Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tutinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-16
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1401 2009-02-16 14:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sweiki visi nzn ar ce pataikaiu bet noreciau pagalbos sulaukti, man 17m, ugis 180cm~ svoris 70kg, esu biski sportaves 3 menesisu samadielnoj sporto salej(nerimtai, ir nepersitemdamas po biski), o seip vasara negaliu i kacialke eit nes dirbu fiziskai sunku darba,seip nuo 2007m rudens per visa ziema darydavau atsipaudimus/atsilenkimus namie iki vasaros kol vel nepradedavau dirbti.nuo 2008m rudens vel iki sio menesio vien tik atsipaudimai/atsilenkimai, ir va dbaar turiu proga eiti vel i ta pacia samadielna kacialke ), kaip sakant treniruokliu nera bet manau pagrindas ten yra, stanga(su  suoliuku ir laikykliu stangai)/hanteliai/lygiagirates/presui suoliukas daryt su kampu/ suoliukas su kampu krutinei mankstinti/prisitraukimams skersinis/bicui atsispiriant mansktinti irgi samadielnai padaryta.
Tai vat noreciau kad man padetumet galiu atsiusti pora foto savo  as nzn kaip mano sudejimas, ir pagal ji kokia programa daryt patartumet  ir kai as dar augantis organizmas ar masei bandyt sportuoti ar jegai, nes mano medz apykaita lb greita, noreciau pasikonsultuoti su patyrusiais kulturistais, kaip man geriau pasielgus, o mano tisklas seip sporto butu tureti tvirtesni ir ryskesni kuna. kolkas apie kulturzima iki grabo lentos negalvoju bet noreciau atrodyt gan gerai ir vyresnis, man kulturizmas lb pradejo patikti kai buvau 15 bet pradejau nuo atsispaudimu ir kai i forumus uzuskdavau pasidairyti pasiskaityti kaip kiti atrodo ir ka daro smile o va kai suaugau metais sakiau jau pradeisu rimtai stengtis, todel lb patinka sunkusis sportas tai negaliu nesportuoti, ir seip esu lb susidojemes kulturizmu   tikrai noreciau kad padetumet mano saligomis sudaryti programa ir patarti kaip pradeti taisyklingai,as dauk skaiciau jusu forume bet be pagalbos manau neisiversiu, nes patyrusiu zmoniu patarimai visada labiau vertinami negu savaip isradinejami dviraciai . Zmones nevienodi kiek maciau programos skirtingos ir visa kita, kiek skaites esu forume laukiu atsakymu wink

Neprisijungęs

 
KarolisLT
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1402 2009-02-18 10:44

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,man 24m.esu 189cm ir sveriu 110kg,anksciau sportavau be jokiu programu ir sveriau 82 kg,metus sporta per 5metus priaugau 28 kg,
gal galetumet patarti kokia man programa butu tinkamiausia ir koks maisto kiekis per diena man butu aktualiausias ir veiksmingiausias?Aciu

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1403 2009-02-18 10:53

Re: Bendro pobūdžio pagalba

KarolisLT rašė:

Sveiki,man 24m.esu 189cm ir sveriu 110kg,anksciau sportavau be jokiu programu ir sveriau 82 kg,metus sporta per 5metus priaugau 28 kg,
gal galetumet patarti kokia man programa butu tinkamiausia ir koks maisto kiekis per diena man butu aktualiausias ir veiksmingiausias?Aciu

Pirma gal pasiskaityk atitinkamoj temoj, apie svorio metimą wink
http://www.kulturizmas.net/forumas/viewtopic.php?id=98

Neprisijungęs

 
KarolisLT
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1404 2009-02-18 13:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

na mano raumenu mase nera maza,jei turi uomeni,kad tik lasinius nesioju :)be to nelabai noreciau mazeti,noriu tas atsargas kazkaip tinkamai panaudoti smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1405 2009-02-18 13:18

Re: Bendro pobūdžio pagalba

KarolisLT rašė:

na mano raumenu mase nera maza,jei turi uomeni,kad tik lasinius nesioju :)be to nelabai noreciau mazeti,noriu tas atsargas kazkaip tinkamai panaudoti smile

Tai ir skaityk apie ryškinimąsi...

Neprisijungęs

 
Lavras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-17
Žinutės: 140
Atsiliepimai: 0

#1406 2009-02-24 22:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,iskilo klausimelis, dirbu statybose taciau wakarais po darbo noretusi nuejti i sale smile kokios galimybes priaugti raumenu mases?

Neprisijungęs

 
omna
Atkaklus dalyvis
Vietovė: KAUNAS
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#1407 2009-02-24 22:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Lavras rašė:

Sveiki,iskilo klausimelis, dirbu statybose taciau wakarais po darbo noretusi nuejti i sale smile kokios galimybes priaugti raumenu mases?

ziurint kiek i tai bus ideta tavo pastangu ir noro!manau reiktu mityba gera pasidaryti pirmiausiai!atsizvelgiant i tai ar labai sunkei dyrbi statybose

Neprisijungęs

 
astunkojis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-07-01
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#1408 2009-02-25 15:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, norejau pas jus paklausti, prasau nepatingekit ir atsakykit nes daugiau nera pas ka klausti, kadangi gyvenu uzsienyje tai treneriui neturiu galimybes isaiskinti viska kaip yra ir ko noreciau smile esu 20 metu 186cm 78kg, noreciau priaugti svorio, padidinti raumenis, mano medziagu apykaita labai greita todel svoris nekinta jau daug laiko kad ir ka valgyciau.Anksti ryte keliuosi i darba, gryztu apie 5, sportuoti eiciau apie 6 o 22 miegoti, todel neturiu galimybes valgyti 6-7 kartus per diena ir gamintis tam tikra maista, patarkit kaip galeciau priaugti svorio,eiti i sporto sale dar tik pradejau, pinigai neturi reiksmes kad ir kiek kainuotu smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1409 2009-02-25 15:49

Re: Bendro pobūdžio pagalba

astunkojis rašė:

Sveiki, norejau pas jus paklausti, prasau nepatingekit ir atsakykit nes daugiau nera pas ka klausti, kadangi gyvenu uzsienyje tai treneriui neturiu galimybes isaiskinti viska kaip yra ir ko noreciau smile esu 20 metu 186cm 78kg, noreciau priaugti svorio, padidinti raumenis, mano medziagu apykaita labai greita todel svoris nekinta jau daug laiko kad ir ka valgyciau.Anksti ryte keliuosi i darba, gryztu apie 5, sportuoti eiciau apie 6 o 22 miegoti, todel neturiu galimybes valgyti 6-7 kartus per diena ir gamintis tam tikra maista, patarkit kaip galeciau priaugti svorio,eiti i sporto sale dar tik pradejau, pinigai neturi reiksmes kad ir kiek kainuotu smile

Daugiau valgyk, pasiskaityk mitybos skiltį, nieko čia naujo neišgirsi, masę augina maistas ir nekitaip.

Neprisijungęs

 
zertoshwagen
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-30
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1410 2009-03-06 15:02

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sveiki, turiu porą klausimų. youtubės komentaruose prisikaičiau, kad negalima daryti mirties traukos su batais. ar tiesa? darau su krepšinio kedais, bet nejaučiu, kad kas būtų netaip.... antras mane dominantis dalykas tai toks- šiandien padariau mirties trauką, štangos traukimą prie krutinės, porą lyno traukimų ir pradėjau tricą. įpusėjus antrą pratimą žiūriu, kad tricas vos šiltas, o bicas dega. kažko net nejauku pasidarė. ar nėra čia koks persisportavimo požymis?

Paskutinį kartą taisė zertoshwagen (2009-03-06 15:03)

Neprisijungęs

 
KeDas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 50
Atsiliepimai: 0

#1411 2009-03-11 21:57

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Ar iš tikrųjų Peck deckai prastas pasirinkimas ?


Nes taip klausiau pažystamų, kurie treniruojasi, tai sako, kad daro juos ir krūtinė gan stipriai dega.
O čia radau parašytą straipsniuką, kad juos nepatartina įtraukti į treniruotę

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1412 2009-03-11 22:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

KeDas rašė:

Ar iš tikrųjų Peck deckai prastas pasirinkimas ?


Nes taip klausiau pažystamų, kurie treniruojasi, tai sako, kad daro juos ir krūtinė gan stipriai dega.
O čia radau parašytą straipsniuką, kad juos nepatartina įtraukti į treniruotę

Nori, kad degtų ar augtų? big_smile Šiaip tai laisvi svoriai pirmoj vietoj, o gale treniruotės galima, kad ir tą peck decka imest ar dar koki kita izoliacini pratimą.

Neprisijungęs

 
KeDas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 50
Atsiliepimai: 0

#1413 2009-03-13 10:14

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kokiu principu patartumet man daryt spaudima jegai ?
Sportuoju menesi. Galvoju gal priamide daryt, bet sako, kad pradedanciajam dar to nedaryt.

Kai 5x5 darai tai reikia pirma serija apsilimui, o kitus 4 darbinius ?

Paskutinį kartą taisė KeDas (2009-03-13 14:07)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1414 2009-03-13 19:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

KeDas rašė:

Kokiu principu patartumet man daryt spaudima jegai ?
Sportuoju menesi. Galvoju gal priamide daryt, bet sako, kad pradedanciajam dar to nedaryt.

