Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#576 2011-07-05 00:32

Re: Kurso Dienoraštis

Nu cia ziuriu jus ir nubazarinot apie viska, kol manes nebuvo .. big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#577 2011-07-05 00:34

Re: Kurso Dienoraštis

Cia siandien pakuriau trumpa video is pernai metu kadru, kai dar buvau kudesnis ir lankstesnis ant turniko .. smile :

Jei kam idomu, idedu savo video kanalo nuoroda, joje rasite daugiau video klipu :

Paskutinį kartą taisė Muscle Pump (2011-07-05 01:03)

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#578 2011-07-05 00:38

Re: Kurso Dienoraštis

Loading rašė:

o man atorodo, kad ciulpt pute, kad ir savo moteriai yra zema.

Kas liecia sita pasisakyma, tai labai daug is vyriskos puses taip mano ir galvoja, taciau as ju paklausiu, o kai jums mergina c....a , ar jums nera zema, kad ji taip daro? Atsako : NE! Tada as sakau, o kur lygybe ? Tau zema, o jai ne? Tai tiek, cia apmastymui .. smile

Paskutinį kartą taisė Muscle Pump (2011-07-05 00:39)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#579 2011-07-05 00:45

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Loading rašė:

o man atorodo, kad ciulpt pute, kad ir savo moteriai yra zema.

Kas liecia sita pasisakyma, tai labai daug is vyriskos puses taip mano ir galvoja, taciau as ju paklausiu, o kai jums mergina c....a , ar jums nera zema, kad ji taip daro? Atsako : NE! Tada as sakau, o kur lygybe ? Tau zema, o jai ne? Tai tiek, cia apmastymui .. smile

o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

Paskutinį kartą taisė Loading (2011-07-05 00:46)

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#580 2011-07-05 00:49

Re: Kurso Dienoraštis

Loading rašė:

Muscle Pump rašė:

Loading rašė:

o man atorodo, kad ciulpt pute, kad ir savo moteriai yra zema.

Kas liecia sita pasisakyma, tai labai daug is vyriskos puses taip mano ir galvoja, taciau as ju paklausiu, o kai jums mergina c....a , ar jums nera zema, kad ji taip daro? Atsako : NE! Tada as sakau, o kur lygybe ? Tau zema, o jai ne? Tai tiek, cia apmastymui .. smile

o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

Su tokiu poziuriu i moteris toli nenueisi .. smile

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#581 2011-07-05 08:16

Re: Kurso Dienoraštis

Loading rašė:

o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

kiek tau metu ? speju 16-20 ?
nepazistu nei vieno vedusio vyro, su tokiu poziuriu.
siaip ar paciam idomu butu su tokia uzduxinta gyvent ? nemanau.
nu subresi - suprasi smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#582 2011-07-05 08:48

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Loading rašė:

Muscle Pump rašė:


Kas liecia sita pasisakyma, tai labai daug is vyriskos puses taip mano ir galvoja, taciau as ju paklausiu, o kai jums mergina c....a , ar jums nera zema, kad ji taip daro? Atsako : NE! Tada as sakau, o kur lygybe ? Tau zema, o jai ne? Tai tiek, cia apmastymui .. smile

o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

Su tokiu poziuriu i moteris toli nenueisi .. smile

manau net neverta bandyti kazka aiskinti jaunimui smile cia kaip ir sakiau, LABAI daug pasauli zmoniu su savo mazais pasauleliais ir nera cia reikalo aiskint savo tiesas..kazkam gi su arkliu dulkintis utiutiu, kazkas vaikus tvirkina..ir kiekvienam is ju, kas keisciausia, tai atrodo teisinga!!!

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#583 2011-07-05 10:07

Re: Kurso Dienoraštis

Regas rašė:

Loading rašė:

o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

kiek tau metu ? speju 16-20 ?
nepazistu nei vieno vedusio vyro, su tokiu poziuriu.
siaip ar paciam idomu butu su tokia uzduxinta gyvent ? nemanau.
nu subresi - suprasi smile

taikliai sovei, 19 man. as gyvent kartu ir nesiruosiu, "duoda nedraugavus" big_smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#584 2011-07-05 10:29

Re: Kurso Dienoraštis

Loading rašė:

Muscle Pump rašė:

Loading rašė:

o man atorodo, kad ciulpt pute, kad ir savo moteriai yra zema.

Kas liecia sita pasisakyma, tai labai daug is vyriskos puses taip mano ir galvoja, taciau as ju paklausiu, o kai jums mergina c....a , ar jums nera zema, kad ji taip daro? Atsako : NE! Tada as sakau, o kur lygybe ? Tau zema, o jai ne? Tai tiek, cia apmastymui .. smile

o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

Nuskriaude stipriai tave...

