UltraVit cinkas 60 kaps.

Senosios mokyklos treniruočių programa

 

Raktas senosios mokyklos treniruočių programoje – intensyvumas. Treniruotė neturėtų būti ilgesnė kaip 35-45 min., ilsėtis tarp setų reiktų 2-3 min.

Pirmadienis
Mirties trauka tiesiomis kojom 1×20 (max)
Spaudimas virš galvos 5×5
Pritūpimai 5×3
Pasistiebimai sėdint 2×20

Trečiadienis
Štangos spaudimas 5×5
Tradicinė mirties trauka 1×20 (Svoris turi būti toks, kad be sustojimo galima būtu padaryt 10 pakartojimų, todėl juos padarius štanga padedama ant žemės, keletą sekundžių pailsima ir daromi dar 1-3 pakartojimai, kol pasiekiama 20 pakartojimų riba)
Pasistiebimai stovint 2×20

Penktadienis
Gūžčiojimas 5×5
Rankų lenkimas su štanga 5×5
Atsispaudimai lygiagretėse 5×5
Pritūpimai 5×5 (svoris kaip ir pirmadienio treniruotėj)

Mityba: reikia suvartoti 45  kalorijas 1 kg kūno masės, angliavandenių – 40 %, baltymų – 30%, riebalų – 30%. Metant svorį vartoti 26-36 kalorijas 1 kilogramui.


HSN Evocakes (blynų mišinys) 1kgHSN Evocakes (blynų mišinys) 1kgBaltyminiai blynai (pakuotė 1kg). Mažas cukraus kiekis. Vanilės skonio. Su avižiniais dribsniais ir laisvėje laikomų vištų kiaušiniais. Tinka vegetarams.Sužinok daugiau!

Komentarai Senosios mokyklos treniruočių programa

 1. E says:

  Ce kiek suprantu programa jegos ugdymui?

 2. thesavicxx says:

  Jai kas isbandet pasakykit kaip veiki.

 3. Nobody says:

  Sveiki, noreciau uzduoti kelis klausimus. Pirma, ar sioje programoje (arba apskritai jegos vystyme) svoris turetu buti vienodas per visus priejimus? Tarkim stangos spaudimas 5×5, tai reiketu savo maximalu svori i penkias dalis padalint, ar visada laikyt ta pati, kad padaryciau visus 5? Antra, kas kiek laiko ir po kiek reiketu didinti svori? Galbut po koki 1kg i savaite, ar dvi. Ar nuo kiekvieno zmogaus individualiai priklauso? Aciu uz atsakymus, vyrai.

 4. dawis says:

  Kai jau matai kad lengvai padarai,didink iki tiek kol wel bus pakankamai sunku, ir kad padarai paskutini priejima sunkiai.

 5. Mindaugas says:

  4 pratimai per dieną? Juk Švartanegeris visur sako, kad treniruodavosi 5h per dieną, o čia 35min

Parašykite komentarą