UltraVit One Daily 50+ 60 tab.

Plieninės kojos. Antra dalis: blauzdos (G Diesel)

Neskaitant dilbių jokia kita kūno dalis nėra taip parodoma žmonėms, kaip blauzdos. Kiekvieną kartą mūvėdamas šortus tu tai padarai.

Blauzdos yra labai sunkiai augantys raumenys. Didžiulių blauzdų turėjimas yra būdas parodyti, koks užkietėjęs kultūristas tu esi. Pora didelių, dryžuotų deimanto kietumo blauzdų yra tikro kultūristo ženklas, kuris puikiai atlieka savo darbą ir nuoširdžiai ištveria tą sumautą skausmą.

Nuo jokio kito kūno raumens treniravimo nebūna taip išsisukinėjama, kaip nuo blauzdų. Į jas numojama ranka ir ginamasi prasta genetika.

Skubus pranešimas, mielas berniuk: niekas šiame sporte neateina lengvai. Geriausi pasiekimai ateina kaip didžiulio pasiaukojimo rezultatas.

Nėra teisingesnio dalyko, kaip pastangos užsiauginti puikias blauzdas, geriausias rezultatas ateina praleidus valandų valandas ir priėjimas po priėjimo darant tą mėšlą. Na nebent tu turi Nebraskos fermerio ar Niujorko maratonininko genetiką. Bet greičiausiai tau nebus taip lengva jas išvystyti. Na gerai, užteks jus už tai kaltinti einam prie to kaip sudraskyti tas sumautas blauzdas.

Visų pirmą reikia užmiršti idėją treniruoti blauzdas po intensyvios kojų treniruotės.Na nebent tu esi šiknius kokių retą ir gali visiškai pribaigti blauzdas po dvi valandas trukusios dvigalvių ir keturgalvių kojų raumenų treniruotės. Suporuok blauzdas su nesusijusia raumenų grupe, kaip nugara ar krūtinė. Taip pat reikia atsižvelgti kaip tau auga blauzdos ir kaip dažnai jas ruošiesi treniruoti. Kartą per savaitę intensyviai ir iki galo jas atidirbus turėtų pakakti. Du kart per savaitę, jei raumuo spėja pilnai atsistatyti, gali būti bilietas į maksimalų augimą.

Senosios mokyklos sportininkai kartais blauzdas treniruodavo kasdien. Kiekvienam savo, bet mano nuomone, jeigu tu jas tikrai gerai atidirbi, tai trys kartai per savaitę jau būtų persitreniravimo riba. Reikia taip pat nepamiršti, kad blauzdos gauna šiokio tokio darbo nešiodamos mūsų subines visą dieną, taigi efektyviausias būdas jas treniruoti yra didelio pakartojimų skaičiaus ir milžiniškų svorių derinys. Na gana šnekų.

#4: Blauzdų kėlimo sėdint/blauzdų kėlimo kojų spaudimo staklėse supersetas

Pratimo su tiesiais ir sulenktais keliais kombinacija yra būtina visiškam išvystymui. Šiame supersite sukombinuoti šie du pratimai, kad sudarytų skausmingą, augimą skatinančią būseną. Atliksime penkis tokius supersetus pradėdami nuo blauzdų kėlimo sėdint, lengvas priėjimas,40 pakartojimų su pilną judesio amplitude. Atlikę iškart einam prie kojų spaudimo treniruoklio ir atliekam 25 pakartojimus visiškai tiesiomis kojomis pabrėžiant visišką raumens susitraukimą ir išsitempimą. Tai pakartojam dar keturis kartus vis didindami svorį, niekada negalima užbaigti priėjimo padarius mažiau negu 15 pakartojimų, net ir paskutiniame priėjime.

#5 Pasistiebimų stovint su svoriu/pasistiebimų su kūno svoriu supersetas

Su po pirmo pratimo virpančiom blauzdoms ropojam prie kito superseto, sukurto specialiai atimti vaikščiojimo, kaip keliavimo galimybę kelioms artėjančioms dienoms. Be to kas yra pasivaikščiojimas parke palyginus su išsipūtusia ir vagotą blauzdų formą, kuria įgausi?

Pasirink tokį svorį, su kuriuo padarytum pilnus 25 pakartojimus. Tada be pauzės einam prie platformos, kur pratimą atliksim su kūno svoriu, iš pradžių darom kiekvieną koją atskirai, tada pradedam pasistiebinėt su abiem kojom vienu metu, tol kol dėl deginimo akyse susikaups ašaros. Tai kartosim dar du kartus, vis padidindami svorį ir tarp supersetų skirdami laiko tempimui. Treniruojant blauzdas taip intensyviai tempimo pratimai privalomi. Dėl tempimo iš raumenų išeina pieno rūgštis, lengviau daryti kitą priėjimą. Taip pat padeda įveikti mėšlungį ir padaro dažnai pažeidžiamas Achilo sausgysles tampresnes ir mažiau linkusias į traumas.

Šešiolika priėjimų atliktų žaibišku greičiu, to pakanka toms užsispyrusioms blauzdoms pribaigti. Didelio intensyvumo šokiruojanti treniruotė. Žvėries stilius. Kaip dažnai daryti tokias treniruotes? Šis sprendimas visiškai priklauso tau. Tu turi sąžiningai įvertinti save ir nuspręsti, kas turi būti padaryta, kad pasiektum ko nori. Būk savo griežčiausiu kritiku ir tapsi geriausiu motyvatoriumi. Būk sąžiningas su atvaizdu veidrodyje ir turėsi pastovų ir suplanuotą progresą.

Atsimink, geriausios blauzdos negaunamos gimus. Jas reikia užsidirbti. Iškasti, nusiaubti ir nukalti naujas. Štai kaip įgyjamos blauzdos, kurios įkvepia baimę, kurios reikalauja pagarbos. Nesustok kol pagarba bus tavo. Ši treniruotė tik dar viena plyta sienoje. Tu vienu žingsniu arčiau savo likimo.


Olimp Creatine Mega Caps 1250 mg 30 kaps.Olimp Creatine Mega Caps 1250 mg 30 kaps.Olimp Creatine Mega Caps - vienos geriausių ir stipriausių kreatino kapsulių, kadangi jų sudėtyje net 1250 mg mikronizuoto kreatino vienoje kapsulėje.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą