UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Plieninės kojos. Pirma dalis: keturgalviai raumenys (G Diesel)

Prasideda. Blogas jausmas ima didėti kai senka valandos. Artėja kojų diena ir tu velniškai jos nemėgsti. Tu nekenti to skausmo. Tu nekenti tų nepaklusnių svorių.Tu nekenti to kuo šiandien privalai tapti. Dings šeimos vyras, geriausias draugas, gėrio nešėjas. Kiekvieną savaitę kelioms valandoms jis privalo išeiti. Šešėlis privalo pasirodyti iš tamsiosios jo sielos kertės.

Tai toji pusė, kurią tu slepi nuo savo mylimų žmonių. Vienišas žmogus su misija, kovojantis už tai kas jam atrodo įmanoma, netgi jeigu jam tai reikia padaryti su paskutinių oro įkvėpimu. Nueiti į vieta kur lankosi tik keletą vyrų. Nežinoti ką reiškia „ribos“. Tu nekenti užduoties, kurią turi atlikti. Tai toji neapykanta kuri maitina Žvėrį. Ši neapykanta suteikia tau energijos augti. Po velnių. Tu myli šią neapykantą.

Šiandiena kitokia. Šiandiena blogesnė. Tau nepatinka būti paprastu „pamišėliu“. To mažą, kad įvarytum baimę į paprastų mirtingųjų širdis. Tu nori daugiau. Tu reikalauji daugiau. Šiandien tu pastumsi savo kūną už minčių pančių. Tu suardysi fizinius ir protinius ryšius, kurie stabdo tavo augimą… Taip, šiandien tu suvarysi savo kojas į sumautą košę. Tu pasiruošęs?

#1: Pritūpimai

Mes kalbame apie augimo kibirkštėlės užsiliepsnojimą, taigi pamirškim visą kitą mėšlą. Laikas pradėti kankinančius pritupimus. Šią odisėja mes pradėsime tradiciniu būdu. Penki darbiniai pritūpimų priėjimai. Pavyzdžiui, apšylam su 60kg x 15 ir tada einam prie 100x 12, 150x 12, 170x 10, 190x 8. Paprasta dieną tai butų velniškai gera pritupimų treniruotė. Bet deja, tai ne paprasta diena. Taigi nuimame svorius iki 100 kg ir pažiūrėsim iš kokio molio tu drėbtas.

Tai priėjimas su dideliu pakartojimų skaičiumi. Pirmieji 15 bus lengvi. 16-25 turėtų į tavo keturgalvius raumenis atnešti didelį pieno rūgšties kiekį(tai laikas kai tau reikės sukąsti dantis ir likti dvasiškai stipriu). Tu gali bandyti save apgauti skaičiuodamas kas trečią pakartjimą, bet kad ir ką darytum, tu negali sustoti. Nesustok kol nepasieksi tikslo. Tik tu gali pereiti šias ribas ir tik tu gali įveikti savo protą.

Geriausiu atveju pabaigus šį priėjimą tau svaigs galva ar skaudės pilvą. Galbūt pamirši savo vardą. Blogiausiu atveju tu nugriūsi be sąmonės. Tačiau bet kuriuo atvėju tu laimėsi. Duok sau keletą minučių atsigauti, nes mes dar tik pradedam.

#2: Kojų spaudimo/ Hack pritūpimų supersetas

Nušlubuojam daryti kojų spaudimą. Menkas malonumas tęsti treniruotę, kai tavo keturgalviai pilni kraujo. Ir žinant tai, kad tavo kančios dar tik prasideda. Ant kojų spaudimo ir hack pritūpimų staklių tu užkrausi svorį, kuriuo normaliomis sąlygomis padarytum 12 pakartojimų. Šį kartą tu padarysi 10 pakartojimu kojų spaudimo pilna judesio amplitude ir iš karto darysi 10 pakartojimų hack pritupimų. Tu darysi šį kankinantį ritualą dar du kartus, žinodamas, kad kančia, kurią jauti yra laikina, ir po to tu jausi šlovę tai padaręs.

#3: Kojų tiesimo supersetas

Dabar su nutirpusiais keturgalviais šliaužiam prie kojų tiesimo. Geriausia tai atlikti su treniruokliu, kuriame svoris kečiamas keičiant lėkštes. Užsidedi šiek tiek svorio ir su savo treniruočių partnerio pagalba, pradedi daryti pakartojimus. Kai nebegali padaryti nei vieno pakartojimo tegul tavo partneris nuima vieną lėkštę. Toliau daryk pakartojimus, kol vėl nebegalėsi padaryti nei vieno, tada vėl sumažink svorį viena lėkšte. Šie skausmingi pakartjimai turi tęstis, kol ant treniruoklio liks tik viena lėkštė.

Šioje pakilioje būsenoje tu esi vienas. Atsiskyręs savyje. Tu nematai ir negirdi tų silpnųjų, slenkankančių aplinkui tave. Tu esi sukurtas iš nepalenkiamos medžiagos. Tie žmonės tau pavydi, to kokiais jie niekad netaps. Jei pažvelgsi tu tai pamatysi jų akyse. Jų apmaudas yra kuras mašinai, kuria tu nori tapti. Taigi susikoncentruok į geležį. Auk. Velniai rautų, tik neprarask tos prakeiktos koncentracijos dabar… Tau dar liko dvigalviai ir blauzdos. Bet tai paliekam kitam kartui.


Olimp Creatine Mega Caps 1250 mg 30 kaps.Olimp Creatine Mega Caps 1250 mg 30 kaps.Olimp Creatine Mega Caps - vienos geriausių ir stipriausių kreatino kapsulių, kadangi jų sudėtyje net 1250 mg mikronizuoto kreatino vienoje kapsulėje.Sužinok daugiau!

Komentarai Plieninės kojos. Pirma dalis: keturgalviai raumenys (G Diesel)

  1. 140kg says:

    man patiko si programa butiu idomu ismegint

Parašykite komentarą