UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Būti kultūristu… Pradėsime nuo eisenos

Gerbiamieji pradedantieji kultūristai, turėčiau jums pranešti kad jūs pradedate ne nuo ten. Jūs pradedat iškarto nuo štangos – o tai visai neteisingai. Prieš imant grifą, reikia gerokai paruošti savo amplua pasikeitimui. Pradžiai pagalvokite, ar užteks jums kantrybės tai įvykdyti? Pagalvojote? Užteks? Puiku, pradedam keistis į kultūristą.

Jūs žinote nuo ko iš tikro prasideda kultūristas?

Raumenys? Na kam taip iškarto. Raumenys – reikalas įgyjamas, niekur tai nuo jūsų nedings. Ištikrųjų kultūristas prasideda nuo savęs supratimo kultūristu. O jeigu taip, tai pradedam nuo „kačiokinio“ įvaizdžio formavimo. Patogumui jo sudėtis išskirstyta pagal svarbumo laipsnius.

Pirmiausiai – eisena. Tai svarbiausias įvaizdžio punktas, ir jį reikia vykdyti atidžiai. Būtent pagal eiseną kultūristai vienas kitą atpažįsta iš minios, tarp kitko ir neklysta. Suteikti sau teisingą eiseną – pusė darbo. Toliau viskas eis savaime. Sako kad profesionali manekenė turi eiti taip, lyg ji žingsniuotų pagal vieną įsivaizduojamą pusę. Taigi, gerbiančiam save kultūristui reikia žingsniuoti kaip minimum pagal keturis kriterijus (suvesti kojas arčiau jam trukdo puikiausiai išvystomi šlaunų raumenys). Įsivaizduokite sau 4 puses, ir treniruokitės kiekvieną dieną. Eiti reikia neskubant, labai lėtai. Rankomis jokiu būdu ne mosikuokite – nešiokite jas garbingai ir su meile. Geriau jų tuo metu ne prispaudinėti prie liemens, o silpnokai išvesti į šonus, paliekant vietos platiesiems nugaros raumenims („sparnai“ , paprastai šnekant), kuriuos jus greitai turėsite. Krūtinę reikia išriesti į priekį, pečius ištiesinti, o pilvą būtinai įtraukti – ir kuo stipriau, kitaip jus gali priimti kaip už ką nors kitą. Su eisena išsiaiškinome.

Antra – šukuosena. Visiškas plaukų minimumas (kuo mažesnė galva, tuo didesnis liemuo), idealus variantas – minimaliai trumpa „aikštelė“.

Trečia – veido išraiška. Ji turi būti atitinkama jūsų išvaizdai. Neleiskite veidui emocijų, stenkitės rečiau šypsotis: jums netinkamas sentimentalumas. Jūs pasinėrę į kažką, apie ką aplinkiniai neturi net nei mažiausio supratimo, o tai reiškia, jog reikia žvelgti į pasaulį su griežta ramybe ir šaltu neprisilenkimu. Prisiminkite Shwartznegerį iš „Terminator“. Kiekvieną dieną treniruokitės.

Ketvirta – apranga. Būtinų skonio ribų nėra, bet privalumas – sportinė. Vienintelė ir pagrindinė sąlyga: dideli dydžiai. Kuo daugiau – tuo geriau. Jokių siaurumų ir aptempimų: viskas turi būti daugiau už jus. Tik taip, kad netrukdytų eiti. Įsivaizduokite, kad perkate į augimo priekį: juk jus greitai išsipūsite. Ir – jokio aukštesnio pado. Jūs turite atrodyti kuo galingiau, o kuo didesnis ilgis – tuo mažesnis plotis.

Penkta – meniu. Jis visiškai vyriškas: jokių bandelių, jokiu saldainiukų ir pyragėlių. Kuo daugiau mėsos, košių, kiaušinių ir varškės. Pageidaujama imti ne mažiau 6 lėkščių per pietus – kad niekas neturėtų įtarimo apie tai, su kuo jiems šiandien yra laimė papietauti. Ir būtų pageidaujama visa tai suvalgyti.

