Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#1 2015-10-13 21:37

Kas jei ne aš?

Sveiki, nusprendžiau ir aš užsivest logą. smile
O užsivest užsinorėjau dėl labai paprastos priežasties: stebėt progresą. Paskutiniu metu nėra tiek užsidegimo dėl tam tikrų dalykų, tad tikiuos, kad log'as pridės stimulo ir beabejo dėl naudingų patarimų. smile

Trumpai tai esu studentas iš Vilniaus (kūno kultūra, leu) 21 metų, 173cm/74kg. Sportuoju jau gal 2+ metus kažkiek rimčiau, beet, per tuos metus turėjau pora operacijų (apendicitas, meniskas) ir nugaros problemų (kurios man dabar tapo ribojančiais veiksniais) todėl gaudavosi žengi į priekį, grįžti atgal ir t.t. Prieš metus svėriau 62~.

Apimtys:
Bicepsas - abu 38~
Krūtinė 101,7
Juosmuo - 89 (kaip ir žiema ateina..) roll
Šlaunis - dešinė- 63, kairė - 61
Blauzda dešinė 37,1 - kairė - 38,2
Gali būt paklaida, nes matavau pats.

Mityba +- 3k kcal (30/50/20~)
4-5 kiaušiniai+grūdiniai produktai arba shake susiplaku (varkšė, bananas, whey, peanut butter)
250-375g ryžių + 400g krutinėlės + daržovės kartais pakeičiu makaronai+jautienos faršas+džiugas
vėl 5 kiaušiniai arba krutinėlė+trapučiai
Varškė, graikiškas joguras, protein ar arba panašiai.
2 bananai
Užkandžiai kartais riešutai, trapučiai, extra atveju batonėlis.
Iš papildų dabar protein, bcaa, kreatinas, vitaminai.
Labai griežtai paskutiniu metu nežiūriu, bet visad baltymą,kcal surenka varijuodamas.

Sportuoju 4 kart per sav. su svoriais + 1-2 cardio.

Tikslas:

Šiuo metu susitvarkyt nugarą, sustriprint core, nes būna neretai surakina, jaučiu skausmą ir t.t.
Atstatyt blauzdą po operacijos, operuota prieš vasarą (nes neina pilnai įtempti d.kojos blauzdos stovint arba sėdint 90 laipsnių, reikia padėt koją į priekį labiau kad įsitemptų)
Ir beabejo užsimest kuo daugiau raumeninės masėssmile)
Kol kas manau, kad dominuoja pečiai, krūtinė, atsilieka blauzda, nugara.

Prisegu foto +-:

http://s8.postimg.org/addj0g685/12165746_1014567095249899_806594349_n.jpg
P.S Blauzdos ir bicepso apimtis tokia pati, tik čia rankų diena, blauzda neįtempta, šešėliai pagauti ir etc:)) aišku su laiku tvarkysim.

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#2 2015-10-13 22:38

Re: Kas jei ne aš?

Maciau tame farmos temoj, nepanasu kad kursaves?
O siaip, sekmes ugdant sveikata

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3 2015-10-13 23:31

Re: Kas jei ne aš?

Nu bbz apimtys kai mano sveri prie to pacio ugio 10kg maziau wink sekmes smile

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#4 2015-10-14 00:27

Re: Kas jei ne aš?

AVlB rašė:

Maciau tame farmos temoj, nepanasu kad kursaves?
O siaip, sekmes ugdant sveikata

Nu turbūt kažką sumaišei, nes farmos temoj lyg ir nesu rašęs smile
Galvojau kažkada, bet jei kada.. tai dar toli man. Priimsiu kaip komplimentą big_smile

Vegitas rašė:

Nu bbz apimtys kai mano sveri prie to pacio ugio 10kg maziau wink sekmes smile

Ir tavo nuotraukas ir video matęs esu, nu žinok, kad tu - kaip pusantro manęs. smile
Tai arba tu arba aš blogai matuojam apimtis:))

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#5 2015-10-16 16:14

Re: Kas jei ne aš?

