Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

elpetras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-10
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#1 2009-01-17 15:16

Stuburo išvaržą

Sveiki, na turiu as stuburo isvarza. bet norisi sportuot bet del jos negaliu sportuot ir negaliu daryt kai kuriu pratimu kurie labai apkrautu nugaros apacia. tai reiktu pagalbos kad patobulint programa beto sportuoju namuose. Mane labiausiai gazdina ar nepertreniruosiu kurtines ir deltu nes per savaite dvi dienos krutines ir viena peciu. veliau imesiu programaS

Neprisijungęs

 
elpetras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-10
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#2 2009-01-17 15:26

Re: Stuburo išvaržą

antradienis
stangos trauka 3*10
arnoldo spaudimas 4*10
plasnojimas 2*10
prisitraukimai uz nugaros
keturgalvis 4*10
pasistiebimai 2*20

ketvirtadienis
spaudimas 4* 12, 10, 8, 6
spaudimas su hanteliais 1*12
spaudimas kampu 3*8
spaudimas kampu su hanteliais 1*12
plesimas kampu 2*12
plesimas 2*12
tricas nuo kaktos 3*10
tricas uz galvos 2*12

skemadienis
spaudimas kampu  4* 12, 10, 8, 6
spaudimas 3*8
plesimas 3*10
bicas ant suolo 3*10
plaktukas 2*10


suprantu kad cia porgama ziauri nera pratimu nei kojom nei nugarai bet sakau del nugaros kitaip neiseina. daba sportuoju kad uzpumpuot raumeni tai su sita puikiai uzpumpuoja

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#3 2009-01-17 16:43

Re: Stuburo išvaržą

Programa tikrai nekokia, o šiaip reikia tartis su specelistais, treniruotes geriausia būtu daryt klube, kad pažiurėtu treneris, nes taip tik dar daugiau prisižaist gali.

Neprisijungęs

 
elpetras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-10
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#4 2009-01-17 17:09

Re: Stuburo išvaržą

studentas rašė:

Programa tikrai nekokia, o šiaip reikia tartis su specelistais, treniruotes geriausia būtu daryt klube, kad pažiurėtu treneris, nes taip tik dar daugiau prisižaist gali.

sita gera programa delto  kad galiu imti galim sakyt beveik tikrus svorius situose pratimuose. tai va kaip manot ar nebus krutinei biski blogai toks kruvis, man daba nera tikslo nei mases nei jegos uzsiaugint, man svarbu kad dabar galiu sportuot nes man labai tai patinka tik aisku noretus biski ir patobulet

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#5 2009-01-18 02:00

Re: Stuburo išvaržą

stangos trauka tikrai ismesciau is programos, nes ji tikrai stipriai apkrauna nugaros apacia.

Neprisijungęs

 
elpetras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-10
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#6 2009-01-18 10:04

Re: Stuburo išvaržą

elijus rašė:

stangos trauka tikrai ismesciau is programos, nes ji tikrai stipriai apkrauna nugaros apacia.

cia ta stangos trauka peciam, kur atsistojus reik daryt

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#7 2009-01-18 14:18

Re: Stuburo išvaržą

stangos spaudimas peciams atsistojus, bicepsas su stanga atsistojus, stangos trauka, mirties trauka, pritupimai aprauna nugaros apacia. Tik noriu padeti, kad blogiau nebutu nes paciam stuburas iskrypes. O del programos tikrai nezinau.

Neprisijungęs

 
Andhax
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 322
Atsiliepimai: 0

#8 2009-01-18 14:21

Re: Stuburo išvaržą

ta pratimuka tikrai dek i sali peciam,nes ten pajungi siek tiek nugara.juolab su dideliais sworiais

Neprisijungęs

 
laimonas1
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 260
Atsiliepimai: 0

#9 2009-01-19 23:11

Re: Stuburo išvaržą

Kojom daryk itupstus, lenkima , tiesima. Nugaros apaciai esant stuburo isvarzai reikia daryti atsilenkimus nugarai romeniskoje kedeje, taciau reikia vengti siubavimo, itempi slaunu,sedmenu,preso raumenis tada letai leidiesi zemyn ir letai kyli aukstyn. Per daug aukstai pakilt ir isriest nugaros nereikia.Pasikelimo metu stenkis naudoti koju jega, nugaros neisriesk, laikyk tiesiai.Ir svarbiausia neskubet!

