Senosios mokyklos treniruočių programa

 

Raktas senosios mokyklos treniruočių programoje – intensyvumas. Treniruotė neturėtų būti ilgesnė kaip 35-45 min., ilsėtis tarp setų reiktų 2-3 min.

Pirmadienis
Mirties trauka tiesiomis kojom 1×20 (max)
Spaudimas virš galvos 5×5
Pritūpimai 5×3
Pasistiebimai sėdint 2×20

Trečiadienis
Štangos spaudimas 5×5
Tradicinė mirties trauka 1×20 (Svoris turi būti toks, kad be sustojimo galima būtu padaryt 10 pakartojimų, todėl juos padarius štanga padedama ant žemės, keletą sekundžių pailsima ir daromi dar 1-3 pakartojimai, kol pasiekiama 20 pakartojimų riba)
Pasistiebimai stovint 2×20

Penktadienis
Gūžčiojimas 5×5
Rankų lenkimas su štanga 5×5
Atsispaudimai lygiagretėse 5×5
Pritūpimai 5×5 (svoris kaip ir pirmadienio treniruotėj)

Mityba: reikia suvartoti 45  kalorijas 1 kg kūno masės, angliavandenių – 40 %, baltymų – 30%, riebalų – 30%. Metant svorį vartoti 26-36 kalorijas 1 kilogramui.


HSN Evocasein 2.0 (micelinis kazeinas + fermentai) + DigeZyme® 500g HSN Evocasein 2.0 (micelinis kazeinas + fermentai) + DigeZyme® 500g 100% micelinis kazeinas (pakuotė 500g). Iš žole šeriamų karvių. Kreminės tekstūros. Su Digezyme™. Tinka vegetarams.Sužinok daugiau!

Komentarai Senosios mokyklos treniruočių programa

 1. E says:

  Ce kiek suprantu programa jegos ugdymui?

 2. thesavicxx says:

  Jai kas isbandet pasakykit kaip veiki.

 3. Nobody says:

  Sveiki, noreciau uzduoti kelis klausimus. Pirma, ar sioje programoje (arba apskritai jegos vystyme) svoris turetu buti vienodas per visus priejimus? Tarkim stangos spaudimas 5×5, tai reiketu savo maximalu svori i penkias dalis padalint, ar visada laikyt ta pati, kad padaryciau visus 5? Antra, kas kiek laiko ir po kiek reiketu didinti svori? Galbut po koki 1kg i savaite, ar dvi. Ar nuo kiekvieno zmogaus individualiai priklauso? Aciu uz atsakymus, vyrai.

 4. dawis says:

  Kai jau matai kad lengvai padarai,didink iki tiek kol wel bus pakankamai sunku, ir kad padarai paskutini priejima sunkiai.

 5. Mindaugas says:

  4 pratimai per dieną? Juk Švartanegeris visur sako, kad treniruodavosi 5h per dieną, o čia 35min

Parašykite komentarą