau po 10-15m visai jų neliks big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#13780 2017-12-09 18:44

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

nu matai,  vien klausimas ar čia ne benzas reiškia,  kad numano,  kad dyzelis=D
Na naujesni nuo 2013 kokių gal dar ne taip kriokia,  bet dyzelis liks dyzeliu,  tiksliau po 10-15m visai jų neliks big_smile

Vibracijos buvo pas 90's dyzelius, nėra čia ką net diskutuot. O pvz volvo penkių cilindrų dyzelio garsas viduj, daug gražesnis už daugumos benzinų.

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2017-12-09 18:46)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#13781 2017-12-09 19:10

Re: Automobiliai/ Motociklai

2010m buvau vw tai užsikūrus prie šalto kaip traktorius tiek lauke tiek viduj (viduj maźiau),  bet koks skirtumas..
Traktoriai nauji viduj irgi tirlipirli gali būt kaip patogu,  ant fotelio sėdėt,  bet išorėj kurie yra ir pasakys,  kadtu traktoriuj.  Ir nemanau,  kad yra auto, kad užvedus vos tu nepasakytum,  kad čia dyzelis..
Krč man utiutiu,  kas su kuo važiuoja ir kokie tipo dabar dyzeliai zjbis,  gyvenime į dyzelį nesėsčiau važinėt kaip į savo auto.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#13782 2017-12-09 19:12

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

2010m buvau vw tai užsikūrus prie šalto kaip traktorius tiek lauke tiek viduj (viduj maźiau),  bet koks skirtumas..
Traktoriai nauji viduj irgi pzda gali būt kaip patogu,  ant fotelio sėdėt,  bet išorėj kurie yra ir pasakys,  kadtu traktoriuj.  Ir nemanau,  kad yra auto, kad užvedus vos tu nepasakytum,  kad čia dyzelis..
Krč man px,  kas su kuo važiuoja ir kokie tipo dabar dyzeliai zjbis,  gyvenime į dyzelį nesėsčiau važinėt kaip į savo auto.

Jei tau taip garsas aktualus, tai gal geriau kokią Teslą parsivežk? big_smile

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#13783 2017-12-09 19:16

Re: Automobiliai/ Motociklai

Tai kad benzo garsas maloniausias, ypač v8, kam ta tesla smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#13784 2017-12-09 20:02

Re: Automobiliai/ Motociklai

Dyzelis geriausia, vaziuoja smagiausiai, maziausiai ryja kuro smile Gaila, kad pradeda juos drausti kitose Salyse, nes tipo tersia ora perdaug.. Su dujom tai nevaziavimas, tada jau su dviraciu patogiau vaziuoti.. Benzas viskas gerai, bet kazkaip netas kaip su dyzeliu.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#13785 2017-12-09 20:41

Re: Automobiliai/ Motociklai

BritainFirst rašė:

Dyzelis geriausia, vaziuoja smagiausiai, maziausiai ryja kuro smile Gaila, kad pradeda juos drausti kitose Salyse, nes tipo tersia ora perdaug.. Su dujom tai nevaziavimas, tada jau su dviraciu patogiau vaziuoti.. Benzas viskas gerai, bet kazkaip netas kaip su dyzeliu.

normalias dujas isidejus nesijaucia skirtumo net smile
6-7m pravaziavau ir utiutiu, 2x pigiau

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#13786 2017-12-09 22:06

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

2010m buvau vw tai užsikūrus prie šalto kaip traktorius tiek lauke tiek viduj (viduj maźiau),  bet koks skirtumas..
Traktoriai nauji viduj irgi tirlipirli gali būt kaip patogu,  ant fotelio sėdėt,  bet išorėj kurie yra ir pasakys,  kadtu traktoriuj.  Ir nemanau,  kad yra auto, kad užvedus vos tu nepasakytum,  kad čia dyzelis..
Krč man utiutiu,  kas su kuo važiuoja ir kokie tipo dabar dyzeliai zjbis,  gyvenime į dyzelį nesėsčiau važinėt kaip į savo auto.

maniskiam 10m ir kad dyzelis pasakysi tik kol saltas ir is lauko.viduj pasilus lieka tik  vibracija , o paspaudus virs 3000 garsas tikrai malonesnis nei kokio prancuzo,korejiecio mazalitrazio benzo smile benzo pats ieskojau,bet bent jau v6 islaikyt ne man big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#13787 2017-12-09 22:11

