Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Meshka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-21
Žinutės: 295
Atsiliepimai: 0

#401 2009-07-19 10:06

Re: Kaip priaugti svorio?

coyote rašė:

vrx rašė:

tau mazai svorio ???

Na man ta pati problema , svorio turiu kaip tik kaip ant savo ūgio , tačiau nesimato to iš išorės , kaip dviratis atrodau o masė kiek skaičiavau tai lygiai kokia reikia.
Tiesiog gal turite konkrečių pasiūlymų kaip užsiauginti viršsvorio , kurio dauguma nepatartų tačiau aš iš to viršsvorio noriu padaryti raumenis būdamas sporto salėje.
Skaičiau jog "studentas" sakė ,kad pradedant rimtai sportuoti ir priaugama ta masė , tačiau sportuoju daug , bet masės nėra jau ~2 metai...
Dėkui iš anksto smile


P.S atsiprašau , jei yra konkrečių atsakymų jau atsakytų tada pacituokite , nes nepamačiau kad yra 16 puslapių šioje temoje , tik 3 perskaičiau.

Valgyk kibyrais ir jokios vizines veiklos nedaryk, turetu suveikt big_smile

Neprisijungęs

 
Mazvis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-21
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#402 2009-07-21 02:00

Re: Kaip priaugti svorio?

jo as noreceu suzinoti kaip galeceu priaugti sworio,zinau ka reik walgyt ir tt kad baltymu reike,bet ne tame esme mano ugis 1.85---o sworis 65kg:D gal kas galit sudaryt maisto programele sworio augionimui buceu dekingas smile hanteliai

Neprisijungęs

 
aminoTECH
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-23
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#403 2009-07-21 05:51

Re: Kaip priaugti svorio?

Noreciau suzinoti kaip geriau butu vartoti zalius kiausinius.Valgau is ryto su dribsniais,retkarciais isiverdu,bet verdu tada su triniais, nes kitaip neiseina...Tai pastoviai jauciu kazkoki nedideli sunkuma skrandyje ir ima raugulys,jauciu kad nelabai virskina...Ar man jie nueina suniuj ant uodegos?
Taigi kaip viska daryti  gerai. Aciu.

Neprisijungęs

 
dzidas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 196
Atsiliepimai: 0

#404 2009-07-21 07:05

Re: Kaip priaugti svorio?

Mazvis rašė:

jo as noreceu suzinoti kaip galeceu priaugti sworio,zinau ka reik walgyt ir tt kad baltymu reike,bet ne tame esme mano ugis 1.85---o sworis 65kg:D gal kas galit sudaryt maisto programele sworio augionimui buceu dekingas smile hanteliai

pasiskaitinek straipsnius skiltyje mityba, o seip masei auginant jei greita medziagu apykaita mityba turi susidaryti is baltymu 20%, angliavandeniu 70%, tajgi vel paprastai skaiciuojasi. Imant 2g/kg baltymu per diena tau reikes 130g, taigi angliavandeniu - 455g, reiskias reikia valgyti lb daug. valgyk daug kartu i diena. Pvz.: jei valgysi 4 rusiu koses (ryzius, avizinius dr., 5 grudu dribsniai, manu kose), karta i diena gali imest makaronu is a.r. miltu, kad gautum tuos 455g angliu reiktu suvalgyti po 150 gr kiekvienos koses ir 100g makaronu ar velgi koses + mesa, zuvis kad gautum baltymu. Jei tau sitiek yra per daug pajunk geineri. tik nepulk iskarto taip daug valgyti pradek palaipsniui.

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#405 2009-07-21 09:07

Re: Kaip priaugti svorio?

dzidas rašė:

Mazvis rašė:

jo as noreceu suzinoti kaip galeceu priaugti sworio,zinau ka reik walgyt ir tt kad baltymu reike,bet ne tame esme mano ugis 1.85---o sworis 65kg:D gal kas galit sudaryt maisto programele sworio augionimui buceu dekingas smile hanteliai

pasiskaitinek straipsnius skiltyje mityba, o seip masei auginant jei greita medziagu apykaita mityba turi susidaryti is baltymu 20%, angliavandeniu 70%, tajgi vel paprastai skaiciuojasi. Imant 2g/kg baltymu per diena tau reikes 130g, taigi angliavandeniu - 455g, reiskias reikia valgyti lb daug. valgyk daug kartu i diena. Pvz.: jei valgysi 4 rusiu koses (ryzius, avizinius dr., 5 grudu dribsniai, manu kose), karta i diena gali imest makaronu is a.r. miltu, kad gautum tuos 455g angliu reiktu suvalgyti po 150 gr kiekvienos koses ir 100g makaronu ar velgi koses + mesa, zuvis kad gautum baltymu. Jei tau sitiek yra per daug pajunk geineri. tik nepulk iskarto taip daug valgyti pradek palaipsniui.

pirma karta kazka protingo parasei. Respect rock

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#406 2009-07-21 10:08

Re: Kaip priaugti svorio?

Aminotech, newalgyk zaliu kiausiniu

Paskutinį kartą taisė Ella (2009-07-21 10:23)

Neprisijungęs

 
aminoTECH
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-23
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#407 2009-07-21 10:14

Re: Kaip priaugti svorio?

aminoTECH rašė:

Noreciau suzinoti kaip geriau butu vartoti zalius kiausinius.Valgau is ryto su dribsniais,retkarciais isiverdu,bet verdu tada su triniais, nes kitaip neiseina...Tai pastoviai jauciu kazkoki nedideli sunkuma skrandyje ir ima raugulys,jauciu kad nelabai virskina...Ar man jie nueina suniuj ant uodegos?
Taigi kaip viska daryti  gerai. Aciu.

kasnors ;D?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#408 2009-07-21 10:41

Re: Kaip priaugti svorio?

aminoTECH rašė:

aminoTECH rašė:

Noreciau suzinoti kaip geriau butu vartoti zalius kiausinius.Valgau is ryto su dribsniais,retkarciais isiverdu,bet verdu tada su triniais, nes kitaip neiseina...Tai pastoviai jauciu kazkoki nedideli sunkuma skrandyje ir ima raugulys,jauciu kad nelabai virskina...Ar man jie nueina suniuj ant uodegos?
Taigi kaip viska daryti  gerai. Aciu.

kasnors ;D?

bandyk kept, siaip ir man kiausiniai apkrauna skrandi, bet zaliu jokiu budu nevalgyk, salmanelioze neisgydoma smile

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#409 2009-07-21 11:42

Re: Kaip priaugti svorio?

lawlis rašė:

aminoTECH rašė:

aminoTECH rašė:

Noreciau suzinoti kaip geriau butu vartoti zalius kiausinius.Valgau is ryto su dribsniais,retkarciais isiverdu,bet verdu tada su triniais, nes kitaip neiseina...Tai pastoviai jauciu kazkoki nedideli sunkuma skrandyje ir ima raugulys,jauciu kad nelabai virskina...Ar man jie nueina suniuj ant uodegos?
Taigi kaip viska daryti  gerai. Aciu.

kasnors ;D?

bandyk kept, siaip ir man kiausiniai apkrauna skrandi, bet zaliu jokiu budu nevalgyk, salmanelioze neisgydoma smile

Kaip tai neisgydoma? big_smile big_smile as persirgau kai mazas buvau. O salmoneles (bakterijos) yra tik ant luksto, o ne viduje, taigi jei tikrai gerai nuplauni pires ji imusdamas gali zalia gerti ir nesiparinti.. wink

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#410 2009-07-21 11:46

Re: Kaip priaugti svorio?

vilain rašė:

lawlis rašė:

aminoTECH rašė:


kasnors ;D?

bandyk kept, siaip ir man kiausiniai apkrauna skrandi, bet zaliu jokiu budu nevalgyk, salmanelioze neisgydoma smile

Kaip tai neisgydoma? big_smile big_smile as persirgau kai mazas buvau. O salmoneles (bakterijos) yra tik ant luksto, o ne viduje, taigi jei tikrai gerai nuplauni pires ji imusdamas gali zalia gerti ir nesiparinti.. wink

Siaip jau, raumenyse salmoneliu lervos islieka iki 40 metu. Ir ju neisnaikinsi, tik antibiotikais pristabdai. Beje salmoneles yra kiausnio baltyme ir trynyje, o ne ant luksto. Visto uzsikrecia per ziurkiu ismatas, ir paskui deda uzkrestus kiausinius. O mirsta salmoneliu bakterijos prie 90 laipsniu berods.

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#411 2009-07-21 12:04

Re: Kaip priaugti svorio?

lawlis rašė:

vilain rašė:

lawlis rašė:


bandyk kept, siaip ir man kiausiniai apkrauna skrandi, bet zaliu jokiu budu nevalgyk, salmanelioze neisgydoma smile

Kaip tai neisgydoma? big_smile big_smile as persirgau kai mazas buvau. O salmoneles (bakterijos) yra tik ant luksto, o ne viduje, taigi jei tikrai gerai nuplauni pires ji imusdamas gali zalia gerti ir nesiparinti.. wink

Siaip jau, raumenyse salmoneliu lervos islieka iki 40 metu. Ir ju neisnaikinsi, tik antibiotikais pristabdai. Beje salmoneles yra kiausnio baltyme ir trynyje, o ne ant luksto. Visto uzsikrecia per ziurkiu ismatas, ir paskui deda uzkrestus kiausinius. O mirsta salmoneliu bakterijos prie 90 laipsniu berods.

