Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

civiliokas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-21
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#4751 2013-05-30 21:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

athletic rašė:

civiliokas rašė:

athletic rašė:


Kiek kartu į sav. gali sportuot?

Kasdien sportuoju, namie, su hanteliais.

Tai daryk kolkas 3d splita.

Krūtinė/bicas.

Spaudimas kampu hant 3x8
Spaudimas ant lygaus 3x8
Plėšimas 15l kampu 3x10

Stovint bicui 2x10
Nuo keleno 2x10

Nugara/tricas

Prisitraukimai 3xmax
Hant trauka 3x10
DL su hant 4x10

Hanteliais ale siaurai 3x8
Hanteliais prancūzišką 3x8
(jei neužtenka damesk hanteliu už galvos 2x8)

Kojos/pečiai
Pritupimai su hant 4x10
DL tiesiomis 3x10
Itupstai 4x10
Blauzdai 4x15

Spaudimas hant 3x10
Mostai i sonus 4x8
Mostai pasilenkus 3x10

kažkas tokio

Dekui, bandysiu, ai dar vienas klausimas, o jus renkates svori kilnot pagal tai kiek pajegiat pakelt??

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#4752 2013-05-30 21:59

Re: Bendro pobūdžio pagalba

nu tai aišku, visi gi mes skirtingi...

Neprisijungęs

 
Salpis
Naujas dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#4753 2013-05-30 23:57

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, sugalvojau per vasara pasportuoti o sportuoti norėčiau ant bėgimo (sprint). Esu 13 metu sveriu 63kg, 171cm.
1.Kokius man reiktu pratimus presui daryti ir po kiek pakartojimu, ir ar su kokiais svoriais ir as juos išviso imti.
2.Kiek girdėjau preso reikia norint bėgti kuo ilgiau savo maximaliu (grečiausiu) bėgimo greičiu. Ar tai tiesa? (čia apie sprinta ne apie kokius boksus).

Paskutinį kartą taisė Salpis (2013-05-31 00:00)

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#4754 2013-06-04 15:20

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki. Reikia jūsų pagalbos. Gal galit numest linka su geru ir veiksmingu pilvo presu (6pax). Nes aš nelabai randu geru,arba juos nepatogu atlikinet. Būčiau dėkingas.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#4755 2013-06-04 15:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

Sveiki. Reikia jūsų pagalbos. Gal galit numest linka su geru ir veiksmingu pilvo presu (6pax). Nes aš nelabai randu geru,arba juos nepatogu atlikinet. Būčiau dėkingas.

Nereikia nieko specialaus.
Pabandyk padaryt: kojų kelimą ant skersinio 4xmax.

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#4756 2013-06-04 15:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

athletic rašė:

Kudoist rašė:

Sveiki. Reikia jūsų pagalbos. Gal galit numest linka su geru ir veiksmingu pilvo presu (6pax). Nes aš nelabai randu geru,arba juos nepatogu atlikinet. Būčiau dėkingas.

Nereikia nieko specialaus.
Pabandyk padaryt: kojų kelimą ant skersinio 4xmax.

Ok,ryt pabandysiu,nes kaip jau ir po treniruotes aš. O gal galima kažką namų sąlygomis pabandyt?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#4757 2013-06-04 15:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

athletic rašė:

Kudoist rašė:

Sveiki. Reikia jūsų pagalbos. Gal galit numest linka su geru ir veiksmingu pilvo presu (6pax). Nes aš nelabai randu geru,arba juos nepatogu atlikinet. Būčiau dėkingas.

Nereikia nieko specialaus.
Pabandyk padaryt: kojų kelimą ant skersinio 4xmax.

Ok,ryt pabandysiu,nes kaip jau ir po treniruotes aš. O gal galima kažką namų sąlygomis pabandyt?

Čia ir yra namų salygos.smile

Namų salygomis ant grindų stuburui kenkia, o skersinis kaip ir nugarai taip ir presui + duoda.
Man stuburą skauda po "preso ant grindų"... Tiesiog įspėjau.

Gali padaryt kojų kelimus + atsilenkimus nepilna amplitude(kojas niekur nedėk, dirbk tik presu)

Paskutinį kartą taisė athletic (2013-06-04 15:38)

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#4758 2013-06-04 15:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

athletic rašė:

Kudoist rašė:

athletic rašė:


Nereikia nieko specialaus.
Pabandyk padaryt: kojų kelimą ant skersinio 4xmax.

Ok,ryt pabandysiu,nes kaip jau ir po treniruotes aš. O gal galima kažką namų sąlygomis pabandyt?

Čia ir yra namų salygos.smile

Namų salygomis ant grindų stuburui kenkia, o skersinis kaip ir nugarai taip ir presui + duoda.
Man stuburą skauda po "preso ant grindų"... Tiesiog įspėjau.

