Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#126 2013-08-13 11:32

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

eNrr rašė:

Vokiete rašė:


Dėkui už patarimą visų pirma. Gerai, pasistengsiu kas liečia pritūpimus. Gerai, ta cardio pabaigoj 10 min išimsiu, o kaip dėl apšilimo pradžioj 10 min? Ar būtina jį daryt?

Apšilimas pradžioje treniruotės tikrai nepamaišys, sąnariam ypač. O dėl KMI čia kažkas sakė - šitas sportas su KMI nebendrauja, nes tai realiai beveik nieko neatspindi

O koks apšilimas tinkamiausias būtų? Steperis? Ant bėgimo takelio pabėgt/paeit pagal funkcija lipant į kalną?
Ta prasme liesos masės auginimas su KMI nebendrauja? big_smile

Jeigu remsimes kmi, tai kokie 90 procentu is cia esanciu turi virssvori, nutuke ir pan smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#127 2013-08-13 11:33

Re: Vokietes "progresas"

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:


o kam megint kai yra durniu kurie megina big_smile

ne  i debilo vieta save statai.  jau geriau nerasyk.

kokie mes jautrus big_smile jei kyla minciu kofeina po grama sauti ar maziau  ir po to lysti po kaldra drebeti tai nzn ka reikia vietoj galvos nesioti

kur ar rasiau kad po gramo  man  lomkes prasidejo ??? fantaziorai utiutiu.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#128 2013-08-13 11:34

Re: Vokietes "progresas"

Va mano pazystama 14m panele, turi ir lasinuku bet ir tupia su 60kg. Po keliu metu tik zada biski pasiriskint. Ūgis 173 svoris ~60 berods
http://s23.postimg.org/hi1nbn50n/image.jpg

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#129 2013-08-13 11:35

Re: Vokietes "progresas"

kenis rašė:

Keinas rašė:

Apsilima visada butina padaryt pradzioje smile

P.S Keni tipo ne D: ?

Tipo ne.

Tai tada nezinau, kaip kitiems, bet man cia overtrainingas. Ir pozymiai tokie. 1.Salta nors visur laikosi +27 koki (o salta turiu omeni rimtai tik po kaldra sedet siltai) 2.Toks pats jausmas kaip tureciau temp kokius 37.2 3.Drebuliukas toks eina per visa kuna.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#130 2013-08-13 11:36

Re: Vokietes "progresas"

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:


ne  i debilo vieta save statai.  jau geriau nerasyk.

kokie mes jautrus big_smile jei kyla minciu kofeina po grama sauti ar maziau  ir po to lysti po kaldra drebeti tai nzn ka reikia vietoj galvos nesioti

kur ar rasiau kad po gramo  man  lomkes prasidejo ??? fantaziorai utiutiu.

Po gramo kofeino mane defibriliuot ju reiktu big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#131 2013-08-13 11:36

Re: Vokietes "progresas"

ne overtrainingas, o caffeine crash'as vadinamas. Galva skauda, purto, salta..

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#132 2013-08-13 11:40

Re: Vokietes "progresas"

eNrr rašė:

ne overtrainingas, o caffeine crash'as vadinamas. Galva skauda, purto, salta..

Tai, kad cia pasakiau overtrainingas tai turejau omeni be jokiu kofeinu ir NO hmm

Nu kzn sakau padidinau zenkliai intensyvuma (tikrai zenkliai), neimu nei kofo nei NO jokio o buvo kaip isvardinau ir tikrai ne viena karta ir pats zn nuo ko big_smile. wsio taskas. offtopic cia jau tikrai baigem.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#133 2013-08-13 11:45

Re: Vokietes "progresas"

Jonn rašė:

Va mano pazystama 14m panele, turi ir lasinuku bet ir tupia su 60kg. Po keliu metu tik zada biski pasiriskint. Ūgis 173 svoris ~60 berods
http://s23.postimg.org/hi1nbn50n/image.jpg

Va cia normaliai atrodo, posto autorei siulyciau kokius 20kg dasimest...na kad bent 70kg svertu. Tokia mano nuomone.

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#134 2013-08-13 11:51

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Deimos rašė:

Vokiete rašė:


Nežinau. Svoris tas pats šiaip (ryte nevalgius sveriuosi).

