Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#526 2010-05-23 20:58

Re: Treniruotės namų sąlygomis

TITANAS rašė:

jamada rašė:

TITANAS rašė:


nu jo kazkoks atsilikelis tu hmm jei del mergu sportuoji tai treniruok tik krutine, presiuka ir biciukus big_smile ir pakaks - kam bereikalingai gaishti laika nugarai ar ten ishvis dar kojoms big_smile big_smile roll

Kas sakė, jog merginoms nugara ir pečiai nepatinka?

ziuriu tau su humoro jausmu problemos... nejauti kada zmones tik juokauja dumbom lol sad

Viskas gerai su juo man yra.

Neprisijungęs

 
Drakoz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-05-25
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#527 2010-05-25 22:52

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki,gal kas galėtu sukurti 3 dienų treniruočių programa?Esu iš tolimo kaimo tai i kluba nelabai išeina varyti,tai tenka namie.Turiu 2 hantelius po 6kg ir 2 hantelius po 1,5kg,rėma atsilenkimams,dvirati.Netoli manęs yra stadionas su skersiniais.
Man yra 18 metų,ūgis 189cm o sveriu 79kg.
Ir dar patarkite kiek reikėtu per diena suvalgyti kalorijų kad priaugčiau svorio daugiau.

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#528 2010-05-25 22:59

Re: Treniruotės namų sąlygomis

su 6kg nieko nenuveiksi programu ieskok yra tema , ir svoriu patariu susiveikt didesniu  ir stanga turnika

Neprisijungęs

 
Vaidas14
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#529 2010-05-26 14:59

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Kaip suderinti prisitraukimus, atsispaudimus lygiagretese, pilvo preso pratimus, pritupimus suolius, bokso maisa, begima. Gana daug pratimu, bet kaip juos suderinti, kokia turetu buti ju atlikimo tvarka, ypac jei sportuoju tik su savo kuno svoriu?

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#530 2010-05-28 09:57

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Vaidas14 rašė:

Kaip suderinti prisitraukimus, atsispaudimus lygiagretese, pilvo preso pratimus, pritupimus suolius, bokso maisa, begima. Gana daug pratimu, bet kaip juos suderinti, kokia turetu buti ju atlikimo tvarka, ypac jei sportuoju tik su savo kuno svoriu?

sveikas.domiuosi sportu jau 18 m pats biski pasiboksuoju,todel galiu pasakyti ,kad geriau pratimus jegai didinti  atskirti nuo pratimu tehnikai ir istvermei. aisku jei tavo pagr.tikslas gerai kovoti tai turi daryti kasdien bokso trevkes ir po to biski sakykim po 3 serijas atsispaudimu ,pritupimu ir prisitraukimu.o jeigu pirminis dalykas bisky sustiprinti raumenis ir tuo pat metu nesusikaustyti tai reikia daryti kas antra diena krosas+boksas ir i tarpus fizo pratimus po 10 seriju prisitraukimu ivairiu plociu. 10 seriju atsispaudimu ivairiu plociu ir10 ser.pritupimu ivairiu plociu.viena diena per savaite sakykime sekmadieni turi buti visiskas poilsis.susiderink mityba ir sekmes.

Neprisijungęs

 
bacardi
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-01
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#531 2010-06-01 00:19

Re: Treniruotės namų sąlygomis

sveiki man 17m ugis 170 svoris 64kg sportoju namu saligomis turiu soleli su priedais stanga stanga bicui noreciau paklausti gal kas zino kokia programele pagal kuria eitu su sitais irangeis dirti Ps kaip atrodo prancuziskas spaudimas

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#532 2010-06-03 13:54

Re: Treniruotės namų sąlygomis

bacardi rašė:

sveiki man 17m ugis 170 svoris 64kg sportoju namu saligomis turiu soleli su priedais stanga stanga bicui noreciau paklausti gal kas zino kokia programele pagal kuria eitu su sitais irangeis dirti Ps kaip atrodo prancuziskas spaudimas

