Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#7426 2013-04-23 11:11

Re: Kreatinas

Teisybe jis čia pasakoja?
http://youtu.be/HjBwewWmBJ4

Paskutinį kartą taisė Rojus (2013-04-23 11:12)

Neprisijungęs

 
naron
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-21
Žinutės: 45
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7427 2013-04-23 11:54

Re: Kreatinas

sitas ne is panevezio kartais? yra toks labai labai panasus i ji salej.. sokineja, vartos jis ten. linksma ziuret big_smile

Neprisijungęs

 
naron
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-21
Žinutės: 45
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7428 2013-04-23 21:47

Re: Kreatinas

http://shop.fitsport.lt/ProMera-Con-Cret%20-48-g

tiesos yra? ir kaip su tom dozem? realios jos cia?smile ir kokios isvis nuomones bandziusiu apie tuos hcl?

Paskutinį kartą taisė naron (2013-04-23 22:53)

Neprisijungęs

 
Vladzzka
Išmestas
Registravosi: 2009-05-14
Žinutės: 178
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#7429 2013-04-24 00:11

Re: Kreatinas

Praverciau kelis puslapius atsakymo neradau, o labai nesinori skaityt visu puslapiu.
Darant pertrauka po 2 menesiu vartojimo monohydrato, kuom ji pakeist? Kokiu nors energetiku ar kre-alkalyn? Ir tarkim jau kokio animal pump ar kita koki panasu nelabai verta naudot kai darai pertrauka? Nes kiek zinau beveik visuose is ju yra creatino huh

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#7430 2013-04-24 00:27

Re: Kreatinas

Vladzzka rašė:

Praverciau kelis puslapius atsakymo neradau, o labai nesinori skaityt visu puslapiu.
Darant pertrauka po 2 menesiu vartojimo monohydrato, kuom ji pakeist? Kokiu nors energetiku ar kre-alkalyn? Ir tarkim jau kokio animal pump ar kita koki panasu nelabai verta naudot kai darai pertrauka? Nes kiek zinau beveik visuose is ju yra creatino huh

krea-alkalinu tikrai nepakeisi, tas pats kreatinas tik kitoj formoj.

pumpas gai.dys yra, jei animal klubo fanas esi - imk RAGE, sitas bent veikia padoriai energijos atzvilgiu

Neprisijungęs

 
Vladzzka
Išmestas
Registravosi: 2009-05-14
Žinutės: 178
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#7431 2013-04-24 07:14

Re: Kreatinas

As kazkur skaiciau kad kre alkalynui nerrik pertrauku daryt tai del to klausiau. Kuom siulytum pakeist ta kreatina?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#7432 2013-04-24 09:15

Re: Kreatinas

visiems kreatinams reikia pertraukas daryt

Paskutinį kartą taisė emexas (2013-04-24 09:15)

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#7433 2013-04-24 09:17

Re: Kreatinas

Kreatiną reikia vartoti ciklais. Dar viena palčiai paplitusi klaidinga nuomonė. Kiekvieno žmogaus organizmas natūraliai gamina kreatiną – juk tai pagrindinis raumens kuras, todėl nemaža dalis kreatiną naudojančių sportininkų mano, kad jį reikia vartoti ciklais – darant pertraukas, nes kitaip gali sutrikti natūralus organizmo gebėjimas gaminti šią medžiagą. Tačiau ši nuomonė tėra mitas. Nėra jokių tyrimais paremtų mokslinių įrodymų, kad pastovus kreatino vartojimas gali sutrikdyti natūralią jo gamybą organizme.

šaltinis: http://visistraipsniai.lt/kreatinas-mit … ri-faktai/

There's no significant evidence which shows that cycling creatine is better than taking it continuously. There's no compelling proof which shoes that creatine supplementation in athletes will down-regulate the body's own ability to produce creatine.

šaltinis: http://www.bodybuilding.com/fun/animalpak22.htm

http://forum.bodybuilding.com/showthrea … amp;page=1 diskusija nuo pirmų puslapių apie kreatino ciklus.

