Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#1 2008-09-06 16:41

Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Sveiki.idejau kelias foto, kaip matot labai kudas esu.. kaip man priaugti mases? neseniai pradejau eiti i sporto kluba "Kronas".Bet sake draugas kad ten programa ziauriai bloga.. einu 3-4 kartus i savaite.jau kokius 3 menesius nepilnai.. gerai butu kad kas nors padetu mityba sutvarkyt ir programa teisinga.. programa kita kart idesiu..

Amzius: 16
Svoris: 55 kg (zinau kad ziauru)
ugis: 1m 72,5cm
bicepsas: 29
liemuo:72
Krutine: 93 (issitempus)

Paskutinį kartą taisė tauttviss (2013-01-08 16:10)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2 2008-09-06 16:45

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Nelabai nusimanau apie papildus, bet zinau, kad tau dar ju nebutinai pirkt reikia.Tiesiog daug valgyk, aisku ne kokio sudo.Jautienos,vistienos,ryzius visokiausius,makaronus,kiausiniu va ivaryk ir man atrodo, kad mase turetu augti.Tiesiog reikia daug angliavandeniu masei uzsiaugint ir dar baltymu grynam raumeniui, tai tie gaineriai nemanau, kad tau labai daug pades, bet aisku gali bandyti jei pinigu yra.Man tai atrodo, kad tiesiog reikia daug valgyti smile mano nuomone.

P.S. tas papildas manau tau netiktu, masei uzsiaugint pirk geriau koki Gain Fast, arba koki kita gaineri kuriame yra daugiau angliavandeniu negu baltymu smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-06 16:46)

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#3 2008-09-06 16:51

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

<3 fitness rašė:

Nelabai nusimanau apie papildus, bet zinau, kad tau dar ju nebutinai pirkt reikia.Tiesiog daug valgyk, aisku ne kokio sudo.Jautienos,vistienos,ryzius visokiausius,makaronus,kiausiniu va ivaryk ir man atrodo, kad mase turetu augti.Tiesiog reikia daug angliavandeniu masei uzsiaugint ir dar baltymu grynam raumeniui, tai tie gaineriai nemanau, kad tau labai daug pades, bet aisku gali bandyti jei pinigu yra.Man tai atrodo, kad tiesiog reikia daug valgyti smile mano nuomone.

P.S. tas papildas manau tau netiktu, masei uzsiaugint pirk geriau koki Gain Fast, arba koki kita gaineri kuriame yra daugiau angliavandeniu negu baltymu smile

suvalgymu man didziausia beda.. nenoriu valgyt visiskai visiskai... ryte kad kanors suvalgyt tai per prievarta max pora sumustiniu su suriu susigrudu.. shuleitai eiles dideles tai retai pavalgau.. kartais bandele kokia o normaliai tai retai.. blogiausia kad nepavalges i kluba po sules einu nes klubas sporto yra mano sules rusy.. o siaip pietum valgau arba makaronu su mesa arba koki karbonada ar tai siaip kepsni , cepelinus, pica namine kartais, vakare kiausini kartais suvalgau arba siaip beleko uzkramtau..o cipsai kaip? labai blogai? nes ziauriai megstu bet nuo jumanrodos tik sikna dideja big_smile

Paskutinį kartą taisė tauttviss (2008-09-06 16:53)

Neprisijungęs

 
exnokiaex
Dažnas dalyvis
Vietovė: Plunge
Registravosi: 2006-08-17
Žinutės: 324
Atsiliepimai: 0

#4 2008-09-06 17:02

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

<3 fitness rašė:

Nelabai nusimanau apie papildus, bet zinau, kad tau dar ju nebutinai pirkt reikia.Tiesiog daug valgyk, aisku ne kokio sudo.Jautienos,vistienos,ryzius visokiausius,makaronus,kiausiniu va ivaryk ir man atrodo, kad mase turetu augti.Tiesiog reikia daug angliavandeniu masei uzsiaugint ir dar baltymu grynam raumeniui, tai tie gaineriai nemanau, kad tau labai daug pades, bet aisku gali bandyti jei pinigu yra.Man tai atrodo, kad tiesiog reikia daug valgyti smile mano nuomone.