Re: Automobiliai/ Motociklai

nu yra toks zmoniu tipas, kurie nusistate taip, kad masinos tik benzinines, dyzeliai - traktoriai, o dujos - dujines. Bet cia visiska nesamone del to. Perki tai, kas tau labiau patinka ir ko tikiesi ar reikia

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#13788 2017-12-09 23:04

Re: Automobiliai/ Motociklai

Taip,  perka kam ko reik,  bet labai retas manau nuo benzo ant dyzelio pereitų.
Krč čia tik mano nuomonėsmile
Britainsu savo dyzelio aprašymu nenusišnekėk.  Ne šiaip sau geriausios pasaulio auto benzas.  Na elektra dabar irgi zjbis tesla,  bet teslos aš dar neįpirksiu

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#13789 2017-12-10 00:20

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

Taip,  perka kam ko reik,  bet labai retas manau nuo benzo ant dyzelio pereitų.
Krč čia tik mano nuomonėsmile
Britainsu savo dyzelio aprašymu nenusišnekėk.  Ne šiaip sau geriausios pasaulio auto benzas.  Na elektra dabar irgi zjbis tesla,  bet teslos aš dar neįpirksiu

Gyvenime turejau gal 5 auto ar 6,zodziu visos buvo dyzeliai, dabartine benzinas. Tai nepirksiu dyzelio daugiau niekad

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#13790 2017-12-10 02:41

Re: Automobiliai/ Motociklai

Argumentu?

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#13791 2017-12-10 04:17

Re: Automobiliai/ Motociklai

Mes irgi tik benza db ziurim. Dauk atveju geriau uzsikurimas, dalys

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#13792 2017-12-10 10:25

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

2010m buvau vw tai užsikūrus prie šalto kaip traktorius tiek lauke tiek viduj (viduj maźiau),  bet koks skirtumas..
Traktoriai nauji viduj irgi tirlipirli gali būt kaip patogu,  ant fotelio sėdėt,  bet išorėj kurie yra ir pasakys,  kadtu traktoriuj.  Ir nemanau,  kad yra auto, kad užvedus vos tu nepasakytum,  kad čia dyzelis..
Krč man utiutiu,  kas su kuo važiuoja ir kokie tipo dabar dyzeliai zjbis,  gyvenime į dyzelį nesėsčiau važinėt kaip į savo auto.

:D
Juokini ir tiek :)
Viduj variklio garso beveik nesigirdi. Lauke stovint visiskai nepa asus i traktoriaus. Bet cia v6.. apie 4 cilindru tarskalus tai nesigincyju. Bet jeigu perkiesi auto tik del garso. Kaip julek raso . Ziurek i v8 :)) atmosferika 6.2 l amg modeliuka. ;))

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#13793 2017-12-10 10:27

Re: Automobiliai/ Motociklai

wopper rašė:

igndnp rašė:

2010m buvau vw tai užsikūrus prie šalto kaip traktorius tiek lauke tiek viduj (viduj maźiau),  bet koks skirtumas..
Traktoriai nauji viduj irgi tirlipirli gali būt kaip patogu,  ant fotelio sėdėt,  bet išorėj kurie yra ir pasakys,  kadtu traktoriuj.  Ir nemanau,  kad yra auto, kad užvedus vos tu nepasakytum,  kad čia dyzelis..
Krč man utiutiu,  kas su kuo važiuoja ir kokie tipo dabar dyzeliai zjbis,  gyvenime į dyzelį nesėsčiau važinėt kaip į savo auto.

maniskiam 10m ir kad dyzelis pasakysi tik kol saltas ir is lauko.viduj pasilus lieka tik  vibracija , o paspaudus virs 3000 garsas tikrai malonesnis nei kokio prancuzo,korejiecio mazalitrazio benzo smile benzo pats ieskojau,bet bent jau v6 islaikyt ne man big_smile

Tai gal pagalves mire buvo kad salone gerai vibracija jautes

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#13794 2017-12-10 10:37

Re: Automobiliai/ Motociklai

Klausimas benzinu gerbejam.. jeigu dyzelis prastas, tai kodel dyzelines masinos brangesnes ?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#13795 2017-12-10 12:20

Re: Automobiliai/ Motociklai

MrBurbulas rašė:

wopper rašė:

igndnp rašė:

2010m buvau vw tai užsikūrus prie šalto kaip traktorius tiek lauke tiek viduj (viduj maźiau),  bet koks skirtumas..
Traktoriai nauji viduj irgi tirlipirli gali būt kaip patogu,  ant fotelio sėdėt,  bet išorėj kurie yra ir pasakys,  kadtu traktoriuj.  Ir nemanau,  kad yra auto, kad užvedus vos tu nepasakytum,  kad čia dyzelis..
Krč man utiutiu,  kas su kuo važiuoja ir kokie tipo dabar dyzeliai zjbis,  gyvenime į dyzelį nesėsčiau važinėt kaip į savo auto.

maniskiam 10m ir kad dyzelis pasakysi tik kol saltas ir is lauko.viduj pasilus lieka tik  vibracija , o paspaudus virs 3000 garsas tikrai malonesnis nei kokio prancuzo,korejiecio mazalitrazio benzo smile benzo pats ieskojau,bet bent jau v6 islaikyt ne man big_smile

Tai gal pagalves mire buvo kad salone gerai vibracija jautes

nemirusios.pas mane 4 cilindru,jie netokie tolygiai dirbantys smile bet ir tai pasilus vos vos juntamamas tas drebulys.ant v6 dyzelio jo isvis nesijaucia.

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#13796 2017-12-10 15:09

Re: Automobiliai/ Motociklai

Na is asmenines patirties lyginant bmw 6 cilindru benza , 4 cilindru dyzeli ir 6 cilindru dyZeli tai
6 cil benz kuro sanaudos beveik tas pats kas 6 cil dyzelis, 4 cilindru dyzelis gerokai ekonomiskesnis
Kas liecia garsa tai del 6cil benzo aisku kad jis labai smagus tiek lauke tiek viduje, 6 cil dyzelis lauke aisku jau i traktoriu nesa na o viduje tik labai kukliai nusileidzia benzui, 4 cil dyzelis tai vienareiksmiskai nemalonus traktorius.

priezastis del ko galima butu rinktis dyzeli tai del to kad jis turi daugiau potencialo chipuojant

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#13797 2017-12-10 15:10

Re: Automobiliai/ Motociklai

BritainFirst rašė:

Klausimas benzinu gerbejam.. jeigu dyzelis prastas, tai kodel dyzelines masinos brangesnes ?

Benzinines brangesnes, atsilikes tu nuo laiko. Pasidomek.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#13798 2017-12-10 15:12

Re: Automobiliai/ Motociklai

uk rašė:

Na is asmenines patirties lyginant bmw 6 cilindru benza , 4 cilindru dyzeli ir 6 cilindru dyZeli tai
6 cil benz kuro sanaudos beveik tas pats kas 6 cil dyzelis, 4 cilindru dyzelis gerokai ekonomiskesnis
Kas liecia garsa tai del 6cil benzo aisku kad jis labai smagus tiek lauke tiek viduje, 6 cil dyzelis lauke aisku jau i traktoriu nesa na o viduje tik labai kukliai nusileidzia benzui, 4 cil dyzelis tai vienareiksmiskai nemalonus traktorius.

priezastis del ko galima butu rinktis dyzeli tai del to kad jis turi daugiau potencialo chipuojant

Papasakok apie potenciala cipuojant dizeli?
Pirma karta girdziu tokius dalykus))

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#13799 2017-12-10 15:18

Re: Automobiliai/ Motociklai

Mighti rašė:

uk rašė:

Na is asmenines patirties lyginant bmw 6 cilindru benza , 4 cilindru dyzeli ir 6 cilindru dyZeli tai
6 cil benz kuro sanaudos beveik tas pats kas 6 cil dyzelis, 4 cilindru dyzelis gerokai ekonomiskesnis
Kas liecia garsa tai del 6cil benzo aisku kad jis labai smagus tiek lauke tiek viduje, 6 cil dyzelis lauke aisku jau i traktoriu nesa na o viduje tik labai kukliai nusileidzia benzui, 4 cil dyzelis tai vienareiksmiskai nemalonus traktorius.

priezastis del ko galima butu rinktis dyzeli tai del to kad jis turi daugiau potencialo chipuojant

Papasakok apie potenciala cipuojant dizeli?
Pirma karta girdziu tokius dalykus))

Esme kad visi dyzeliniai yra turbininiai.. na o toliau galvok pats

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#13800 2017-12-10 15:21

Re: Automobiliai/ Motociklai

turejau ir dyzeliu ir benzininiu. Vienareiksmiskiai rinkciausi benza.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net