Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#26 2014-07-15 19:24

Re: Reikalinga jūsų pagalba

Paprastesnis rašė:

DariusPRO rašė:

Reiku ta visa mitybos plana 3x padidint bent kokius nes dabar ką tu suvalgai per diena aš per karta big_smile

Tai gerai, gal tu stambesnis, vyresnis ir susidaręs normalų planą smile Būtų malonu sulaukt tavo nuomonės ką reiktų pridėt ir kada

Geras tas tavo planas, tu tik laikykis jo bent menesi...

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#27 2014-07-15 19:34

Re: Reikalinga jūsų pagalba

DariusPRO rašė:

Reiku ta visa mitybos plana 3x padidint bent kokius nes dabar ką tu suvalgai per diena aš per karta big_smile

tau isvis cia reiketu maziau komentuot ir reikstis, nes kiauras esi visiskai. Ten is akies primetus yra apie 2500kcal. Dabar dar karta pagalvok ka parasei.

Neprisijungęs

 
Paprastesnis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-22
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#28 2014-07-15 19:51

Re: Reikalinga jūsų pagalba

ATjr rašė:

Paprastesnis rašė:

DariusPRO rašė:

Reiku ta visa mitybos plana 3x padidint bent kokius nes dabar ką tu suvalgai per diena aš per karta big_smile

Tai gerai, gal tu stambesnis, vyresnis ir susidaręs normalų planą smile Būtų malonu sulaukt tavo nuomonės ką reiktų pridėt ir kada

Geras tas tavo planas, tu tik laikykis jo bent menesi...

Planas pakoreguotas Pelesio ar mano pirminis?

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#29 2014-07-15 20:42

Re: Reikalinga jūsų pagalba

nenori tuna pakeist i savo sultyse o ne aliejuj ?

Neprisijungęs

 
DariusPRO
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kuršėnai
Registravosi: 2014-02-24
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#30 2014-07-15 21:16

Re: Reikalinga jūsų pagalba

Kano rašė:

DariusPRO rašė:

Reiku ta visa mitybos plana 3x padidint bent kokius nes dabar ką tu suvalgai per diena aš per karta big_smile

tau isvis cia reiketu maziau komentuot ir reikstis, nes kiauras esi visiskai. Ten is akies primetus yra apie 2500kcal. Dabar dar karta pagalvok ka parasei.

Tu biški mažu atsilupes? Tai 2k yra dienos riba kad ryškinimui nieko nesakau good bet auginant siūlau iki 3.5kelt o kas dėl mano pranešimu noriu rašau noriu ne atsirado mat viršininkas big_smile juokas ima

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#31 2014-07-15 21:21

Re: Reikalinga jūsų pagalba

DariusPRO rašė:

Kano rašė:

DariusPRO rašė:

Reiku ta visa mitybos plana 3x padidint bent kokius nes dabar ką tu suvalgai per diena aš per karta big_smile

tau isvis cia reiketu maziau komentuot ir reikstis, nes kiauras esi visiskai. Ten is akies primetus yra apie 2500kcal. Dabar dar karta pagalvok ka parasei.

Tu biški mažu atsilupes? Tai 2k yra dienos riba kad ryškinimui nieko nesakau good bet auginant siūlau iki 3.5kelt o kas dėl mano pranešimu noriu rašau noriu ne atsirado mat viršininkas big_smile juokas ima

Svorį jo matei? Kur jis tau sukiš tas 3,5 ?

Neprisijungęs

 
DariusPRO
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kuršėnai
Registravosi: 2014-02-24
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#32 2014-07-15 21:31

Re: Reikalinga jūsų pagalba

Sorry nepastebėjau svorio bet jau kaškoki pertekliu turi surinkt.

Neprisijungęs

 
Paprastesnis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-22
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#33 2014-07-15 21:51

Re: Reikalinga jūsų pagalba

zvalgas rašė:

nenori tuna pakeist i savo sultyse o ne aliejuj ?

Kad maziau riebalu butu? na galeciau keist jeigu tai i nauda.

Neprisijungęs

 
Angel
buvusi Savana
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 750
Atsiliepimai: 1

#34 2014-07-16 00:00

Re: Reikalinga jūsų pagalba

Paprastesnis rašė:

zvalgas rašė:

nenori tuna pakeist i savo sultyse o ne aliejuj ?

Kad maziau riebalu butu? na galeciau keist jeigu tai i nauda.

Visko reikia-angliu, baltymu ir riebalu. Susikaiciuok, kiek turi suvalgyt kad islaikytum svori +% kad priaugtum,o tada deliok maista ir zinosi ks suvalgai ir kiek ir taip min. puse metu arba kol ismoksi.

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#35 2014-07-16 17:02

Re: Reikalinga jūsų pagalba

kakutis tie papildai, tikrai nepirk, ypac jei 66 sveri prie 180

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net