Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3126 2013-07-31 23:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

newname rašė:

Sokau nuo 2metru aukscio, suskaudo kulna (pries metus), paslubavau ir praejo. Itariu kad koks mikro skilimas galetu but. Dabar pradejau sportuot (spardyt kriause), vel atsinaujino. Nestipriai skauda bet visgi - noriu labai issigydyti sita traumele. Gal butu koks patarimas pries einant pas rentgenologa? Help please

gali buti, kad buvo skilimas arba Achilo pazeidimas. Del ko dabar skauda, sunku pasakyti, tad reiktu apziuret...pamegink papildomai pratempti sausgysles pries ir po kruvio... Sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3127 2013-07-31 23:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

trfX rašė:

Sveiki, daugmaž balandžio mėnesį sportuodamas salėje (sporto šaka tinklinis) pajutau skausmą viršutinėje blauzdikaulio dalyje, girnelės sausgyslės tvirtinimosi vietoje. Buvo nustatyta Osgood-Schlatter liga arba kitaip tariant "šuolininko kelis". Nustojus sportuoti po mėnesio problema dingo. Pradėjus gerėti orams išėjau sportuoti į lauką ant smėlio. Pablogėjimų nepastebėjau.  Daugmaž prieš 2 savaites, sugrįžus treniruotis į salę problema atsinaujino. Įsigijau kelio juostele, tačiau skausmo ir komforto lygio pasikeitimu nepastebėjau. Apsilankius dar 2 -jose treniruotėsi ta pati problema atsirado ir kitame kelyje. Gal galėtumėt patarti kaip kovoti su šia liga ir atskleisti kovos budus su ja,siekiant užkirsti kelią ligos atsinaujinimui? Taip pat susimąsčiau apie vitaminų vartojimą, tokiu kaip: kalcis, magnis.

Is darbo patirties su tinklininkais, galiu pasakyti, kad sita trauma labai sunkiai gydoma ir reikalauja kantrybes bei nuoseklumo. Faktoriai, leme tavo atsinaujinusia trauma galejo buti per kieta aikstes danga, blogi bateliai, tempimo pratimu trukumas...taip kad gydymas ir remiasi pagrindiniu faktoriu korekcija... tu gali galbut akreipti demesi i batu kokybe, atlikti tempimo pratimus priekiniams slaunies raumenims pries ir po treniruotes su 30 - 60 sek uzlaikymu, po kruvio butina saldyti visa kelio sanari reguliariai,nors ir nejauti skausmo. reikia tiesiog gero ir profesionalaus traumos simptomu valdymo... daugiau reiktu ziureti gyvai, ar nera biomechanikos sutrikimu kinetineje grandineje...

Neprisijungęs

 
markota
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lazdijiai
Registravosi: 2010-06-26
Žinutės: 924
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3128 2013-07-31 23:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

4 menesiai begiojiu, 5 dienas y savaite, 2 kartus y diena begu 3km greitu tempu, ir po kiekvieno begimo pradeda skaudeti kojas, vos paeinu tas skausmas praeina po 15min, anksciau neskaudejo pries, menesi pradejo. kas gali buti?

Paskutinį kartą taisė markota (2013-07-31 23:54)

Neprisijungęs

 
kasimas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-11-09
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 0

#3129 2013-08-01 16:18

Re: Sporto medikas, klauskite!

Laba diena, norėčiau pasikonsultuoti. Aš sportuoju ne kulturizmą, bet keloju svarsčius (giras), na ta prasme ištvermės sportas. Man 16 metų ir mano kraujo spaudimas 140 ant 72. GAl jis taip šoktelėjo, jog susinervavau priesš jo matavimą. Norėjau paklausti ar nuo tokio sporto, ištvermės sporto gali pakilti taip spaudimas? Ant štangų ir kitų jėgos pratimų nesportuoju. Daktarai sako, jog ten plečiasi kažkoks skilvelis, bet manau jog ištvermės sportas, bet ne jėgos širdžiai netgi gerai. ?

Paskutinį kartą taisė kasimas (2013-08-01 16:20)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3130 2013-08-01 16:55

Re: Sporto medikas, klauskite!

Dar vienas istvermes sportininkas. Tik tiek galiu pasakyti - tu nezinai ka darai, tu nesupranti ka tau daktarai sako ir tu nesuvoki , o kazka prisigalvoji kas sirdziai gerai/blogai.
P.s. sunku buvo dar karta pasimatuot spaudima?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#3131 2013-08-01 17:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

samas rašė:

Dar vienas istvermes sportininkas. Tik tiek galiu pasakyti - tu nezinai ka darai, tu nesupranti ka tau daktarai sako ir tu nesuvoki , o kazka prisigalvoji kas sirdziai gerai/blogai.
P.s. sunku buvo dar karta pasimatuot spaudima?

