UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Bicepsas (Kevin Levrone)

Žmonės taip dažnai komentuoja mano rankas, kad kartais man iškyla klausimas ar aš dar egzistuoju kaip žmogus ar iš manęs liko tik pora didžiulių rankų. Kai kurie žmonės sako: „Jūsų rankos pačios didžiausios kultūrizmo istorijoje“ / „Jūsų viena ranka didesnė nei visas mano kūnas“. Tokie pastebėjimai – pats geriausias pagyrimas man.

Tokie žodžiai atskleidžia žmogaus norą pasiekti tokių pat rezultatų bicepso vystyme kaip maniškiai. Žmonės nekantriai laukia kada gi aš atskleisiu savo paslaptį. Na ką gi, turbūt jau atėjo tas laikas. Visų pirma jūs turite turėti gerą genetika. Ačiū dievui aš tokia turiu.

Po genetikos eina dvi bicepso auginimo fazės:
1. Bicepso masės auginimas
2. Bicepso formavimas

Šios dvi fazės turi eiti viena po kitos. Geriausia treniruotis laisvu grafiku su laisvai pasirinktais svoriais. Jais turite užauginti sausą raumenų masę ir didiname bicepso didį iki maksimumo. Aš visada naudoju hantelius, nes jie padeda daug geriau išdirbti bicepsą.

Paimkime Skoto suolelį, statome jį beveik statmenai ir atliekame gantelio pakėlimus viena ranka. Kodėl viena? Tai padeda labiau susikoncentruoti atliekant pratimą, po to paprasčiausiais pakeiskite rankas. Kai prieisite iki antros fazės, statote Skoto suoliuką 45º kampu ir vėl kartojate tą patį.

Šie pratimai turi įeiti į jūsų bendrą bicepso treniruotę. Po vienos tokios treniruotės jums gali tekti neapkrauti bicepso vieną – dvi savaites. Palaipsniui stenkitės didinti šių treniruočių dažnumą. Tai tiek, paprasta ar ne?


Amix Whey Pure Fusion Protein 2300 gAmix Whey Pure Fusion Protein 2300 gAukštos kokybės pieno išrūgų proteinas turintis daug biologiškai aktyvių elementų kaip globulinai, laktoglobulinai, beta-laktoglobulinai, imunoglobulinai ir glikomakropeptidai (GMP).Sužinok daugiau!

Komentarai Bicepsas (Kevin Levrone)

 1. Anonimas says:

  Aciu uz straipsniuka toki, bet galetum ir aiskiau isdestit. As pavyzdziui nesuprantu
  Po genetikos eina dvi bicepso auginimo fazės:
  1. Bicepso masės auginimas
  2. Bicepso formavimas

  Tarkim puse metu augini bicepsa, o kita puse metu ryskini? Ir beje kaip ji formuoti? yra specialus pratimai ar kaip?

  • Aivaras says:

   Kai prieisite iki antros fazės, statote Skoto suoliuką 45º kampu ir vėl kartojate tą patį.

   patarimas skaityti idemiau.

 2. Mindaugas says:

  O kaip reikia bicepsa padaryti per visa ranka, kiti tik kalniuka padaro, o as noreciau per visa ranka, bet man neiseina, ar galite patarti?

 3. Mindaugas says:

  Ir dar ar mases turinciam zmogui lengviau uzsiauginti raumenu mase ir ja isryskinti?

 4. Thesavicxx says:

  Matos tu cia zalias, skotas ilgina bicepsa ir kad butu ilgas kaip tu sakai pratima visada daryk pilna amplitude, o del to ar mases turinciam zmogui lengviau uzsiaugint raumenis tai cia netiesa.

Parašykite komentarą