UltraVit Vitaminas D3 2000IU 180 kaps.

Plieninės kojos. Trečia dalis (G Diesel)

Jei aš mačiau tai kartą, aš mačiau tai tūkstančius kartų. Viskas grįžta prie to seno posakio, „Nebematomas, išmestas iš galvos.“ Bičai skrodžia sporto sales skersai išilgai ir aplink visą pasaulį tam, kad nesėkmingai sugadintų savo užpakalį ir pripumpuotų savo keturgalvius, ir tada daro keletą setų kojų spaudimo, tik tam, prieš tai kol palieka sporto salę. Rezultatas? Menkos šlaunys. Ar jie žino kaip silpnai tai atrodo? Dideli keturgalviai be didelių šlaunų, tai tas pats, kas kepsnys be bulvių, papai be……Po velnių, tu žinai ką daryti. Dabar, negalvok, jog aš per greit kritikuoju. Bent jau jie treniruoja kojas. Šūdas, dauguma sportininkų yra padaryti, kaip aš vadinu „pusiau kultūristais“, kurie neskiria pritūpimo skausmo nuo pasilenkimo.

Bet tu nesi vienas iš jų. Tu esi tikras sandėris. Tu žinai, kad kiekviena raumenų grupė yra vienodai svarbi ir yra vienodai nusipelniusi tavo dėmesio, pastangų ir kruopštumo. Tu niekada nepagalvotum treniruoti tricepsą ir praleisti bicepsą ar „susprogdinti“ savo krūtinę ir praleisti nugaros treniruotę. Toks yra nusistatymas, su kuriuo tu privalai prisiartinti prie savo šlaunų treniruotės. Tempimas ir sutraukimas, kietas ir sunkus iki tavo šlaunys išsipučia per tavo treningo kelnių galą, pripildytos kraujo, augančios į pilkšvas plienines, storas virves, sutvirtinant tavo užpakalį. Tai ir yra ko mums reikia, brolau! Tai ir yra už ką žmonės moka, kad pamatytų. Laikas pašėlti!

#6: Mirties trauka tiesiomis kojomis

Tam atlikti tau reikės pavogti tų žingsnelių iš aerobikos pamokų. Dabar nesijaudink….Richard Simmons – prižiūrėtojas apsivilkęs triko nedrįs sustabdyti tavęs. Paruošk štangą su reikiamu svoriu, įsitikink, kad galėsi ją pakelti darydamas setus. Griebk štangą ir daryk tradicinę mirties trauką. Suglaustom kojom, tu lėtai leidi štangą laikydamas tiesiai įtemptą nugarą ir tiesiais keliais. Tęsiant veiksmą, leidžiat štangą kiek galima žemiau, kol išlaikote gerą formą. Tai ir yra raktas į pratimą. Dabar lėtai atsistojat, sustabdot prieš užfiksavimą, neduodat, kad apatinė nugaros dalis įsiteptų. Tu ketini tai daryti 3 setus, naudoji piramidės treniruotę pradėdamas nuo 15 pakartojimų, toliau 12 pakartojimų, 8 – didinant darbinį svorį iki paskutinio seto.

#7: Kojų spaudimas leg press staklėse

Nušlubuoji į kojų stakles ir užkeli jas kiek galima aukščiau ant platformos. Šita kojoms skirta padėjimo vieta akcentuoja šlaunų judėjimo vaidmenį. Šitoje pozicijoje tu galėsi pakelti didelį svorį, bet kiekvienas pakėlimas turi būti atliktas apgalvotai, garantuoti, jog pagrindinis dirbantis raumuo būtų šlaunys.Dirbant kulnais ir mankštinant sunkiai savo šlaunis veiksmo pabaigoje, tu padarysi tris setus 12, 10 ir 8 pakartojimus nurodyta tvarka.

#8: Kojų kėlimas sėdint staklėse / Stovint kojos kėlimas supersetai

Tu juk negalvojai, kad lengvai išsinešdinsi iš čia, ar galvojai?Atsimink, šiame žaidime nėra trumpų kelių ir nieko tradiciško kaip tapti „pamišėliu“. Tu turi pasiekti savo limitą ir nustumti jį į šalį. Paruošk kojų kėlimo stakles sėdint tiek, kad atliktum 12 tikslių pakėlimų, daryk ta patį su šlaunų treniruokliu stovint. Dabar tu turi padaryti šiuos pratimus iš eilės be jokios pauzės. Pakelk svorį dar dviem supersetam, būnant rūpestingam pratimo metu: susprogdink viską, suspausk savo šikną viršuje ir lėtai atleisk. Privalai būti savo formos šeimininkas, sutelk dėmesį kiekviename pakėlime ir pajusk kaip tavo šlaunys šviežiai prisipučia.

Taigi, tai kojų diena. Triuškinant savo keturgalvius, deginant savo blauzdas ir gręžiant viską iš savo šlaunų. Tai pagrindinis ir instinktyvus. Tai bjaurus ir siaubingas. Tai džiunglių įstatymas taikomas moderniai visuomenei. Tai yra išlikimas, močkrušį. Malant šūdą sporto salėje kiekvieną dieną gali sukelti keblumų tavo keliams. Bet vėl iš naujo, tai tik kita darbo diena. Tu žinai, kad kitą savaitę tavęs laukia vėl nedidelis lošimas, būti geresniam, nei buvai tą dieną, būti didesniu, nei dabar esi. Tai čempiono kelias. Judėk pirmyn.


Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kaps.Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kaps.Stipriai anaboliškai veikiantis, nehormoninis ir visiškai saugus maisto papildas.Sužinok daugiau!

Komentarai Plieninės kojos. Trečia dalis (G Diesel)

  1. Rimantas says:

    kodel nuo pritupimu su stanga ima keliu skaudet svoris nedidelis pakartojimu nedaug

    • noname says:

      prastas apšilimas, problemos su sąnariais. bandyti pagerti papildų sąnariams, kitu atveju kreiptis į medikus, gali būti rimtesnės bėdos.

Parašykite komentarą