PRANCUZISKAS SPAUDIMAS-pratimas skirtas tricui.atliekamas gulint ant suolo ir istiestose rankose laikom stanga (tarp nyksciu apie 10 cm tarpas)is sios padeties svoris leidziamas ant kaktos,lenkint rankas per alkunes. buk atsargus su svoriu,daryk apie 10 12 pakartojimu nemaziau,nes labai pjauna alkunes.ALKUNIU ZUDIKAS  pavadinciau taip si pratima.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#533 2010-06-03 14:51

Re: Treniruotės namų sąlygomis

dzidas1978 rašė:

bacardi rašė:

sveiki man 17m ugis 170 svoris 64kg sportoju namu saligomis turiu soleli su priedais stanga stanga bicui noreciau paklausti gal kas zino kokia programele pagal kuria eitu su sitais irangeis dirti Ps kaip atrodo prancuziskas spaudimas

PRANCUZISKAS SPAUDIMAS-pratimas skirtas tricui.atliekamas gulint ant suolo ir istiestose rankose laikom stanga (tarp nyksciu apie 10 cm tarpas)is sios padeties svoris leidziamas ant kaktos,lenkint rankas per alkunes. buk atsargus su svoriu,daryk apie 10 12 pakartojimu nemaziau,nes labai pjauna alkunes.ALKUNIU ZUDIKAS  pavadinciau taip si pratima.

Prancuzisko spaudimo patogesne versija yra pasiemus gera blyna atsistojus arba atsisedu uz galvos leisti. O siap tradicinis angliskai vadinasi berods "skull crusher", gali youtbej paieskot.

Neprisijungęs

 
bacardi
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-01
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#534 2010-06-03 23:04

Re: Treniruotės namų sąlygomis

o gal galetumete patarti kokiu pratimu peciams

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#535 2010-06-04 10:59

Re: Treniruotės namų sąlygomis

bacardi rašė:

o gal galetumete patarti kokiu pratimu peciams

http://www.kulturizmas.net/pratimai_peciai

Neprisijungęs

 
bacardi
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-01
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#536 2010-06-04 20:07

Re: Treniruotės namų sąlygomis

labai aciu

Neprisijungęs

 
Sabanoskinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-13
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#537 2010-06-13 14:49

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki, parašiau čia nes mano sukūrtoje temoje niekas neatsako į užduotus klausimus. Tikiuosi čia atsakys. Tai va norėčiau fiziškai sustiprėti, bei išryškinti krutinės ir pilvo raumenys. Mano ūgis 1.79, svoris 69kg. Jokių papildų vartoti nežadu. Sportuočiau namų salygomis. Įranga būtu tokia: bokso maišas (1.5m lankiau boksą, tai nenoriu užmiršti ką išmokau) ir pora arba 1 hantelis su keičiamais svoriais. Kokius pratimus patartumėte atlikti? Ar reikėtu atsižvelgti į mitybą (nesveiko maisto nevalgau. Valgau tik ta ką duoda tėvai)? Kiek kartų per savaitę patartumėte sportuoti? Taip pat galvoju bėgioti krosiuką, bet ar lakstydamas aš nenumesiu svorio? Nes man to tikrai nereikia ir ar būtu iš to kroso kokia nauda? Ai dar nugaros raumenys sutvirtinti norėčiau. Iš anksto atsiprašau jei pasitaikys kvailokų klausimų, bet čia aš nelabai nusimanau. Dėkui.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#538 2010-06-13 14:56

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Ka tu nuveiksi su 1 hanteliu visu pirma ? Suoliuka, stanga, blynu, ir sukamus kelis padorius hantelius, turnika, tada gali.. Krutines ir pilvo raumenis sakai, o kur bicke ? smilesmile Na, bet jei nori TIK krutines ir pilvo, tai gal tiek ir nereikia..bet vargu. Papildai yra gerai, bet cia tavo aisku pasirinkimas. Man ir duoda tevai dar, bet jei finansai leidzia, paprasyk geresnio maisto, (krutineles, tunas, vaisia, kiausiniai, varske, koses ir pan.) Sportuoti 3 dienu FB, bet su tavo krutines ir pilvo treniruotumu vien, tai gal rimti patars tau labiau.. Numesi, ir ne tik jo, bet aisku turi ir pliusu krosas.. Nugarai tai turnika bent prisitraukimams, hantelio trauka galesi daryti, kazi kokio svorio tas hantelis..