Kai 5x5 darai tai reikia pirma serija apsilimui, o kitus 4 darbinius ?

kai sportuosi 1-2 metus tada daryk jėgai. o kol toks stažas, dar tau daryti ir daryti populiarujį  3x8 smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Vaidas14
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#1415 2009-03-17 13:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kaip manot kokius svorius reikia kilnoti ir kokius pratimus daryti greiciui?

Neprisijungęs

 
Marexas
Naujas dalyvis
Vietovė: Radviliskis
Registravosi: 2009-01-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#1416 2009-03-20 18:15

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Nepykit gal jau ir klause sito visi simta tukstanciu kartu, bet kuo daugiau pasneku su ivairiais sportuojanciais zmonem, tuo labiau man nebeaisku daros del treniruociu programos sudarymo.. konkreciau: dirbu su bicepsais, tricepsais, krutine ir kojom, klausimas del krutines, kiek dienu per savaite yra geriausia skirt krutines raumenu treniravimui norint pasiekt optimaliausia raumenu mases augimo rezultata? vieni sako kad 1 kart per savaite, kiti kad 2, yra kas 3 varo, nebezinau katro klausyt smile tai patarkit, dekui.

Neprisijungęs

 
roobis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-22
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#1417 2009-03-20 18:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Marexas rašė:

Nepykit gal jau ir klause sito visi simta tukstanciu kartu, bet kuo daugiau pasneku su ivairiais sportuojanciais zmonem, tuo labiau man nebeaisku daros del treniruociu programos sudarymo.. konkreciau: dirbu su bicepsais, tricepsais, krutine ir kojom, klausimas del krutines, kiek dienu per savaite yra geriausia skirt krutines raumenu treniravimui norint pasiekt optimaliausia raumenu mases augimo rezultata? vieni sako kad 1 kart per savaite, kiti kad 2, yra kas 3 varo, nebezinau katro klausyt smile tai patarkit, dekui.

yra tik vienas kelias tai suzinoti. Bandyk pats! smile nera tobulos formules visiem reik eksperimentuoti kad atrastum savaja. Daryk koki menesi karta per savaite poto 2 kartus poto 3 ir pamatysi kada geriausias progresas smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1418 2009-03-20 18:45

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Marexas rašė:

Nepykit gal jau ir klause sito visi simta tukstanciu kartu, bet kuo daugiau pasneku su ivairiais sportuojanciais zmonem, tuo labiau man nebeaisku daros del treniruociu programos sudarymo.. konkreciau: dirbu su bicepsais, tricepsais, krutine ir kojom, klausimas del krutines, kiek dienu per savaite yra geriausia skirt krutines raumenu treniravimui norint pasiekt optimaliausia raumenu mases augimo rezultata? vieni sako kad 1 kart per savaite, kiti kad 2, yra kas 3 varo, nebezinau katro klausyt smile tai patarkit, dekui.

O nugaros, pečių netreniruoji? O kiek kartų per savaitę tai sunku pasakyt, neaišku kokie tikslai, jei masė tai kas 5-7 dienas raumens grupę.

Neprisijungęs

 
Marexas
Naujas dalyvis
Vietovė: Radviliskis
Registravosi: 2009-01-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#1419 2009-03-21 13:45

Re: Bendro pobūdžio pagalba

treniruoju ir nugara ir pecius, bet didziausia demesi skiriu dabar krutines raumenims, tai ir kyla klausimas man, norint priaugint krutines raumenu mases, kiek dienu per savaite reikia skirt krutines treniravimui?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1420 2009-03-21 14:02

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Tiek pat kiek ir kitom raumenų grupėm tik kelk krūtinę į pirmą diena, kai ateini į salę gerai pailsėjas ir daugiau dėmesio skirk pačiai treniruotės metodikai, o ne, kad kuo dažniau daryt viską. Galima ir kelis kart savaitėj, bet antra treniruotė jau turi būt lengva.

Neprisijungęs

 
Marexas
Naujas dalyvis
Vietovė: Radviliskis
Registravosi: 2009-01-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#1421 2009-03-21 14:27

Re: Bendro pobūdžio pagalba

aisku, dar klausimelis, ant turniko darant prisitraukimus delnais i save ir delnais nuo saves yra skirtumas? kokie dirba raumenys?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1422 2009-03-21 14:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Delnais į save bicas labiau apkraunamas...

Neprisijungęs

 
Mycha
Naujas dalyvis
Vietovė: aNx
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#1423 2009-03-24 14:19

Re: Bendro pobūdžio pagalba

siauriau laikant nei pečiu ploti labiau išriškėje stanga

Neprisijungęs

 
vartotojo vardas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-24
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1424 2009-03-24 21:54

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sweiki.nusipirkau 1kg "hypermass".kaip ji  naudodi ir ar jis geras papildas?

Neprisijungęs

 
Tomsis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-06-03
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#1425 2009-03-25 22:05

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Ar kai pradedi sportuot ugis nebedideja?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net