Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3526 2015-05-25 09:58

Re: PCT Preparatai

iparado rašė:

valdas4x4 rašė:

Jonn rašė:


Vo vo, jau dalina patarimus kai pats utiutiu nesusitvarko su  savim smile

Oj bI iskart puola p1st prota,nu ir kas pasidarys blogiau jei doze padvigubins porai sav ? Kas kepenys istirps,ar kas bus ?
As pvz jei buciau dozes nepadvigubines,tai dabar sakyciau kad clomidas kakutis ir nieko neveikia, bet kai padvigubinau iskart pasitaise reikalai,net kraujo tyrimo atsakymu dar nezinant jau jauciu kad tikrai geriau.
Kodel jis negali padvigubint ? juk taip ar taip jau kramto
Nesupykit vel smile

Manau atsakyma galima rasti pirmame sitos temos psl smile nera ko pykti, diskutuojam cia ir tiek...tiesiog kaip as bent jau suprantu, tu padvigubines doze gausi ta pati tik greiciau ir viskas...ten gi raso, kad imant 150mg Clomido, testa pakeli 150%, bet tai nereiskia, kad ir 50mg neveikia...tiesiog rezultatas ateis leciau ir tiek...esme kiek % receptoriu tas Clomidas blokuoja, kad hipofizis nematytu estrogenu...kiek esu skaites, ir 50mg pakanka, kad butu blokuojamas didelis kiekis Estrogenu, ir hipofizis isijungtu, tai darau prielaida, kad jei imsi 3x doze, tiesiog bus uzblokuota 100% Estrogenu ir hipofizis prades pilnu pajegumu gaminti LH, kad reikia organizmui testo, tiesiog sistema greiciau uzsipildys ir tiek...BET nereikia pamirsti, kad yra seklidziu ribos, kurios gali pagaminti apie 60-80mg testo per savaite, tai manau kad ir kiek hipofize siustu tu LH, per tas ribas neperlipsi, kiek prigamins, tiek, tad finale rezultatas bus tas pats, tik laiko skirtumas...na ir aisku side effect...as turiu biski problemu su regejimu, tai dar del to nenoriu imti 3x dozes + Tamoxos dvigubai, nes nuo tokiu dydziu buna jau nemazai kam atsiranda isplauke vaizdai etc...tavo atveju manau reiekjo tiesiog islaukti ir butu turejes ta pati rezultata finale, tik po dvigubai ar dar ilgesnio laiko, be to yra sansas kad sukelsi SHGB nuo tokio kiekio stipriai (pagal tyrimus, Clomidas buna kam sukelia shgb), o tada jau is sukelto testo nebus naudos tiek, nes LAI gausis blogas...jeigu man per pora savaiciu po 3 molius kyla, tai as pasiruoses islaukti tarkime pora menesiu, ir jei islaikydamas 15 moliu shgb turesiu 21+ testo, tai pagal teorija turetu buti idealu smile ar issilaikys toks testas, cia jau kitas klausimas, bet cia jau tema apie gyvenimo buda, mityba ir kitus dalykus smile

miela malonu skaityt, tokiu postus. matosi zmogus pats domisi.  tamoxa dazniau pakelia shbg. neesme. vartok kaip rasiau, nereikia jokiu "fintu", na ir zinoma mityba, tinkamas poilsis

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1642
Atsiliepimai: 55

#3527 2015-05-25 11:13

Re: PCT Preparatai

Graziai rasai,bet as jau nenorejau ilgai laukt,kai visi sake kad numire ten pas mane kazkas smile
Tokiu atveju norisi greiciau isitikint,o gal dar nemire smile
Clomido as nekramciau 3x,uzteko 2x, tamoxo irgi nedvigubinau po 1x

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3528 2015-05-25 11:45

Re: PCT Preparatai

Na as tokio skubejimo neturiu, nes yra itarimas kad as jau n metu su zemu testu sedziu, bet kol buvo kitoks gyvenimo budas, tol tokie dalykai nerupejo, budavo paesdavai belekiek beleko, uzgerdavai gan daznai, tai nafig tas testas reikalingas big_smile bet kai 32 metu i 5 auksta uzlipus pradedi dusti ir paziuri i foto, supratau kad laikas kazka daryti... pakeiciau gyvenimo buda kiek eina, susitvarkiau mityba, pradejau sportuoti, nusimeciau dali virsvorio, susitvarkiau spaudima, bet kad neit off topic cia, svoris krenta ne taip kaip noretusi, jegu irgi tiek ner, libido zemas, prasidejo tyrimai ir visa sita karusele su hormonais kurioj db sukuosi smile niekas nepraeina be pasekmiu, ir is tikro cia randu daug reikiamos info ir atsakymu  naudingu.  abidna tik kad sedziu kaip pct, bet neturejes tu kursavimo teikiamu privalumu masei ir isvaizdai big_smile zodziu laikausi su Clomido standartu 50mg,  tik msiu pusantro menesio bent jau, po  to parasysiu cia rezultatus tyrimu ir savijautos, gal kam pravers smile
P. S.  bent jau man nei vienas testo boosteris nesuveike, nei Tauro testas, nei daa, nei Tribestanas, nei Tribulsas, netgi naturali riebalu dieta, pajudejo tik su Clomidu kazkas...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-05-25 11:50)

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1642
Atsiliepimai: 55

#3529 2015-05-25 12:34

Re: PCT Preparatai

Su tribestanu tai jo,gal metus laiko ji pavartojus kazkas pasijaustu,bet as kiek bandziau per 3 men,tai man placebo jis smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3530 2015-05-25 12:49

Re: PCT Preparatai

valdas4x4 rašė:

Su tribestanu tai jo,gal metus laiko ji pavartojus kazkas pasijaustu,bet as kiek bandziau per 3 men,tai man placebo jis smile

Nesąmonė. Olimp Tribestan 90 jaučiasi jau penktą dieną, ir tikrai jaučias - nuotaika, energija, libido. Ne tik mano čia patirtis. Nereik taip visko nurašyt, priklauso nuo sudėties, gamintojo ir pan.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3531 2015-05-25 12:49

Re: PCT Preparatai

valdas4x4 rašė:

Su tribestanu tai jo,gal metus laiko ji pavartojus kazkas pasijaustu,bet as kiek bandziau per 3 men,tai man placebo jis smile

Na jis gal ir nera placebo, bet kiek esu skaites, duodama suprasti kad ji pastoviai reikia vartoti, bet paziurejus i jo kaina, dingsta noras huh man po  menesiu jis nepakele nei kiek testo...cia gal pas tuos, pas ka testas tik vos vos zemesnis, tai ir pakelia keliais moliais...

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1642
Atsiliepimai: 55

#3532 2015-05-25 13:01

Re: PCT Preparatai

Wiliukazz rašė:

valdas4x4 rašė:

Su tribestanu tai jo,gal metus laiko ji pavartojus kazkas pasijaustu,bet as kiek bandziau per 3 men,tai man placebo jis smile

Nesąmonė. Olimp Tribestan 90 jaučiasi jau penktą dieną, ir tikrai jaučias - nuotaika, energija, libido. Ne tik mano čia patirtis. Nereik taip visko nurašyt, priklauso nuo sudėties, gamintojo ir pan.