Kadangi antradienį per nugaros trefkę surakino nugarą, tai pora dienų off buvo, dariau tik mankštą.

10/16 Rankos/blauzda


Plank/side plank x2 1m/30s each
pora pratimų abs'am su kamuoliu
1. BP siaurai 20x20kg, 15x40kg, 10x55kg, 2x8x65kg, 10x50kg
2. Prancūziškas 2x15x22kg, 2x15x27kg, 1xman su grifu
3. Hantelio tempimas už galvos abiem rankom sėdint 15-11-13-13x14kg
4. Štangos lenkimas stovint (nugara atremta prie sienos) 15x10kg, 2x12x20kg (pradėjau šiek tiek nugaroj maudimą jaust, nebedidinau) 15x15kg
5. Hantelių lenkimas sėdint kampu 8-10-10x8kg, 8x10kg, max x 6kg
SS1 Blauzda sėdint x15-15-20
SS2 Stovint treniruoklyje x20-16-13
+ D.blauzda pasistiebimai stovint 3x12

Savaitgalį išvažiuoju į kažkokius universiteto mokymus, jei pavyks anksčiau grįžt, savaitgalį dar bandysiu trefkę susukt. hmm

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#6 2015-10-18 18:33

Re: Kas jei ne aš?

Buvau savaitgalį univero mokymuose sodyboj, naktį teko vartot nemažai svaigiųjų, miegojau 3h, valgiau junk'ą, šiandien ir to nelabai valgiau ir galvojau tiesiog nueit į baseiną kokį atsigaut.
Iš kart atvežė, nuvariau į gymą, nes reikėjo skubėt turėjau tik 40min pasportuot (abonimentas iki 17h), beet keista, kad kažkaip užsivedęs buvau, jėgų buvo, tai prasukau kojas per tas 40min kiek suspėjau. smile hanteliai
Pertraukos tarp priėjimų trumpos.

10.18 Kojos

Tiesimas sėdint 15x35-50-50-57,5kg
Leg press 15x140-180-200kg 12x200-220-220kg 15x140kg
SS Lenkimas gulint 2x15x27.5kg 2x12x35kg
Tiesimas sėdint po vieną koją 4x15x20kg

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#7 2015-10-18 21:15

Re: Kas jei ne aš?

Kur Pritupimai?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#8 2015-10-18 21:30

Re: Kas jei ne aš?

Cost rašė:

AVlB rašė:

Maciau tame farmos temoj, nepanasu kad kursaves?
O siaip, sekmes ugdant sveikata

Nu turbūt kažką sumaišei, nes farmos temoj lyg ir nesu rašęs smile
Galvojau kažkada, bet jei kada.. tai dar toli man. Priimsiu kaip komplimentą big_smile

Vegitas rašė:

Nu bbz apimtys kai mano sveri prie to pacio ugio 10kg maziau wink sekmes smile

Ir tavo nuotraukas ir video matęs esu, nu žinok, kad tu - kaip pusantro manęs. smile
Tai arba tu arba aš blogai matuojam apimtis:))

O kam jus jas isvis matuojat?

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#9 2015-10-18 22:19

Re: Kas jei ne aš?

rolka78 rašė:

Cost rašė:

AVlB rašė:

Maciau tame farmos temoj, nepanasu kad kursaves?
O siaip, sekmes ugdant sveikata

Nu turbūt kažką sumaišei, nes farmos temoj lyg ir nesu rašęs smile
Galvojau kažkada, bet jei kada.. tai dar toli man. Priimsiu kaip komplimentą big_smile

Vegitas rašė:

Nu bbz apimtys kai mano sveri prie to pacio ugio 10kg maziau wink sekmes smile

Ir tavo nuotraukas ir video matęs esu, nu žinok, kad tu - kaip pusantro manęs. smile
Tai arba tu arba aš blogai matuojam apimtis:))

O kam jus jas isvis matuojat?

