Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Jamaikass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-19
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#5551 2023-04-30 19:57

Re: Pirmas kursas: patarimai

LEONARDAS015 rašė:

sveiki, norejau paklaust, o cia normalu? kad  nuo test e, migdo mane ir jauciuosi, toks apsnudes, i sale nueinu prasijudu  praeina, gryztu namo vel taspats.

Man irgi tas past   dietas poilsis viskas sustieguota jau daugiau nei 15metu. Bet va   dabar kurso metu  man irgi nuo teste e  ir decos migdo. energijos trukumas  tam tirkais momentais. bet per treniruiote kuo daugiau sportuoji tuo daugiau energijos.  pradzia treniruotes  atrodo vapse be batareikos organizmas bet tik pradedi judeti ir  viskas gerai. .

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#5552 2023-05-01 01:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jamaikass rašė:

LEONARDAS015 rašė:

sveiki, norejau paklaust, o cia normalu? kad  nuo test e, migdo mane ir jauciuosi, toks apsnudes, i sale nueinu prasijudu  praeina, gryztu namo vel taspats.

Man irgi tas past   dietas poilsis viskas sustieguota jau daugiau nei 15metu. Bet va   dabar kurso metu  man irgi nuo teste e  ir decos migdo. energijos trukumas  tam tirkais momentais. bet per treniruiote kuo daugiau sportuoji tuo daugiau energijos.  pradzia treniruotes  atrodo vapse be batareikos organizmas bet tik pradedi judeti ir  viskas gerai. .

Arimidexo chebra nepadaugine?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#5553 2023-05-01 01:15

Re: Pirmas kursas: patarimai

LEONARDAS015 rašė:

bender rašė:

Devyni2 rašė:

Esu 180cm 85kg riebalo yra , norėčiau riebala padegint, išvermės nes bėgioju ir sauso raumens,

Ką galvojat apie tokį pirmą kursą?

Winstrol 50mg/d + Proviron 50mg/d
Trukmė 60d
PCT
Clomid

Blogai, labai blogai.

geriau reikejo pradziai, 250 test e kas  6 diena ir kokios decos po 200 i savaite, test e 12 sav,deca 10 savaiciu ir pilnai uztektu tau, winstrolis tebletemis negerai

Geriau butu, jeigu tu nepatarinetum 😃

Neprisijungęs

 
Jamaikass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-19
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#5554 2023-05-01 09:38

Re: Pirmas kursas: patarimai

fitnesas rašė:

Jamaikass rašė:

LEONARDAS015 rašė:

sveiki, norejau paklaust, o cia normalu? kad  nuo test e, migdo mane ir jauciuosi, toks apsnudes, i sale nueinu prasijudu  praeina, gryztu namo vel taspats.

Man irgi tas past   dietas poilsis viskas sustieguota jau daugiau nei 15metu. Bet va   dabar kurso metu  man irgi nuo teste e  ir decos migdo. energijos trukumas  tam tirkais momentais. bet per treniruiote kuo daugiau sportuoji tuo daugiau energijos.  pradzia treniruotes  atrodo vapse be batareikos organizmas bet tik pradedi judeti ir  viskas gerai. .

Arimidexo chebra nepadaugine?

Nieko daugiau  prie  paminetu dvieju prieparatu nenaudoju. Ir istikro ne man vienam  mano aplinkoje dar yra keleat zmoniu kurie tik testa naudoja ir migdo belenkaip. jai tik pasiviai kazka veiki guli prie teliko ar seip kimarini viskas autas iskarto...smile)))

Paskutinį kartą taisė Jamaikass (2023-05-01 09:40)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#5555 2023-05-01 10:30

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jamaikass rašė:

fitnesas rašė:

Jamaikass rašė:


Man irgi tas past   dietas poilsis viskas sustieguota jau daugiau nei 15metu. Bet va   dabar kurso metu  man irgi nuo teste e  ir decos migdo. energijos trukumas  tam tirkais momentais. bet per treniruiote kuo daugiau sportuoji tuo daugiau energijos.  pradzia treniruotes  atrodo vapse be batareikos organizmas bet tik pradedi judeti ir  viskas gerai. .

Arimidexo chebra nepadaugine?

Nieko daugiau  prie  paminetu dvieju prieparatu nenaudoju. Ir istikro ne man vienam  mano aplinkoje dar yra keleat zmoniu kurie tik testa naudoja ir migdo belenkaip. jai tik pasiviai kazka veiki guli prie teliko ar seip kimarini viskas autas iskarto...smile)))

Pirma karta girdziu tbh

Neprisijungęs

 
Jamaikass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-19
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#5556 2023-05-01 11:07

Re: Pirmas kursas: patarimai

fitnesas rašė:

Jamaikass rašė:

fitnesas rašė:


Arimidexo chebra nepadaugine?

Nieko daugiau  prie  paminetu dvieju prieparatu nenaudoju. Ir istikro ne man vienam  mano aplinkoje dar yra keleat zmoniu kurie tik testa naudoja ir migdo belenkaip. jai tik pasiviai kazka veiki guli prie teliko ar seip kimarini viskas autas iskarto...smile)))

Pirma karta girdziu tbh

Gal kazko pradejo maisyti i tuos preparatus.  bet tokia situacija.smile  O gal  tiesiog nuo intesyviu treniruociu tiesiog  organizmas pavargsta. nes treniruotes tikrai 100 proc atidudamos  apie 1.30 h  .

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5557 2023-05-01 17:39

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jamaikass rašė:

fitnesas rašė:

Jamaikass rašė:

Nieko daugiau  prie  paminetu dvieju prieparatu nenaudoju. Ir istikro ne man vienam  mano aplinkoje dar yra keleat zmoniu kurie tik testa naudoja ir migdo belenkaip. jai tik pasiviai kazka veiki guli prie teliko ar seip kimarini viskas autas iskarto...smile)))

Pirma karta girdziu tbh

Gal kazko pradejo maisyti i tuos preparatus.  bet tokia situacija.smile  O gal  tiesiog nuo intesyviu treniruociu tiesiog  organizmas pavargsta. nes treniruotes tikrai 100 proc atidudamos  apie 1.30 h  .


Va tau ir atsakymas i tavo paties klausyma.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2023-05-01 17:40)

Neprisijungęs

 
Ramus90
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-01-12
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#5558 2023-05-01 21:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki, klausimelis toks, gal truputį ne į temą čia, bet maža ką gal kažką suzinosiu:)
Kursas: test e + masteris+ npp 8 savaites. Hcg kurso metu e3d po500iu.
Kurso pabaigoje pradėjo berti pečius ir šiek tiek nugara, nėra labai daug, bet vis tiek nemalonu. Dabar dar eina tiltas su test e 1 kart savaitej po 170mg, tiltas 4 savaites ir dabar paskutinė, ant dienų pasidarysiu tyrimus testo e2 ir prl. Po tilto planuoju propas su trenu, tik klausimas ar nepradės berti labiau ir ar kaip galėčiau kažkiek ta berima pristabdyti?
Ačiū jei kas pagelbės

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#5559 2023-05-01 21:27

Re: Pirmas kursas: patarimai

Ramus90 rašė:

Sveiki, klausimelis toks, gal truputį ne į temą čia, bet maža ką gal kažką suzinosiu:)
Kursas: test e + masteris+ npp 8 savaites. Hcg kurso metu e3d po500iu.
Kurso pabaigoje pradėjo berti pečius ir šiek tiek nugara, nėra labai daug, bet vis tiek nemalonu. Dabar dar eina tiltas su test e 1 kart savaitej po 170mg, tiltas 4 savaites ir dabar paskutinė, ant dienų pasidarysiu tyrimus testo e2 ir prl. Po tilto planuoju propas su trenu, tik klausimas ar nepradės berti labiau ir ar kaip galėčiau kažkiek ta berima pristabdyti?
Ačiū jei kas pagelbės

Kartas per savaite inj tikto metu duoda didokus hormonu pakilimus ir nusileidimus is to ir berimas.
Daznesnes injekcijos suteiktu stabilesnius hormonu lygius, berimas sumazetu iki minimalaus.

Prisijungęs

 
Ramus90
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-01-12
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#5560 2023-05-01 21:44

Re: Pirmas kursas: patarimai

Kadangi prieš tai test e npp ir masteris eod ejo tai per tilta nebenorejau kas antra diena šaudytis tai taip ir gavosi:(

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#5561 2023-05-01 22:10

Re: Pirmas kursas: patarimai

Ramus90 rašė:

Kadangi prieš tai test e npp ir masteris eod ejo tai per tilta nebenorejau kas antra diena šaudytis tai taip ir gavosi:(

Bent i 2 inj dalink doze ir jau bus geriau.

Prisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#5562 2023-05-02 17:16

Re: Pirmas kursas: patarimai

bender rašė:

Ramus90 rašė:

Kadangi prieš tai test e npp ir masteris eod ejo tai per tilta nebenorejau kas antra diena šaudytis tai taip ir gavosi:(

Bent i 2 inj dalink doze ir jau bus geriau.

Hmm..iš asmeninės patirties..injekcijos visad 3 kart į sav darau, nebent trumpi esteriai tai eod...o bėrimas atsiranda tik kai pajungiu kažka iš dht tiek injekcijas tiek oral...jei dht nera joks berimas nelenda man..anksčiau maniau kad del estro ar aplamai del hormonu bangavimo...bet galop supratau kad nei masteris nei winis nei varas man netinka..po keliu sav prasideda aknė..kai šių prepu nera su oda viskas ok

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#5563 2023-05-02 17:55

Re: Pirmas kursas: patarimai

6metai trt,  1 test e suvis kas 7-10d, buna pamirstu ir isaunu po 2sav. Nejauciu visiskai skirtumo kada sauti. Drauga turiu kuris buna menesi ar du neisauna ir jam nulis emociju 😃

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#5564 2023-05-02 18:29

Re: Pirmas kursas: patarimai

fitnesas rašė:

6metai trt,  1 test e suvis kas 7-10d, buna pamirstu ir isaunu po 2sav. Nejauciu visiskai skirtumo kada sauti. Drauga turiu kuris buna menesi ar du neisauna ir jam nulis emociju 😃

Kad nulis emociju, pamirstat administruoti, tai nereiskia kad utiutiu, jei nieko nesijaucia. Hormonu svyravimai didziuliai sveikatai ne i nauda, net jei nesijaucia kaip sakai:)

Prisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#5565 2023-05-02 18:42

Re: Pirmas kursas: patarimai

bender rašė:

fitnesas rašė:

6metai trt,  1 test e suvis kas 7-10d, buna pamirstu ir isaunu po 2sav. Nejauciu visiskai skirtumo kada sauti. Drauga turiu kuris buna menesi ar du neisauna ir jam nulis emociju 😃

Kad nulis emociju, pamirstat administruoti, tai nereiskia kad utiutiu, jei nieko nesijaucia. Hormonu svyravimai didziuliai sveikatai ne i nauda, net jei nesijaucia kaip sakai:)

Kokie tie didziuliai svyravimai, nuo 30nmol nukrenta iki 10? big_smile Kokia cia zala? Kiti hormonai vietose stovi nei e2 kyla nei prl. Argumentuok 😃

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#5566 2023-05-03 19:21

Re: Pirmas kursas: patarimai

fitnesas rašė:

bender rašė:

fitnesas rašė:

6metai trt,  1 test e suvis kas 7-10d, buna pamirstu ir isaunu po 2sav. Nejauciu visiskai skirtumo kada sauti. Drauga turiu kuris buna menesi ar du neisauna ir jam nulis emociju 😃

Kad nulis emociju, pamirstat administruoti, tai nereiskia kad utiutiu, jei nieko nesijaucia. Hormonu svyravimai didziuliai sveikatai ne i nauda, net jei nesijaucia kaip sakai:)

Kokie tie didziuliai svyravimai, nuo 30nmol nukrenta iki 10? big_smile Kokia cia zala? Kiti hormonai vietose stovi nei e2 kyla nei prl. Argumentuok 😃

Fitni,jei is lemputes darai,tai dar nereiskia zeba 😉
Mano draugai nedaro tyrimu,valgo cepus on blast,nedaro pct,cia zeba?
Paaiskinimas,stabilumas.

Paskutinį kartą taisė Anapa (2023-05-03 19:25)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#5567 2023-05-05 09:06

Re: Pirmas kursas: patarimai

Anapa rašė:

fitnesas rašė:

bender rašė:

Kad nulis emociju, pamirstat administruoti, tai nereiskia kad utiutiu, jei nieko nesijaucia. Hormonu svyravimai didziuliai sveikatai ne i nauda, net jei nesijaucia kaip sakai:)

Kokie tie didziuliai svyravimai, nuo 30nmol nukrenta iki 10? big_smile Kokia cia zala? Kiti hormonai vietose stovi nei e2 kyla nei prl. Argumentuok 😃

Fitni,jei is lemputes darai,tai dar nereiskia zeba 😉
Mano draugai nedaro tyrimu,valgo cepus on blast,nedaro pct,cia zeba?
Paaiskinimas,stabilumas.

Kokios dar lemputes, tyrimai idealus, spaudima ir ta susitvarkiau, jokiu vaistu nereikia nieko, cardio health to the max,meciau svorius vapse, forma geresne nei ever 😃
o kas is to va darai ne is lemputes, bet vistiek sveikata drozi nesveikai. cia kad ar isausi testo 125mg wk ar250mg i 2sav viena inj, visiskai utiutiu. net nenukrenta tas testas per tas 2sav iki dugno.
p.s. cepakai vapse man ne maistas 😃

P.p.s. del pct nesupratau taves, nes cia apie trt kalbam tai gali isivaizduot kad sitoj temoj pct neegzistuoja

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2023-05-05 09:07)

Neprisijungęs

 
Haaku
Naujas dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2022-09-18
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#5568 2023-05-08 16:42

Re: Pirmas kursas: patarimai

fenilas propas  kursas buvo, dabar galvoju ka uzmest, ugis 179 cm svoris 87. Norisi apimtis padidinti ir kad nebutu vandens, yra riebalo biski norisi bf nusimesti, ka patartumet ? Galvoju pasiimti toliau kursa, ar tapati npp test p turikas/winis, arimedex, hgh 6 men. ?

Paskutinį kartą taisė Haaku (2023-05-08 16:43)

Neprisijungęs

 
swimmer
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#5569 2023-05-10 13:23

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki.
Man 17, ugis 196, svoris 68kg. Jau 3 menesius kacialinuos, geriau gaineri lenkiska, priaugau 2,5kg. Draugas siulo metano paimt uz 200 EUR pas ji speciali kazkokia geriau veikianti formule, milteliuose eina ir sako tipo reik juos i padus pries miega  itrint ir su kojinem miegot, taip tipo geriausiai savinasi ir veikia. Gal kas bandet? Ar geriau tabletini paieskot? Kiek tiketis, kad priaugsiu per menesi?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#5570 2023-05-10 16:03

Re: Pirmas kursas: patarimai

swimmer rašė:

Sveiki.
Man 17, ugis 196, svoris 68kg. Jau 3 menesius kacialinuos, geriau gaineri lenkiska, priaugau 2,5kg. Draugas siulo metano paimt uz 200 EUR pas ji speciali kazkokia geriau veikianti formule, milteliuose eina ir sako tipo reik juos i padus pries miega  itrint ir su kojinem miegot, taip tipo geriausiai savinasi ir veikia. Gal kas bandet? Ar geriau tabletini paieskot? Kiek tiketis, kad priaugsiu per menesi?

Tavo draugas apipist tave bando.
O situos dalykus geriau atidek, per jaunas esi, nesupranti i ka veliesi ir ziniu trukumas.
Pirma ismok valgyti, tinkamai sportuoti.