Ko taip nuvertini jaunuoli.
Patark jai gali.Jai ne tai nevaizduok čia ismananti.

Neprisijungęs

 
kasimas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-11-09
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 0

#3132 2013-08-01 17:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

P.S jei rašysit tokius dalykus  kaip Samas, geriau negaišinkit savo laiko. Man reikia konkretaus atsakymo iš SPORTO MEDIKO, kuris gaudosi tokiuose dalykuose..

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3133 2013-08-01 17:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

Galetu truputi pasidometi apie tai ka daro ir kas jam yra sakoma. Tada suformuluoti normalu klausima kuri galima butu suprasti.
Sportuoja istvermes sporta...seip nesuprantu ka tuo turi omeny, bet kazkaip masciau apie begima, plaukima ir pns, bet autorius sako kad kilnoja giras hmm Cia jau reikia minciu skaitymo sugebejimus tureti, kad suprast ka daro ir ka isivaizduoja darantis.
Jei spaudimas didelis ir del kazko susinervino pries matuojant, bei pats mano kad tai galejo itakoti - argi ne logiska pabandyti dar karta pamatuoti, kai nusiramins, pastebeti kelias dienas spaudima?
Daktarai sako pleciasi skilvelis...nieko nepasako. Sportuojantiems skilvelis gali padideti kad sugebetu prastumt daugiau kraujo. Yra kairysis ir desinysis skilveliai tad reiktu pasiklausineti daktaru, kuris skilvelis, kas jam darosi ar nukrypsta nuo normu atsizvelgiant, kad esi sportuojantis zmogus.
Bet ka darant galima susigadinti sirdi. Neteisingas kvepavimas, neteisingai apliekami pratimai, plesymasis, maistas ir pns gali itakoti sirdies ligas.

Ok atsiprasau, kad ikisau trigrasti. Tikiuosi sporto medikas gerai issifruoja mintis smile

Neprisijungęs

 
kasimas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-11-09
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 0

#3134 2013-08-01 17:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tavo manymu girų kilnojimas nėra ištvermės sportas? Aš aiškiai pasakiau jog kilnoju giras, o giros ir yra ištvermės sportas.. Matau čia niekas ir nepasikeitė. Visada atsiranda tokių, kurie ieško prie ko prisikabint, o ne padėt. Supratau. Atsiprašau, kad ne čia pataikiau. Maniau šitas puslapis yra tam, kad žmogus rastų atsakymus į tam tikrus klausimus, bet matau klydau smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3135 2013-08-01 19:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

Giru kilnojimas istvermes sportas o stangos ar hantelio tai jau kulturizmas pagal tave? Jei nori sulaukt atsakymo pirmiau uzduok suprantama klausima.

Neprisijungęs

 
kasimas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-11-09
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 0

#3136 2013-08-01 19:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ar saikingas ištvermės sportas (girų kilnojimas dideliais pakartojimais, bet 16 kg) žaloja ar duoda naudą širdžiai?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3137 2013-08-01 20:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

Mano nuomone ne, jei neturi aplamai jokiu problemu su sirdimi

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3138 2013-08-01 23:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

kasimas rašė:

Laba diena, norėčiau pasikonsultuoti. Aš sportuoju ne kulturizmą, bet keloju svarsčius (giras), na ta prasme ištvermės sportas. Man 16 metų ir mano kraujo spaudimas 140 ant 72. GAl jis taip šoktelėjo, jog susinervavau priesš jo matavimą. Norėjau paklausti ar nuo tokio sporto, ištvermės sporto gali pakilti taip spaudimas? Ant štangų ir kitų jėgos pratimų nesportuoju. Daktarai sako, jog ten plečiasi kažkoks skilvelis, bet manau jog ištvermės sportas, bet ne jėgos širdžiai netgi gerai. ?

giros kilnojimas koks? iprastas, ar siuolaikinis modernus? jei senasis, tai cia ne istvermes o jegos sportas. Kraujospudzio toks pakilimas daug nepasako...reiktu pasimatuot keliskart... galbut net ne pas gydytoja kabinete, o namie ryte arba vakare...