Bicka ir slaunis man kazkaip idomu o visa kitka utiutiu big_smile ir siaip idomu ar auga ar ne kas smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#10 2015-10-18 22:23

Re: Kas jei ne aš?

BloodyZero rašė:

Kur Pritupimai?

Tai cia ne trenke , seip apsilimas kazkoks big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#11 2015-10-18 22:30

Re: Kas jei ne aš?

Ernestas rašė:

BloodyZero rašė:

Kur Pritupimai?

Tai cia ne trenke , seip apsilimas kazkoks big_smile

Pre-exhaustas krc. Kas per treniruote, atejo trosus patampe ir namo. Augt matai jis nori big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#12 2015-10-18 22:36

Re: Kas jei ne aš?

BloodyZero rašė:

Ernestas rašė:

BloodyZero rašė:

Kur Pritupimai?

Tai cia ne trenke , seip apsilimas kazkoks big_smile

Pre-exhaustas krc. Kas per treniruote, atejo trosus patampe ir namo. Augt matai jis nori big_smile

Nu juk leg presa sunkiai padare big_smile o su aparatais atidirbo ant vaizdo, juk raumeni isdirbineja big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#13 2015-10-18 22:45

Re: Kas jei ne aš?

Ernestas rašė:

BloodyZero rašė:

Ernestas rašė:


Tai cia ne trenke , seip apsilimas kazkoks big_smile

Pre-exhaustas krc. Kas per treniruote, atejo trosus patampe ir namo. Augt matai jis nori big_smile

Nu juk leg presa sunkiai padare big_smile o su aparatais atidirbo ant vaizdo, juk raumeni isdirbineja big_smile

Nori augt - darai baze, kiti pratimai yra tik taip sau atidirbt atskirai atsiliekanciai ir pan. O ne visa trefke su trosais ir aparatuose smaukytis.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#14 2015-10-18 22:50

Re: Kas jei ne aš?

Ernestas rašė:

BloodyZero rašė:

Ernestas rašė:


Tai cia ne trenke , seip apsilimas kazkoks big_smile

Pre-exhaustas krc. Kas per treniruote, atejo trosus patampe ir namo. Augt matai jis nori big_smile

Nu juk leg presa sunkiai padare big_smile o su aparatais atidirbo ant vaizdo, juk raumeni isdirbineja big_smile

ko jus cia zvengiat. gi sake kad po traumos

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#15 2015-10-18 22:52

Re: Kas jei ne aš?

Jo, o būtinai darai squat, DL ir bench. Kitaip tu neegzistuoji.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#16 2015-10-18 23:02

Re: Kas jei ne aš?

Zuikis13 rašė:

Jo, o būtinai darai squat, DL ir bench. Kitaip tu neegzistuoji.

Bench nebent kampu big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#17 2015-10-18 23:05

Re: Kas jei ne aš?

Ernestas rašė:

Zuikis13 rašė:

Jo, o būtinai darai squat, DL ir bench. Kitaip tu neegzistuoji.

Bench nebent kampu big_smile

Ė, kaimas, kuo tau paprastas netinka?

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#18 2015-10-18 23:15

Re: Kas jei ne aš?

Zuikis13 rašė:

Ernestas rašė:

Zuikis13 rašė:

Jo, o būtinai darai squat, DL ir bench. Kitaip tu neegzistuoji.

Bench nebent kampu big_smile

Ė, kaimas, kuo tau paprastas netinka?

Kaimas tai tu.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#19 2015-10-19 00:20

Re: Kas jei ne aš?

squat geras pratimas, dl pats geriausias. cia be kalbu, kitaip lieka tik chemija ir visokius sudus daryt

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#20 2015-10-19 09:37

Re: Kas jei ne aš?

BloodyZero rašė:

Nori augt - darai baze, kiti pratimai yra tik taip sau atidirbt atskirai atsiliekanciai ir pan. O ne visa trefke su trosais ir aparatuose smaukytis.