Prisijungęs

 
lemontea
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-20
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#5571 2023-05-15 13:26

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki vėl, eina 5sav 200mg 2x per sav test e, priaugau 10kg. Tik vienas dalykas ramybės neduoda, e2 480 pmol/l, ką tik pasidariau ir pries 3 sav pradėjau arimidex irgi 2x per sav po  0.25mg, jokių realiai simptomų neturėjau apart daug vandens kaupimo, bet grynai iškart kitą dieną prasideda karščio bangos, naktį visiškai šlapias prabundu ir labai pastebimas "brain fog". Tai praeitą sav bandžiau po 0.125 ir viskas realiai dingo apart vandens, dabar aišku matau, kad kosminis e2, tai labai įdomu kaip toliau eit. Ar su aromasin būtų geriau? Ar čia tiesiog turi praeit?

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5572 2023-05-15 14:03

Re: Pirmas kursas: patarimai

lemontea rašė:

Sveiki vėl, eina 5sav 200mg 2x per sav test e, priaugau 10kg. Tik vienas dalykas ramybės neduoda, e2 480 pmol/l, ką tik pasidariau ir pries 3 sav pradėjau arimidex irgi 2x per sav po  0.25mg, jokių realiai simptomų neturėjau apart daug vandens kaupimo, bet grynai iškart kitą dieną prasideda karščio bangos, naktį visiškai šlapias prabundu ir labai pastebimas "brain fog". Tai praeitą sav bandžiau po 0.125 ir viskas realiai dingo apart vandens, dabar aišku matau, kad kosminis e2, tai labai įdomu kaip toliau eit. Ar su aromasin būtų geriau? Ar čia tiesiog turi praeit?

Jau vandeni kaupt pradejai ir buvo e2 auksto signalas. Bet kai nesupranti tokiu esminiu dakyku,tai pats kaltas. Akyvaizdu kad 0,1 arimidexo vaikiska doze prie 400mg/sav testo. Kali kas antra diena po 1mg arimidexo  kad bedrai gautusi 5 oilnos tabletes,tada 1mg du kart sav uzteks ir beabejo tyrimai dar PRL istirk nes tikrai pakyles bus.

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#5573 2023-05-15 14:10

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

lemontea rašė:

Sveiki vėl, eina 5sav 200mg 2x per sav test e, priaugau 10kg. Tik vienas dalykas ramybės neduoda, e2 480 pmol/l, ką tik pasidariau ir pries 3 sav pradėjau arimidex irgi 2x per sav po  0.25mg, jokių realiai simptomų neturėjau apart daug vandens kaupimo, bet grynai iškart kitą dieną prasideda karščio bangos, naktį visiškai šlapias prabundu ir labai pastebimas "brain fog". Tai praeitą sav bandžiau po 0.125 ir viskas realiai dingo apart vandens, dabar aišku matau, kad kosminis e2, tai labai įdomu kaip toliau eit. Ar su aromasin būtų geriau? Ar čia tiesiog turi praeit?

Jau vandeni kaupt pradejai ir buvo e2 auksto signalas. Bet kai nesupranti tokiu esminiu dakyku,tai pats kaltas. Akyvaizdu kad 0,1 arimidexo vaikiska doze prie 400mg/sav testo. Kali kas antra diena po 1mg arimidexo  kad bedrai gautusi 5 oilnos tabletes,tada 1mg du kart sav uzteks ir beabejo tyrimai dar PRL istirk nes tikrai pakyles bus.