Asmeniskai isbandziau olimp t100, nuotaika gal siek tiek pagerejo,bet testo ne kiek nesukele,po to pirkau jau is vaistines tribestana,tas irgi nieko blatno,pakele testa gal 1 ar 2 moliais,bet ne daugiau,nusprendziau kad nevertas jis demesio

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3533 2015-05-25 13:02

Re: PCT Preparatai

Wiliukazz rašė:

valdas4x4 rašė:

Su tribestanu tai jo,gal metus laiko ji pavartojus kazkas pasijaustu,bet as kiek bandziau per 3 men,tai man placebo jis smile

Nesąmonė. Olimp Tribestan 90 jaučiasi jau penktą dieną, ir tikrai jaučias - nuotaika, energija, libido. Ne tik mano čia patirtis. Nereik taip visko nurašyt, priklauso nuo sudėties, gamintojo ir pan.

Bent jau as vartojau Sopharmos Tribestana, tai pagrinindinis ir man atrodo patentuotas Bulgarijos gamintojas http://www.eurovaistine.lt/tribestan-r- … leciu.html Po triju menesiu po  tabletes per diena nejauciau visiskai nieko, nei energijos, nei libido, nei sukilusio testo pagal tyrimus...is olimpo esu naudojes sita tribusla http://www.olimp-papildai.lt/index2.php … &str=2 po menesio vartojimo visiskai nieko nepasikeite...kiek esu skaites, pagrinde normaliausias tribulsas eina visgi is Sopharmos, visgi augalas is kurio gaunama normaliausias tribulsas auga Bulgarijoj, jis vadinasi "Tribulus Terrestris L"...ir skirtumas tarp tu tribulsu yra toks, kad vieni pardavineja aka dziovinta tribulsa, o bent jau Sopharma teigia kad stumdo tribulso ekstrakta koncentruota...http://lt.bodybuilding.com/store/soph/trib.html?&_requestid=628593 cia labai gerai aprasoma viskas smile as taipogi esu girdejes ne is vieno, kad veikia jiems ir tribulsai, ir testo boosteriai, kitus horny goat weed'as kabina, bet as esu isbandes ir forumiecio Robses metoda, norint sukelti testa L Dopa + DAA http://www.kulturizmas.net/forumas/view … p?id=19498 turiu dar likusios L Dopos, nepadejo ir ji nei kiek....tad matomai kai sistema nudusus, tokie papildai jau nepades, cia ne vaistas gi...jei su Clomidu viskas pavyks, ziuresim kaip testas laikysis, gal td bus galima ijungti DAA ar ta pacia Dopa, palaikymui gal ju uzteks, kai viskas issijudine bus...

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3534 2015-05-25 13:57

Re: PCT Preparatai

iparado rašė:

Wiliukazz rašė:

valdas4x4 rašė:

Su tribestanu tai jo,gal metus laiko ji pavartojus kazkas pasijaustu,bet as kiek bandziau per 3 men,tai man placebo jis smile

Nesąmonė. Olimp Tribestan 90 jaučiasi jau penktą dieną, ir tikrai jaučias - nuotaika, energija, libido. Ne tik mano čia patirtis. Nereik taip visko nurašyt, priklauso nuo sudėties, gamintojo ir pan.

Bent jau as vartojau Sopharmos Tribestana, tai pagrinindinis ir man atrodo patentuotas Bulgarijos gamintojas http://www.eurovaistine.lt/tribestan-r- … leciu.html Po triju menesiu po  tabletes per diena nejauciau visiskai nieko, nei energijos, nei libido, nei sukilusio testo pagal tyrimus...is olimpo esu naudojes sita tribusla http://www.olimp-papildai.lt/index2.php … &str=2 po menesio vartojimo visiskai nieko nepasikeite...kiek esu skaites, pagrinde normaliausias tribulsas eina visgi is Sopharmos, visgi augalas is kurio gaunama normaliausias tribulsas auga Bulgarijoj, jis vadinasi "Tribulus Terrestris L"...ir skirtumas tarp tu tribulsu yra toks, kad vieni pardavineja aka dziovinta tribulsa, o bent jau Sopharma teigia kad stumdo tribulso ekstrakta koncentruota...http://lt.bodybuilding.com/store/soph/trib.html?&_requestid=628593 cia labai gerai aprasoma viskas smile as taipogi esu girdejes ne is vieno, kad veikia jiems ir tribulsai, ir testo boosteriai, kitus horny goat weed'as kabina, bet as esu isbandes ir forumiecio Robses metoda, norint sukelti testa L Dopa + DAA http://www.kulturizmas.net/forumas/view … p?id=19498 turiu dar likusios L Dopos, nepadejo ir ji nei kiek....tad matomai kai sistema nudusus, tokie papildai jau nepades, cia ne vaistas gi...jei su Clomidu viskas pavyks, ziuresim kaip testas laikysis, gal td bus galima ijungti DAA ar ta pacia Dopa, palaikymui gal ju uzteks, kai viskas issijudine bus...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3535 2015-05-25 14:50