Ko cia nezinot?
Jei svoris tas pats, reiskia neaugi. Jeigu neaugi, reiskia turi kelti kcal/day. Kokio maisto saskaita kelti kcal jau buvo mineta, o kokiu tempu kelsi, paciai spresti, po 50sav, 100sav. ar pan. kol veidrodis prades rodyt kazkokius pokycius, nu ir del idomumo, ant svarstykliu galesi kartais uzlipt.

Įprastos svarstyklės nerodo kiek tu riebalo ar raumens priaugai, rodo tik svori ir tas svoris gali būt arba riebalas , arba raumenis arba vanduo... nesuprasi.

huh nezinau ka ir bepridurti.
Kiek metu paciai?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#135 2013-08-13 11:54

Re: Vokietes "progresas"

samas rašė:

Jonn rašė:

Va mano pazystama 14m panele, turi ir lasinuku bet ir tupia su 60kg. Po keliu metu tik zada biski pasiriskint. Ūgis 173 svoris ~60 berods
http://s23.postimg.org/hi1nbn50n/image.jpg

Va cia normaliai atrodo, posto autorei siulyciau kokius 20kg dasimest...na kad bent 70kg svertu. Tokia mano nuomone.

Jo raumenuku jau nemažai turi, sportavom kartu tai seile varvinau Nors jai tik 14 big_smile

Paskutinį kartą taisė Jonn (2013-08-13 11:54)

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#136 2013-08-13 11:54

Re: Vokietes "progresas"

Jonn rašė:

Va mano pazystama 14m panele, turi ir lasinuku bet ir tupia su 60kg. Po keliu metu tik zada biski pasiriskint. Ūgis 173 svoris ~60 berods
http://s23.postimg.org/hi1nbn50n/image.jpg

kur tu lasinuka matai? big_smile big_smile Man tai jau per plona čia...

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 834
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#137 2013-08-13 11:55

Re: Vokietes "progresas"

Ko tu to riebalo taip bijai? Gi neprikaupsi jo tiek, kad pilvas iškristų.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#138 2013-08-13 11:57

Re: Vokietes "progresas"

Keinas rašė:

kenis rašė:

Keinas rašė:

Apsilima visada butina padaryt pradzioje smile

P.S Keni tipo ne D: ?

Tipo ne.

Tai tada nezinau, kaip kitiems, bet man cia overtrainingas. Ir pozymiai tokie. 1.Salta nors visur laikosi +27 koki (o salta turiu omeni rimtai tik po kaldra sedet siltai) 2.Toks pats jausmas kaip tureciau temp kokius 37.2 3.Drebuliukas toks eina per visa kuna.

nimesil nuramina šitą dalyką.
O apie creshus nerašinėkit, ne visi gyvi ant stimuliantų smile

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#139 2013-08-13 12:00

Re: Vokietes "progresas"

Nimesil pas mane vaistas kaip nuo visu ligu big_smile.

O vokiete gal galvoja, kad tas riebalas bus kaip vanduo po oda ?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#140 2013-08-13 12:12

Re: Vokietes "progresas"

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#141 2013-08-13 12:26

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Pas senyvus zmones tas riebalas buna nu grynai kaip tesla big_smile nzn tiesiog kaip kitaip pavadinti. big_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#142 2013-08-13 12:27

Re: Vokietes "progresas"

Keinas rašė:

Vokiete rašė:

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Pas senyvus zmones tas riebalas buna nu grynai kaip tesla big_smile nzn tiesiog kaip kitaip pavadinti. big_smile

pastaruoju metu vapse pezi nesamones kazkokias.

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#143 2013-08-13 12:27

Re: Vokietes "progresas"

Kano rašė:

Keinas rašė:

Vokiete rašė:

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Pas senyvus zmones tas riebalas buna nu grynai kaip tesla big_smile nzn tiesiog kaip kitaip pavadinti. big_smile

pastaruoju metu vapse pezi nesamones kazkokias.

Nu jo gal geriau patylesiu :DDDDDD

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#144 2013-08-13 12:30

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Tai ko ta paranoja taskaisi del to RIEBALO? smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#145 2013-08-13 12:34

Re: Vokietes "progresas"

Deimos rašė:

Vokiete rašė:

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Tai ko ta paranoja taskaisi del to RIEBALO? smile

Tiesiog dar karta paaiškinsiu ta pati: aš nieko prieš suvartot daugiau kalorijų, bet proto ribose. Tiesiog bus sunku paskui išsiryškint. Aišku su kokiu Animal Cuts tai greičiau viskas išeitų, nier ko parintis, bet kai matysiu kad man labai jau to lašinio padaugėjo kai auginsiu raumenis tai man tas motyvacijos nesuteiks žiūrint į save veidrodį.