O dar abidniausia bus kai veliau visas vanduo nueis 😁 ir iš tu 10 kg nk neliks 😁
Pirmi bandymai su farm, didelė aromatizacija..aš mažinčiau test dozes, mažiau šalutiniu, mažesnė aromatizacija o progresas tikrai bus...db koks tolkas kai tiek test ir jis aromatizuojas lb ir tik vandeni kaupi..aišku galima AI jobint numuš..bet paprasčiau priežasti juk šalint...
P.s. čia tik mano mastymas ir tiek 🙂 kiekvienas turi savo galva ir sprendžia savaip 🙂

Paskutinį kartą taisė Magnis (2023-05-15 14:19)

Neprisijungęs

 
lemontea
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-03-20
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#5574 2023-05-15 14:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

lemontea rašė:

Sveiki vėl, eina 5sav 200mg 2x per sav test e, priaugau 10kg. Tik vienas dalykas ramybės neduoda, e2 480 pmol/l, ką tik pasidariau ir pries 3 sav pradėjau arimidex irgi 2x per sav po  0.25mg, jokių realiai simptomų neturėjau apart daug vandens kaupimo, bet grynai iškart kitą dieną prasideda karščio bangos, naktį visiškai šlapias prabundu ir labai pastebimas "brain fog". Tai praeitą sav bandžiau po 0.125 ir viskas realiai dingo apart vandens, dabar aišku matau, kad kosminis e2, tai labai įdomu kaip toliau eit. Ar su aromasin būtų geriau? Ar čia tiesiog turi praeit?

Jau vandeni kaupt pradejai ir buvo e2 auksto signalas. Bet kai nesupranti tokiu esminiu dakyku,tai pats kaltas. Akyvaizdu kad 0,1 arimidexo vaikiska doze prie 400mg/sav testo. Kali kas antra diena po 1mg arimidexo  kad bedrai gautusi 5 oilnos tabletes,tada 1mg du kart sav uzteks ir beabejo tyrimai dar PRL istirk nes tikrai pakyles bus.

Tai aš šitą aš suprantu, ką norėjau pasakyt, kad visi tie lėvi simptomai(karščio bangos ir prakaitavimas miegant išvis kaip mažas e2 atrodo) buvo su didesne doze tai išgasdino ir dėl to ir sumažinau praeitą sav ir lyg nebebuvo to.
Pabandysiu ką patarei. Tyrimai tada kitą sav po šitos dozės bus ok? Ačiū

Paskutinį kartą taisė lemontea (2023-05-15 14:28)

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5575 2023-05-15 14:28

Re: Pirmas kursas: patarimai

lemontea rašė:

intuziastas rašė:

lemontea rašė:

Sveiki vėl, eina 5sav 200mg 2x per sav test e, priaugau 10kg. Tik vienas dalykas ramybės neduoda, e2 480 pmol/l, ką tik pasidariau ir pries 3 sav pradėjau arimidex irgi 2x per sav po  0.25mg, jokių realiai simptomų neturėjau apart daug vandens kaupimo, bet grynai iškart kitą dieną prasideda karščio bangos, naktį visiškai šlapias prabundu ir labai pastebimas "brain fog". Tai praeitą sav bandžiau po 0.125 ir viskas realiai dingo apart vandens, dabar aišku matau, kad kosminis e2, tai labai įdomu kaip toliau eit. Ar su aromasin būtų geriau? Ar čia tiesiog turi praeit?

Jau vandeni kaupt pradejai ir buvo e2 auksto signalas. Bet kai nesupranti tokiu esminiu dakyku,tai pats kaltas. Akyvaizdu kad 0,1 arimidexo vaikiska doze prie 400mg/sav testo. Kali kas antra diena po 1mg arimidexo  kad bedrai gautusi 5 oilnos tabletes,tada 1mg du kart sav uzteks ir beabejo tyrimai dar PRL istirk nes tikrai pakyles bus.

Tai aš šitą aš suprantu, ką norėjau pasakyt, kad visi tie lėvi simptomai(karščio bangos ir prakaitavimas miegant išvis kaip mažas e2 atrodo) buvo su didesne doze tai išgasdino ir dėl to ir sumažinau praeitą sav ir lyg nebebuvo to.
Pabandysiu ką patarei. Tyrimai kitą sav bus ok? Ačiū

Cia tau nuo testo tos bangos. Bet kaip magnis minejo pagalvok apie testo sumazinima, pajunk koki anavara 40mg kasdien 5-6 sav tikrai bus neveltui pirmas kursas nuejes, liksi patenkintas tikrai.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2023-05-15 14:28)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net