Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2576 2013-01-13 16:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

Keinas rašė:

spinae rašė:

Keinas rašė:


Tai kiek suprantu cia yra nelabai rimtai ir galima gan lengvai isgyti ? Nes buvo tokia nuomone, kad papiliau sanarius.

Čia yra gana rimta, jei neskirsi tam reikiamo dėmesio. Kuriam laikui mažiau dirbk papams ir pečiams, daugiau rotator cuffams (jei tai tikrai tame kampas), bet nepakenks.

Tai jei cia rimta gal vertetu nueiti pas daktarus ? Beto paziurejau rotator cuff pratimu ir ju daug yra gal galetumiate parodyti tikrai gerus pratimus ir kaskiek laiko man tuos pratimus daryti ? Bet kai darau peciu diena man neskauda, tik tada kai krutine. O gal yra koks gydymo budas dar ir be pratimu ? Kompresai ar tepalai kokie ? Ir esminis klausimas cia su raumeniu ar su sanariu ?

Beje kaip lietuviskai rotator cuff ?

lietuviskai bus : sukamuju raumenu sausgysliu manzete.
mazink svorius krutinei, pratimu kompleksus pasiziurek pagal tenisininku apsilima.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2577 2013-01-13 16:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

zh1golo rašė:


nuo 55sec kaip tas senis daro , tj su hanteliais darai arba su lynu.

nykstys

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2578 2013-01-13 16:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

Keinas rašė:

O kas kiek laiko daryt juos smile ? Kiekviena diena ? Ar kaip ?

kasdien pries treniruote.

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#2579 2013-01-13 17:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

buda rašė:

gal zinot kodel kartais tirpsta desines rankos delnas, visas delnas ir pirstai. Buna atsikelus rytais kartais ir kartais atliekant pratimus, kur reikia apimti stanga ar hanteli. Prasidejo pries pusantros savaites. buna panasiai kas 3 dienas atsitinka.

gali buti rieso kanalo sindromo pozymis... jei dar su kompais draugauji, tai dar labiau dideja galimybe. siaip gali buti ir nuo kaklines stuburo dalies problema... pasirodyk neurologui. sekmes!

Dekui smile

Neprisijungęs

 
Sexor
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 1

#2580 2013-01-15 14:35

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki sportininkai smile Vat paskutiniu metu mane kamuoja vienas dalykas kuris labai uzknisa . Labai pablogejo atsistatymas, cia nzn del oro ar del ko, bet po 4 dienas raumenis skauda ir normaliai negaliu i gyma nueiti valgau rodos normaliai, bet miegot neiseina anksciau puse 12 eit . Ka galetumet patart ?

Neprisijungęs

 
RAVER
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-01-11
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#2581 2013-01-15 14:43

Re: Sporto medikas, klauskite!

Geriu apie 50g per diena amino rugsciu, kad to isvengciau smile

Neprisijungęs

 
wazee
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#2582 2013-01-15 22:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

wazee rašė:

sveiki, po pertraukos apsilankius sporto salej skauda lenkiant rankas (pilnai net nesulenkiu) kazkur ties alkune isorinej pusej prie trico.

Lenkiant kiek imanoma jauciasi toks tempimo pojutis trice, pats raumuo kazkoks sukietejes, suskausta kartais jo net nejudinant.

Ar gali but kas rimto? Kaip toliau elgtis?

Tai va aciu dievui per 4 dienas visiskai atsigavau, bet pirmas dvi tai buvo visiska truba, ypac antra. Padejo ir hepagelis smile tesiam sporta

Neprisijungęs

 
Donce294
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-28
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#2583 2013-01-17 15:14

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, yra tokia beda... taigi, sirgau bronchitu kaip ir baiges visi kosuliai, atrodo pasveikau, bet is niekur nieko atsirado skausmas nugaros virsuje kaireje puseje, ypac suskausta sukantis i sonus.  Seimos gydytoja sake tepti Traumeliu ,turetu praeiti. Bet esme tokia ,kad jokios traumos negavau .   Bijau,kad nebutu jokiu komplikaciju susijusiu su plauciais ,bet daktarai nuramino,kad plauciu ligos skausmo nesukelia . Gal yra minciu  kodel skauda?