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#146 2013-08-13 12:40

Re: Vokietes "progresas"

o kaip tu pati sau jauties? Jei patinka, toks sudejimas, tai ir palaikyk. Nori uzsimest kelis kg, pirmyn, didink kcal smile Svarbu, kaip pats jauties, o ne ka sako kiti smile yra cia pamiseliu, tipo "the bigger the better" ir utiutiu, ar pana, ar bernas smile) Visiem neitiksi.

Paskutinį kartą taisė Sarun4kas (2013-08-13 12:41)

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#147 2013-08-13 12:41

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Deimos rašė:

Vokiete rašė:

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Tai ko ta paranoja taskaisi del to RIEBALO? smile

Tiesiog dar karta paaiškinsiu ta pati: aš nieko prieš suvartot daugiau kalorijų, bet proto ribose. Tiesiog bus sunku paskui išsiryškint. Aišku su kokiu Animal Cuts tai greičiau viskas išeitų, nier ko parintis, bet kai matysiu kad man labai jau to lašinio padaugėjo kai auginsiu raumenis tai man tas motyvacijos nesuteiks žiūrint į save veidrodį.

kam tu tuos papildus visur kiši jmj..

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#148 2013-08-13 12:44

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Deimos rašė:

Vokiete rašė:

Gerai, nebesigilinam. Kas per nesąmonė "riebalas bus kaip vanduo po oda?" Tokios nesąmonės dar neskaičiau niekada gyvenime

Tai ko ta paranoja taskaisi del to RIEBALO? smile

Tiesiog dar karta paaiškinsiu ta pati: aš nieko prieš suvartot daugiau kalorijų, bet proto ribose. Tiesiog bus sunku paskui išsiryškint. Aišku su kokiu Animal Cuts tai greičiau viskas išeitų, nier ko parintis, bet kai matysiu kad man labai jau to lašinio padaugėjo kai auginsiu raumenis tai man tas motyvacijos nesuteiks žiūrint į save veidrodį.

Tai kad ir dabar ne super ryski, auk su tuo procentu fato ir tiek, o bet kokiu atveju palaipsniui keldama kalorijas, staigiai neuzplauksi, o jei ir uzplauksi, nebus sunku partysket, prisukus anglis. Nu as nesuprantu, ko tu sieki sukurusi sia tema, kaip tau kas nors kitas, forumo pagalba gali ta BF reguliuot?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#149 2013-08-13 12:44

Re: Vokietes "progresas"

Building rašė:

Vokiete rašė:

Deimos rašė:


Tai ko ta paranoja taskaisi del to RIEBALO? smile

Tiesiog dar karta paaiškinsiu ta pati: aš nieko prieš suvartot daugiau kalorijų, bet proto ribose. Tiesiog bus sunku paskui išsiryškint. Aišku su kokiu Animal Cuts tai greičiau viskas išeitų, nier ko parintis, bet kai matysiu kad man labai jau to lašinio padaugėjo kai auginsiu raumenis tai man tas motyvacijos nesuteiks žiūrint į save veidrodį.

kam tu tuos papildus visur kiši jmj..

Duotum vitaminu tabletes ir tos padetu greiciau numest - placebo.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#150 2013-08-13 12:48

Re: Vokietes "progresas"

samas rašė:

Building rašė:

Vokiete rašė:


Tiesiog dar karta paaiškinsiu ta pati: aš nieko prieš suvartot daugiau kalorijų, bet proto ribose. Tiesiog bus sunku paskui išsiryškint. Aišku su kokiu Animal Cuts tai greičiau viskas išeitų, nier ko parintis, bet kai matysiu kad man labai jau to lašinio padaugėjo kai auginsiu raumenis tai man tas motyvacijos nesuteiks žiūrint į save veidrodį.

kam tu tuos papildus visur kiši jmj..

Duotum vitaminu tabletes ir tos padetu greiciau numest - placebo.

Tiesiog aš gal to riebalo bijau kažkiek todėl kad kai namie sportavau, mitybos neprisižiūrėjau tai stengdavausi labai namie sportuot ir nekrito man tie kg ir jei priaugsiu vėl tai bijau kad jie man nekris vėl kai pradėsiu ryškintis užsiauginus raumenuku kažkiek.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net