Neprisijungęs

 
Vibrotone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-13
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#539 2010-06-13 21:14

Re: Treniruotės namų sąlygomis

SVEIKI, As bahuras man 15 turiu toki klausima krc.mes su draugu pradejom kacelintis nuo 13m stumem jis45kg ,as 50kg abu darem tuos pacius pratimus gerem tuos pacius papildus ir pan.jis db stuma 80,as 100.bet jo krutine uzaugo kaip rimto kulturisto o mano nea.kas man yra  gal uzdeginau ar pan? krutine neauga jau puse metu gal kas patarsit kokius pratimus daryt ar pan ?hmm

Neprisijungęs

 
Skyrma
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-11-14
Žinutės: 124
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#540 2010-06-13 21:16

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Vibrotone rašė:

SVEIKI, As bahuras man 15 turiu toki klausima krc.mes su draugu pradejom kacelintis nuo 13m stumem jis45kg ,as 50kg abu darem tuos pacius pratimus gerem tuos pacius papildus ir pan.jis db stuma 80,as 100.bet jo krutine uzaugo kaip rimto kulturisto o mano nea.kas man yra  gal uzdeginau ar pan? krutine neauga jau puse metu gal kas patarsit kokius pratimus daryt ar pan ?hmm

organizmai skiriasi ir arba mazai valgai wink

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#541 2010-06-13 21:18

Re: Treniruotės namų sąlygomis

krutine pas 15meti kaip rimto kulturisto jau ? Sveikintina.

Neprisijungęs

 
Sabanoskinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-13
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#542 2010-06-13 21:51

Re: Treniruotės namų sąlygomis

duglas rašė:

Ka tu nuveiksi su 1 hanteliu visu pirma ? Suoliuka, stanga, blynu, ir sukamus kelis padorius hantelius, turnika, tada gali.. Krutines ir pilvo raumenis sakai, o kur bicke ? smilesmile Na, bet jei nori TIK krutines ir pilvo, tai gal tiek ir nereikia..bet vargu. Papildai yra gerai, bet cia tavo aisku pasirinkimas. Man ir duoda tevai dar, bet jei finansai leidzia, paprasyk geresnio maisto, (krutineles, tunas, vaisia, kiausiniai, varske, koses ir pan.) Sportuoti 3 dienu FB, bet su tavo krutines ir pilvo treniruotumu vien, tai gal rimti patars tau labiau.. Numesi, ir ne tik jo, bet aisku turi ir pliusu krosas.. Nugarai tai turnika bent prisitraukimams, hantelio trauka galesi daryti, kazi kokio svorio tas hantelis..

Na gal ir dviejų hantelių reikėtu, o šeip ir bicą kačelinčiau. Galvoju sportuoti pagal tokia programą:

Ryte krosiukas 3-4km prabegus apie pora km būtu turnikas tada padaryčiau 3 x 5 prisitraukimų. Pabaigus krosą ir grįžus namo būtu taip.

maišas  6 x 2min

hanteliai (bicas, tricepsas) 3 x 10.

O pabaigai atsilenkai 3 x 50

Gal ir nusigrybavau ar labai jau paprastą grafiką pasidariau, bet gal galėtumėte padėti pagerinti šitą arba susidaryti geresnį?

Edit - Sportuoti galvoju 5 kartus į savaitę. Vėliau, kai sustiprėčiau pradėčiau didinti apkrovą.

