Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#51 2007-11-05 16:13

Re: Svorio metimas

O dar vienas pavojingas tokios griežtos dietos padarinys yra ANOREKSIJA. kai ipranti mažai valgyt, tau ir to mažai laikui begant tampa per daug, pati ta patyriau, bet laiku sustojau smile

Merginos tiesa sako smile

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#52 2007-11-09 17:08

Re: Svorio metimas

Stai merginos as issimatavau BODY FAT ir isvadoj yra 15% pas man. Nurodyta kad pas atleta yra 17% ir maziau,o pas normaluji zmogu 20%. Moteriai reikt susigriebt jei virsija 32%. Tai kazkai ir pati zinojau,kad viskas gud,tik pilvas man niekad nepatiko maniskis,bet forume skaiciau,kad pas moteri turi but 12% ir daugiau rieb.sluoksnio. Tai jau ir nzn,ka daryt,kudintis ar ne,nors manau tai genetiskai tokia jau ta mano pilvo forma,bet gal galeciau visgi ja pakoreguot ryskinantis?nes del kitu kuno vietu priekaistu sau neturiu,bet tren.kuna visa beabejo.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#53 2007-11-09 18:11

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:25)

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#54 2007-11-09 20:01

Re: Svorio metimas

lolardas rašė:

Kiek pastebėjau tai riebalai dega nuo viso kūno vienodai. Gali iki perdimo vartyt pilvo pratimus, o bus tas pats kas pabėgiot smile

Ta aš puikiai žinau.
Sudariau mityba 1135.1 kcal į dieną iš jų:
129.76g. angl.,   
101.3g. balt.,
24.53g rieb.,
nes pagal mano kuno svori, man reikėtų 1592,5 kcal į dieną.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#55 2007-11-12 07:53

Re: Svorio metimas

Women rašė:

lolardas rašė:

Kiek pastebėjau tai riebalai dega nuo viso kūno vienodai. Gali iki perdimo vartyt pilvo pratimus, o bus tas pats kas pabėgiot smile

Ta aš puikiai žinau.
Sudariau mityba 1135.1 kcal į dieną iš jų:
129.76g. angl.,   
101.3g. balt.,
24.53g rieb.,
nes pagal mano kuno svori, man reikėtų 1592,5 kcal į dieną.

Gal ir klystu, bet man atrodo kad kolorijų deficitą su sportu reikia daryti.

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#56 2007-11-12 22:48

Re: Svorio metimas

Lolardai,tai kad derinu. Sportas man ne svetimas,tik beveik menesi salei nebuvau,del nugaros raumens uzdegimo,namuose sportavau,ryt i sale griztu,tik begimo takelio kolkas atsisakysiu,vis begt nepajegiu,tegu palengva raumuo ipranta.

Neprisijungęs

 
statybininkas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-11-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#57 2007-11-23 12:50

Re: Svorio metimas

svarbiausia daug judeti, daugiau myletis reikia, seksas taip pati geriausia manksta rock

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#58 2007-11-28 09:10

Re: Svorio metimas

Sveiki,
noreciau paklausti, ar imanoma atsikratyti celiulito - susitvarkius mityba, bei intencyviai sportuojant? Nesu stambi, ugis-1,60;svoris -55kg, proporcingo kuno sudejimo, taciau truksta stangrumo, lasinuku taip pat turiu, dar noreciau kokiu 5kg atsisakyti.

Paskutinį kartą taisė saule (2007-11-28 09:14)

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#59 2007-11-28 12:20

Re: Svorio metimas

Women rašė:

Stai merginos as issimatavau BODY FAT ir isvadoj yra 15% pas man. Nurodyta kad pas atleta yra 17% ir maziau,o pas normaluji zmogu 20%. Moteriai reikt susigriebt jei virsija 32%. Tai kazkai ir pati zinojau,kad viskas gud,tik pilvas man niekad nepatiko maniskis,bet forume skaiciau,kad pas moteri turi but 12% ir daugiau rieb.sluoksnio. Tai jau ir nzn,ka daryt,kudintis ar ne,nors manau tai genetiskai tokia jau ta mano pilvo forma,bet gal galeciau visgi ja pakoreguot ryskinantis?nes del kitu kuno vietu priekaistu sau neturiu,bet tren.kuna visa beabejo.