Re: PCT Preparatai

maciau as ta nuoroda seniau jau kai ieskojau info apie tribulsa...bet patiko is ten vienas komentaras, kad jeigu visa tai tirta butu kitoms kompanijos laboratorijoje, gal tyrimai butu ir kitokie...faktas yra tas, kad bent jau man, ir cia maciau dar vienam kolegai tribulso preparatai nepadejo, nebuvo skirtumo, ar Olimpusas, ar Sopharma ar seip koks testo boosteris....yra dar daugiau varguoliu tokiu cia, kuriem neveike tie testo boostinimo papildai, tai darau isvada, kad nudususiam hipofiziui jie ne motais, o tiem, pas ka veikia normaliai padeda...ten dar tame linke matosi, kad yra skirtumas tarp olimpo ir to kito tribulso, nes vieni varo sausa tribulsa, o kiti isgauna tuos furastonols saponins, kas yra medziaga, gaunama is pacio tribulso ir po to sukoncentruota...net kazkur buvau mates skaiciavimus, kad viena tablete tos saponinu medziagos (aka tribestan) gaunasi kazkas apie 15 tableciu paprastu saponinu jeigu ziureti koks kiekis yra vienoje tableteje...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-05-25 14:55)

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1642
Atsiliepimai: 55

#3536 2015-05-26 00:06

Re: PCT Preparatai

Wiliukazz rašė:

iparado rašė:

Wiliukazz rašė:

Nesąmonė. Olimp Tribestan 90 jaučiasi jau penktą dieną, ir tikrai jaučias - nuotaika, energija, libido. Ne tik mano čia patirtis. Nereik taip visko nurašyt, priklauso nuo sudėties, gamintojo ir pan.

Bent jau as vartojau Sopharmos Tribestana, tai pagrinindinis ir man atrodo patentuotas Bulgarijos gamintojas http://www.eurovaistine.lt/tribestan-r- … leciu.html Po triju menesiu po  tabletes per diena nejauciau visiskai nieko, nei energijos, nei libido, nei sukilusio testo pagal tyrimus...is olimpo esu naudojes sita tribusla http://www.olimp-papildai.lt/index2.php … &str=2 po menesio vartojimo visiskai nieko nepasikeite...kiek esu skaites, pagrinde normaliausias tribulsas eina visgi is Sopharmos, visgi augalas is kurio gaunama normaliausias tribulsas auga Bulgarijoj, jis vadinasi "Tribulus Terrestris L"...ir skirtumas tarp tu tribulsu yra toks, kad vieni pardavineja aka dziovinta tribulsa, o bent jau Sopharma teigia kad stumdo tribulso ekstrakta koncentruota...http://lt.bodybuilding.com/store/soph/trib.html?&_requestid=628593 cia labai gerai aprasoma viskas smile as taipogi esu girdejes ne is vieno, kad veikia jiems ir tribulsai, ir testo boosteriai, kitus horny goat weed'as kabina, bet as esu isbandes ir forumiecio Robses metoda, norint sukelti testa L Dopa + DAA http://www.kulturizmas.net/forumas/view … p?id=19498 turiu dar likusios L Dopos, nepadejo ir ji nei kiek....tad matomai kai sistema nudusus, tokie papildai jau nepades, cia ne vaistas gi...jei su Clomidu viskas pavyks, ziuresim kaip testas laikysis, gal td bus galima ijungti DAA ar ta pacia Dopa, palaikymui gal ju uzteks, kai viskas issijudine bus...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

Nu tu kr,w   kr,w big_smile

Paskutinį kartą taisė valdas4x4 (2015-05-26 00:07)

Neprisijungęs

 
volverin
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-02-16
Žinutės: 237
Atsiliepimai: 1

#3537 2015-09-15 19:00

Re: PCT Preparatai

Dél treno kurse, ar galima bütu pvz iki galo  likus 3 sav. Nutraukt trena su bromu ir pratest tik su viniu kokiu, kad per pct jamt tamox su clomidu? Ačiü

Paskutinį kartą taisė volverin (2015-09-15 19:02)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3538 2015-09-15 19:38

Re: PCT Preparatai

O testo kurse yra?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3539 2015-09-15 20:23

Re: PCT Preparatai

volverin rašė:

Dél treno kurse, ar galima bütu pvz iki galo  likus 3 sav. Nutraukt trena su bromu ir pratest tik su viniu kokiu, kad per pct jamt tamox su clomidu? Ačiü

as nesuprantu, kas tau yra??  anoj temoj atsakei Sustai kad BUTENT TAIP IR DARYSI. o dabar cia jau suprantama vistik bijai tamoksos po treno.  paaiskink man nakuja tau ta tamoksa???  jus geriau pregnyliui demesio daugiau sutelkit kurso metu, neduokit jiem visai sudziuti, ir jie atsilieps kaip sviestu tepti nuo clomid solo.

*update

Jie/Jiem - kiausiukai

Paskutinį kartą taisė mzslave (2015-09-15 20:24)

Neprisijungęs

 
volverin
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-02-16
Žinutės: 237
Atsiliepimai: 1

#3540 2015-09-15 22:05

Re: PCT Preparatai

mzslave rašė:

volverin rašė:

Dél treno kurse, ar galima bütu pvz iki galo  likus 3 sav. Nutraukt trena su bromu ir pratest tik su viniu kokiu, kad per pct jamt tamox su clomidu? Ačiü

as nesuprantu, kas tau yra??  anoj temoj atsakei Sustai kad BUTENT TAIP IR DARYSI. o dabar cia jau suprantama vistik bijai tamoksos po treno.  paaiskink man nakuja tau ta tamoksa???  jus geriau pregnyliui demesio daugiau sutelkit kurso metu, neduokit jiem visai sudziuti, ir jie atsilieps kaip sviestu tepti nuo clomid solo.

*update

Jie/Jiem - kiausiukai

Tame ir esme kad su tamoksa man geriau, tik su klomidu kažkaip man netaip, o kartu viskas ok. Tik reiktu to sukilusio prl kažkaip išvengt.
Tamox nebijau,  bijau prl. :-)
Atsakymas zuikiui- taip bus. Tik kai pradèsiu kursa.

Paskutinį kartą taisė volverin (2015-09-15 22:06)

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3541 2015-09-15 22:28

Re: PCT Preparatai

volverin rašė:

mzslave rašė:

volverin rašė:

Dél treno kurse, ar galima bütu pvz iki galo  likus 3 sav. Nutraukt trena su bromu ir pratest tik su viniu kokiu, kad per pct jamt tamox su clomidu? Ačiü

as nesuprantu, kas tau yra??  anoj temoj atsakei Sustai kad BUTENT TAIP IR DARYSI. o dabar cia jau suprantama vistik bijai tamoksos po treno.  paaiskink man nakuja tau ta tamoksa???  jus geriau pregnyliui demesio daugiau sutelkit kurso metu, neduokit jiem visai sudziuti, ir jie atsilieps kaip sviestu tepti nuo clomid solo.