Neprisijungęs

 
elpetras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-10
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#10 2009-01-20 16:21

Re: Stuburo išvaržą

laimonas1 rašė:

Kojom daryk itupstus, lenkima , tiesima. Nugaros apaciai esant stuburo isvarzai reikia daryti atsilenkimus nugarai romeniskoje kedeje, taciau reikia vengti siubavimo, itempi slaunu,sedmenu,preso raumenis tada letai leidiesi zemyn ir letai kyli aukstyn. Per daug aukstai pakilt ir isriest nugaros nereikia.Pasikelimo metu stenkis naudoti koju jega, nugaros neisriesk, laikyk tiesiai.Ir svarbiausia neskubet!

aciu dievui bent vienas patarimas, reiks pabandyt.  reiktu sustiprint nugara, nes taip keistai kai gali gulint paspaust 120, o nuo zemes stangos atkelt neimanoma.

Neprisijungęs

 
po
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 402
Atsiliepimai: 0

#11 2009-01-20 16:27

Re: Stuburo išvaržą

elpetras rašė:

laimonas1 rašė:

Kojom daryk itupstus, lenkima , tiesima. Nugaros apaciai esant stuburo isvarzai reikia daryti atsilenkimus nugarai romeniskoje kedeje, taciau reikia vengti siubavimo, itempi slaunu,sedmenu,preso raumenis tada letai leidiesi zemyn ir letai kyli aukstyn. Per daug aukstai pakilt ir isriest nugaros nereikia.Pasikelimo metu stenkis naudoti koju jega, nugaros neisriesk, laikyk tiesiai.Ir svarbiausia neskubet!

aciu dievui bent vienas patarimas, reiks pabandyt.  reiktu sustiprint nugara, nes taip keistai kai gali gulint paspaust 120, o nuo zemes stangos atkelt neimanoma.

nedaryk nei stovint su svoriais pratimu nei sedint,nes labai kencia!suprask,kad isvarza niekur nedingsta,tu tk gali stiprint nugaros apacia ir presa,kurie tau pades toliau sportuot!daryk tempimo pratimus,bet siaip tau turetu patart gydytojai tokius dalykus

Neprisijungęs

 
elpetras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-10
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#12 2009-01-20 19:59

Re: Stuburo išvaržą

hmm bet tarkim plasnojima darant gal labai neina i nugara nes vistiek ten su hanteliai po 10kg ir arnoldo spaudima irgi su tais paciais

Neprisijungęs

 
laimonas1
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 260
Atsiliepimai: 0

#13 2009-01-20 21:45

Re: Stuburo išvaržą

elpetras rašė:

hmm bet tarkim plasnojima darant gal labai neina i nugara nes vistiek ten su hanteliai po 10kg ir arnoldo spaudima irgi su tais paciais

Guledamas gali spaust kad ir 150, bet uzmirsk stangos kilnojimus nuo zemes. Po gerai paminejo, kad tau butina ir presa stiprint bei tempimo pratimus daryt. Pasidomek,internete yra aprasyti tokie tempimo pratimai. Sportuok tam, kad sustiprintum raumenyna ir taip padetum stuburui bei galetum ilgiau gyventi kokybiska gyvenima, nekenciant nugaros skausmu, o ne del kokiu kitu tikslu.

Neprisijungęs

 
Mantekos
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-14
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#14 2009-01-31 23:52

Re: Stuburo išvaržą

Kaip jus darot stangos trauka prie krutines nugarai, grynai pasilenke ar taip tarsi sedetumet ore sulenktom kojom? Nes as irgi turiu problema su nugara ir kai darau si pratima grynai pasilenkes, tai buna labai skausminga nugaros apaciai (ten pas mane problema..) ir apskritai kazkaip man nelabai gaunasi daryti pratima pasilenkus vos ne 90 laipsniu kampu hmm

Paskutinį kartą taisė Mantekos (2009-01-31 23:54)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#15 2009-02-01 12:22

Re: Stuburo išvaržą

Mantekos rašė:

Kaip jus darot stangos trauka prie krutines nugarai, grynai pasilenke ar taip tarsi sedetumet ore sulenktom kojom? Nes as irgi turiu problema su nugara ir kai darau si pratima grynai pasilenkes, tai buna labai skausminga nugaros apaciai (ten pas mane problema..) ir apskritai kazkaip man nelabai gaunasi daryti pratima pasilenkus vos ne 90 laipsniu kampu hmm

Tiek lenktis nereikia, lenkis tiek, kad nesijaustų nugaros apačioj skausmo ir, kad jaustum kaip dirba nugaros raumenys.

Neprisijungęs

 
Mantekos
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-14
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#16 2009-02-01 12:42

Re: Stuburo išvaržą

studentas rašė:

Tiek lenktis nereikia, lenkis tiek, kad nesijaustų nugaros apačioj skausmo ir, kad jaustum kaip dirba nugaros raumenys.

Ok wink Bet supranti as kai darau ta trauka arba T-Bar, tai grynai atsisedes ore smile Tai siaip taisyklingai darau ar ne? Kaip geriau kazin dirba nugaros platieji ir virsutiniai, ar labiau pasilenkus ar atsisedus? Man tai gerai jauciasi ant sparnu, bet del nugaros virsutiniu tai netaip... Cia arba papildomai padirbti man reikia ant ju arba as netaisyklingai darau hmm

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#17 2009-02-01 12:57

Re: Stuburo išvaržą

Mantekos rašė:

studentas rašė:

Tiek lenktis nereikia, lenkis tiek, kad nesijaustų nugaros apačioj skausmo ir, kad jaustum kaip dirba nugaros raumenys.

Ok wink Bet supranti as kai darau ta trauka arba T-Bar, tai grynai atsisedes ore smile Tai siaip taisyklingai darau ar ne? Kaip geriau kazin dirba nugaros platieji ir virsutiniai, ar labiau pasilenkus ar atsisedus? Man tai gerai jauciasi ant sparnu, bet del nugaros virsutiniu tai netaip... Cia arba papildomai padirbti man reikia ant ju arba as netaisyklingai darau hmm

http://www.kulturizmas.net/pratimai_nugara
Pažiurėk kur t-bar trauka, manau pakanka tiek pasilenkt, jei labai daug pasilenksi svoriai darbiniai taip pat mažės tai reikia toki viduriuka atrast, jei sakai jauti sparnus, kad dirba tai viskas gerai.

Neprisijungęs

 
Mantekos
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-14
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#18 2009-02-01 13:07

Re: Stuburo išvaržą

studentas rašė:

Mantekos rašė:

studentas rašė:

Tiek lenktis nereikia, lenkis tiek, kad nesijaustų nugaros apačioj skausmo ir, kad jaustum kaip dirba nugaros raumenys.

Ok wink Bet supranti as kai darau ta trauka arba T-Bar, tai grynai atsisedes ore smile Tai siaip taisyklingai darau ar ne? Kaip geriau kazin dirba nugaros platieji ir virsutiniai, ar labiau pasilenkus ar atsisedus? Man tai gerai jauciasi ant sparnu, bet del nugaros virsutiniu tai netaip... Cia arba papildomai padirbti man reikia ant ju arba as netaisyklingai darau hmm

http://www.kulturizmas.net/pratimai_nugara
Pažiurėk kur t-bar trauka, manau pakanka tiek pasilenkt, jei labai daug pasilenksi svoriai darbiniai taip pat mažės tai reikia toki viduriuka atrast, jei sakai jauti sparnus, kad dirba tai viskas gerai.

As dar maziau pasilenkiu.. O ten kur stangos trauka pavaizduota, tai isvis jis daug pasilenkes, as tikrai taip nedaryciau... Kazkaip mane vercia i prieki kai tiek pasilenki ir darnat grynai kruvis pereina i nugaros apacia, toks kaip atsvaros taskas pasidaro ir tada labiau galvoji apie tai kaip islaikyt lygsvara balancujant kojom ir nugaros apacia, o ne apie tai kaip itempti nugaros raumeni ir duoti maziau kruvio bicepsams. Nu bent jau mano toks pastebejimas smile

Neprisijungęs

 
Happybody
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vln
Registravosi: 2009-11-21
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#19 2009-12-03 23:03

Re: Stuburo išvaržą

O tu buvai pas gydytojus del Stuburo išvaržos , koki gydima tau pritaike ? varotji kokius vaistus ar panasiai?hmm turiu panasia problema , bet man skausmas suaktyveja kai stipriai pabegioji ir pasistumdai zaisdamas krepsini neutral

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#20 2009-12-04 09:48

Re: Stuburo išvaržą

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:10)

Neprisijungęs

 
Happybody
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vln
Registravosi: 2009-11-21
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#21 2009-12-12 13:04

Re: Stuburo išvaržą

Na taip hmm

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net