niekada neziurek i skaiciukus, o ziurek i veidroti. kas tinka vienam nereiskia kad tinka kitam. jaijautiesi gerai tikrai nereikia kudintis, o tiesiog sveikai maitintis sumazink angliavandeniu padinink salotu, neribok maisto bet ir neryk slamsto, gerk daug vandens ir viskas. jai nepatinka pilvukas bandyk sustangrintis bet tikrai nera reikalo laikytis dietu big_smile esi grazi tokia kokia esi

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#60 2007-11-28 12:23

Re: Svorio metimas

saule rašė:

Sveiki,
noreciau paklausti, ar imanoma atsikratyti celiulito - susitvarkius mityba, bei intencyviai sportuojant? Nesu stambi, ugis-1,60;svoris -55kg, proporcingo kuno sudejimo, taciau truksta stangrumo, lasinuku taip pat turiu, dar noreciau kokiu 5kg atsisakyti.

aisku galima. celiulitas- tai susikaupe riebalai paodiniame sluoksnyje. susitvarkius maista ir kuno riebalinguma celiulitas isnyks savaime, sportas aisku procesa pagreitins ir suformuos norimas formas. o celiulitas nieko baisaus tiesiog riebaliukai, kadangi paodiniai ju sunkiau atsikratyti. bet kantrybe buna vainikuota.sekmes

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#61 2007-11-28 15:48

Re: Svorio metimas

vega rašė:

saule rašė:

Sveiki,
noreciau paklausti, ar imanoma atsikratyti celiulito - susitvarkius mityba, bei intencyviai sportuojant? Nesu stambi, ugis-1,60;svoris -55kg, proporcingo kuno sudejimo, taciau truksta stangrumo, lasinuku taip pat turiu, dar noreciau kokiu 5kg atsisakyti.

aisku galima. celiulitas- tai susikaupe riebalai paodiniame sluoksnyje. susitvarkius maista ir kuno riebalinguma celiulitas isnyks savaime, sportas aisku procesa pagreitins ir suformuos norimas formas. o celiulitas nieko baisaus tiesiog riebaliukai, kadangi paodiniai ju sunkiau atsikratyti. bet kantrybe buna vainikuota.sekmes

Aciu Vega:)
Na ir man kazkaip tikisi, kad pavyks jo atsikratyti!

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#62 2007-11-28 17:08

Re: Svorio metimas

tai aisku tik pirmyn i trasa rock

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#63 2007-11-29 07:34

Re: Svorio metimas

vega rašė:

tai aisku tik pirmyn i trasa rock

rock

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#64 2007-11-30 13:31

Re: Svorio metimas

Ką daryt su "pūziku" ir "lašiakais" ?...

1. Gauti kalorijų mažiau, negu jų sudegini. t.y. valgai kuo mažiau kaloringo maisto ir iš viso kuo mažiau maisto bei stengiesi deginti kalorijas. Kalorijų deginimui tinka sportas, sėdėjimo pakeitimas vaikščiojimu, mankšta, važinėjimu dviračiu, seksas, vienžo kuo aktyvesnis judėjimas.

2. Be to, kad riboji kalorijas, reikia SVEIKAI maitintis: nevalgyti lėtai pasisavinamo ir riebaus maisto (atsisakyti bulvių (ypač čipsų), bulkos, pyragų, riebios mėsos, gyvulinės kilmės riebalų, saldumynų, riebių pieno produktų (sūriai, grietinė, sviestas), etc.), o stengtis valgyti sveiką maistą (ryžiai, žuvis, liesa paukštiena, kruopos (grikiai, avižos, etc.), dribsniai, makaronai be riebaus padažo, daržovės, vaisiai, liesa varškė, etc.).

3. Metant svorį reikia greitinti medžiagų apykaitą. Tuo tikslu maitintis reikia REGULIARIAI ir tvarkingai – kas dieną valgyti tuo pačiu metu (tuo paros metu virškinimo sistema įpranta prie maisto gavimo, suaktyvėja ir geriau pasisavina maistą). Valgyti dažnai (5-6 kartus per dieną) ir po mažai. BŪTINAI nepraleisti pusryčių, jei jau badaujat, geriau praleiskite pietus, vakarienę, o pusryčių praleidimas lemia tai, kad kūnas negauna maisto 15 ir daugiau valandų (naktis plius diena iki pietų), kas labai stabdo medžiagų apykaitą (o po to, dėl išsekimo ir alkio dažniausiai vistiek prisiryjama nemažai ir svoris nekrenta).