Paskutinį kartą taisė Sabanoskinas (2010-06-13 23:56)

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#543 2010-06-16 16:48

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sabanoskinas rašė:

duglas rašė:

Ka tu nuveiksi su 1 hanteliu visu pirma ? Suoliuka, stanga, blynu, ir sukamus kelis padorius hantelius, turnika, tada gali.. Krutines ir pilvo raumenis sakai, o kur bicke ? smilesmile Na, bet jei nori TIK krutines ir pilvo, tai gal tiek ir nereikia..bet vargu. Papildai yra gerai, bet cia tavo aisku pasirinkimas. Man ir duoda tevai dar, bet jei finansai leidzia, paprasyk geresnio maisto, (krutineles, tunas, vaisia, kiausiniai, varske, koses ir pan.) Sportuoti 3 dienu FB, bet su tavo krutines ir pilvo treniruotumu vien, tai gal rimti patars tau labiau.. Numesi, ir ne tik jo, bet aisku turi ir pliusu krosas.. Nugarai tai turnika bent prisitraukimams, hantelio trauka galesi daryti, kazi kokio svorio tas hantelis..

Na gal ir dviejų hantelių reikėtu, o šeip ir bicą kačelinčiau. Galvoju sportuoti pagal tokia programą:

Ryte krosiukas 3-4km prabegus apie pora km būtu turnikas tada padaryčiau 3 x 5 prisitraukimų. Pabaigus krosą ir grįžus namo būtu taip.

maišas  6 x 2min

hanteliai (bicas, tricepsas) 3 x 10.

O pabaigai atsilenkai 3 x 50

Gal ir nusigrybavau ar labai jau paprastą grafiką pasidariau, bet gal galėtumėte padėti pagerinti šitą arba susidaryti geresnį?

Edit - Sportuoti galvoju 5 kartus į savaitę. Vėliau, kai sustiprėčiau pradėčiau didinti apkrovą.

sveikas.geras pas tave noras suderinti boksa su geresniu bendru fiziniu stoviu. as pats judu jau 18 metu.seniau daugiau pasiboksuodavom ,bet ir dabar dar prisiverciam .man jau 32 m.todel tau patarciau bokso trevkes atskirti nuo fizo .taip daugiau liks energijos raumenu augimui,jei kasdien dauzysi maisus aisku busi biski greitesnis,taciau raumenys augs leciau.tau rekomenduoju viena diena krosas+ boksas. antra diena - prisitraukimai ,atsispaudimai ,pritupimai ir pratimai su hanteliais.

Neprisijungęs

 
Sabanoskinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-13
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#544 2010-06-20 00:35

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Dėkui, taip ir darysiu.

Neprisijungęs

 
Minda123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-28
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#545 2010-06-28 21:03

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sweiki, esu nezalias nei daug zinantis, neseniai atvykau i uzsieni man po ryt 16 tai yra birzelio 30 d. sveriu apie 54kilus o ugis 176 ar 175 nelabai zn, wink seniau rukiau megdawau atsigerti retkarciais ziemos metu ar vasara prisiversdavau pabegioti, startiniu begimu padaryti,prie turniko nueiti, atsispaudimu padaryti, bet viskam trukde rukymas, galvodavau negaliu begioti ir rukyti o kartu dar gerti, tad isvaziavus i uzsieni atsiradus progai vis asita s meciau, wink ir dbr tuo dziaugiuosi, wink tai vat nenoriu nukrypt nuo temos, mano brolis tikrai rmt uzsiima sportu ir jis neruko ir negeria zodziu normalus ;D bet visa laik prikolina is manes ir pyksta ant manes kam rukau, kam nesportuoju... supikes ant sawes nusprendziau pradeti rmt sortuoti kaip kadaise kai mazas buwau. su sportu noriu priiaugti tai pat svorio manau pritaikes tinkama mityba ir nepersistenkdamas sportuoti svoris turetu augti. mano tokie planai: kiekviena ryta 8 h einu pabegioti, pabegiojes apie 4, ar 5 km einu i stadiona prie turniko, (paskui zadu pirkt ta stanga tarp duru kur dedas) parbeges darau pratimus ant atramu(lygiagreciu berots), atsispaudimai tricepsui, krutinei, pseudo planchinius, po to pritupimu,brolis sako nusipirk hantelius po 5 kg, uzteks. juos irg zadu nusipirkt,

Taigi noreciau jusu patarimu,
Ar tinkamai begiosiu?
Kaip manot ar svoris kils ?
Kokie pratimai su lygiagretemis?
Ar gerai yra sokineti su virbute, nes tokia irg nusipirkau, jei taip tai kiek?
Ka dar patartumet?