Paskutinį kartą taisė Rojus (2013-04-24 09:42)

Neprisijungęs

 
Vladzzka
Išmestas
Registravosi: 2009-05-14
Žinutės: 178
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#7434 2013-04-24 13:15

Re: Kreatinas

Ok, dekui uz pagalba smile

Neprisijungęs

 
lukenz0
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-09
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#7435 2013-04-25 23:03

Re: Kreatinas

Sveiki, kas gali but, kad pradejus vartoti kreatina prasidejo viduriavimas ir jau kuri laika nesibaigia? Ar papildai nueina veltui, ar lieka organizme? ir kaip tai sutvarkyt?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#7436 2013-04-25 23:05

Re: Kreatinas

1) Mazink doze, 2) Nevartok kartu su proteinu ir pienu ir pan.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#7437 2013-04-25 23:24

Re: Kreatinas

lukenz0 rašė:

Sveiki, kas gali but, kad pradejus vartoti kreatina prasidejo viduriavimas ir jau kuri laika nesibaigia? Ar papildai nueina veltui, ar lieka organizme? ir kaip tai sutvarkyt?

valgyk po 30min ne maziau

Neprisijungęs

 
Ignas16
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-03-08
Žinutės: 142
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7438 2013-04-26 18:29

Re: Kreatinas

Geriau kreatina prieš 3 mėn kažkur dabar vėl pradėsiu gert.
Reikia daryt užkrovos fazę ar tiesiog toliau gert po 5gr į dieną?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#7439 2013-04-26 18:32

Re: Kreatinas

Nedaryk jokiu uzkrovu..

Neprisijungęs

 
Donex_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-10
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#7440 2013-04-26 18:44

Re: Kreatinas

Kokie atsiliepimai apie šita creatina "Extra Pure CREATIN"?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7441 2013-04-26 19:12

Re: Kreatinas

Pucia bilekaip, pirk jau naujas maikes.

Neprisijungęs

 
Ignas16
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-03-08
Žinutės: 142
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7442 2013-04-26 20:37

Re: Kreatinas

Rimtai tu čia, stebuklingas creatinas tipo? big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7443 2013-04-26 21:20

Re: Kreatinas

Ne nu xebra, nezinau kuriuo galu galvojat, jei isvis galvojat. Bet pamastyk kuo  gali skirtis paprastas kreatinas? Grazesne etikete? Ipakavimu?
Vienas bijo nusinuodyt nuo amino rugsciu kitas stebuklu tikisi is creatino....

Neprisijungęs

 
Kaspa
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 728
Atsiliepimai: 2

#7444 2013-04-26 21:28

Re: Kreatinas

big_smile , stebuklus daro tikslus žinojimas ko nori ir kaip stipriai to nori o ne papildai...
P.s: Ignas16 kreatino vartojimas be užkrovos fazės eina 5 g ant 30Kg kūno masės (spėju ne 30kg sveri smile )

Neprisijungęs

 
Proetinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-26
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#7445 2013-04-26 21:35

Re: Kreatinas

Sveiki, noriu jusu keletos patarimu del sporto. Mano tikslas yra uzsiauginti mases, nes esu gana lieknas sveriu mazdaug 70kg ant 1,85cm. Sportuoti esu sportaves ir treniruote turiu patikima, nes gana panasi i tas kurios surasytos sitam forume. Taciau yra ir dar problema. As esu dirbantis ir nevisada turiu laisvo laiko, dirbu pamainini darba, po`12h per diena nuo 8:00 iki 20:00 arba nu 20:00 iki 8:00, tenka dirbti ir naktimis ir dienomis. Per tas 12h pavalgau tik 2 sykius, nes darba buna tik 2 pietus ir dar zinoma pavalgau namie pries darba ir po darbo, tai darbo dienomis pavalgau 4 sykius visada. O laisvomis dienomis valgau paprasta maista, zinoma zima stengiuso valgyti baltyminiu maistu ir visokiu kosiu del anglevandeniu kuriu turiu namuose. Pvz pusryciams 4kiausinius virtus arba keptus(neapskrudintus) ir dar ka nors uzkasti. Po treniruotes visada issiverdu koses kruopu, dribsniu arba ryziu (kosia valgau bent 2 sykius per diena), taciau to tikrai ne gana priaugti nors siek tiek mases. Todel galvoju pradeti vartoti papildus. Manau jog patikimiausi ir populiariausi yra proteinai, tai gal patartumet kokius proteinus pirkti yra geriausia? Atmeskite linkus ar tiesiog parasykite tu papildu pavadinima ir butu geriausia jei tuos papildus butu galima uzsisakyti is sios svetaines, nes galvoju is cia ir uzsisakyti papildus internetu.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#7446 2013-04-26 21:52

Re: Kreatinas

Proetinas rašė:

Sveiki, noriu jusu keletos patarimu del sporto. Mano tikslas yra uzsiauginti mases, nes esu gana lieknas sveriu mazdaug 70kg ant 1,85cm. Sportuoti esu sportaves ir treniruote turiu patikima, nes gana panasi i tas kurios surasytos sitam forume. Taciau yra ir dar problema. As esu dirbantis ir nevisada turiu laisvo laiko, dirbu pamainini darba, po`12h per diena nuo 8:00 iki 20:00 arba nu 20:00 iki 8:00, tenka dirbti ir naktimis ir dienomis. Per tas 12h pavalgau tik 2 sykius, nes darba buna tik 2 pietus ir dar zinoma pavalgau namie pries darba ir po darbo, tai darbo dienomis pavalgau 4 sykius visada. O laisvomis dienomis valgau paprasta maista, zinoma zima stengiuso valgyti baltyminiu maistu ir visokiu kosiu del anglevandeniu kuriu turiu namuose. Pvz pusryciams 4kiausinius virtus arba keptus(neapskrudintus) ir dar ka nors uzkasti. Po treniruotes visada issiverdu koses kruopu, dribsniu arba ryziu (kosia valgau bent 2 sykius per diena), taciau to tikrai ne gana priaugti nors siek tiek mases. Todel galvoju pradeti vartoti papildus. Manau jog patikimiausi ir populiariausi yra proteinai, tai gal patartumet kokius proteinus pirkti yra geriausia? Atmeskite linkus ar tiesiog parasykite tu papildu pavadinima ir butu geriausia jei tuos papildus butu galima uzsisakyti is sios svetaines, nes galvoju is cia ir uzsisakyti papildus internetu.

Proteinas tau reikalingas jeigu nesurenki t baltymu is maisto smile kalbant apie proteinus tai siulyciau 2 variantus. Arba soul project isoulate (is brangesniu,didziausia koncentracija baltymu,greiciausiai pasisavina) Optimum Health Ultimate Whey Protein (is pigesniu, praktiskas geras), dar gali kreipt demesi i Amix, scitec, reflex. Bet tie 2 pirmi geriausia variantai.. Butinai nusipirk vitaminu su mineralais, kreatino manyciau nepakenktu smile Jei klystu kas nors pataisykit mane smile

Paskutinį kartą taisė waifajus (2013-04-26 21:54)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#7447 2013-04-26 21:55

Re: Kreatinas

AS tai siulyciau gainerio vietoj proteino

Neprisijungęs

 
Proetinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-26
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#7448 2013-04-26 21:57

Re: Kreatinas

Proetinas rašė:

Sveiki, noriu jusu keletos patarimu del sporto. Mano tikslas yra uzsiauginti mases, nes esu gana lieknas sveriu mazdaug 70kg ant 1,85cm. Sportuoti esu sportaves ir treniruote turiu patikima, nes gana panasi i tas kurios surasytos sitam forume. Taciau yra ir dar problema. As esu dirbantis ir nevisada turiu laisvo laiko, dirbu pamainini darba, po`12h per diena nuo 8:00 iki 20:00 arba nu 20:00 iki 8:00, tenka dirbti ir naktimis ir dienomis. Per tas 12h pavalgau tik 2 sykius, nes darba buna tik 2 pietus ir dar zinoma pavalgau namie pries darba ir po darbo, tai darbo dienomis pavalgau 4 sykius visada. O laisvomis dienomis valgau paprasta maista, zinoma zima stengiuso valgyti baltyminiu maistu ir visokiu kosiu del anglevandeniu kuriu turiu namuose. Pvz pusryciams 4kiausinius virtus arba keptus(neapskrudintus) ir dar ka nors uzkasti. Po treniruotes visada issiverdu koses kruopu, dribsniu arba ryziu (kosia valgau bent 2 sykius per diena), taciau to tikrai ne gana priaugti nors siek tiek mases. Todel galvoju pradeti vartoti papildus. Manau jog patikimiausi ir populiariausi yra proteinai, tai gal patartumet kokius proteinus pirkti yra geriausia? Atmeskite linkus ar tiesiog parasykite tu papildu pavadinima ir butu geriausia jei tuos papildus butu galima uzsisakyti is sios svetaines, nes galvoju is cia ir uzsisakyti papildus internetu.