4. Gerti ne mažiau 2L vandens per parą. Ne limonadų, ne sulčių, ne gėrimų, o VANDENS (tinka ir arbata).

5. Vartoti specialiai svorio metimui skirtus maisto papildus:
- actą (natūralia forma su vandeniu ir medumi arba piliulėse (piliulėse actas kažkodėl vadinasi "obuolių sidras");
- chromą (pigiausiai gaunasi pirkti "gamtos namų" gamybos chromo pikolinatą – jis gan deficityvus, berods yra vaistinėje prie "holiday inn");
- galit pabandyti specialias žolelių arbatas.
Šie produktai ne tik nekenkia sveikatai ir padeda mesti svorį, jie taip pat reguliuoja organizmo medžiagų apykaitą, skatina raumenų augimą, greitina riebalų deginimą, stiprina kūnelį, mažina potraukį saldumynams. Tačiau poveikis pradės jaustis tik po mėnesio ar dviejų, kai sako, bez truda nivytaščis i rybku iz pruda.

6. Vartoti pagrindinius reikalingiausius vitaminus (žr. straipsnį apie vitaminus). Bendras organizmo sveikatingumas skatina gražaus, liekno kūno formavimąsi, reguliuoja medžiagų apykaitą, degina riebalus.

7. Jei norit numesti svorio, patartina mesti gerti ir rūkyti.

Na, "kačialkėje" prie treniruoklių jau ne tik metamas svoris, bet formuojami raumenys, t.y. kūnas keičiamas kiek tiksliau. Vien laikantis dietų ir maisto papildų, svoris mažės, tačiau kai kuriose vietose suglebimas kaip buvo taip ir bus. Dėl to kai kurie renkasi svorio metimo pagalbinę priemonę treniruoklius. Kaip žinia, "kačialkėse" ne tik metamas svoris, bet ir priauginėjamas svoris. Čia taisyklė paprasta: daug mažo krūvio pratimų – svoris krenta, mažai didelio krūvio pratimų – svoris (raumenų masė) auga. Bet didžiausias svorio reguliavimo faktorius vis tik yra mityba.

Nepamirškite, kad išvaizdai ir kūno formoms dar labai svarbi teisinga laikysena. Visada būkite įtraukę ir įtempę pilvą, nesikūprinkite. Dauguma gražiai nuaugusių "kultūristų" atrodytų visai kitaip jei atpalaiduotų pilvo raumenis. Iš pradžių taip įsitempus būti sunkoka, bet vėliau, įpratus, tai visai paprasta – tiesiog apie tai negalvoji.

P.S. įvairių žmonių metabolizmas priklausomai nuo genų ir kitų faktorių labai skiriasi. Dėl to kažkas gali ėsti viską iš eilės ir nestorėti, o kitiems mesti svorį sunku. Ypač sunku numesti svorį tiems, kas labai ilgą laiką turėjo viršsvorio. Todėl stenkitės per daug nesiremti aplinkinių pavyzdžiais ir neprisigalvoti savų sistemų, nedaryti originalių išvadų ir neatradinėti dviračių.

Paskutinį kartą taisė saule (2007-11-30 13:48)

Neprisijungęs

 
maza
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-06
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#65 2007-12-06 13:47

Re: Svorio metimas

vega rašė:

saule rašė:

Sveiki,
noreciau paklausti, ar imanoma atsikratyti celiulito - susitvarkius mityba, bei intencyviai sportuojant? Nesu stambi, ugis-1,60;svoris -55kg, proporcingo kuno sudejimo, taciau truksta stangrumo, lasinuku taip pat turiu, dar noreciau kokiu 5kg atsisakyti.

aisku galima. celiulitas- tai susikaupe riebalai paodiniame sluoksnyje. susitvarkius maista ir kuno riebalinguma celiulitas isnyks savaime, sportas aisku procesa pagreitins ir suformuos norimas formas. o celiulitas nieko baisaus tiesiog riebaliukai, kadangi paodiniai ju sunkiau atsikratyti. bet kantrybe buna vainikuota.sekmes

MAN LABAI IDOMU, KOKIU BUDU IR KAIP NYKSTA POODINIS - RIEBALINIS SLUOKSNIS(CELIULITAS)?