Gali padaryt kojų kelimus + atsilenkimus nepilna amplitude(kojas niekur nedėk, dirbk tik presu)

Na jo,padarius ant grindų skauda,bet manau galima ir pasitiest kokį kilimėlį storesni ar kažką panašaus. smile Gaila tik,kad namie skersinio neturiu. Bet dekui,pabandysiu rytoj treniruotej ant skersinio kojų kėlima ir dabar šita.

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#4759 2013-06-04 16:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

Sveiki. Reikia jūsų pagalbos. Gal galit numest linka su geru ir veiksmingu pilvo presu (6pax). Nes aš nelabai randu geru,arba juos nepatogu atlikinet. Būčiau dėkingas.

prasau smile

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#4760 2013-06-04 19:58

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, chiebra. Norėčiau išsitirti širdį profilaktiškai. Atsimenu kažkada jaunystėj tyriausi, tai lyg kažkas ir ant ribos buvo, o dabar pradėjus rimtai sportuoti norisi žinoti, kad viskas tvarkoj yra. Gal kas esat tyresis ir galit daugiau papasakoti? Kaina ir t.t. Veiksmas Vilniuje

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#4761 2013-06-04 21:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Rojus rašė:

Sveiki, chiebra. Norėčiau išsitirti širdį profilaktiškai. Atsimenu kažkada jaunystėj tyriausi, tai lyg kažkas ir ant ribos buvo, o dabar pradėjus rimtai sportuoti norisi žinoti, kad viskas tvarkoj yra. Gal kas esat tyresis ir galit daugiau papasakoti? Kaina ir t.t. Veiksmas Vilniuje

kardiogrma darę yra man, jei čia tie reikalai big_smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#4762 2013-06-04 21:50

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Rojus rašė:

Sveiki, chiebra. Norėčiau išsitirti širdį profilaktiškai. Atsimenu kažkada jaunystėj tyriausi, tai lyg kažkas ir ant ribos buvo, o dabar pradėjus rimtai sportuoti norisi žinoti, kad viskas tvarkoj yra. Gal kas esat tyresis ir galit daugiau papasakoti? Kaina ir t.t. Veiksmas Vilniuje

Sveikas, na pradėsiu nuo to kad man 17m, ir šiais metais tyrimus darė. Nuėjau į polikliniką, suaugusiųjų. Iškart žinojau kad jei pasakysiu kad profilaktiškai tai nieko nesigaus, tai pradėjau istoriją... Pasakiau kad užsiimu sunkiaja atletiką 4k į sav. Neišsimiegu, dirglus, vėlai "atsikelia" kūnas ir kartais širdį paskauda. Tai, iškart padarė kardiogramą, ir kad būt tikriem, į santariškes dar pasiuntė, o ten echoskopiją(atrodo taip rašosi) padarė, kad į santariškes pasiųstu, daviau 50lt smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#4763 2013-06-04 22:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

athletic rašė:

Rojus rašė:

Sveiki, chiebra. Norėčiau išsitirti širdį profilaktiškai. Atsimenu kažkada jaunystėj tyriausi, tai lyg kažkas ir ant ribos buvo, o dabar pradėjus rimtai sportuoti norisi žinoti, kad viskas tvarkoj yra. Gal kas esat tyresis ir galit daugiau papasakoti? Kaina ir t.t. Veiksmas Vilniuje

Sveikas, na pradėsiu nuo to kad man 17m, ir šiais metais tyrimus darė. Nuėjau į polikliniką, suaugusiųjų. Iškart žinojau kad jei pasakysiu kad profilaktiškai tai nieko nesigaus, tai pradėjau istoriją... Pasakiau kad užsiimu sunkiaja atletiką 4k į sav. Neišsimiegu, dirglus, vėlai "atsikelia" kūnas ir kartais širdį paskauda. Tai, iškart padarė kardiogramą, ir kad būt tikriem, į santariškes dar pasiuntė, o ten echoskopiją(atrodo taip rašosi) padarė, kad į santariškes pasiųstu, daviau 50lt smile

jo big_smile lietuvoj nera turbut nemokmos "profilaktikos" as kai norejau plaucius profilaktiskai persissviest, daktaras iskar pasake "neturi kur lt det? profilaktika mokama, rasom kad koseji ir darom nachaliavai" big_smile

Neprisijungęs

 
Salpis
Naujas dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#4764 2013-06-05 08:33

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, reikia pagalbo dėl pratimu seriju. Aš darau ant koju, preso,nugaros užsidėjas po 15kg (3 serijas ant kekvieno raumens). O per viena serija kiek reiktu kartu tapati veiksma atlikti su 15kg? reikia max daryti ar reikia po 10-15kartų?

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#4765 2013-06-05 10:09

Re: Bendro pobūdžio pagalba

priklauso ka tu nori daryt.gali po 2x pakartot,gali ir po 20x.ko tu sieki? istevermes/ryskint raumeni/mases/jegos?
o seip ka tu veiki su 15 kg ant nugaros ar koju?

Neprisijungęs

 
Salpis
Naujas dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#4766 2013-06-05 10:20

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Aš treniruojuosi sprintinimo greičiui, raumenų ryškinimas man kolkas visiškai neįdomus, tai daryt dėkim 3x10 - po 15kg? gerai būtu

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#4767 2013-06-05 10:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Pelesis rašė:

athletic rašė:

Rojus rašė:

Sveiki, chiebra. Norėčiau išsitirti širdį profilaktiškai. Atsimenu kažkada jaunystėj tyriausi, tai lyg kažkas ir ant ribos buvo, o dabar pradėjus rimtai sportuoti norisi žinoti, kad viskas tvarkoj yra. Gal kas esat tyresis ir galit daugiau papasakoti? Kaina ir t.t. Veiksmas Vilniuje

Sveikas, na pradėsiu nuo to kad man 17m, ir šiais metais tyrimus darė. Nuėjau į polikliniką, suaugusiųjų. Iškart žinojau kad jei pasakysiu kad profilaktiškai tai nieko nesigaus, tai pradėjau istoriją... Pasakiau kad užsiimu sunkiaja atletiką 4k į sav. Neišsimiegu, dirglus, vėlai "atsikelia" kūnas ir kartais širdį paskauda. Tai, iškart padarė kardiogramą, ir kad būt tikriem, į santariškes dar pasiuntė, o ten echoskopiją(atrodo taip rašosi) padarė, kad į santariškes pasiųstu, daviau 50lt smile

jo big_smile lietuvoj nera turbut nemokmos "profilaktikos" as kai norejau plaucius profilaktiskai persissviest, daktaras iskar pasake "neturi kur lt det? profilaktika mokama, rasom kad koseji ir darom nachaliavai" big_smile

Ok ačiū. Eisiu tada ir sakysiu, kad kukareku yra, duria širdį big_smileD

Neprisijungęs

 
bangg
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#4768 2013-06-05 14:30

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki gal kas patartumėt kokius pratimus daryti, kad stiprėtų nugaros raumenys? Pas mane šek tiek išsikušusios mentys, noriu pamažint tai, dėkui.

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#4769 2013-06-05 14:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

bangg rašė:

Sveiki gal kas patartumėt kokius pratimus daryti, kad stiprėtų nugaros raumenys? Pas mane šek tiek išsikušusios mentys, noriu pamažint tai, dėkui.

prisitraukimai, štangos trauka pasilenkus, hantelio trauka, DL

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4770 2013-06-05 14:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

bangg rašė:

Sveiki gal kas patartumėt kokius pratimus daryti, kad stiprėtų nugaros raumenys? Pas mane šek tiek išsikušusios mentys, noriu pamažint tai, dėkui.

Yra treniruociu programu pilna. Pasieiskok ir rasi ten tu nugaros pratimu.

Neprisijungęs

 
Salpis
Naujas dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#4771 2013-06-05 17:42

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Pirmoji diena kacialkei ir man toks treneris aprodė viską kur kas ir truputėli paaiškino ir dabar yra neaiškus vienas dalykas. Sake kai darai iki 12 kartu pratimą raumuo nedega, bet jeigu darai daugiau negu 12 tai raumuo pradeda degti, ka tai reiškia "dega" ir kas vyksta raumeniui kai darai max 12 kartu?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#4772 2013-06-05 18:00

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Salpis rašė:

Pirmoji diena kacialkei ir man toks treneris aprodė viską kur kas ir truputėli paaiškino ir dabar yra neaiškus vienas dalykas. Sake kai darai iki 12 kartu pratimą raumuo nedega, bet jeigu darai daugiau negu 12 tai raumuo pradeda degti, ka tai reiškia "dega" ir kas vyksta raumeniui kai darai max 12 kartu?

Nedega raumuo po 12 kartų, kiek treneriui metų?

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#4773 2013-06-05 18:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Salpis rašė:

Pirmoji diena kacialkei ir man toks treneris aprodė viską kur kas ir truputėli paaiškino ir dabar yra neaiškus vienas dalykas. Sake kai darai iki 12 kartu pratimą raumuo nedega, bet jeigu darai daugiau negu 12 tai raumuo pradeda degti, ka tai reiškia "dega" ir kas vyksta raumeniui kai darai max 12 kartu?

kokioj salej sportuoji?

Neprisijungęs

 
Salpis
Naujas dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#4774 2013-06-06 18:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Galit kas padėt, esu nepilnai 14 dar 2 dienos liko, bet neesmė. Tai va problema tokia, dėkim atsikeliu ryte ir negaliu stipriai lankstytis į priekį ir atgal, labai skauda nugaros dalį iki menčiu. Bet dienai įsibegėjus po 2-4h galiu viska daryti kaip atsipūtes...

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#4775 2013-06-06 20:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tai gal miegi issilenkes?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net