Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#1001 2016-10-07 22:43

Re: Maistas po treniruotės

violuk rašė:

O jei neaugini masės? o.O Ką geriau valgyti po treniruotės?

Lygiai tas pats, masė auga nuo kiekio, o ne nuo maisto rūšies. Kcal sunaudoji daugiau nei sudegini- svoris auga, mažiau nei sudegini- krenta.

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-10-07 22:43)

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#1002 2016-10-07 22:57

Re: Maistas po treniruotės

Pasidariau stiklinę natūralaus jogurto su bananu, sutryniau blenderiu, vieną bananą ir apelsiną. Suėjo belenkaip big_smile big_smile big_smile  Daugiau nieks ir netelpa smile

Neprisijungęs

 
rycka017
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2015-07-27
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#1003 2017-10-05 01:22

Re: Maistas po treniruotės

Prikelsiu tema truputy. Kokias alternatyvas renkates actatyti glikogena iskart po trenkes?. Kadangi mano trenkes vyksta vakare arba ryte  bet arba taip arba taip gryzes einu miegot tai man netinka vista ir kruopos. Nes kruopas isnaudoju pirma pusdieny .Kazkur skaiciau kad greitesniam glikogeno atstatymui reikia bent 30g angliu. Tad gal pasiulytumet altrernatyva kokia? Galvojau apie banana bet kazkas uzsimine buvo kad einant miegot bananas negerai.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1004 2017-10-05 14:01

Re: Maistas po treniruotės

Nesuk galvos. Suvalgyk pora bananu ir ok

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1005 2017-10-05 15:51

Re: Maistas po treniruotės

rycka017 rašė:

Prikelsiu tema truputy. Kokias alternatyvas renkates actatyti glikogena iskart po trenkes?. Kadangi mano trenkes vyksta vakare arba ryte  bet arba taip arba taip gryzes einu miegot tai man netinka vista ir kruopos. Nes kruopas isnaudoju pirma pusdieny .Kazkur skaiciau kad greitesniam glikogeno atstatymui reikia bent 30g angliu. Tad gal pasiulytumet altrernatyva kokia? Galvojau apie banana bet kazkas uzsimine buvo kad einant miegot bananas negerai.

Glikogenas greiciau neatsistato. Atejes isgerk proteino ir eik sau miegoti ramiai ) Taip net geriau bus)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#1006 2017-10-05 16:13

Re: Maistas po treniruotės

rycka017 rašė:

Prikelsiu tema truputy. Kokias alternatyvas renkates actatyti glikogena iskart po trenkes?. Kadangi mano trenkes vyksta vakare arba ryte  bet arba taip arba taip gryzes einu miegot tai man netinka vista ir kruopos. Nes kruopas isnaudoju pirma pusdieny .Kazkur skaiciau kad greitesniam glikogeno atstatymui reikia bent 30g angliu. Tad gal pasiulytumet altrernatyva kokia? Galvojau apie banana bet kazkas uzsimine buvo kad einant miegot bananas negerai.

tu ne profesionalus sportininkas (irklavimas, krepšinis, futbolas ir tt), kur iškart po krūvių reik ir labai svarbu atstattinet glikogeną. Pas tave iki jo išsekimo, kaip iki marso. Nesiparink.

Neprisijungęs

 
rycka017
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2015-07-27
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#1007 2017-10-05 20:16

Re: Maistas po treniruotės

Wiliukazz rašė:

rycka017 rašė:

Prikelsiu tema truputy. Kokias alternatyvas renkates actatyti glikogena iskart po trenkes?. Kadangi mano trenkes vyksta vakare arba ryte  bet arba taip arba taip gryzes einu miegot tai man netinka vista ir kruopos. Nes kruopas isnaudoju pirma pusdieny .Kazkur skaiciau kad greitesniam glikogeno atstatymui reikia bent 30g angliu. Tad gal pasiulytumet altrernatyva kokia? Galvojau apie banana bet kazkas uzsimine buvo kad einant miegot bananas negerai.

tu ne profesionalus sportininkas (irklavimas, krepšinis, futbolas ir tt), kur iškart po krūvių reik ir labai svarbu atstattinet glikogeną. Pas tave iki jo išsekimo, kaip iki marso. Nesiparink.

Zinai vis ieskau geresniu budu tobulet..😃 o tobulet visada yra kur ir visada bus😊 ir informacijos niekada nebus perdaug.rock

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net