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3139 2013-08-01 23:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Norejau tokio klausimuko paklaust. Sportuoju sporto klube apie pusmetį,pradžioje dar po treniruočių jausdavosi raumenų skausmas,ta prasme tipo jautėsi,kad pasportavau. O taip visa kita laiką nieko nejausdavau po treniruotes,tik biski nuovargį. Tai man tik siaip idomu ar turi jaustis tas "skausmas" ar kaip ji čia pavadint? Ar tiesiog pripratau prie svoriu ir jų didinimo?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3140 2013-08-01 23:54

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

kasimas rašė:

Laba diena, norėčiau pasikonsultuoti. Aš sportuoju ne kulturizmą, bet keloju svarsčius (giras), na ta prasme ištvermės sportas. Man 16 metų ir mano kraujo spaudimas 140 ant 72. GAl jis taip šoktelėjo, jog susinervavau priesš jo matavimą. Norėjau paklausti ar nuo tokio sporto, ištvermės sporto gali pakilti taip spaudimas? Ant štangų ir kitų jėgos pratimų nesportuoju. Daktarai sako, jog ten plečiasi kažkoks skilvelis, bet manau jog ištvermės sportas, bet ne jėgos širdžiai netgi gerai. ?

giros kilnojimas koks? iprastas, ar siuolaikinis modernus? jei senasis, tai cia ne istvermes o jegos sportas. Kraujospudzio toks pakilimas daug nepasako...reiktu pasimatuot keliskart... galbut net ne pas gydytoja kabinete, o namie ryte arba vakare...

BUTENT, nieko  pries visus gydytojus neturiu, bet pas mano seimos gydytoja nuejus tai jai viskas idealu ir pulsa ir spaudima "atmatuoja" idealu. 120/80  .   ir 60 . nors realiai 130 / 60 ~~  ir pulsas 45 ~  big_smile

Neprisijungęs

 
kasimas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-11-09
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 0

#3141 2013-08-02 10:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

Giros kilnojimas paprastas - dvi giros po 16 kg stumimas ir vienos giros rovimas. Viskas daroma su technika, dalyvauju varžybose. Tai menau tas modernusis. Keliu po 80-90 kartų raunu apie 180, tai manau čia ištvermė daugiau dirba. Na ir kažkiek jėga. Viskas jau gerai namie spaudimas 120/68.

Paskutinį kartą taisė kasimas (2013-08-02 10:44)

Neprisijungęs

 
Osvaldas789
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 7
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3142 2013-08-03 00:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Atliekant mirties trauką  patyriau traumą. Maniau, kad patempiau ką nors, tačiau praėjo jau beveik mėnesis, bet nieko daug nepagerėjo. Jau nebeskauda  darant atsilenkimus ir kitus pratimus, kuriems reikalinga nugaros apačia, tačiau juosmens dalyje, nuo tada iššoko labiau vienas slankstelis, dėl to visą laiką gelia nugaros apačią. Kokios prognozės kas galėtų būti? Ir ar tai nesutrukdys toliau sportuot?Kaip elgtis toliau? P.s Be to visuomet pasukus liemenį trašką ta apatinė nugaros dalis.
Iš anksto ačiū.

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3143 2013-08-05 12:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki cia toks atsakymas is echoskopijos.
Kaires ciurnos echoskopinis tyrimas
ciurnios sanariuose skyscio nematyti. Aplinkines sausgysles nepakitusios, stukturines.
priekinis talofibuliarinis raistis homogeniskas, strukturinis, be plysimo pozymio. priekinio apatinio tibiofibuliarinio raiscio projekcijoje stebimi iki 0,4cm storio ir 1,9cm ilgio protruzuoti sustoreje minkstieji audiniai, blauzdikaulije raiscio insercijoje matyti lyg atskiras iki 4mm dydzio hiperechogeniskas seselis - panasu i antkauline atplaisa.
isvada- priekinio apatinio tibiofilarinio raiscio pazeidimo pozymiai, blauzdikaulio anterolateralinio krasto antkaulio avulsinio luzimo pozymiai

tai va gavau toki atsakyma, nukeleviau pas daktare, nieko gero nepasake. praejo jau du menesiai nuo traumos, niekas negyja, ka siulitumet daryt

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#3144 2013-08-05 13:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kaip medikas pakomentuos,
Paskutiniu metu susiduriu rytais su kaklo skausmu. Skauda palenkus galva i sona ir siek tiek pasukus. Skausma jauciu ties smegeneliu dalim.  Dienos metu prasivaiksciojus, prasitampius skausmas apmazeja, taciau bet kada nustates padeti galvos tam tikra galiu sukelti vel sau ta skausma. Bandziau kaklo tempimus daryt.
Netgi lova pakeiciau ir ciuzini nusipirkau - nieko. Skauda butent susukus i kaire puse. I kita puse neskauda.
Gal koks nervas, gal dar kazkas?

