UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Raumenų – sąnarių pajutimas (Pavel Tsatsouline)

Robert Roman yra aukščiausio lygio treneris, treniruojantis sunkiaatlečius savo revoliuciniu metodu. Jis yra įsitikinęs, kad kūno supratimas, daro skirtumą tarp buvimo geru ir puikiu.

Neužtenka turėti raumenis, bet reikia žinoti kaip juos panaudoti. Eksperimento metu buvo atskleista, kad netgi profesionalūs sunkiaatlečiai daro dideles klaidas įvertindami kėlimo aukštį ir jėgą. Speciali technika, kurią Roman‘as pavadino „raumenų-sąnarių pajutimas“, su ja sportininkai pralenkia save ir net nieko gero nežadantys atletai tampa pasaulinės lygio.

Jis moko sportininkus raumenų-sąnarių pajutimo, atliekant pratimą užrištomis akimis. Mes perdaug pasikliaujam akimis ir permažai dėmesio skiriam raumenų, sausgyslių, raiščių ir sąnarių pajutimui. Kai yra užrištos akys sunkiaatletis priverstas įsiklausyti į savo kūną. Priešingai, dauguma kultūristų nori tikėti, kad žiūrėjimas į veidrodį, atliekant pratimą, padės pagerinti technika.

Roman‘as nerekomenduoja atlikti pratimo užmerktomis akimis, nes tai išblaškys dėmesį. Alternatyva būtu treniruotis išjungus šviesa, bet klubo lankytojai gali tam prieštarauti. Taigi raištis yra geriausia išeitis.

Pradėkite daryti pritupimus atmerktomis akimis, paskui užsimerkit. Darykite tai užmerktomis, tai atmerktomis akimis setus, pakartojimus. Judesį atlikite susikoncentravę ir pajuskite raumenų įsitempimą, sąnario susilenkimo kampą ir kitas kūno dalis. Jai jaučiasi, kad kažkas blogai, ištaisykite tai ir atsiminkite ką ištaisėte. Stenkitės kiekvieną kart pritūpti tiek, kad šlaunis būtų lygiagreti grindims ir pajuskite kelio didžiausią susilenkimo kampą. Paprašykite, kad jus prižiūrėtu treniruočių partneris, bet liepkite jam nieko nesakyti, kol neatliksite visą pratimą. Pasikliaukite savo pojūčiais.

Šio pratimo tikslas jūsų pritūpimus padaryti ne puikius, o sunkius. Pritupimai yra gana komplikuotas pratimas, bet išlavinę savo įgūdžius jūs garantuotai iškelsite daugiau geležies. Pasaulio jėgos trikovės rekordo savininkas Judd Biasiotto, kuris praleido daug laiko kol įsisąmonino ypatinga pritupimų techniką sako: „Aš sugebu pajusti kiekvieną raumenį, kiekvienoje judesio dalyje. Kai aš negaliu iškelti svorio kažkurioje pratimo vietoje, aš žinau kuris raumuo atsilieka ir atlikdamas pratimą visą dėmesį sutelkiu į tą raumenį“. Jis pritupė su 275 kg, sverdamas 59 kg. Šiandien Judd Biasiotto yra sėkmingas kultūristas, kuris įprastai daro pritupimus su 150 kg atlikdamas 30 pakartojimų. Tikriausiai nekyla abejonių šiuo treniruočių metodu!


Protein Inn 100% išrūgų baltymai (WPC) 1000 gProtein Inn 100% išrūgų baltymai (WPC) 1000 gLietuviškas 100 % grynas, tirpus išrūgų baltymo koncentratas Protein InnSužinok daugiau!

Parašykite komentarą