P.S. tas papildas manau tau netiktu, masei uzsiaugint pirk geriau koki Gain Fast, arba koki kita gaineri kuriame yra daugiau angliavandeniu negu baltymu smile

suvalgymu man didziausia beda.. nenoriu valgyt visiskai visiskai... ryte kad kanors suvalgyt tai per prievarta max pora sumustiniu su suriu susigrudu.. shuleitai eiles dideles tai retai pavalgau.. kartais bandele kokia o normaliai tai retai.. blogiausia kad nepavalges i kluba po sules einu nes klubas sporto yra mano sules rusy.. o siaip pietum valgau arba makaronu su mesa arba koki karbonada ar tai siaip kepsni , cepelinus, pica namine kartais, vakare kiausini kartais suvalgau arba siaip beleko uzkramtau..o cipsai kaip? labai blogai? nes ziauriai megstu bet nuo jumanrodos tik sikna dideja big_smile

tavo vietoj budamas isvis nesportuociau manau jokios naudos jei valgyt ,kaip pats teigi nenori.jei jau sportuot pradejai kisk per prievarta patampysi skrandi ir priaugsi mases .

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#5 2008-09-06 17:07

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Nu stengsiuos kist tada... o kaip man sportuot? as per kiekviena kart kai einu tai padarau programa ta pacia kasdien.. o kiti daro viena diena vienaj grupei kita kitai grupei raumenu.. ten yra pakabintos ant sienos 2 programos vyrams.. pradedantiems ir pazengusiems..siaip panasios jos skirias tik kad daryt gali kaip nori o pradedanciu tiksliau parodyra su kuriais treniruokliais.. gal patarsit kokia programa mases auginimui?

Paskutinį kartą taisė tauttviss (2008-09-06 17:08)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#6 2008-09-06 17:25

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

Nu stengsiuos kist tada... o kaip man sportuot? as per kiekviena kart kai einu tai padarau programa ta pacia kasdien.. o kiti daro viena diena vienaj grupei kita kitai grupei raumenu.. ten yra pakabintos ant sienos 2 programos vyrams.. pradedantiems ir pazengusiems..siaip panasios jos skirias tik kad daryt gali kaip nori o pradedanciu tiksliau parodyra su kuriais treniruokliais.. gal patarsit kokia programa mases auginimui?

Man atrodo tu tiesiog sportuok pagal ta programa ir del kitos nepergyvenk, nes tau svarbiausia valgyt dabar yra.. jeigu tu nueini alkanas i sporto sale tai tu ten tikrai nieko nepriaugsi tik nualinsi organizma.Reikia valgyt,m kad raumenys turetu medziagu is kuriu augt galetu.Del programu dabar nepergyvenk,tiesiog valgyk!Del tu cipsu tai tu maziausiai pergyvenk kai tiek sveri, dar speju ir medziagu apykaita atomine pas tave, tai tau sunku priaugt tos mases..Visi tau pasakys ta pati : VALGYK ! smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-06 17:26)

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#7 2008-09-06 17:32

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

<3 fitness rašė:

Nelabai nusimanau apie papildus, bet zinau, kad tau dar ju nebutinai pirkt reikia.Tiesiog daug valgyk, aisku ne kokio sudo.Jautienos,vistienos,ryzius visokiausius,makaronus,kiausiniu va ivaryk ir man atrodo, kad mase turetu augti.Tiesiog reikia daug angliavandeniu masei uzsiaugint ir dar baltymu grynam raumeniui, tai tie gaineriai nemanau, kad tau labai daug pades, bet aisku gali bandyti jei pinigu yra.Man tai atrodo, kad tiesiog reikia daug valgyti smile mano nuomone.

P.S. tas papildas manau tau netiktu, masei uzsiaugint pirk geriau koki Gain Fast, arba koki kita gaineri kuriame yra daugiau angliavandeniu negu baltymu smile

suvalgymu man didziausia beda.. nenoriu valgyt visiskai visiskai... ryte kad kanors suvalgyt tai per prievarta max pora sumustiniu su suriu susigrudu.. shuleitai eiles dideles tai retai pavalgau.. kartais bandele kokia o normaliai tai retai.. blogiausia kad nepavalges i kluba po sules einu nes klubas sporto yra mano sules rusy.. o siaip pietum valgau arba makaronu su mesa arba koki karbonada ar tai siaip kepsni , cepelinus, pica namine kartais, vakare kiausini kartais suvalgau arba siaip beleko uzkramtau..o cipsai kaip? labai blogai? nes ziauriai megstu bet nuo jumanrodos tik sikna dideja big_smile