Neprisijungęs

 
Lina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#66 2008-01-21 10:28

Re: Svorio metimas

Sveiki, as ir su ta pacia problema kaip ir visos merginos, noriu numest svorio. Esu 22m. 165cm ugis svoris 65kg, geda prisipazint bet niekada nebuvau didele sportininke, na kartais rytais pabegiodavau... dabar pradejau sportuot einu kiekviena diena i sale, 6kartus per sav., viena diena kojom, kita diena rankom ir nugarai trecia diena vel kojos ir taip visus 6kartus per sav. Kaip niekad nesportavusiai skauda kuna, bet stengiuosi daryt viska kad tik butu geriau, noriu kad kunas sustangretu svoris gali ir nepatikst tik kad tik dingtu tie riebaliukai - drebuliukai smile  Mityba taip pat reguliuoju, ryte 1kiausini suvalgau pietums apie 13h vistiena arba  zuvi virta100gr, su svieziom darzovem  valgau , o vakarienei kaip ir nieko jei labai urzgia pilvas sultinio isgeriu, nzn gal kas galit patart del mitybos atrodo tikrai riboju ir saldumynu nevalgau kazkaip nera potraukio jiems man smile bet viskas stovi, nors dar tik sportuoju 2sav. Gal kas galit pasidalint savom mintim kaip pradejot sportuot ka geriausia valgyt, gal but kokiu papildu kas patart galit svorio mazinimui. Labai del saves kompleksuoju, zinau kad cia tik as kalta kad taip atrodau.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#67 2008-01-21 10:38

Re: Svorio metimas

Lina rašė:

Sveiki, as ir su ta pacia problema kaip ir visos merginos, noriu numest svorio. Esu 22m. 165cm ugis svoris 65kg, geda prisipazint bet niekada nebuvau didele sportininke, na kartais rytais pabegiodavau... dabar pradejau sportuot einu kiekviena diena i sale, 6kartus per sav., viena diena kojom, kita diena rankom ir nugarai trecia diena vel kojos ir taip visus 6kartus per sav. Kaip niekad nesportavusiai skauda kuna, bet stengiuosi daryt viska kad tik butu geriau, noriu kad kunas sustangretu svoris gali ir nepatikst tik kad tik dingtu tie riebaliukai - drebuliukai smile  Mityba taip pat reguliuoju, ryte 1kiausini suvalgau pietums apie 13h vistiena arba  zuvi virta100gr, su svieziom darzovem  valgau , o vakarienei kaip ir nieko jei labai urzgia pilvas sultinio isgeriu, nzn gal kas galit patart del mitybos atrodo tikrai riboju ir saldumynu nevalgau kazkaip nera potraukio jiems man smile bet viskas stovi, nors dar tik sportuoju 2sav. Gal kas galit pasidalint savom mintim kaip pradejot sportuot ka geriausia valgyt, gal but kokiu papildu kas patart galit svorio mazinimui. Labai del saves kompleksuoju, zinau kad cia tik as kalta kad taip atrodau.

apie papildus jau buvo parasyta cia keliose temose, pasiskaityk..ivairiu fat burneriu yra, l-carnitinas..
del saves kaltinimo..jau nebereikia, jau velu, db visa pykti isliek sporto salej geriau nykstys
..o sportuoti 6k per savaite kaip niekada nesportavusiai, manau, daugoka neutral na as ne pana, bet gal patyrusios atsakys Tau i sita klausima hmm
..del mitybos..sakyciau mazai valgai mad pusryciai - svarbiausias dienos maistas, o Tu beveik nieko nevalgai..kokiu budu gyva isvis islieki iki 13val? neutral
..rytais anglaivandeniu reikia siek tiek, o vakare bent ko uzvalgyk..baltymu, kad raumenys atsigautu po sporto..jogurto bent kokio..
neikas nera pasiekiama per savaite wink cia ilgas ir alinantis darbas, susitaikyk ir nepasiduok wink

Neprisijungęs

 
ramse
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-03
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#68 2008-02-05 20:50

Re: Svorio metimas

Reikia isisamoninti viena dalyka,per diena ar dvi svorio tiek nepriaugai,vadinasi ir numesti greitai nepavyks,turiu omeny sveikai numesti ir kad pradejus normaliau valgyt svoris neuzsidetu dar daugiau.Svorio metimui 70% itakos turi tinkama mityba ir 30% tik sportas,jei zinoma nesiruosi dalyvaut fitneso varzybose ir neturi tikslo nusigremzti riebalu iki minimumo.Tavo atveju reikia gerti daug vandens,rytais krosiuka prabegti,valgyt daugiau baltymini maista,vakarais jokiu angliavandeniu!Svarbu nesumazint pirmas dvi savaites koloriju,nes organizmas prades letint madziagu apykaita,uzteks sumazint riebalu kieki,bet zinoma svarbiausia tavo atveju sportas.Tiesa,jokiu spitituotu gerimu,nes 24h organizmas nebedegins riebalu.SEKMES,pati kazkada numeciau 41kg,todel tikrai zinau,kad imanoma numesti svori,tik nenuleisk ranku ir neatideliok rytojui.

Neprisijungęs

 
Lina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#69 2008-02-06 14:02

Re: Svorio metimas

Sveiki, aciu uz patarimus smile Ramse saunuole kad sitiek sugebejai numesti svorio nykstys , na jau beveik menesiukas kaip sportuoju labai prisiziuriu mityba ir sportuoju kiekviena diena, 1,3,5 bendra treniruote kaip ir visiem pradedantiesiems o kitas dvi likusias  dviratukas, slides ir presas, na svoris nekrinta sakyciau net padidejo, bet va jauciasi kad kuno apimtys sumazejo wink del to dar didesnis stimulas ir noras yra judet i prieki. Zinau kad tai sunkus ir alinantis darbas, bet manau kaip nors roll
Turiu viena galbut ir ne i tema klausima gal kas zinot kaip vartot CARNI TECH, ar ant tuscio skrandzio ar galima po valgio kaip geriau jis yra pasisavinamas ir jei kas vortojot ar nenusivylet? bandziau papildu temoj ieskot apie si papilda bet jokios info neradau, gal kas galesit pasidalint sava patirtim roll

Gal dar galetumet kas pakomentuot mano valgiarasti:
pusryciai: apie 50g virtu grikiu
pietus: 100gr virtos vistienos ir morku salotos apie 100gr
vakariene: baltiminis kokteilis.

Zinau kad reiktu dazniau valgyt bet tiesiog man su darbu niekaip neina suderinta tu valgymu daznesniu...neutral

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#70 2008-02-06 20:41

Re: Svorio metimas

Lina rašė:

Sveiki,

Gal dar galetumet kas pakomentuot mano valgiarasti:
pusryciai: apie 50g virtu grikiu
pietus: 100gr virtos vistienos ir morku salotos apie 100gr
vakariene: baltiminis kokteilis.

Zinau kad reiktu dazniau valgyt bet tiesiog man su darbu niekaip neina suderinta tu valgymu daznesniu...neutral

carniteka ant tuscio skrandzio..
o del sito valgiarascio, tai man net liezuvois neapsivercia kazka ir pasakyt, bet bandau smile lina ar tai tiesa? ir daugiau nieko? realiai nuo tokio valgymo, turetum atrodyt kaip afrikos vaikai, na nieko nesakau jei darbas sedimas, bet anyway...kazko nepaminejei...

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#71 2008-02-06 20:48

Re: Svorio metimas

azuolyno bicas rašė:

Lina rašė:

Sveiki,

Gal dar galetumet kas pakomentuot mano valgiarasti:
pusryciai: apie 50g virtu grikiu
pietus: 100gr virtos vistienos ir morku salotos apie 100gr
vakariene: baltiminis kokteilis.

Zinau kad reiktu dazniau valgyt bet tiesiog man su darbu niekaip neina suderinta tu valgymu daznesniu...neutral

carniteka ant tuscio skrandzio..
o del sito valgiarascio, tai man net liezuvois neapsivercia kazka ir pasakyt, bet bandau smile lina ar tai tiesa? ir daugiau nieko? realiai nuo tokio valgymo, turetum atrodyt kaip afrikos vaikai, na nieko nesakau jei darbas sedimas, bet anyway...kazko nepaminejei...

cia kiek balt i diena gaunas? 40g kazkur? o kiek angliu irgi aisku.. ziauriai grieztai cia.. eina sau.. nebent tikrai kaip sakai, kad sedimas darbas, bet ir tai, jei sportuoji, tai visvien tai yra per mazai.. tiek kcal, tiek balt.. ir nlb gerai, kad neiseina suderint daznesniu valgiu, bet tai kaip nors, kokios varskes , kad ir po puse pakelio i tarpus, kad negaist laiko,  vis sis tas..

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#72 2008-02-06 20:58

Re: Svorio metimas

Lina rašė:

Sveiki, aciu uz patarimus smile Ramse saunuole kad sitiek sugebejai numesti svorio nykstys , na jau beveik menesiukas kaip sportuoju labai prisiziuriu mityba ir sportuoju kiekviena diena, 1,3,5 bendra treniruote kaip ir visiem pradedantiesiems o kitas dvi likusias  dviratukas, slides ir presas, na svoris nekrinta sakyciau net padidejo, bet va jauciasi kad kuno apimtys sumazejo wink del to dar didesnis stimulas ir noras yra judet i prieki. Zinau kad tai sunkus ir alinantis darbas, bet manau kaip nors roll
Turiu viena galbut ir ne i tema klausima gal kas zinot kaip vartot CARNI TECH, ar ant tuscio skrandzio ar galima po valgio kaip geriau jis yra pasisavinamas ir jei kas vortojot ar nenusivylet? bandziau papildu temoj ieskot apie si papilda bet jokios info neradau, gal kas galesit pasidalint sava patirtim roll

Gal dar galetumet kas pakomentuot mano valgiarasti:
pusryciai: apie 50g virtu grikiu
pietus: 100gr virtos vistienos ir morku salotos apie 100gr
vakariene: baltiminis kokteilis.

Zinau kad reiktu dazniau valgyt bet tiesiog man su darbu niekaip neina suderinta tu valgymu daznesniu...neutral

siaip tai visks visada yra imanoma suderint
typo darbas ir negali kazko padaryt?
ta pacia varske i darba nusinesk tarp pusryciu ir pietu suvalgyt..vakarienei ko nors baltyminio uzvalgyk..kokteili pries miega gali arba pries sporta po darbo..
50gr virtu grikiu?..o simto neina suvalgyt? big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#73 2008-02-07 09:51

Re: Svorio metimas

nenormalus rašė:

Lina rašė:

Sveiki, aciu uz patarimus smile Ramse saunuole kad sitiek sugebejai numesti svorio nykstys , na jau beveik menesiukas kaip sportuoju labai prisiziuriu mityba ir sportuoju kiekviena diena, 1,3,5 bendra treniruote kaip ir visiem pradedantiesiems o kitas dvi likusias  dviratukas, slides ir presas, na svoris nekrinta sakyciau net padidejo, bet va jauciasi kad kuno apimtys sumazejo wink del to dar didesnis stimulas ir noras yra judet i prieki. Zinau kad tai sunkus ir alinantis darbas, bet manau kaip nors roll
Turiu viena galbut ir ne i tema klausima gal kas zinot kaip vartot CARNI TECH, ar ant tuscio skrandzio ar galima po valgio kaip geriau jis yra pasisavinamas ir jei kas vortojot ar nenusivylet? bandziau papildu temoj ieskot apie si papilda bet jokios info neradau, gal kas galesit pasidalint sava patirtim roll

Gal dar galetumet kas pakomentuot mano valgiarasti:
pusryciai: apie 50g virtu grikiu
pietus: 100gr virtos vistienos ir morku salotos apie 100gr
vakariene: baltiminis kokteilis.

Zinau kad reiktu dazniau valgyt bet tiesiog man su darbu niekaip neina suderinta tu valgymu daznesniu...neutral

siaip tai visks visada yra imanoma suderint
typo darbas ir negali kazko padaryt?
ta pacia varske i darba nusinesk tarp pusryciu ir pietu suvalgyt..vakarienei ko nors baltyminio uzvalgyk..kokteili pries miega gali arba pries sporta po darbo..
50gr virtu grikiu?..o simto neina suvalgyt? big_smile

nebutina vienu kartu 100g suvalgyt, 50g ryte.. 50g per pietus, prie tos pacios vistienos, ar kiek veliau po..
as tai kad ir kaip su tuo maistu su savim uzsiknisdavau, bet tai vis vien, niekada nepraleidinedavau valgiu.. valgymas man budavo sventa minute big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#74 2008-02-07 10:11

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:

Lina rašė:

Sveiki, aciu uz patarimus smile Ramse saunuole kad sitiek sugebejai numesti svorio nykstys , na jau beveik menesiukas kaip sportuoju labai prisiziuriu mityba ir sportuoju kiekviena diena, 1,3,5 bendra treniruote kaip ir visiem pradedantiesiems o kitas dvi likusias  dviratukas, slides ir presas, na svoris nekrinta sakyciau net padidejo, bet va jauciasi kad kuno apimtys sumazejo wink del to dar didesnis stimulas ir noras yra judet i prieki. Zinau kad tai sunkus ir alinantis darbas, bet manau kaip nors roll
Turiu viena galbut ir ne i tema klausima gal kas zinot kaip vartot CARNI TECH, ar ant tuscio skrandzio ar galima po valgio kaip geriau jis yra pasisavinamas ir jei kas vortojot ar nenusivylet? bandziau papildu temoj ieskot apie si papilda bet jokios info neradau, gal kas galesit pasidalint sava patirtim roll

Gal dar galetumet kas pakomentuot mano valgiarasti:
pusryciai: apie 50g virtu grikiu
pietus: 100gr virtos vistienos ir morku salotos apie 100gr
vakariene: baltiminis kokteilis.

Zinau kad reiktu dazniau valgyt bet tiesiog man su darbu niekaip neina suderinta tu valgymu daznesniu...neutral

siaip tai visks visada yra imanoma suderint
typo darbas ir negali kazko padaryt?
ta pacia varske i darba nusinesk tarp pusryciu ir pietu suvalgyt..vakarienei ko nors baltyminio uzvalgyk..kokteili pries miega gali arba pries sporta po darbo..
50gr virtu grikiu?..o simto neina suvalgyt? big_smile

nebutina vienu kartu 100g suvalgyt, 50g ryte.. 50g per pietus, prie tos pacios vistienos, ar kiek veliau po..
as tai kad ir kaip su tuo maistu su savim uzsiknisdavau, bet tai vis vien, niekada nepraleidinedavau valgiu.. valgymas man budavo sventa
minute big_smile

tai taip, geriau valgyt nesustojant visa diena big_smile darbe reiktu laseline skysto maisto pasistatyt - sutinku wink
..o kad aportuojant maistas sventa, taip ir turi buti - kitaip tik verksi, kad rezultatu nera ir net chemija neveikia big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#75 2008-02-07 10:31

Re: Svorio metimas

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:


siaip tai visks visada yra imanoma suderint
typo darbas ir negali kazko padaryt?
ta pacia varske i darba nusinesk tarp pusryciu ir pietu suvalgyt..vakarienei ko nors baltyminio uzvalgyk..kokteili pries miega gali arba pries sporta po darbo..
50gr virtu grikiu?..o simto neina suvalgyt? big_smile

nebutina vienu kartu 100g suvalgyt, 50g ryte.. 50g per pietus, prie tos pacios vistienos, ar kiek veliau po..
as tai kad ir kaip su tuo maistu su savim uzsiknisdavau, bet tai vis vien, niekada nepraleidinedavau valgiu.. valgymas man budavo sventa
minute big_smile

tai taip, geriau valgyt nesustojant visa diena big_smile darbe reiktu laseline skysto maisto pasistatyt - sutinku wink
..o kad aportuojant maistas sventa, taip ir turi buti - kitaip tik verksi, kad rezultatu nera ir net chemija neveikia big_smile

tai taip.. nes rezimas tiesus kelias i norimus rezultatus.. ai, bet db tai nesitampau tu indeliu su maistu, jei ruosciaus, tai tada.. ir tarp kitko lb lengvai ir greit ipranti prie to, tik tiek, kad uzknisa kartais, kai kad ir egzas, o tau laikas valgyt big_smile
o  laseline tai neblogas dalykas smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net