Cia jau pats busi sugalvojes. Jei butu kaip sakai, tai visi butu apsikrete. pasiskaityk pries rasydamas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Salmonellosis

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#412 2009-07-21 12:10

Re: Kaip priaugti svorio?

vilain rašė:

lawlis rašė:

vilain rašė:


Kaip tai neisgydoma? big_smile big_smile as persirgau kai mazas buvau. O salmoneles (bakterijos) yra tik ant luksto, o ne viduje, taigi jei tikrai gerai nuplauni pires ji imusdamas gali zalia gerti ir nesiparinti.. wink

Siaip jau, raumenyse salmoneliu lervos islieka iki 40 metu. Ir ju neisnaikinsi, tik antibiotikais pristabdai. Beje salmoneles yra kiausnio baltyme ir trynyje, o ne ant luksto. Visto uzsikrecia per ziurkiu ismatas, ir paskui deda uzkrestus kiausinius. O mirsta salmoneliu bakterijos prie 90 laipsniu berods.

Cia jau pats busi sugalvojes. Jei butu kaip sakai, tai visi butu apsikrete. pasiskaityk pries rasydamas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Salmonellosis

Biologijos pamokose moke mus apie salmonelioze, bet sitam straipsnyje matau raso visiskai ka kita... Atsiprasau jei suklydau.

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#413 2009-07-21 12:12

Re: Kaip priaugti svorio?

Salmonelioze yra isgydoma, maziau skleisk savo teorijas.

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#414 2009-07-21 12:13

Re: Kaip priaugti svorio?

lawlis rašė:

vilain rašė:

lawlis rašė:


Siaip jau, raumenyse salmoneliu lervos islieka iki 40 metu. Ir ju neisnaikinsi, tik antibiotikais pristabdai. Beje salmoneles yra kiausnio baltyme ir trynyje, o ne ant luksto. Visto uzsikrecia per ziurkiu ismatas, ir paskui deda uzkrestus kiausinius. O mirsta salmoneliu bakterijos prie 90 laipsniu berods.

Cia jau pats busi sugalvojes. Jei butu kaip sakai, tai visi butu apsikrete. pasiskaityk pries rasydamas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Salmonellosis

Biologijos pamokose moke mus apie salmonelioze, bet sitam straipsnyje matau raso visiskai ka kita... Atsiprasau jei suklydau.

Niekis, klysti zmogiska wink

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#415 2009-07-21 12:16

Re: Kaip priaugti svorio?

vilain rašė:

lawlis rašė:

vilain rašė:


Cia jau pats busi sugalvojes. Jei butu kaip sakai, tai visi butu apsikrete. pasiskaityk pries rasydamas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Salmonellosis

Biologijos pamokose moke mus apie salmonelioze, bet sitam straipsnyje matau raso visiskai ka kita... Atsiprasau jei suklydau.

Niekis, klysti zmogiska wink

Dabar mastau apie kokia ten liga snekejo. Bet lyg ir salmonele, pasakojo kad raumenyse kokono pavidale islieka apie 40 metu, ir kartais issiritus joms, ar vel atsigavus toms lervoms prasideda raumenu skausmai, ir panasaus dalykai hmm tipo iszudai bakterijas bet kokonai lieka.. hmm

Neprisijungęs

 
dzidas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 196
Atsiliepimai: 0

#416 2009-07-21 12:24

Re: Kaip priaugti svorio?

kuo toliau kaska irodynesi tuo labiau nusisnekesi.

Salmoneliozė – ūmi infekcinė žarnyno liga, kurią sukelia salmonelių genties bakterijos, pasireiškianti dažniausiai gastrointestinine (rečiau generalizuota) forma. Šios bakterijos sukelia plonosios žarnos uždegimą, todėl liga paprastai pasireiškia viduriavimu, karščiavimu, pilvo ir galvos skausmais. Salmonelės priklauso Enterobacteriaceae šeimai. Tai judančios G (-) (Gram neigiamos) lazdelės. Sporų, kapsulių nesudaro.
Kartais bakterijos iš žarnyno gali patekti į kraują bei kitus organus.

Taip kad kaska turbut sumaisei!

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#417 2009-07-21 12:25

Re: Kaip priaugti svorio?

dzidas rašė:

kuo toliau kaska irodynesi tuo labiau nusisnekesi.

Salmoneliozė – ūmi infekcinė žarnyno liga, kurią sukelia salmonelių genties bakterijos, pasireiškianti dažniausiai gastrointestinine (rečiau generalizuota) forma. Šios bakterijos sukelia plonosios žarnos uždegimą, todėl liga paprastai pasireiškia viduriavimu, karščiavimu, pilvo ir galvos skausmais. Salmonelės priklauso Enterobacteriaceae šeimai. Tai judančios G (-) (Gram neigiamos) lazdelės. Sporų, kapsulių nesudaro.
Kartais bakterijos iš žarnyno gali patekti į kraują bei kitus organus.