duosiu pagrindus mityboj, nori laikykis nori ne, o yra taip, pavalgai valanda pries trenke mazdaug, gali but polisacharidai (ryziai, kruopos ir pan.) patartina salia kad butu baltymo, pav pieno produktai ar mesa.
per trenkia bent as geriu baltyminius kokteilius, arba po trenkes einant namo, geriausiais issisavinimas ir didziausiais reikalavimas, po trenkes galima uzkirst siek tiek monosacharidu, kad papildytu gliukogena, gali nestis sokolado ir taip pat gryzdamas is trenkes valgyk, parejes namo rimtai uzvalgyk, mesa tarkim su kokiais ryziais, su ilgai issisavinamais baltymais, ne taip kaip is balt kokteilio, toliau kokteilius gali gert ryta, tada geras issisavinimas, vakare ir tinka, bet ten reiktu ilgiau issisavinamu, valgai kas 2-3 h visa diena, gausis apie 6 valgius, normaliai miegi, gali valgyt kas tau skanu, nedietoj esi, bet svarbu kad valgytum ir gera maista tada kada reikia, cia tokia maza sistema, niuancu yra daug, reikia tuo dometis. P.S. nera didelio skirtumo kokius baltymus gersi, svarbu kad iseitu po 30-40 g iskart

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#8 2008-09-06 17:37

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

Nu stengsiuos kist tada... o kaip man sportuot? as per kiekviena kart kai einu tai padarau programa ta pacia kasdien.. o kiti daro viena diena vienaj grupei kita kitai grupei raumenu.. ten yra pakabintos ant sienos 2 programos vyrams.. pradedantiems ir pazengusiems..siaip panasios jos skirias tik kad daryt gali kaip nori o pradedanciu tiksliau parodyra su kuriais treniruokliais.. gal patarsit kokia programa mases auginimui?

Visko nedaryk taip pat kiekviena diena, bet isties siek tiek jau tingiu aiskint, gal kas kiti duos programa, galu gale visagalis google yra big_smile

Neprisijungęs

 
Ferment
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-30
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#9 2008-09-06 18:09

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tokiam amziui yra ziauru tiek sverti... as kai pradejau sportuot budamas 14 , ta pacia diena pradejau sportuot kai 14 suejo sveriau 63, db jau metai sportuoju be jokiu papildu su mityba sveriu 77~, patikek tau tie papildai tikrai dar nereikalingi... reikia tik valgyt ir pratimus masei daryt.

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#10 2008-09-06 18:17

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

papildai yra papildai, tai nechemija ir ju bijot nereikia, jei zmogus nevalgo, tai jam ji pades, nevisada atsiranda laiko pavalgyt, o isgert baltymus nesunku

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#11 2008-09-06 18:29

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Tarkim jeigu taip daryciau ko dar truktu?

ryte atsikeliu ir tarkim bliuda koses aviziniu dribsniu suvalgau ir sureli.. tada per antra ilgaja pertrauka suvalgau kokia bandele ar dar ka.. tada po pamoku pavalgau ko nors normalesnio, koki kotleta ar kepsni. ir einu sportuot.. zinaukad nlb gerai po valgio sportuot bet kitaip neiseina..nes klubas sules rusy tai gryzt namo butu visiskai nesamone.. tada po trefkes gryztu ir pavalgau koki kepsni.. pvz vistienos..arba makaronu kokiu..ir vakare suvalgaukokios desros ar sriubos.. nu vakare kemsu beleka paprastai..ir as panasiai db valgau..tik popamoku nevalgau o tusciu skrandziu itrefke.. ir ryte sumustinius o ne kose.. draugas sakogeriau aminorugsciu pirkt ir gryna raumeni augint.. galvojuapie universal amino 2700.. ka manot?

P.S mano medziagu apykaita tikrai ziauri big_smile kemsu sokoladukus chipsus ir tt.. ir nieko nestoreju.. sokoladukus tai isvis kasdien..

Ir labai nervuoja kad sedmenys uz krutine didesni is sono big_smile ner kaip sumazint?

Paskutinį kartą taisė tauttviss (2008-09-06 18:36)

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#12 2008-09-06 18:40

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Dar kartaperskaityk mano ilgaji posta ir ziurk kas neatitinka, kose geriau nei sumustiniai, bet prie jos dar mesa butu gerai, po trenkes kazka saldaus iskart, jei tau nemaiso eik pilnu skrandziu i trenke, as taip darydavau, sriuba vapse ka tu gausi is vandens ir druskos, geriau virkis kokius kiausinius vakare.
Geriau bcaa 2000. o as tavo vietoj rinkciaus paprastus baltymus

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#13 2008-09-06 20:38

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

sėkmės sporte ir paklausyk ką sako tau patyre sporte forumiečiai tik taip tu pasieksi norimų rezultatų wink

Neprisijungęs

 
extremasss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-28
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#14 2008-09-06 20:41

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tautvi pasiskaitynek,neskubek uzdavinet klausimu daug suprasi ju net neuzdaves.wink

Neprisijungęs

 
AudriusA
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kretinga. Amzius: 27
Registravosi: 2008-07-13
Žinutės: 243
Atsiliepimai: 0