*update

Jie/Jiem - kiausiukai

Tame ir esme kad su tamoksa man geriau, tik su klomidu kažkaip man netaip, o kartu viskas ok. Tik reiktu to sukilusio prl kažkaip išvengt.
Tamox nebijau,  bijau prl. :-)
Atsakymas zuikiui- taip bus. Tik kai pradèsiu kursa.

nesamone

Neprisijungęs

 
volverin
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-02-16
Žinutės: 237
Atsiliepimai: 1

#3542 2015-09-15 22:43

Re: PCT Preparatai

mzslave rašė:

volverin rašė:

mzslave rašė:


as nesuprantu, kas tau yra??  anoj temoj atsakei Sustai kad BUTENT TAIP IR DARYSI. o dabar cia jau suprantama vistik bijai tamoksos po treno.  paaiskink man nakuja tau ta tamoksa???  jus geriau pregnyliui demesio daugiau sutelkit kurso metu, neduokit jiem visai sudziuti, ir jie atsilieps kaip sviestu tepti nuo clomid solo.

*update

Jie/Jiem - kiausiukai

Tame ir esme kad su tamoksa man geriau, tik su klomidu kažkaip man netaip, o kartu viskas ok. Tik reiktu to sukilusio prl kažkaip išvengt.
Tamox nebijau,  bijau prl. :-)
Atsakymas zuikiui- taip bus. Tik kai pradèsiu kursa.

nesamone

huh
iš pradžių sutikau su Sustos nuomone, galvojau nekreipsiu dėmesio ir bus su nolva per pct, paskui papostinai tu, vėlgi negali nekreipti dėmesio nes viską pagrystai aprašei.......Ch.....i suprasi pasimečiau....B..et kaip ta beždžionė. 

Sukvietė liūtas žvėris ir liepė protingiems į kairę rikiuotis gražiems į dešinę. Visi pasiskirsė per kelias sekundes. Beždžionė majačinas tai kairė tai dešinė ir taip pusę valandos. Liūtas sako už...isai stok greitai kur nors. Beždžionė- tai ką b...et man persiplėšt, ir protinga ir graži...............Čia tarp kitko big_smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3543 2015-09-15 22:46

Re: PCT Preparatai

dont use tren big_smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#3544 2015-09-16 17:02

Re: PCT Preparatai

Bicus auginam wink

Neprisijungęs

 
mantas19892
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-26
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3545 2015-09-17 09:52

Re: PCT Preparatai

Sveiki. Galetumet kas parasyt kaip vartoti HCG? Kurso viduri? Po kurso?  Ir ar reiktu vartoti jei esi I kursa itraukes masterona? Kiek laiko vartoti?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3546 2015-09-17 09:54

Re: PCT Preparatai

250IUx2 per sav kurso metu. Nutrauki prieš pat clomidą.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3547 2015-09-17 10:05

Re: PCT Preparatai

250 neveikia smile

turi parinkti savo doze.  500 veikia, nuo 1000 ar 1500 gali kaupti vandeni.

PO KURSO HCG NENAUDUOJAMAS!

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3548 2015-09-17 12:03

Re: PCT Preparatai

mzslave rašė:

250 neveikia smile

turi parinkti savo doze.  500 veikia, nuo 1000 ar 1500 gali kaupti vandeni.

PO KURSO HCG NENAUDUOJAMAS!

500x2?

Na variantas. Reiks paieskot literaturoj kiek hcg atitinka sveiko zmogaus hormonu bukle. Faktas, kad 250x2 nepakenks.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#3549 2015-09-17 13:44

Re: PCT Preparatai

Tai pagal naujausius standartus, HCG bet kokiam kurse yra must go?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3550 2015-09-17 13:51

Re: PCT Preparatai

ne. kursai nuo 8+. arba pagal bukle.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net