Paskutinį kartą taisė VarztaZz (2013-08-05 13:27)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3145 2013-08-05 13:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jei skauda kazkur pakausyje, tai greiciausiai pasitempei kaklo raumeni. Man taip buvo kai kaklo normalaus apsilimo nepadares buvau. Rytais negaledavau pakelt galvos nuo pagalves, tai tikraja to zodzio prasme, pasiimdavau galva ir pakeldavau nuo pagalves. Dienos metu skausmas nebuvo  labai didelis. Po 2 ar 3 sav praejo. Nepadejo jokie kompresai, tepalai, na gal tik apmarindavo skausma trumpam.

Neprisijungęs

 
kasparasp
Išmestas
Registravosi: 2013-07-13
Žinutės: 30
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3146 2013-08-05 17:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gal kas zinot koki gera kinezeterapeuta/ortopeda? Noreciau pasiklausineti ir kad pasiziuretu nugara, nes pastaruoju metu maudzia vis... Tai pat domintu kartu pasikalbeti ir apie ploksciapedyste (siokia tokia pas mane yra). Patarkit kas jau ne karta lanketes ir esat patenkintas arba girdeje teigiamu atsiliepimu.
Reikalavimas: Kad butu vilniuje :-D

Paskutinį kartą taisė kasparasp (2013-08-05 17:48)

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#3147 2013-08-05 19:35

Re: Sporto medikas, klauskite!

samas rašė:

Jei skauda kazkur pakausyje, tai greiciausiai pasitempei kaklo raumeni. Man taip buvo kai kaklo normalaus apsilimo nepadares buvau. Rytais negaledavau pakelt galvos nuo pagalves, tai tikraja to zodzio prasme, pasiimdavau galva ir pakeldavau nuo pagalves. Dienos metu skausmas nebuvo  labai didelis. Po 2 ar 3 sav praejo. Nepadejo jokie kompresai, tepalai, na gal tik apmarindavo skausma trumpam.

man tas jau sakykim koki 1 menesi tesiasi, gal ilgiau

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3148 2013-08-05 20:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveikas, pas mane siokia tokia beda su peciu (?). su desiniu viskas ok, o su kairiu kazkas negerai ir jau gan seniai. bandant suvest pecius atgal ir atleist i prieki, kairiame petyje jauciasi diskomofortas, nes kazkas ''braska'' tiesioginia to zodzio prasme. sedint ramiai ar stovint diskomforta nesijaucia, bet jei tenka pasisukt ar pecius suvest atgal prasideda girgzdejimas. pas mane peciai taip pat nevienodam auksty. taip pat noriu paklausti, ar tai gali buti del priekines galines deltu disproporciju? taip pat galiu pridurti, jog kaire ranka yra didesne, krutine irgi labiau uzsipumuoja kairej pusej. aciu uz atsakyma.

Paskutinį kartą taisė Loading (2013-08-05 21:24)

Neprisijungęs

 
brifkius
Geografas
Vietovė: Inveness, Scotland
Registravosi: 2013-01-30
Žinutės: 482
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3149 2013-08-11 16:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Nemaza beda iskilo man. Pastaruoju metu pradejo skaudet inkstus, skrandis taipogi labai prastai veikia. Vartojau labai daug baltymu ir ju neskaiciavau, tarp valgiu dar proteino kokteilius geriau, turbut baltymus perdozavau ir taip nutiko. Treniruociu metu netgi vanduo labai sunkiai pasisavina, atrodo isgeri pora gurksniu ir poto tas vanduo tarsi gerklej stovi ir i skrandi nepatenka. Taipogi labai apetitas prastas. Valgydavau 6-7 kartus i diena, dabar gal 3 kartus per prievarta pavalgau. Taipogi skrandis labai keistus garsus leidzia visu paros metu. Padekit.

Neprisijungęs

 
Pitas98
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#3150 2013-08-12 16:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Norėčiau, kad apšviestumėt mane keliais klausimais. Koks turėtų būti pulsas sportuojant? Mano treniruotės pradžioje (kilnojant sunkumus) apie 120 dūžių per min., o pabaigoje- 165. O važinėjant dviračiu (cardio) greitesniu tempu 160 dūžių per min? Beje, man 16 metų.
Ačiū už sugaištą laiką atsakinėjant.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net