Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tieran
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-24
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#7926 2012-07-24 11:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki,

Taigi sumasciau pradet rimtai sportuot. Mano tikslas uzauginti raumenu mase, kaip sakoma del grozio smile  iki siol sportavau, bet taip nerimtai, atsispaudimai-begiojimas na ir su hanteliais biski dirbau.

Siuo momentu turiu 2 hantelius po 40kg ir daugiafunkcini suoliuka. Taigi treniruosiuos namuose.

Esu 78kg 186cm 21metu. Ir iskyla klausymas ar man reikia naudoti papildus? Va tarkim Protein, gal man jo nereikia, nes mano kuno mase dar nedidele ir nereikalauja arklisku doziu islaikyt, bei padidinti kuno masei.

Tai va prasau padekit, as dar zalias siame sporte smile

Finansiniu problemu kaip ir nera tai galeciau visu tu chemicalu pripirkt, bet bijau, kad sau blogiau padarysiu. Taigi prasau parasykit is eiles kokiu  papildu man tikrai reikia?

Labai prasau is eiles surasykit kas pirmoje vietoje, antroje ir t.t.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#7927 2012-07-24 11:36

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Nereikia jokiu papildu tik pradejus. Pirma pradek sportuot, pajusk kas tas yra, mityba susitvarkyk, atsportuok bent pusmeti saziningai, o tik tada gal jau kazka ir galima pasiziuret. Antraip tai tik bereikalingas pinigu taskymas.
Apskritai didziosios papildu mases realus naudingumas labai abejotinas ir moksliskai nepagrystas.

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7928 2012-07-24 11:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

1.) Vitaminai/mineralia :Orange triad, Optimen, Animal Pak, Olimp vitaminai.. t.t smile
2.) Proteinas: Whey gold , scitect nutrition , amix t.t...
Vitaminu pradžiai 1-2mėn tikrai galėtum nusipirkti,paskui galėsi jau kai turėsi ir daugiau info ,ir didesnis stažas, apie proteina galvoti,bei kreatina...)))

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#7929 2012-07-24 18:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

As dar prisidesiu. Nors visiems jau uzkniso sakyt, bet pradek nuo mitybos pradzioj. Stenkis valgyt kuo "svariau", o dar geriau susidaryt mitybos plana. O tada spragas (baltymu stygiu) galesi kamsyt su proteinu. O siam momentui pataciau vitaminu ir tiek. Kaip ir Ailan minejo.

Neprisijungęs

 
Tieran
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-24
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#7930 2012-07-24 19:50

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gerai tada tesiog vitaminu nusipirksiu ir mineralu, nes man ryzkus kaip kuriu vitaminu trukumas - po akimis juoda biski poto buna raumenu spazmai na tipo tas meslungys.

O is vitaminu jauciu pirksiu wellman sport. Ten dozes nedideles, tai manau tikrai nepakenks, nes tarkim per daug vitaminu dar blogiau negu ju trukumas.

http://www.vitabiotics.com/Wellman/wellman_formula.aspx

Paskutinį kartą taisė Tieran (2012-07-24 20:11)

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#7931 2012-07-24 20:16

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Tieran rašė:

Gerai tada tesiog vitaminu nusipirksiu ir mineralu, nes man ryzkus kaip kuriu vitaminu trukumas - po akimis juoda biski poto buna raumenu spazmai na tipo tas meslungys.

O is vitaminu jauciu pirksiu wellman sport. Ten dozes nedideles, tai manau tikrai nepakenks, nes tarkim per daug vitaminu dar blogiau negu ju trukumas.

http://www.vitabiotics.com/Wellman/wellman_formula.aspx

Eik i skelbimu skilti, ten susirask pardave (gali pagal miesta arba tiesiog kuris nick labiau patinka) ir is jo nusipirk normaliu vitaminu. Sutaupysi pinigu ir naudos daugiau bus. Beje jie konsultuoja, tai pades issirinkt wink

Neprisijungęs

 
Ovas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 126
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7932 2012-07-24 20:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki dar karta, taigi treniruojuosi pagal nauja programa 4 kartus per savaite, jau berods menesis, norejau paklausti gal kokiu papildu rekomenduotut? Masciau apie baltymus ar amino rugstis pirkti, norimas rezultatas raumenu augimui, mases turiu sveriu 86kg ant 184 ugio kazkurtai. Neketinu pirkti anaboliniu preparatu su jeis butu veiksminga, greita, taciau ir kartu rezultatu nusivylsiu labai stipriai metes treniruotes ir + nesveika smile ka nors paprasto ir veiksmingo jei nesunku rekomenduokit, aciu.
P.S pamirsau pamineti, kad miltelinei formoi butu gal geriau, kadangi kepenu irgi apkrauti nereiktu

Paskutinį kartą taisė Ovas (2012-07-24 20:37)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#7933 2012-07-24 21:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ovas rašė:

Sveiki dar karta, taigi treniruojuosi pagal nauja programa 4 kartus per savaite, jau berods menesis, norejau paklausti gal kokiu papildu rekomenduotut? Masciau apie baltymus ar amino rugstis pirkti, norimas rezultatas raumenu augimui, mases turiu sveriu 86kg ant 184 ugio kazkurtai. Neketinu pirkti anaboliniu preparatu su jeis butu veiksminga, greita, taciau ir kartu rezultatu nusivylsiu labai stipriai metes treniruotes ir + nesveika smile ka nors paprasto ir veiksmingo jei nesunku rekomenduokit, aciu.
P.S pamirsau pamineti, kad miltelinei formoi butu gal geriau, kadangi kepenu irgi apkrauti nereiktu

ka turi omenyje sakydamas anaboliniu... ? zinaj ka reiskia zodis anabolizmas? apstraktus atsakymas butu - augimas. Tai jei tu valgai daug mesos, daug grudiniu kulturu produktu ir - augi, tai cia skaitosi anaboliniai produktai, kuriu tu noretum isvengti nes jie kenkia ? Toks poziuris parodo informacijos stygiu.. Siulau rimtai pasidometi tiek mityba, tiek maisto papildai... Tada bus aiskiau ko tau reikia, ar ko tu pats nori, ar net kas tai aplamai yra per dalykai. sekmes ; )

Paskutinį kartą taisė smekla (2012-07-24 21:24)

Neprisijungęs

 
Ovas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 126
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7934 2012-07-24 23:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

smekla rašė:

Ovas rašė:

Sveiki dar karta, taigi treniruojuosi pagal nauja programa 4 kartus per savaite, jau berods menesis, norejau paklausti gal kokiu papildu rekomenduotut? Masciau apie baltymus ar amino rugstis pirkti, norimas rezultatas raumenu augimui, mases turiu sveriu 86kg ant 184 ugio kazkurtai. Neketinu pirkti anaboliniu preparatu su jeis butu veiksminga, greita, taciau ir kartu rezultatu nusivylsiu labai stipriai metes treniruotes ir + nesveika smile ka nors paprasto ir veiksmingo jei nesunku rekomenduokit, aciu.
P.S pamirsau pamineti, kad miltelinei formoi butu gal geriau, kadangi kepenu irgi apkrauti nereiktu

ka turi omenyje sakydamas anaboliniu... ? zinaj ka reiskia zodis anabolizmas? apstraktus atsakymas butu - augimas. Tai jei tu valgai daug mesos, daug grudiniu kulturu produktu ir - augi, tai cia skaitosi anaboliniai produktai, kuriu tu noretum isvengti nes jie kenkia ? Toks poziuris parodo informacijos stygiu.. Siulau rimtai pasidometi tiek mityba, tiek maisto papildai... Tada bus aiskiau ko tau reikia, ar ko tu pats nori, ar net kas tai aplamai yra per dalykai. sekmes ; )

Ko as noriu ir ko man reikia zinau be taves, leksikono klaidos nera baisu, baisiau tai kai zmogus nesupranta ka sneka, norejau pasakyti apie anabolinius steroidus, o anabolizmas tai yra vienas is procesu vykstanciu zmogaus organizme, tai cia ir durnam aisku kad kalbama ne apie tai...  Galbut daugiau nuomoniu atsiras galinciu rekomenduoti ka vartoti aminke pirkti ar baltyma (nes ir vienas ir kitas naudingas raumens augimui) galima imti mixa, noreciau kad kas uzrekomenduotu konkrecios firmos preparata.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#7935 2012-07-24 23:11

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ovas rašė:

smekla rašė:

Ovas rašė:

Sveiki dar karta, taigi treniruojuosi pagal nauja programa 4 kartus per savaite, jau berods menesis, norejau paklausti gal kokiu papildu rekomenduotut? Masciau apie baltymus ar amino rugstis pirkti, norimas rezultatas raumenu augimui, mases turiu sveriu 86kg ant 184 ugio kazkurtai. Neketinu pirkti anaboliniu preparatu su jeis butu veiksminga, greita, taciau ir kartu rezultatu nusivylsiu labai stipriai metes treniruotes ir + nesveika smile ka nors paprasto ir veiksmingo jei nesunku rekomenduokit, aciu.
P.S pamirsau pamineti, kad miltelinei formoi butu gal geriau, kadangi kepenu irgi apkrauti nereiktu

ka turi omenyje sakydamas anaboliniu... ? zinaj ka reiskia zodis anabolizmas? apstraktus atsakymas butu - augimas. Tai jei tu valgai daug mesos, daug grudiniu kulturu produktu ir - augi, tai cia skaitosi anaboliniai produktai, kuriu tu noretum isvengti nes jie kenkia ? Toks poziuris parodo informacijos stygiu.. Siulau rimtai pasidometi tiek mityba, tiek maisto papildai... Tada bus aiskiau ko tau reikia, ar ko tu pats nori, ar net kas tai aplamai yra per dalykai. sekmes ; )

Ko as noriu ir ko man reikia zinau be taves, leksikono klaidos nera baisu, baisiau tai kai zmogus nesupranta ka sneka, norejau pasakyti apie anabolinius steroidus, o anabolizmas tai yra vienas is procesu vykstanciu zmogaus organizme, tai cia ir durnam aisku kad kalbama ne apie tai...  Galbut daugiau nuomoniu atsiras galinciu rekomenduoti ka vartoti aminke pirkti ar baltyma (nes ir vienas ir kitas naudingas raumens augimui) galima imti mixa, noreciau kad kas uzrekomenduotu konkrecios firmos preparata.

Tai kam klausi jei tu puikiai viska zinaj ko tau reik ?
Mixa baltymu ir amino rugsciu ? kur cia toki matej ?

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7936 2012-07-24 23:54

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ovas rašė:

smekla rašė:

Ovas rašė:

Sveiki dar karta, taigi treniruojuosi pagal nauja programa 4 kartus per savaite, jau berods menesis, norejau paklausti gal kokiu papildu rekomenduotut? Masciau apie baltymus ar amino rugstis pirkti, norimas rezultatas raumenu augimui, mases turiu sveriu 86kg ant 184 ugio kazkurtai. Neketinu pirkti anaboliniu preparatu su jeis butu veiksminga, greita, taciau ir kartu rezultatu nusivylsiu labai stipriai metes treniruotes ir + nesveika smile ka nors paprasto ir veiksmingo jei nesunku rekomenduokit, aciu.
P.S pamirsau pamineti, kad miltelinei formoi butu gal geriau, kadangi kepenu irgi apkrauti nereiktu

ka turi omenyje sakydamas anaboliniu... ? zinaj ka reiskia zodis anabolizmas? apstraktus atsakymas butu - augimas. Tai jei tu valgai daug mesos, daug grudiniu kulturu produktu ir - augi, tai cia skaitosi anaboliniai produktai, kuriu tu noretum isvengti nes jie kenkia ? Toks poziuris parodo informacijos stygiu.. Siulau rimtai pasidometi tiek mityba, tiek maisto papildai... Tada bus aiskiau ko tau reikia, ar ko tu pats nori, ar net kas tai aplamai yra per dalykai. sekmes ; )

Ko as noriu ir ko man reikia zinau be taves, leksikono klaidos nera baisu, baisiau tai kai zmogus nesupranta ka sneka, norejau pasakyti apie anabolinius steroidus, o anabolizmas tai yra vienas is procesu vykstanciu zmogaus organizme, tai cia ir durnam aisku kad kalbama ne apie tai...  Galbut daugiau nuomoniu atsiras galinciu rekomenduoti ka vartoti aminke pirkti ar baltyma (nes ir vienas ir kitas naudingas raumens augimui) galima imti mixa, noreciau kad kas uzrekomenduotu konkrecios firmos preparata.

na tu ir daužtas

Paskutinį kartą taisė Ailan (2012-07-24 23:54)

Neprisijungęs

 
Ovas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 126
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7937 2012-07-25 13:58

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Bachurai, jei kazka norit man pasakyti i akis galim suorganizuoti, o cia jusu komentarai dauztas dar kazkas, utiutiu man ant ju internetines aukos!

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7938 2012-07-25 13:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

atsakai  ?

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7939 2012-07-25 15:20

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ovas rašė:

Bachurai, jei kazka norit man pasakyti i akis galim suorganizuoti, o cia jusu komentarai dauztas dar kazkas, utiutiu man ant ju internetines aukos!

kadangi išsigandau tavęs ir nenoriu būt sumuštas , tai pasiūlysiu ką nusipirkti... tai būtų pirmiausiai Vitaminai/mineralai , ir proteinas... Na o jai jauti,kad neatsistatai po treniruočių tai pirk grynų BCAA ,arba su skoniais...

Neprisijungęs

 
Ovas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 126
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7940 2012-07-25 16:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ailan rašė:

Ovas rašė:

Bachurai, jei kazka norit man pasakyti i akis galim suorganizuoti, o cia jusu komentarai dauztas dar kazkas, utiutiu man ant ju internetines aukos!

kadangi išsigandau tavęs ir nenoriu būt sumuštas , tai pasiūlysiu ką nusipirkti... tai būtų pirmiausiai Vitaminai/mineralai , ir proteinas... Na o jai jauti,kad neatsistatai po treniruočių tai pirk grynų BCAA ,arba su skoniais...

Manes nera ko bijot, ispradziu reikejo kazka rekomenduot o cia iskart uzsipuola kritikuot del klaidu, kulturizme nesu labai senas todel klysti galima. Siandien kaiptik pasisnekejau su pazystamu taipat rekomendavo produkta su proteinu reikes atsizvelgti,.. ir kadangi mases turiu tai su kuo maziau angliavandeniu, riebalu ,, jei kas ne taip nekritikuojam big_smile

Neprisijungęs

 
Prabas
Išmestas
Registravosi: 2012-04-06
Žinutės: 967
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7941 2012-07-28 09:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ka patartumet 15-ikiniui..smile Valgau ta ka randu saldituve bet visad jai randu to ko reikia pries treniruote ir po visada suvalgau todel galima sakyti mityba daugiau negu minimali.smile] Treniruotes daugiau praso jegos ir per jas nuvargsta raumuo nes treneris pradziai sake tokia daryti del raumens pripratimo prie darbo.
Tai kokie man tiktu be proteinu?smile
http://www.kulturizmas.net/4-dalykai-ku … uscle/402/
pries treniruote stengiuosi visad su situo derintis.

Neprisijungęs

 
vipp
Naujas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#7942 2012-07-28 17:09

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki,gal kas esate bande Dorian Yates Nox Pump?

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#7943 2012-08-03 15:03

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

vipp rašė:

Sveiki,gal kas esate bande Dorian Yates Nox Pump?

Sveikas, taip esu, pats geriausias azotas koki esu bandes gyvenime, o bandes esu Animal Rage, BSN xplode, universal shock, ir dar keleta is megineliu:)

Prie to pacio noreciau paklaust del AAKG nes nelabai gaudausi sitam dalyke, niekad nesu bandes gryno aakg, http://shop.kulturizmas.net/aakg cia kaip matau yra toki trys variantai, bet neisivaizduoju kuris geresnis ar tose ampolese po 7,5g kas atrodo gan didele doze, ar kapsulese ar milteliuose, neisivaizduoju, patarkit smile

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#7944 2012-08-03 21:09

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ka manote apie Animal Stak ? Ketinu pirkti raso, kad nuo 18 metu jei man 17 metu nieko neatsitiks ?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#7945 2012-08-03 21:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Keinas rašė:

Ka manote apie Animal Stak ? Ketinu pirkti raso, kad nuo 18 metu jei man 17 metu nieko neatsitiks ?

atsitiks, jei pagaus mentai bus utiutiu nes is akiu matys kad prisisniojes animalo esi big_smile

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#7946 2012-08-03 21:42

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Pelesis rašė:

Keinas rašė:

Ka manote apie Animal Stak ? Ketinu pirkti raso, kad nuo 18 metu jei man 17 metu nieko neatsitiks ?

atsitiks, jei pagaus mentai bus utiutiu nes is akiu matys kad prisisniojes animalo esi big_smile

lol lol lol lol

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7947 2012-08-03 21:51

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Keinas rašė:

Ka manote apie Animal Stak ? Ketinu pirkti raso, kad nuo 18 metu jei man 17 metu nieko neatsitiks ?

ne cia tik formolumas, taip apsidraudzia gamintojai...

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#7948 2012-08-04 02:37

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Miozeriux rašė:

vipp rašė:

Sveiki,gal kas esate bande Dorian Yates Nox Pump?

Sveikas, taip esu, pats geriausias azotas koki esu bandes gyvenime, o bandes esu Animal Rage, BSN xplode, universal shock, ir dar keleta is megineliu:)

Prie to pacio noreciau paklaust del AAKG nes nelabai gaudausi sitam dalyke, niekad nesu bandes gryno aakg, http://shop.kulturizmas.net/aakg cia kaip matau yra toki trys variantai, bet neisivaizduoju kuris geresnis ar tose ampolese po 7,5g kas atrodo gan didele doze, ar kapsulese ar milteliuose, neisivaizduoju, patarkit smile

ziuri kiek aakg gauni gramu ir kiek tai kainuoja.Miltukuose visad bus pigiau nei tabletese ar kapsulese, jau nekalbant jog milteliai VISADA pasisavina greiciau, nors tai nera taip svarbu siuo atveju.
Pasiziuri kus maziausia kaina per grama ir perki.
Tiek parduotuveje , tiek skelbimu skiltyje variantu tikrai yra

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7949 2012-08-07 22:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Bandėt kas CL White Flood? Gavau mėginėlių dovanų, ir nežinau ką veikt, pabandyt ar ne hmm

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#7950 2012-08-07 22:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

ATjr rašė:

Bandėt kas CL White Flood? Gavau mėginėlių dovanų, ir nežinau ką veikt, pabandyt ar ne hmm

ėė tagi for free viskas kas for free bandai ir pasakoji kaip kas xd

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net