Taip kad kaska turbut sumaisei!

Ta pati skaiciau jau wikipedioj, ir aplamai su tavim bendros kalbos neturiu smile

Neprisijungęs

 
Ygnas91
Naujas dalyvis
Vietovė: TauRaGe,,,
Registravosi: 2009-07-21
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#418 2009-07-21 16:06

Re: Kaip priaugti svorio?

Gal ilgai miegokit big_smile, walgykit traskuciu big_smile , wiska kas nesweika kuo maziau sweiko maisto....(walgykit daug riebaus maisto) ,ilgai tinginiaukit wink walgykit jogurtus , gerti daug skysciu ... as taip keleta dienu kaime prasimaitinau tai apie 5 kg priaugau ... alah

tai daba mano ugis 1.89 / 78 kg... ir + nuo alaus auga sworis , tik ant pilwo

Neprisijungęs

 
Kulturistas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 217
Atsiliepimai: 0

#419 2009-07-21 16:31

Re: Kaip priaugti svorio?

Ygnas91 rašė:

Gal ilgai miegokit big_smile, walgykit traskuciu big_smile , wiska kas nesweika kuo maziau sweiko maisto....(walgykit daug riebaus maisto) ,ilgai tinginiaukit wink walgykit jogurtus , gerti daug skysciu ... as taip keleta dienu kaime prasimaitinau tai apie 5 kg priaugau ... alah

tai daba mano ugis 1.89 / 78 kg... ir + nuo alaus auga sworis , tik ant pilwo

Pasakyk ką rūkei, matau, kad gerai velka. Aš irgi norėčiau pabandyti.big_smile

Neprisijungęs

 
dzidas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 196
Atsiliepimai: 0

#420 2009-07-21 16:43

Re: Kaip priaugti svorio?

:d

Neprisijungęs

 
Mazvis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-21
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#421 2009-07-21 19:33

Re: Kaip priaugti svorio?

lawlis rašė:

dzidas rašė:

Mazvis rašė:

jo as noreceu suzinoti kaip galeceu priaugti sworio,zinau ka reik walgyt ir tt kad baltymu reike,bet ne tame esme mano ugis 1.85---o sworis 65kg:D gal kas galit sudaryt maisto programele sworio augionimui buceu dekingas smile hanteliai

pasiskaitinek straipsnius skiltyje mityba, o seip masei auginant jei greita medziagu apykaita mityba turi susidaryti is baltymu 20%, angliavandeniu 70%, tajgi vel paprastai skaiciuojasi. Imant 2g/kg baltymu per diena tau reikes 130g, taigi angliavandeniu - 455g, reiskias reikia valgyti lb daug. valgyk daug kartu i diena. Pvz.: jei valgysi 4 rusiu koses (ryzius, avizinius dr., 5 grudu dribsniai, manu kose), karta i diena gali imest makaronu is a.r. miltu, kad gautum tuos 455g angliu reiktu suvalgyti po 150 gr kiekvienos koses ir 100g makaronu ar velgi koses + mesa, zuvis kad gautum baltymu. Jei tau sitiek yra per daug pajunk geineri. tik nepulk iskarto taip daug valgyti pradek palaipsniui.

pirma karta kazka protingo parasei. Respect rock

Didelis dekui!!!!!! judesim i prieki hanteliai

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#422 2009-07-21 19:36

Re: Kaip priaugti svorio?

7g/kg angliu zmogui siulo...Virsune

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#423 2009-07-21 19:45

Re: Kaip priaugti svorio?

Ella rašė:

7g/kg angliu zmogui siulo...Virsune

jis tik apie procentus kalbejo, ir todel tokie dideli skaiciai isejo, siaip panasei is tiesu ir gaunasi kai mityba pasiziuri...

Neprisijungęs

 
Afigienas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#424 2009-07-29 10:28

Re: Kaip priaugti svorio?

Esu Erikas, man 17m ir mano ugis 176, sveriu wos tik 55kg ir jauciuosi kudas, lankau as plaukima 7m jau, megstu vazineti su dviraciu apie 50km i diena, padarau prisitraukimu apie 25 kartus, nu zodziu as is tiesu sportuojantis. Gal valgau 4 kartus per diena ir vistiek neiseina priaugti mases hmm. kaip sakant as vien kaulai ir raumenys, o priaugus mases tirkai butu grazesni ir t.t. Gal pasiulytumet kaip priaugti mases?

Neprisijungęs

 
dzidas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 196
Atsiliepimai: 0

#425 2009-07-29 11:01

Re: Kaip priaugti svorio?

netingek pasiskaitineti!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net