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#585 2011-07-05 11:03

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Cia siandien pakuriau trumpa video is pernai metu kadru, kai dar buvau kudesnis ir lankstesnis ant turniko .. smile :

Jei kam idomu, idedu savo video kanalo nuoroda, joje rasite daugiau video klipu :

zveris nykstys

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#586 2011-07-05 12:22

Re: Kurso Dienoraštis

Loading rašė:

Regas rašė:

Loading rašė:

o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

kiek tau metu ? speju 16-20 ?
nepazistu nei vieno vedusio vyro, su tokiu poziuriu.
siaip ar paciam idomu butu su tokia uzduxinta gyvent ? nemanau.
nu subresi - suprasi smile

taikliai sovei, 19 man. as gyvent kartu ir nesiruosiu, "duoda nedraugavus" big_smile

Nera ko stebetis, nors man paciam tik pora metu daugiau, nei tau, taciau musu suvokimas visai skiriasi.. Speju ir su tevais dar gyveni, taip ? As 15 metu jau miske dirbau, pinigus sau uzsidirbdavau, nuo 18 metu gyvenu pats ant saves, todel man visai kitoks suvokimas, nei pas tave ar dauguma kitu.. Kadanors ir tu ateisi i prota, peace smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#587 2011-07-05 12:23

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

Loading rašė:


o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

Su tokiu poziuriu i moteris toli nenueisi .. smile

manau net neverta bandyti kazka aiskinti jaunimui smile cia kaip ir sakiau, LABAI daug pasauli zmoniu su savo mazais pasauleliais ir nera cia reikalo aiskint savo tiesas..kazkam gi su arkliu dulkintis utiutiu, kazkas vaikus tvirkina..ir kiekvienam is ju, kas keisciausia, tai atrodo teisinga!!!

Jo .. hmm

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#588 2011-07-05 12:25

Re: Kurso Dienoraštis

robertass rašė:

Muscle Pump rašė:

Cia siandien pakuriau trumpa video is pernai metu kadru, kai dar buvau kudesnis ir lankstesnis ant turniko .. smile :

Jei kam idomu, idedu savo video kanalo nuoroda, joje rasite daugiau video klipu :

zveris nykstys

Nu dar mini zveriuks .. big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#589 2011-07-05 16:47

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

siaip, is dalies suprantu Naturala, nes ir pats pastaruoju metu persimeciau ant lengvesnio sporto smile suprantu, ka jis nori pasakyti, taciau nereikia taip kisti savo nuomones smile ateis laikas, kai zmogus pats supras, kad reikia kazka keisti..arba ne big_smile as ir db kai matau buvusius KACIOKUS su 55 ranka dirbancius treneriais uz 2000lt ir vazinejancius su VW GOLF III, tai tik juokas ima ir gailestis, kad zmogus nesugebejo teisingai pasirinkti..o viena isvis zinau, kalba, kad pas mama gyvena namie (paciam jau apie 32-35m) smile bet, kaip sako, kiekvienas savo likimo kalvis, tai ir renkasi, kaip jam gyventi smile
...kazkas atrodo, kaip moteris, bet turi 10.000.000 saskaitoj..kazkas atrodo DIIIDELIS, bet pas mama gyvena..dar kazkas keliauja po pasauli ir dainuoja..kazkas padeda Afrikos vaikams..

PEACE

nemaisyk sporto su zmogaus harakteriu,pasikartosiu-jei esi balvonas,tai prisikacialines busi didelis balvonas,kulturizmas brangus hobis o ne pragyvenimo saltinis,taip kad yra kruva bet kokiam sporte kas sugeba salia sporto pakelt pinigu kitas ne nemaisykim y viena vieta,cia kulturizmas ne prie ko jei zmogus apart kociojimosi ar kokio kamuolio dauzymo daugiau nieko nemato:)

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#590 2011-07-05 17:12

Re: Kurso Dienoraštis

smile

Paskutinį kartą taisė vinstrolis (2011-07-05 17:13)

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#591 2011-07-05 17:19

Re: Kurso Dienoraštis

vinstrolis rašė:

smile

labai taikliai buvai pasakes nykstys

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#592 2011-07-05 17:22

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

Loading rašė:


o as atsakysiu taip: bobos vieta virtuveje. turetum suprasti ka noriu pasakyt wink

Su tokiu poziuriu i moteris toli nenueisi .. smile

manau net neverta bandyti kazka aiskinti jaunimui smile cia kaip ir sakiau, LABAI daug pasauli zmoniu su savo mazais pasauleliais ir nera cia reikalo aiskint savo tiesas..kazkam gi su arkliu dulkintis utiutiu, kazkas vaikus tvirkina..ir kiekvienam is ju, kas keisciausia, tai atrodo teisinga!!!

Pritariu, visgi kaip taisykle, toki Budulishka poziuri turi tie kas apart savo kiemo ir per shventes rajono centro nera mates.
Kuo daugiau zhmogus skaitai,keliauji, bendrauji su pasauliu, tuo paprastesnis poziuris i gyvenima tampa.ir tada jau 3 linijos Adidas kahzkaip tik sypsena sukelia, one "Privaloma" apranga skaitoma. big_smile

Neprisijungęs

 
TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#593 2011-07-05 18:00

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

Loading rašė:

Regas rašė:


kiek tau metu ? speju 16-20 ?
nepazistu nei vieno vedusio vyro, su tokiu poziuriu.
siaip ar paciam idomu butu su tokia uzduxinta gyvent ? nemanau.
nu subresi - suprasi smile

taikliai sovei, 19 man. as gyvent kartu ir nesiruosiu, "duoda nedraugavus" big_smile

Nera ko stebetis, nors man paciam tik pora metu daugiau, nei tau, taciau musu suvokimas visai skiriasi.. Speju ir su tevais dar gyveni, taip ? As 15 metu jau miske dirbau, pinigus sau uzsidirbdavau, nuo 18 metu gyvenu pats ant saves, todel man visai kitoks suvokimas, nei pas tave ar dauguma kitu.. Kadanors ir tu ateisi i prota, peace smile

O as galvojau, kad mano gyvenimas sunkus ;D

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#594 2011-07-05 18:28

Re: Kurso Dienoraštis

JADZE rašė:

vinstrolis rašė:

smile

labai taikliai buvai pasakes nykstys

perskaitei ka buvau parases?parasiau paskui galvoju-ai neverta nes nesupras:)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#595 2011-07-05 18:35

Re: Kurso Dienoraštis

vinstrolis rašė:

nenormalus rašė:

siaip, is dalies suprantu Naturala, nes ir pats pastaruoju metu persimeciau ant lengvesnio sporto smile suprantu, ka jis nori pasakyti, taciau nereikia taip kisti savo nuomones smile ateis laikas, kai zmogus pats supras, kad reikia kazka keisti..arba ne big_smile as ir db kai matau buvusius KACIOKUS su 55 ranka dirbancius treneriais uz 2000lt ir vazinejancius su VW GOLF III, tai tik juokas ima ir gailestis, kad zmogus nesugebejo teisingai pasirinkti..o viena isvis zinau, kalba, kad pas mama gyvena namie (paciam jau apie 32-35m) smile bet, kaip sako, kiekvienas savo likimo kalvis, tai ir renkasi, kaip jam gyventi smile
...kazkas atrodo, kaip moteris, bet turi 10.000.000 saskaitoj..kazkas atrodo DIIIDELIS, bet pas mama gyvena..dar kazkas keliauja po pasauli ir dainuoja..kazkas padeda Afrikos vaikams..

PEACE

nemaisyk sporto su zmogaus harakteriu,pasikartosiu-jei esi balvonas,tai prisikacialines busi didelis balvonas,kulturizmas brangus hobis o ne pragyvenimo saltinis,taip kad yra kruva bet kokiam sporte kas sugeba salia sporto pakelt pinigu kitas ne nemaisykim y viena vieta,cia kulturizmas ne prie ko jei zmogus apart kociojimosi ar kokio kamuolio dauzymo daugiau nieko nemato:)

stereoptipai is niekur neatsiranda smile taip, brangus hobis, tik mano galva sako, kad jei nesugebi pragyvent, tai atsisakyk hobio smile taip pat, kaip ir velniai susiperka 4iese susimete BMW ir neturi, uz ka stabdziu kaladeliu pasikeist. Bet velgi, jei jis laimingas - man tai visiskai 0 emociju smile


lexus,
butent, islist zmonems is savo urvo reikia

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#596 2011-07-05 18:52

Re: Kurso Dienoraštis

vinstrolis rašė:

JADZE rašė:

vinstrolis rašė:

smile

labai taikliai buvai pasakes nykstys

perskaitei ka buvau parases?parasiau paskui galvoju-ai neverta nes nesupras:)

jo perskaiciau smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#597 2011-07-05 19:16

Re: Kurso Dienoraštis

squat rašė:

jo blin naturalas cia kalba apie ta kovinio sporto butinuma atrodo kad visi sportuoja ar kazkuo uzsiimineja tik tam kad iseja i gatve galetu visiems snukius dauzyt...bet koks sportas yra kaip bet koks hobis jei neini i varzybas ir kiekvienas renkasi pagal save..kazkas kolekcionuoja markutes ir yra laimingas tai ka jam pasakysi kad nafik tau tos markutes jei isejas i gatve vistiek gausi i galva...atsigauk tu biski...