Neprisijungęs

 
Scott
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2584 2013-01-17 18:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu problema. Taigi, pries 2 dienas, koju treniruoteje dariau platformos stumima (su man dideliu svoriu). Darant paskutine serija, galvoje pajutau skausma (skausminga spaudima). Treniruotei pasibaigus, po poros valandu, skausmas visiskai nurimo. Siandien, darant krutine skausmas atsinaujino. Domina visa informacija. Kas, nuo ko, kaip isgydyti, kaip isvenkti.
Skausmas mazdaug cia: http://img213.imageshack.us/img213/4370/34023125.jpg

Paskutinį kartą taisė Scott (2013-01-17 18:15)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#2585 2013-01-17 18:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

kai sukyla kraujo spaudimas man skauda toj pacioj vietoj, tik abiejose galvos pusese.

Neprisijungęs

 
Scott
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2586 2013-01-17 21:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Loading rašė:

kai sukyla kraujo spaudimas man skauda toj pacioj vietoj, tik abiejose galvos pusese.

Nemanau, kad cia ta pati problema. As tik atejau i sale, apsilau ir iskart ejau krutines daryt. Ir nuo pacio pirmo spaudimo pradejo skaudet. Iki to laiko neturejau jokiu panasiu problemu.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2587 2013-01-17 22:09

Re: Sporto medikas, klauskite!

Scott rašė:

Sveiki, turiu problema. Taigi, pries 2 dienas, koju treniruoteje dariau platformos stumima (su man dideliu svoriu). Darant paskutine serija, galvoje pajutau skausma (skausminga spaudima). Treniruotei pasibaigus, po poros valandu, skausmas visiskai nurimo. Siandien, darant krutine skausmas atsinaujino. Domina visa informacija. Kas, nuo ko, kaip isgydyti, kaip isvenkti.
Skausmas mazdaug cia: http://img213.imageshack.us/img213/4370/34023125.jpg

Skauda del trapecijos pertempimo. Darant pratima, manau, labai isitempi ir toje vietoje paspazmuoja raumenys ir paspaudziami nervai...
http://www.practicalpainmanagement.com/ … igure2.jpg pamazink svorius. kontroliuok isitempima. taisyklingai kvepuok. prasimasazuok skaudama vieta. turi pagelbet visa tai. sekmes!

Neprisijungęs

 
Scott
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2588 2013-01-17 22:31

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Scott rašė:

Sveiki, turiu problema. Taigi, pries 2 dienas, koju treniruoteje dariau platformos stumima (su man dideliu svoriu). Darant paskutine serija, galvoje pajutau skausma (skausminga spaudima). Treniruotei pasibaigus, po poros valandu, skausmas visiskai nurimo. Siandien, darant krutine skausmas atsinaujino. Domina visa informacija. Kas, nuo ko, kaip isgydyti, kaip isvenkti.
Skausmas mazdaug cia: http://img213.imageshack.us/img213/4370/34023125.jpg

Skauda del trapecijos pertempimo. Darant pratima, manau, labai isitempi ir toje vietoje paspazmuoja raumenys ir paspaudziami nervai...
http://www.practicalpainmanagement.com/ … igure2.jpg pamazink svorius. kontroliuok isitempima. taisyklingai kvepuok. prasimasazuok skaudama vieta. turi pagelbet visa tai. sekmes!

Aciu uz informacija! Gal dar galite pasakyti, po kiek laiko tokia trauma visiskai sugyja (bent jau apytiksliai).

Paskutinį kartą taisė Scott (2013-01-17 22:32)

Neprisijungęs

 
Frozis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 53
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2589 2013-01-18 21:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Mano problema yra kairiosios rankos nervas (tikriausiai). Tam tikroje pozicijoje sulenkus ranka, delnas truputėlį tirpsta ir per alkūnę skauda.  Šiaip man tai netrukdytų, bet vat sunkoka daryti su tuo skausmu hantelių spaudimą krūtinei, pečiams, su hanteliu sėdint už galvos tricui. Ką patartumėte daryti?