Perspėju, kad visų šitų penkių punktų įvykdymas yra nelengvas uždavinys, reikalaujamas didelio darbo su savim ir valios jėgos. Bet tai vienintelis kelias į pasaulį apie kurį jūs svajojate. Taip, kad ne visai realu tapti realiu kultūristu, jei nesugebate įgyti tokio įvaizdžio. Kai jūs tai pasieksite – liks jau tikri niekiai: nueiti į salę, paimti štangą ir „pripumpuoti“ raumenis. Sėkmės!


Amix Carbojet Basic 3000 gAmix Carbojet Basic 3000 gAmix CarboJet Basic – itin kaloringas masės didinimo produktas skirtas kultūristams, sunkumų kilnotojams, norintiems pagreitinti raumeninės masės priaugį.Sužinok daugiau!

Komentarai Būti kultūristu… Pradėsime nuo eisenos

 1. zzz says:

  :))))))))) geras strapsnis, patiko! gal irgi pabandyti?! (((;

 2. kumas says:

  bukite zmonemis.o ne fanatikais

 3. Evaldas says:

  blem prikolas ;D

 4. tomas. g. says:

  hahahahaha man patiko .

 5. Tadas says:

  Labiau tiktų antraštė: „Būti bukagalviu…“

  • Justas says:

   Labiau tiktu, kad tu cia nekokentuotum, nes ryskiai irgi bairiu nesupranti

 6. Simas says:

  nu su ta eisena tai cia truputi perlenket, taip vaiksciodami atrodot kaip asilai, juokas ima ziurint i tokius…

  • Justas says:

   Cia tu kaip asilas atrodai nesuprasdamas, kad cia BAIRIS, o ne kazkokios rimtos instrukcijos kaip atrodyt kulturistu

   • Simas says:

    jeigu cia bairis tai kodel gatvese tokiu vaiksta? is kur jie tokie atsiranda? nes pasiskaito tokiu straipsniu

 7. no pain no gain says:

  O kaip su rukymu ? kartais galima parukyt? ar ce jau saves kaip kulturisto zeminimas?

 8. agurk says:

  is tikruju, cia toli grazu ne bajeris. bajeriskas yra straipsnis, o ne jo esme. esme, mano manymu, tai labai rimta, nes tokiu, kurie menesi kacialkas palanke pradeda skeretotis gatvese, rekaut, demonstruot savo ,,gabumus“, pilna, tik, skirtumas tas, kad taip elgiasi tik mulkiai. nori tapt kulturistu, tai pradek nuo vidaus, o ne isores. kulturizmas – gyvenimo budas, o ne podiumas. kulturistai lipa, be abejo, ant podiumu, demonstruoja raumenis ir t.t., bet tam, kad parodytu, ko pasieke, turetu is ko pragyvent, galu gale ju gyvenimo triusas butu pripazintas. pasigilinus i kiekvieno ju mintis, supranti, kad pats sportas toli grazu nera tik raumenu auginimas. tai disciplina, mokslas, issilavinimas, KULTURA, o kad viso to pasiektum turi ne stilingais treningais rengtis, sukuosenas kareiviskas skustis ar siaip agresyviu but ir atakuot zmones. tie, kurie uz gryna piniga sita straipsni paeme, atkreipkit demesi i kulturistu isvaizda: Kai Greene, pvz. ilgi plaukai, kazkokios monstru linzes akyse, Jay Cutler – ilgesni plaukai, sonai skusti, ir t.t. ka pasakytu tipinis erelis eidamas pro sona tokiam zmogui, jei jis neturetu tokiu masyviu raumenu? banglas, pankas, lopas…
  esme ne isorej, o viduj.

Parašykite komentarą