Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#476 2017-12-12 15:26

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

Nu tai cia tiesiog treno metabolitai kuo reciau slapinies tuo didesne koncentracija buna nk wow cia ner. Tik tiek kad uzknisa keltis i tulika po 4 kartus per nakti

Tai vat cia ir yra didziausia problema didelio kiekio vandens isgerto. Nakti labai blogai keltis.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#477 2017-12-12 15:28

Re: Keto Dieta

Pripranti per laika :d kaip zombis net neprisimeni kad keleis iskart nuluzti vel

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-12-12 15:29)

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#478 2017-12-12 15:33

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

Pripranti per laika :d kaip zombis net neprisimeni kad keleis iskart nuluzti vel

Na taip. Bet miegas jau nutrauktas buna)))

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#479 2017-12-12 16:17

Re: Keto Dieta

Mighti rašė:

nesako rašė:

Pripranti per laika :d kaip zombis net neprisimeni kad keleis iskart nuluzti vel

Na taip. Bet miegas jau nutrauktas buna)))

Yolo, swag. As turiu dabar maza vaika tai apie deep sleepa net nesvajoju. O ir be to deep sleepas retas dalykas budavo kazkaip. Tai tas tai anas. Man prie teeno irgi nesikeite myzalo spalva. Matai,kad biski geltonuoja, pakeli vandeni. Isgerdavau 5-6l tai kaip vanduo. Primyzciau i buteli, tai atsigertum, net nepajaustum kad myzalas

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#480 2017-12-12 16:20

Re: Keto Dieta

fitnesas rašė:

Mighti rašė:

nesako rašė:

Pripranti per laika :d kaip zombis net neprisimeni kad keleis iskart nuluzti vel

Na taip. Bet miegas jau nutrauktas buna)))

Yolo, swag. As turiu dabar maza vaika tai apie deep sleepa net nesvajoju. O ir be to deep sleepas retas dalykas budavo kazkaip. Tai tas tai anas. Man prie teeno irgi nesikeite myzalo spalva. Matai,kad biski geltonuoja, pakeli vandeni. Isgerdavau 5-6l tai kaip vanduo. Primyzciau i buteli, tai atsigertum, net nepajaustum kad myzalas

Nu visi  mes praejom ta etapa su mazais vaikais smile
Mano jau didesnis ir tai kartais reik atsikelti smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#481 2017-12-12 19:50

Re: Keto Dieta

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:


Nebeburk, aš tau jau atsakiau aukščiau

Atsakei nesamone, paskaityk daugiau ta tema. Pirma straipsni paskaitei ir kuliojies.

Britain, žiauriausia yra tas, kad aš kaip įsivaizduoju tu visiem priburi tokių nesamonių, ir žmonės kurie šitam reikale nieko nesupranta jie tavim tiki, po to daro nesamones visokias kaip keto dietos ir fastingai big_smile

As viska ka rasau yra paremta faktais, visi terminai, visi simptomai. Tu paskaitei viena straipsni apie metabolizma ir nusprendei, kad jis buna sudroztas tik nuo dietos laikimosi. As gal 50 straipsniu esiu skaites ir ne vienus metus domiuosi. Juokas ima is tokiu smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#482 2017-12-12 19:52

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

Ji vapse perm banint vien tik uz tai ,kad teigia jog deca hepotoksiska ir siulo winca oralini geriau. Ps britanai steroidai  ziauriai gliukozes  isisavinima  gerina ypac trenas jei ka

Testo injekcijos irgi gerina Gliukozes koncentracija, pas ka auksta Gliukoze visada buna aukstas PRL ir zemas testas. Skaiciau NCBI tyrima, testosterono injekcijos TRT ziauriai pagerina Gliukozes kieki ir gerina bendra savijauta..

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#483 2017-12-12 19:54

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:


Atsakei nesamone, paskaityk daugiau ta tema. Pirma straipsni paskaitei ir kuliojies.