Tas ir taip aišku, kad darai baze - augi geriau, bet kad visai DL,SQ nedarai, neaugi? nu nežinau nežinau smile
Nu matai aš jau minėjau, kad turiu ribojančių veiksmų. Anksčiau ir tūpdavau ir traukdavau. Man nugarą antradienį surakino nuo paprastos horizontalios traukos, ką jau apie kitus pratimus kalbėt.
Juk parašiau savo tikslus, man nėra tikslas būt powerlift'eriu, bb'eriu ar t.t, aišku, raumenų visi nori, bet sukies iš padėties kiek gali.
o šiaip tai DL iš vis nerekomenduojama daryt, bet žiūrėsiu, SQ darysiu - bet ne trefkės pradžioj, kad svoriai jau mažesni būtų. smile Man svarbu dabar, kad neberakintu nugaros tada galima bus kažką keist.
p.s šiandien 30min sportuot buvo.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#21 2015-10-19 09:43

Re: Kas jei ne aš?

Man kai rakina pisu dl ir atleidzia... Bbz kodel taip stanga

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#22 2015-10-19 10:14

Re: Kas jei ne aš?

Cost, visu pirna tavo prioritetas turetu but sustiprint juosmens raumenyna, tada isvis normaliai svorius pradet kelt.  Plank, side plank iki pazaliavimo ir kiekviena diena smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#23 2015-10-19 10:17

Re: Kas jei ne aš?

Cost rašė:

BloodyZero rašė:

Nori augt - darai baze, kiti pratimai yra tik taip sau atidirbt atskirai atsiliekanciai ir pan. O ne visa trefke su trosais ir aparatuose smaukytis.

Tas ir taip aišku, kad darai baze - augi geriau, bet kad visai DL,SQ nedarai, neaugi? nu nežinau nežinau smile
Nu matai aš jau minėjau, kad turiu ribojančių veiksmų. Anksčiau ir tūpdavau ir traukdavau. Man nugarą antradienį surakino nuo paprastos horizontalios traukos, ką jau apie kitus pratimus kalbėt.
Juk parašiau savo tikslus, man nėra tikslas būt powerlift'eriu, bb'eriu ar t.t, aišku, raumenų visi nori, bet sukies iš padėties kiek gali.
o šiaip tai DL iš vis nerekomenduojama daryt, bet žiūrėsiu, SQ darysiu - bet ne trefkės pradžioj, kad svoriai jau mažesni būtų. smile Man svarbu dabar, kad neberakintu nugaros tada galima bus kažką keist.
p.s šiandien 30min sportuot buvo.

Tokie pratimai kaip sq,dl pajungia puse tavo kuno raumenu i darba kas priveda iki maksimalaus augimo hormono ismetimo tavo kune, o pas naturala ir taip nedaug tu hormonu o jei dar trosus tampai tai skaityk beveik nepajungi nieko i raumenu augima, palaikymui gal ir utiutiu, cia kalbu jei tu natural produkt, bet maciau daug pro kurie giliame mases auginime daro tiek sq tiek dl, nes visi supranta , kad sitie pratimai getiausi. smile o tu ir toliau klausyk dedziu chimiku kurie sakys, kad troso trauka po viena ranka akcentuojant nugaros platuji raumeni atlikinejant x15-20 reps geriau nei sunkus bazinis pratimas stangos trauka pvz x6-8... smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#24 2015-10-19 10:30

Re: Kas jei ne aš?

Ernestas rašė:

Cost rašė:

BloodyZero rašė:

Nori augt - darai baze, kiti pratimai yra tik taip sau atidirbt atskirai atsiliekanciai ir pan. O ne visa trefke su trosais ir aparatuose smaukytis.