Pamirsau pridurti jog del pamaininio darbo buna laiko padaryti tik 3 treniruotes per 8 dienas.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#7449 2013-04-26 22:03

Re: Kreatinas

Proetinas rašė:

Proetinas rašė:

Sveiki, noriu jusu keletos patarimu del sporto. Mano tikslas yra uzsiauginti mases, nes esu gana lieknas sveriu mazdaug 70kg ant 1,85cm. Sportuoti esu sportaves ir treniruote turiu patikima, nes gana panasi i tas kurios surasytos sitam forume. Taciau yra ir dar problema. As esu dirbantis ir nevisada turiu laisvo laiko, dirbu pamainini darba, po`12h per diena nuo 8:00 iki 20:00 arba nu 20:00 iki 8:00, tenka dirbti ir naktimis ir dienomis. Per tas 12h pavalgau tik 2 sykius, nes darba buna tik 2 pietus ir dar zinoma pavalgau namie pries darba ir po darbo, tai darbo dienomis pavalgau 4 sykius visada. O laisvomis dienomis valgau paprasta maista, zinoma zima stengiuso valgyti baltyminiu maistu ir visokiu kosiu del anglevandeniu kuriu turiu namuose. Pvz pusryciams 4kiausinius virtus arba keptus(neapskrudintus) ir dar ka nors uzkasti. Po treniruotes visada issiverdu koses kruopu, dribsniu arba ryziu (kosia valgau bent 2 sykius per diena), taciau to tikrai ne gana priaugti nors siek tiek mases. Todel galvoju pradeti vartoti papildus. Manau jog patikimiausi ir populiariausi yra proteinai, tai gal patartumet kokius proteinus pirkti yra geriausia? Atmeskite linkus ar tiesiog parasykite tu papildu pavadinima ir butu geriausia jei tuos papildus butu galima uzsisakyti is sios svetaines, nes galvoju is cia ir uzsisakyti papildus internetu.

Pamirsau pridurti jog del pamaininio darbo buna laiko padaryti tik 3 treniruotes per 8 dienas.

dirbi 1 diena, viena nakti. tai gali per dvi laisvas sportuoti taip bus 3-4 kartais per savaite

Neprisijungęs

 
Proetinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-26
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#7450 2013-04-26 22:03

Re: Kreatinas

waifajus rašė:

Proetinas rašė:

Sveiki, noriu jusu keletos patarimu del sporto. Mano tikslas yra uzsiauginti mases, nes esu gana lieknas sveriu mazdaug 70kg ant 1,85cm. Sportuoti esu sportaves ir treniruote turiu patikima, nes gana panasi i tas kurios surasytos sitam forume. Taciau yra ir dar problema. As esu dirbantis ir nevisada turiu laisvo laiko, dirbu pamainini darba, po`12h per diena nuo 8:00 iki 20:00 arba nu 20:00 iki 8:00, tenka dirbti ir naktimis ir dienomis. Per tas 12h pavalgau tik 2 sykius, nes darba buna tik 2 pietus ir dar zinoma pavalgau namie pries darba ir po darbo, tai darbo dienomis pavalgau 4 sykius visada. O laisvomis dienomis valgau paprasta maista, zinoma zima stengiuso valgyti baltyminiu maistu ir visokiu kosiu del anglevandeniu kuriu turiu namuose. Pvz pusryciams 4kiausinius virtus arba keptus(neapskrudintus) ir dar ka nors uzkasti. Po treniruotes visada issiverdu koses kruopu, dribsniu arba ryziu (kosia valgau bent 2 sykius per diena), taciau to tikrai ne gana priaugti nors siek tiek mases. Todel galvoju pradeti vartoti papildus. Manau jog patikimiausi ir populiariausi yra proteinai, tai gal patartumet kokius proteinus pirkti yra geriausia? Atmeskite linkus ar tiesiog parasykite tu papildu pavadinima ir butu geriausia jei tuos papildus butu galima uzsisakyti is sios svetaines, nes galvoju is cia ir uzsisakyti papildus internetu.

Proteinas tau reikalingas jeigu nesurenki t baltymu is maisto smile kalbant apie proteinus tai siulyciau 2 variantus. Arba soul project isoulate (is brangesniu,didziausia koncentracija baltymu,greiciausiai pasisavina) Optimum Health Ultimate Whey Protein (is pigesniu, praktiskas geras), dar gali kreipt demesi i Amix, scitec, reflex. Bet tie 2 pirmi geriausia variantai.. Butinai nusipirk vitaminu su mineralais, kreatino manyciau nepakenktu smile Jei klystu kas nors pataisykit mane smile

Pasidomesiu apie tuos proteinus kuriuos parasiai, o ka manai apie Whey Gold standart http://shop.kulturizmas.net/100-whey-go … ard-2250-g ? ir apie 100% whey issolate http://www.maistassportui.lt/lt?cid=1284 ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net