Britain, žiauriausia yra tas, kad aš kaip įsivaizduoju tu visiem priburi tokių nesamonių, ir žmonės kurie šitam reikale nieko nesupranta jie tavim tiki, po to daro nesamones visokias kaip keto dietos ir fastingai big_smile

As viska ka rasau yra paremta faktais, visi terminai, visi simptomai. Tu paskaitei viena straipsni apie metabolizma ir nusprendei, kad jis buna sudroztas tik nuo dietos laikimosi. As gal 50 straipsniu esiu skaites ir ne vienus metus domiuosi. Juokas ima is tokiu smile

big_smile big_smile Nežinau kaip čia išsireikšt, bet nu man jau nereikia jokių straipsnių skaityt.
O kortizolis ir keto dieta kažkokių sąsajų turi? Ką sako tavo straipsniai?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#484 2017-12-12 20:04

Re: Keto Dieta

Taip testosteronas irgi kaip ir kiti steroidai isisavinima gerina. Low test susijas su diabetu

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-12-12 20:07)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#485 2017-12-12 20:07

Re: Keto Dieta

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:


Britain, žiauriausia yra tas, kad aš kaip įsivaizduoju tu visiem priburi tokių nesamonių, ir žmonės kurie šitam reikale nieko nesupranta jie tavim tiki, po to daro nesamones visokias kaip keto dietos ir fastingai big_smile

As viska ka rasau yra paremta faktais, visi terminai, visi simptomai. Tu paskaitei viena straipsni apie metabolizma ir nusprendei, kad jis buna sudroztas tik nuo dietos laikimosi. As gal 50 straipsniu esiu skaites ir ne vienus metus domiuosi. Juokas ima is tokiu smile

big_smile big_smile Nežinau kaip čia išsireikšt, bet nu man jau nereikia jokių straipsnių skaityt.
O kortizolis ir keto dieta kažkokių sąsajų turi? Ką sako tavo straipsniai?

Vienur raso, kad kyla Cortisolis, kitur raso, kad nekyla. Yra studija su ziurkem, kad kyla nuo low carb dietu.
There is a belief among some researchers that ketogenic diets worsen cortisol metabolism (which could lead to metabolic syndrome and heart disease), but an examination of the specific pattern of cortisol metabolism related to metabolic sydrome shows the opposite.

Mano asmeniskai nuomone, kad kyla, nes Cortisolis pakiles iki aukstumu mano. Dariausi tyrima.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#486 2017-12-12 20:10

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

Taip testosteronas irgi kaip ir kiti steroidai isisavinima gerina. Low test susijas su diabetu

Pas mane Test visada ziauriai zemas, as itariu, kad man TRT ziauriai praverstu. Praverstu TRT netik del Gliukozes, bet ir del geresnes savijautos, pasitikejimo savim, agresijos, geresnio libido. Viso sito man truksta. Mano Testas buvo 18 nmol paskutini karta, bet cia testas po Clomido darytas. Dabar manau geriausiu atveju butu apie 10 nmol, eisiu darytis neuzilgo Testa ir D vitamino tyrima hmm

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#487 2017-12-12 20:10

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:


As viska ka rasau yra paremta faktais, visi terminai, visi simptomai. Tu paskaitei viena straipsni apie metabolizma ir nusprendei, kad jis buna sudroztas tik nuo dietos laikimosi. As gal 50 straipsniu esiu skaites ir ne vienus metus domiuosi. Juokas ima is tokiu smile

big_smile big_smile Nežinau kaip čia išsireikšt, bet nu man jau nereikia jokių straipsnių skaityt.
O kortizolis ir keto dieta kažkokių sąsajų turi? Ką sako tavo straipsniai?

Vienur raso, kad kyla Cortisolis, kitur raso, kad nekyla. Yra studija su ziurkem, kad kyla nuo low carb dietu.
There is a belief among some researchers that ketogenic diets worsen cortisol metabolism (which could lead to metabolic syndrome and heart disease), but an examination of the specific pattern of cortisol metabolism related to metabolic sydrome shows the opposite.

Mano asmeniskai nuomone, kad kyla, nes Cortisolis pakiles iki aukstumu mano. Dariausi tyrima.

Nu ir aukšto kortizolio pasekmės tavęs nejaudina?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#488 2017-12-12 20:16

Re: Keto Dieta

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:

big_smile big_smile Nežinau kaip čia išsireikšt, bet nu man jau nereikia jokių straipsnių skaityt.
O kortizolis ir keto dieta kažkokių sąsajų turi? Ką sako tavo straipsniai?

Vienur raso, kad kyla Cortisolis, kitur raso, kad nekyla. Yra studija su ziurkem, kad kyla nuo low carb dietu.
There is a belief among some researchers that ketogenic diets worsen cortisol metabolism (which could lead to metabolic syndrome and heart disease), but an examination of the specific pattern of cortisol metabolism related to metabolic sydrome shows the opposite.

Mano asmeniskai nuomone, kad kyla, nes Cortisolis pakiles iki aukstumu mano. Dariausi tyrima.

Nu ir aukšto kortizolio pasekmės tavęs nejaudina?

Jaudina.. As nevaidinu kazkokio cia zinovo ar visazinio, tiesiog daug prisiskaites esu ir tiek.. Norisi su kazkuo padiskutuot, bet visada visi nesamones tik raso. O del Cortisolio as jaudinuos, bet nera tikslingo gydymo kaip ji numusti zemyn.. Yra papildai, zoleles, keli vaistai su daug salutiniu. As nezinau ar Keto man pakele Cortisoli ar stresas ar dar kazkas hmm

Paskutinį kartą taisė BritainFirst (2017-12-12 20:16)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#489 2017-12-12 20:27

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:

Vienur raso, kad kyla Cortisolis, kitur raso, kad nekyla. Yra studija su ziurkem, kad kyla nuo low carb dietu.
There is a belief among some researchers that ketogenic diets worsen cortisol metabolism (which could lead to metabolic syndrome and heart disease), but an examination of the specific pattern of cortisol metabolism related to metabolic sydrome shows the opposite.

Mano asmeniskai nuomone, kad kyla, nes Cortisolis pakiles iki aukstumu mano. Dariausi tyrima.

Nu ir aukšto kortizolio pasekmės tavęs nejaudina?

Jaudina.. As nevaidinu kazkokio cia zinovo ar visazinio, tiesiog daug prisiskaites esu ir tiek.. Norisi su kazkuo padiskutuot, bet visada visi nesamones tik raso. O del Cortisolio as jaudinuos, bet nera tikslingo gydymo kaip ji numusti zemyn.. Yra papildai, zoleles, keli vaistai su daug salutiniu. As nezinau ar Keto man pakele Cortisoli ar stresas ar dar kazkas hmm

Tiek keto dieta tiek fastinimas kelia kortizolį. Keto dieta dėl to, kad riebalai per lėtai verčiami į gliukozę, todėl esant energijos trūkumui organizmas išskiria kortizolį. Kortizolio atsakas - pakelia gliukozes kiekį kraujyje. Angliavandeniai yra pirminis energijos šaltinis ir riebalai jo nepakeis. Fastinimas kortizolį kelia dėl to, kad ilgai nevalgant organizmas negauna energijos, todėl išskiriamas kortizolis ir prasideda žmogaus kūno riebalų skaidymas.

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2017-12-12 20:28)

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#490 2017-12-13 11:14

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

nesako rašė:

Taip testosteronas irgi kaip ir kiti steroidai isisavinima gerina. Low test susijas su diabetu

Pas mane Test visada ziauriai zemas, as itariu, kad man TRT ziauriai praverstu. Praverstu TRT netik del Gliukozes, bet ir del geresnes savijautos, pasitikejimo savim, agresijos, geresnio libido. Viso sito man truksta. Mano Testas buvo 18 nmol paskutini karta, bet cia testas po Clomido darytas. Dabar manau geriausiu atveju butu apie 10 nmol, eisiu darytis neuzilgo Testa ir D vitamino tyrima hmm

Uzsipirk testo vietoi papildu ir varyk mazom dozem. Gal tau pades labiau negu visos keto dietos. As pusantro menesio ant keto prasedejau, dabar vel poer dvi sav pajungiau anglevandenius, tai mano savijauta super pasikeite ir saleje daug geriau jaucios ir vizualiai atrodo kad keicios )))

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#491 2017-12-14 09:50

Re: Keto Dieta

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:


Nu ir aukšto kortizolio pasekmės tavęs nejaudina?

Jaudina.. As nevaidinu kazkokio cia zinovo ar visazinio, tiesiog daug prisiskaites esu ir tiek.. Norisi su kazkuo padiskutuot, bet visada visi nesamones tik raso. O del Cortisolio as jaudinuos, bet nera tikslingo gydymo kaip ji numusti zemyn.. Yra papildai, zoleles, keli vaistai su daug salutiniu. As nezinau ar Keto man pakele Cortisoli ar stresas ar dar kazkas hmm

Tiek keto dieta tiek fastinimas kelia kortizolį. Keto dieta dėl to, kad riebalai per lėtai verčiami į gliukozę, todėl esant energijos trūkumui organizmas išskiria kortizolį. Kortizolio atsakas - pakelia gliukozes kiekį kraujyje. Angliavandeniai yra pirminis energijos šaltinis ir riebalai jo nepakeis. Fastinimas kortizolį kelia dėl to, kad ilgai nevalgant organizmas negauna energijos, todėl išskiriamas kortizolis ir prasideda žmogaus kūno riebalų skaidymas.

Aprasei viska kas man darosi. Jeigu fastinu tai man Gliukoze pakyla dar daugiau, kai valgau norm daznai tai ji graziai kyla ir nusileidzia. Rytais man tik Gliukoze ir buna pakilus truputi, cia grynai bus nuo Kortizolio jauciu, nes rytais Cortisolis pasieka aukstumas..  Nzn tada kokia man dieta valgyt, nes man Keto viskas skanu. Kuo daugiau skaitai tuo daugiau pasimetu, vieni sako tas blogai kiti tas blogai valgyt.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#492 2017-12-14 09:55

Re: Keto Dieta

As ta dalyka del Kortizolio ir Keto zinojau, delto ir dariausi Kortizolio tyrima. Tik kai kitas zmogus ta pati paraso, kazkaip dar tikriau atrodo  hmm

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#493 2017-12-14 11:59

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:

BritainFirst rašė:


Jaudina.. As nevaidinu kazkokio cia zinovo ar visazinio, tiesiog daug prisiskaites esu ir tiek.. Norisi su kazkuo padiskutuot, bet visada visi nesamones tik raso. O del Cortisolio as jaudinuos, bet nera tikslingo gydymo kaip ji numusti zemyn.. Yra papildai, zoleles, keli vaistai su daug salutiniu. As nezinau ar Keto man pakele Cortisoli ar stresas ar dar kazkas hmm

Tiek keto dieta tiek fastinimas kelia kortizolį. Keto dieta dėl to, kad riebalai per lėtai verčiami į gliukozę, todėl esant energijos trūkumui organizmas išskiria kortizolį. Kortizolio atsakas - pakelia gliukozes kiekį kraujyje. Angliavandeniai yra pirminis energijos šaltinis ir riebalai jo nepakeis. Fastinimas kortizolį kelia dėl to, kad ilgai nevalgant organizmas negauna energijos, todėl išskiriamas kortizolis ir prasideda žmogaus kūno riebalų skaidymas.

Aprasei viska kas man darosi. Jeigu fastinu tai man Gliukoze pakyla dar daugiau, kai valgau norm daznai tai ji graziai kyla ir nusileidzia. Rytais man tik Gliukoze ir buna pakilus truputi, cia grynai bus nuo Kortizolio jauciu, nes rytais Cortisolis pasieka aukstumas..  Nzn tada kokia man dieta valgyt, nes man Keto viskas skanu. Kuo daugiau skaitai tuo daugiau pasimetu, vieni sako tas blogai kiti tas blogai valgyt.

Zmogau, atsipalaiduok. Jei skanu valgyt riebiai, tai valgyk riebiai. Jei jauti, kad truksta angliavandeniu, tai pridek ju tiek, iki kiek neblogeja savijauta ar kazkokie simptomai. Kam vadovautis kazkokiais nustatytais guidelines'ais?

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#494 2017-12-14 12:04

Re: Keto Dieta

jam bet kokie angliavandeniai yra didelis siaubas big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#495 2017-12-14 12:23

Re: Keto Dieta

giedriuvz rašė:

jam bet kokie angliavandeniai yra didelis siaubas big_smile

Jis siandien tik 3x cukraus kieki kraujyje matavosi.
Davai nestumk

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#496 2017-12-14 14:43

Re: Keto Dieta

MrBurbulas rašė:

giedriuvz rašė:

jam bet kokie angliavandeniai yra didelis siaubas big_smile

Jis siandien tik 3x cukraus kieki kraujyje matavosi.
Davai nestumk

Nes dar tik valanda kaip atsikeles.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#497 2017-12-14 18:05

Re: Keto Dieta

MrBurbulas rašė:

giedriuvz rašė:

jam bet kokie angliavandeniai yra didelis siaubas big_smile

Jis siandien tik 3x cukraus kieki kraujyje matavosi.
Davai nestumk

Siandien maziau, vakar daug, nes bandyma su vienu maistu dariau smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#498 2017-12-14 18:17

Re: Keto Dieta

B-l bandytojas big_smileD tipo sovei kebaba ir brezei kreive kiek pakyla kas 10min?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#499 2017-12-14 18:20

Re: Keto Dieta

fitnesas rašė:

B-l bandytojas big_smileD tipo sovei kebaba ir brezei kreive kiek pakyla kas 10min?

Panasiai big_smile Tik bandziau lasisa.. kazkodel buvo idomu ar nors kiek pakels.. pakilo NULIS..

Is visu bandymu labiausiai nustebino rukyta mesa, pakelia daug ir laikosi ilgai, nerekomenduoju !

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#500 2017-12-14 18:22

Re: Keto Dieta

ot utiutiu, o kaip tik esu rukytos mesos megejas hmm

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net