Tas ir taip aišku, kad darai baze - augi geriau, bet kad visai DL,SQ nedarai, neaugi? nu nežinau nežinau smile
Nu matai aš jau minėjau, kad turiu ribojančių veiksmų. Anksčiau ir tūpdavau ir traukdavau. Man nugarą antradienį surakino nuo paprastos horizontalios traukos, ką jau apie kitus pratimus kalbėt.
Juk parašiau savo tikslus, man nėra tikslas būt powerlift'eriu, bb'eriu ar t.t, aišku, raumenų visi nori, bet sukies iš padėties kiek gali.
o šiaip tai DL iš vis nerekomenduojama daryt, bet žiūrėsiu, SQ darysiu - bet ne trefkės pradžioj, kad svoriai jau mažesni būtų. smile Man svarbu dabar, kad neberakintu nugaros tada galima bus kažką keist.
p.s šiandien 30min sportuot buvo.

Tokie pratimai kaip sq,dl pajungia puse tavo kuno raumenu i darba kas priveda iki maksimalaus augimo hormono ismetimo tavo kune, o pas naturala ir taip nedaug tu hormonu o jei dar trosus tampai tai skaityk beveik nepajungi nieko i raumenu augima, palaikymui gal ir utiutiu, cia kalbu jei tu natural produkt, bet maciau daug pro kurie giliame mases auginime daro tiek sq tiek dl, nes visi supranta , kad sitie pratimai getiausi. smile o tu ir toliau klausyk dedziu chimiku kurie sakys, kad troso trauka po viena ranka akcentuojant nugaros platuji raumeni atlikinejant x15-20 reps geriau nei sunkus bazinis pratimas stangos trauka pvz x6-8... smile

Va va - pagrindine esme kodel baze yra butina naturalams. Didesni suvartojamu riebalu kiekiai irgi. Cia bent mano nuomone big_smile Vien su trosu smaukymu tikrai neuzaugsi.

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#25 2015-10-19 11:06

Re: Kas jei ne aš?

FLUzY rašė:

Cost, visu pirna tavo prioritetas turetu but sustiprint juosmens raumenyna, tada isvis normaliai svorius pradet kelt.  Plank, side plank iki pazaliavimo ir kiekviena diena smile

Taip ir darysiu dabar prieš kiekvieną treniruotę, laisvom ir kitus pratimus pajungsiu,o per treniruotes manau dabar stengiuos įmobilizuot nugarą kurį laiką, daugiau pratimų gulint/sėdint/atrėmus nugarą. smile

BloodyZero rašė:

Ernestas rašė:

Tokie pratimai kaip sq,dl pajungia puse tavo kuno raumenu i darba kas priveda iki maksimalaus augimo hormono ismetimo tavo kune, o pas naturala ir taip nedaug tu hormonu o jei dar trosus tampai tai skaityk beveik nepajungi nieko i raumenu augima, palaikymui gal ir utiutiu, cia kalbu jei tu natural produkt, bet maciau daug pro kurie giliame mases auginime daro tiek sq tiek dl, nes visi supranta , kad sitie pratimai getiausi. smile o tu ir toliau klausyk dedziu chimiku kurie sakys, kad troso trauka po viena ranka akcentuojant nugaros platuji raumeni atlikinejant x15-20 reps geriau nei sunkus bazinis pratimas stangos trauka pvz x6-8... smile

Va va - pagrindine esme kodel baze yra butina naturalams. Didesni suvartojamu riebalu kiekiai irgi. Cia bent mano nuomone big_smile Vien su trosu smaukymu tikrai neuzaugsi.

Dėl bazės viskas žinoma, aš suprantu, kad jie yra geriausi. Tik jei dl,sq daryt (galbūt kol kas) tai ką rekomenduojat, iš vis nesportuot?
Darai kiek gali bazes, tada damuši izoliaciniais, nebent klystu. smile
Bet kokiu atveju sq pajungsiu, žiūrėsiu kaip jausis. Kas dėl riebalų... tai pasiginčyčiau, nu bet mityba čia kitas reikalas. big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net