su atigauk tai pts supranti:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
jo jei markutes renka zmogus ,tai sunku.pats vaikystej rinkau,tai kol iki kiosko nueidavau ,i deze gaudavau:sad
teko kazka daryti,taip sakant modernizuotis ir transformuotis ,kad galetum siais baisiais laikais gyvent.
ZINOK MOKECIAU GERAI FULE ZAIST AR KASE TA IR SIULYCIAU,BET KAZKAIP NE MANO TAI.
tu nesupratai ,as siulau ne visiem boksa treniruotis ,o buti kuo universalesniais.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#598 2011-07-05 19:20

Re: Kurso Dienoraštis

tomass rašė:

NATURAL1978 rašė:

Muscle Pump rašė:


Minti pagavau, taciau kaip pavyzdi as tau pateiksiu save : visiskai nezaidziu ir nemegstu krepsinio, man atrodo beprasmiskas kamuolio vaikymasis, taciau as ta sporta gerbiu, nes tenai reikia labai daug tikslumo istvermes ir visa kita, taciau tai man kibirksteles kaip tu sakai nesuteikia, kitiems gal ir taip.Aplamai nemegstu jokio komandinio sporto.. Man kibirsksti suteikia kaip tu sakai bukas mases ir apimciu auginimas, jei pradeciau pasakoti kodel , tai paciam atsibostu rasyti.. Cia yra skonio reikalas, kaip vienas megsta Yva, o kitam patinka Minedas, trecias klauso Ostapenko ir t.t. Jei man kasnors nepriimtina ar nepatinka, tiesiog to neklausau ar nedarau ..

tavo minti supratau ir poziuri.skonio ir poziurio reikalas tiek sportai tiek mergos:Dbig_smilebig_smilebig_smile
.pats savo laiku kokius 6 m nuo 18 iki 24 skyriau juodam BUKIAUSIAM PASULYJE MASES AUGINIMUI.finisavau su 101kg ir kai nusimeciau iki 90 pagalvojau,kam visa tai,jei bent 6 metus buciau kasdien i bokso sale vaiksciojes tai bent judeciau neblogai,o dabar priaugi,paskui numeti ir ka.koks buvai toks likai.
as zinau kai kacialinies laiks nuo laiko uzvarai kurseli pats sau atrodai kietas,vos ne nemirtingas,bet tai apgaule,jei komplekse nekultivuoji kovinio sporto.nezinau kaip tu ,bet jei nesiboksuoji pvz,tai nueik savo akiracio prapletimui i rimta bokso ar mui tai sale kur ne pacai ,bet vyrai normaliai varzyboms ruosiasi.atsistok viena raunda su 10 kg lengvesniu ir tikrai suprasi koks pazeidziamas ir vargsas esi.
sorry jei sportuoji ir kovinius tada visai kita kalba.nera cia ka tada.

.Jei  butum 6 metus boksa vares,tai bokso forume sedetum ir sneketum,kad jau geriau metala buciau stumbdes,nei galva savo trankes.Galvos dauzymas pliusu ateiciai neprideda.Nenustebciau,jei kas ir taip seniau tave buvo gerai pakirtes ar kokia trauma galvos turejei.

nu jei taves niekas nebuvo pakirtes,tai arba esi KLICKO,arba kai puola begi,arba kaip cia kolega sake renki markutes ,bet i lauka neini,nes iskart butum pakirstas.
jo buvau daug kartu pakirstas ,ir ka ,pries visus nelaimesi.dar trevkese buna praleidi.nenugalimu nera.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#599 2011-07-05 19:23

Re: Kurso Dienoraštis

Loading rašė:

naturalo siti pasisakymai verti didelio sudo gabalo, nes pats sedejo ant ant chemijos ir bade sikna, kad tik didesni bica turetu.

nesededavau,o leisdavau sau 2 men i metus pakvailioti.sedi tie kas nuo kurso ant kurso:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
na ptys zinot ,kas taip darot.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#600 2011-07-05 19:26

Re: Kurso Dienoraštis

Makleris rašė:

nenormalus rašė:

Makleris rašė:


O kas tu, kad sprestum kas teisingai pasirinko savo kelia, kas ne?

MAN kelia juoka smile jei tau nekelia, ok, tai ir bandziau pasakyt savo postu smile
nebuk piktas smile

Bet 55 ranka islaikyt visgi litu reikia turet ;d
Man tai juoka kelia tie, kurie susipirke 2008+ metu auto dujas susideje vazineja.

sitie jo ZUDIKAI:Dbig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net