#15 2008-09-06 21:31

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Neskubek su kojom zaist zemas dar esi dabar tau pats augimo zidejimas ;]

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#16 2008-09-06 22:02

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

as jau visai neaugu.. manogiminej ne auksti visi..ir siaip mano veidas yra labai smulkus, jei uzsikacelinciau keistai atrodytu, betreikia kazkiek  big_smile o paprasti baltymai tai kaip suprast? kokie cia? papildaicia arkas? man svarbu kad ir kaina nebutu didele.. ir isvis nezinau jei ten gegriama tai nepatogu jei pries trefke reik.. sulei tampytis..
o ka ryte is mesos galima? mantai kose ir mesa nlbj atrodo derinas.. ai vakare tai kartais suvalgau kepta duona su kiausiniu smile reiks stengtis db..

Paskutinį kartą taisė tauttviss (2008-09-06 22:11)

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#17 2008-09-06 22:36

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

nu papildai, balymai, buna po 90 proc, tai vadinu paprastais baltymais, tableciu vapse nemegstu

Neprisijungęs

 
nesiparink
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#18 2008-09-06 23:12

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

as jau visai neaugu.. manogiminej ne auksti visi..ir siaip mano veidas yra labai smulkus, jei uzsikacelinciau keistai atrodytu, betreikia kazkiek  big_smile o paprasti baltymai tai kaip suprast? kokie cia? papildaicia arkas? man svarbu kad ir kaina nebutu didele.. ir isvis nezinau jei ten gegriama tai nepatogu jei pries trefke reik.. sulei tampytis..
o ka ryte is mesos galima? mantai kose ir mesa nlbj atrodo derinas.. ai vakare tai kartais suvalgau kepta duona su kiausiniu smile reiks stengtis db..

nereik ce jokiu ppildu reik suderint mityba ir ismokt baziniu pratimu atlikimo technika

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#19 2008-09-06 23:18

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

kaip suprast baziniu pratimu? beje preso irgi noriu bet speju kad geriau da nedaryt daug atsilenkimu kol svori auginu.. manreiktu programos svorio auginimui

Neprisijungęs

 
AudriusA
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kretinga. Amzius: 27
Registravosi: 2008-07-13
Žinutės: 243
Atsiliepimai: 0

#20 2008-09-06 23:24

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

kaip suprast baziniu pratimu? beje preso irgi noriu bet speju kad geriau da nedaryt daug atsilenkimu kol svori auginu.. manreiktu programos svorio auginimui

Uzsiauginsi dideli pilva ir poto ryskinsi presa uhh gera ideja big_smileD tai tokiu atveju geriau su tusinuku pasipaisyk presa

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#21 2008-09-06 23:26

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

kaip suprast baziniu pratimu? beje preso irgi noriu bet speju kad geriau da nedaryt daug atsilenkimu kol svori auginu.. manreiktu programos svorio auginimui

Paprastai suprasti. Spaudimas krutinej, peciam, pritupimai, mirties trauka, prisitraukimai, lygiagretes.

Neprisijungęs

 
SPORTIVE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-03-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#22 2008-09-07 00:07

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

presa nuo pat pradziu butinai daryk nes bus kaip man uzrijau gerai visokiu papildu pats visas aisku sustambejau grazei bet aplink pilva daugiau negu reikia atsirado tos mases ir tik del to jog galvojau spesiu as ta presa uzvaryti dar o kaip reikejo ir neuzvariau daug laiko db arsiu vien kol presas bent kokia forma ygaus taip kad..

Neprisijungęs

 
AudriusA
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kretinga. Amzius: 27
Registravosi: 2008-07-13
Žinutės: 243
Atsiliepimai: 0

#23 2008-09-07 01:19

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Jei pas ji butu presas tai dar galima jo neliest o dabar pas bahura pilvas plokscias tai butina daryt presui pratimus.

Neprisijungęs

 
JustasR
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai +PVM
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 310
Atsiliepimai: 0

#24 2008-09-07 08:54

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Tingejau kiekviena posta skaityt ir nemaciau ar kas jau rase apie si preparata,bet nusipirk alaus mieliu tableciu,pamatysi kaip apetitas sukils wink

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#25 2008-09-07 09:11

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

pjaunat gryba ir taip tik klaidinat naujoka, daryt presa, nedaryt preso, valgyt papildus, nevalgyt, neesme cia yra, pasakykit kanors naudingo nesiguode savom klaidom, ten del preso. storas esi, issiryskink ir bus jis. presa galima ir nedaryt, uzaugs jis nuo baziniu, tai yra pritupimu, m traukos, gali ir daryt, nemaisys, bet svarbiausia dekis i galva ka as rasiau tam ilgajam poste, ten pagrindas

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net