Noreciau , kad atrasytumet greiciau, kadangi ryt noriu pradet sportuot ir po likusiu menesiu (mzdg 2 men) pamatyti rezultatu, aciu lauksiu jusu patarimu ;Droll

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#546 2010-06-28 21:07

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Minda123 rašė:

su sportu noriu priiaugti tai pat svorio manau pritaikes tinkama mityba ir nepersistenkdamas sportuoti svoris turetu augti. mano tokie planai: kiekviena ryta 8 h einu pabegioti, pabegiojes apie 4, ar 5 km einu i stadiona prie turniko, (paskui zadu pirkt ta stanga tarp duru kur dedas) parbeges darau pratimus ant atramu(lygiagreciu berots), atsispaudimai tricepsui, krutinei, pseudo planchinius, po to pritupimu,brolis sako nusipirk hantelius po 5 kg, uzteks. juos irg zadu nusipirkt,

Taigi noreciau jusu patarimu,
1Ar tinkamai begiosiu?
2Kaip manot ar svoris kils ?
3Kokie pratimai su lygiagretemis?
4Ar gerai yra sokineti su virbute, nes tokia irg nusipirkau, jei taip tai kiek?
5Ka dar patartumet?

Noreciau , kad atrasytumet greiciau, kadangi ryt noriu pradet sportuot ir po likusiu menesiu (mzdg 2 men) pamatyti rezultatu, aciu lauksiu jusu patarimu ;Droll

IR taip sveri mažai o dar ketini bėgiot, kokio velnio?
Štanga tarp duru vadinasi skersinis.
5kg hanteliai neilgam užteks

1 Bėgiot nereiktų tau.
2 Kils jei valgysi normaliai- 2500-3000 kcal
3) Su savo svoriu gali daryt, su papildomu, presui dar gali daryt
4 Sudeginsi ir taip reikalingas kcal kaip ir su bėgiojimų- dar sulėknėsi.
5) Geriau eik į sporto kluba

Neprisijungęs

 
Minda123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-28
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#547 2010-06-28 21:13

Re: Treniruotės namų sąlygomis

kiek zinau begiojant dirba visi kuno raumenis, didinama istverme, ir gerinama kvepavimo sistema, tai mano manymu gerai, tai gal galeciau begiot ir tuo paciu daugiau valgyt, wink ka patartum valgyt, kiek kartu per diena, ka presui patari,(atsilenkimus,soninius atsilenkimus, ka dar ? ) kokie dar gali pratima ibut ant atramu?

Neprisijungęs

 
Minda123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-28
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#548 2010-06-28 21:20

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Tiesa, i sporto kluba zadejau eit, bet cia ,vokietijoj kainos yra nesweikos, bent jau cia tame rajone kur as gyvenu, kitu nezinau kaip, tad galvoju kad neapsimoka.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#549 2010-06-28 21:30

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Minda123 rašė:

kiek zinau begiojant dirba visi kuno raumenis, didinama istverme, ir gerinama kvepavimo sistema, tai mano manymu gerai, tai gal galeciau begiot ir tuo paciu daugiau valgyt, wink ka patartum valgyt, kiek kartu per diena, ka presui patari,(atsilenkimus,soninius atsilenkimus, ka dar ? ) kokie dar gali pratima ibut ant atramu?

Apie maista rašyta mitybos temose.
Bėgiojimas sunaudoja kalorijas, degina riebala, tu ir taip kudas tai isvis jei dar numesi anorexija, jau dabar ant ribos valgymo sutrikimo.
Presui-koju kelimas, atsilenkimai, sonams atsilenkimai su svoriu/be svorio

Neprisijungęs

 
Minda123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-06-28
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#550 2010-06-28 21:39

Re: Treniruotės namų sąlygomis

ka dar patarum i priestai buvusius klausimus ? smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net