Neprisijungęs

 
geras1448
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-01-04
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#2590 2013-01-18 23:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Mano problema paprasta, bet noreciau suzinoti kodel taip yra. Nuo vaikystes netampiau koju, dabar sugalvojau, pradejau tampyt, man 18 metu. Taigi reikalas kai darau sonini spagata, labai nemalonus skausmas klubo sanariuose, turiu leistis, kai laikausi i kede pakibes, nes kitaip mirtis. Tas skausmas prasideda vos metra prasketus kojas, tada daugiau, daugiau ir po keliu minuciu po biski taip jau pasiekiu max ir pradeda koju raumenis, sausgysles tempt, jauciasi tas normalus tempimas, nebe skausmas. Taigi klausimas ar del sumedejimo cia klubu sanariu  raisciai taip siaubingai suauge ar pan. ? Nlb ismanau, bet tiesiog noreciau suzinot kas per reikalas.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2591 2013-01-19 15:18

Re: Sporto medikas, klauskite!

Scott rašė:

sportomedikas rašė:

Scott rašė:

Sveiki, turiu problema. Taigi, pries 2 dienas, koju treniruoteje dariau platformos stumima (su man dideliu svoriu). Darant paskutine serija, galvoje pajutau skausma (skausminga spaudima). Treniruotei pasibaigus, po poros valandu, skausmas visiskai nurimo. Siandien, darant krutine skausmas atsinaujino. Domina visa informacija. Kas, nuo ko, kaip isgydyti, kaip isvenkti.
Skausmas mazdaug cia: http://img213.imageshack.us/img213/4370/34023125.jpg

Skauda del trapecijos pertempimo. Darant pratima, manau, labai isitempi ir toje vietoje paspazmuoja raumenys ir paspaudziami nervai...
http://www.practicalpainmanagement.com/ … igure2.jpg pamazink svorius. kontroliuok isitempima. taisyklingai kvepuok. prasimasazuok skaudama vieta. turi pagelbet visa tai. sekmes!

Aciu uz informacija! Gal dar galite pasakyti, po kiek laiko tokia trauma visiskai sugyja (bent jau apytiksliai).

atlikus gerus tempimus ir minkstuju audiniu manipuliacijas uztenka ir vienos proceduros. Tokius dalykus tvarkau... tai rasyk, jei nepraeis.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2592 2013-01-19 15:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

Frozis rašė:

Sveiki. Mano problema yra kairiosios rankos nervas (tikriausiai). Tam tikroje pozicijoje sulenkus ranka, delnas truputėlį tirpsta ir per alkūnę skauda.  Šiaip man tai netrukdytų, bet vat sunkoka daryti su tuo skausmu hantelių spaudimą krūtinei, pečiams, su hanteliu sėdint už galvos tricui. Ką patartumėte daryti?

tiesa pasakius, nesupratau, apie kuri nerva kalbi... ar alkunini, ar stipinini... todel sunku pakomentuot galimus sprendimo budus...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2593 2013-01-19 15:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

geras1448 rašė:

Sveiki. Mano problema paprasta, bet noreciau suzinoti kodel taip yra. Nuo vaikystes netampiau koju, dabar sugalvojau, pradejau tampyt, man 18 metu. Taigi reikalas kai darau sonini spagata, labai nemalonus skausmas klubo sanariuose, turiu leistis, kai laikausi i kede pakibes, nes kitaip mirtis. Tas skausmas prasideda vos metra prasketus kojas, tada daugiau, daugiau ir po keliu minuciu po biski taip jau pasiekiu max ir pradeda koju raumenis, sausgysles tempt, jauciasi tas normalus tempimas, nebe skausmas. Taigi klausimas ar del sumedejimo cia klubu sanariu  raisciai taip siaubingai suauge ar pan. ? Nlb ismanau, bet tiesiog noreciau suzinot kas per reikalas.

reiktu ziuret..bet gali buti ir klubo sanario ankstumas. jei anksciau nesi dares tempimu, sanarys tiesiog pasiekia savo apmplitudes riba ir todel atsiranda skausmas... daugiau reiktu ziuret...

Neprisijungęs

 
Frozis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 53
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2594 2013-01-19 15:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Frozis rašė:

Sveiki. Mano problema yra kairiosios rankos nervas (tikriausiai). Tam tikroje pozicijoje sulenkus ranka, delnas truputėlį tirpsta ir per alkūnę skauda.  Šiaip man tai netrukdytų, bet vat sunkoka daryti su tuo skausmu hantelių spaudimą krūtinei, pečiams, su hanteliu sėdint už galvos tricui. Ką patartumėte daryti?

tiesa pasakius, nesupratau, apie kuri nerva kalbi... ar alkunini, ar stipinini... todel sunku pakomentuot galimus sprendimo budus...

Iš tikrųjų sunkoka ir pasakyt kuris, labiau sakyčiau alkūnės srityje skauda, tai turbūt alkūninis nervas.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2595 2013-01-19 18:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Frozis rašė:

sportomedikas rašė:

Frozis rašė:

Sveiki. Mano problema yra kairiosios rankos nervas (tikriausiai). Tam tikroje pozicijoje sulenkus ranka, delnas truputėlį tirpsta ir per alkūnę skauda.  Šiaip man tai netrukdytų, bet vat sunkoka daryti su tuo skausmu hantelių spaudimą krūtinei, pečiams, su hanteliu sėdint už galvos tricui. Ką patartumėte daryti?

tiesa pasakius, nesupratau, apie kuri nerva kalbi... ar alkunini, ar stipinini... todel sunku pakomentuot galimus sprendimo budus...

Iš tikrųjų sunkoka ir pasakyt kuris, labiau sakyčiau alkūnės srityje skauda, tai turbūt alkūninis nervas.

rekomenduoju kreiptis i mikrochirurga arba neurologa, kad nustatytu tikslia diagnoze... man komentuoti sunku...

Neprisijungęs

 
Pardon
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-08-18
Žinutės: 146
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#2596 2013-01-20 17:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, mano vienas petys yra gan ryškiai žemiau nei kitas. Gal yra kažkokie specialūs pratimai, kurie padėtu juos išlyginti? Šiuo metu treniruotės gale pratinuosi kuo ilgiau kabėti ant turniko, bet tai yra vienintelis pratimas, kurį žinau šiai problemai spręsti.

Ačiū.

Neprisijungęs

 
Tadas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-12-14
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2597 2013-01-20 17:14

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu tokia beda skauda dilbi darant pratima bicepsui ir paleidziant svori pareina skausmas geliantis, ar padetu aprisimas bintu ir tepimas fastum geliu ar kazkuo panasiu ir ar reiktu palikti ramybej ta vieta bent kelias dienas?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2598 2013-01-20 22:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

Pardon rašė:

Sveiki, mano vienas petys yra gan ryškiai žemiau nei kitas. Gal yra kažkokie specialūs pratimai, kurie padėtu juos išlyginti? Šiuo metu treniruotės gale pratinuosi kuo ilgiau kabėti ant turniko, bet tai yra vienintelis pratimas, kurį žinau šiai problemai spręsti.

Ačiū.

tempti trapecija ir stiprinti tarpumenti bei mentes depresorius.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2599 2013-01-20 22:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tadas89 rašė:

Sveiki, turiu tokia beda skauda dilbi darant pratima bicepsui ir paleidziant svori pareina skausmas geliantis, ar padetu aprisimas bintu ir tepimas fastum geliu ar kazkuo panasiu ir ar reiktu palikti ramybej ta vieta bent kelias dienas?

gal perkrauni?

Neprisijungęs

 
Suicider
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-20
Žinutės: 106
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#2600 2013-01-20 23:00

Re: Sporto medikas, klauskite!

Scott rašė:

Sveiki, turiu problema. Taigi, pries 2 dienas, koju treniruoteje dariau platformos stumima (su man dideliu svoriu). Darant paskutine serija, galvoje pajutau skausma (skausminga spaudima). Treniruotei pasibaigus, po poros valandu, skausmas visiskai nurimo. Siandien, darant krutine skausmas atsinaujino. Domina visa informacija. Kas, nuo ko, kaip isgydyti, kaip isvenkti.
Skausmas mazdaug cia: http://img213.imageshack.us/img213/4370/34023125.jpg

Pries pora menesiu apturejau ta pati. Pailsejau savaite, praejo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net