Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3326 2011-07-14 20:39

Re: mano

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Vtuuf rašė:


YPAČ jei prie vandens big_smile O jei dar kažkoki vos-ne-gimdanti seni pamatai, sulenda pilvas pats ir mintyse priesaiką duodi niekad nebūt TOKIAM nutukusiam.

va va va cia tu taikliai pataikei,manau visio duoda tokias priesaikas:Dbig_smilebig_smile

ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

atiduodu  nomeda su  riesutais hmm

Neprisijungęs

 
Vtuuf
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 0

#3327 2011-07-14 21:41

Re: mano

MrBurbulas rašė:

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:


va va va cia tu taikliai pataikei,manau visio duoda tokias priesaikas:Dbig_smilebig_smile

ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

atiduodu  nomeda su  riesutais hmm

Imesk i tas dezes kur būna badaujantiems žmonėms. Kažin ar iki jų prieis, bet vis "Geras" darbas big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3328 2011-07-14 21:45

Re: mano

Vtuuf rašė:

MrBurbulas rašė:

HRS rašė:


ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

atiduodu  nomeda su  riesutais hmm

Imesk i tas dezes kur būna badaujantiems žmonėms. Kažin ar iki jų prieis, bet vis "Geras" darbas big_smile

gera ideja sovei... bus geriau negu paciam sukapot rock

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#3329 2011-07-14 21:47

Re: mano

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Vtuuf rašė:


YPAČ jei prie vandens big_smile O jei dar kažkoki vos-ne-gimdanti seni pamatai, sulenda pilvas pats ir mintyse priesaiką duodi niekad nebūt TOKIAM nutukusiam.

va va va cia tu taikliai pataikei,manau visio duoda tokias priesaikas:Dbig_smilebig_smile

ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

pofik tos spurgos,krosa prabegi ir sudegini tas spurgas:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3330 2011-07-15 04:37

Re: mano

sporcmenas-2 rašė:

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:


va va va cia tu taikliai pataikei,manau visio duoda tokias priesaikas:Dbig_smilebig_smile

ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

pofik tos spurgos,krosa prabegi ir sudegini tas spurgas:Dbig_smilebig_smile

kodel saldumynai neirasyti i priklausomybes sarasus ?!!! big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3331 2011-07-15 08:06

Re: mano

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:

HRS rašė:


ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

pofik tos spurgos,krosa prabegi ir sudegini tas spurgas:Dbig_smilebig_smile

kodel saldumynai neirasyti i priklausomybes sarasus ?!!! big_smile big_smile big_smile

jo jo as irgi noreciau, kad pvz kondencuota piena pardavinetu tik su gydydojo receptu hmm

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#3332 2011-07-15 09:00

Re: mano

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:

HRS rašė:


ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

pofik tos spurgos,krosa prabegi ir sudegini tas spurgas:Dbig_smilebig_smile

kodel saldumynai neirasyti i priklausomybes sarasus ?!!! big_smile big_smile big_smile

gaidelio sausainiai, pertepti kondensuotu pienu uzsigeriant pienu big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#3333 2011-07-15 09:01

Re: mano

vakar po darbu nulekiau i gdieni drauges vienos..prisivalgiau pyrago..bet maisto normalau nebuvo burnoj visa diena sad grizinedamas prasukau pro MCD big_smile
tai siandien dieta - proteinas + varske big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#3334 2011-07-15 12:07

Re: mano

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:

HRS rašė:


ir apsisukus vel prie spurgu!!! big_smile big_smile big_smile

pofik tos spurgos,krosa prabegi ir sudegini tas spurgas:Dbig_smilebig_smile

kodel saldumynai neirasyti i priklausomybes sarasus ?!!! big_smile big_smile big_smile

juokas juokais,bet lt nori cukru ir visa greita maista apmokestint,mokesim daugiau kaip uz auhogoly ir cigaretes:o

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3335 2011-07-15 12:12

Re: mano

sporcmenas-2 rašė:

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:


pofik tos spurgos,krosa prabegi ir sudegini tas spurgas:Dbig_smilebig_smile

kodel saldumynai neirasyti i priklausomybes sarasus ?!!! big_smile big_smile big_smile

juokas juokais,bet lt nori cukru ir visa greita maista apmokestint,mokesim daugiau kaip uz auhogoly ir cigaretes:o

as tikiuosi, kad cia nevykes pokstas, nes jau uzkniso su savo debiliskais istatymais, kaip alkoholio reklamos draudimas, embrionu saldymo draudimas ir t.t. ir pns. tuoj bus Ukraina=Lietuva.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#3336 2011-07-15 12:27

Re: mano

Loading rašė:

sporcmenas-2 rašė:

HRS rašė:


kodel saldumynai neirasyti i priklausomybes sarasus ?!!! big_smile big_smile big_smile

juokas juokais,bet lt nori cukru ir visa greita maista apmokestint,mokesim daugiau kaip uz auhogoly ir cigaretes:o

as tikiuosi, kad cia nevykes pokstas, nes jau uzkniso su savo debiliskais istatymais, kaip alkoholio reklamos draudimas, embrionu saldymo draudimas ir t.t. ir pns. tuoj bus Ukraina=Lietuva.

bbz jau toks akcizas yra kaikuriuose es valstybese:)

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#3337 2011-07-15 12:28

Re: mano

o kodel tai yra debiliska? as tai turbut buciau uz.
pagalvokim - greitas maistas, cukrus - skatina nutukima ir didziaja dalim atsakingi del nutukimo epidemijos.
retas zmogus moka pats save visiskai kontroliuot, o pavalgyt megstam skaniai visi.
nutukimas sukelia daug ligu, naturaliai daugiau islaidu sveikatos sistemai tas ligas gydant.

zmoniu atskirai kiekvieno nesversi ir neapmokestinsi, tai uzdet papildomus mokescius nesveikam maistui lengviausia iseitis.

jeigu ziuret kad maistas skanus brangiau kainuos tai aisku negerai, bet tsakant reik matyt bendra vaizda.

Neprisijungęs

 
Vtuuf
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 0

#3338 2011-07-15 12:46

Re: mano

Regas rašė:

o kodel tai yra debiliska? as tai turbut buciau uz.
pagalvokim - greitas maistas, cukrus - skatina nutukima ir didziaja dalim atsakingi del nutukimo epidemijos.
retas zmogus moka pats save visiskai kontroliuot, o pavalgyt megstam skaniai visi.
nutukimas sukelia daug ligu, naturaliai daugiau islaidu sveikatos sistemai tas ligas gydant.

zmoniu atskirai kiekvieno nesversi ir neapmokestinsi, tai uzdet papildomus mokescius nesveikam maistui lengviausia iseitis.

jeigu ziuret kad maistas skanus brangiau kainuos tai aisku negerai, bet tsakant reik matyt bendra vaizda.

Skanus nebutinai yra blogas.
Kiekvienas turi savim pasirupinti, skaityti etiketes del saves, del savo sveikatos. Negi manot, kad valstybe ka nors darys del mūsų? Tarkim maistas: hidrolizuoti (hidrinti) riebalai sukelia ivairias sirdies ligas  ir teoriskai yra nuodas. Kai kuriose salyse jau uždrausta parduoti, ruosti maista su hidrintais riebalais. O pas mus apie tai ne neužsimenama.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3339 2011-07-15 12:51

Re: mano

nenormalus rašė:

HRS rašė:

sporcmenas-2 rašė:


pofik tos spurgos,krosa prabegi ir sudegini tas spurgas:Dbig_smilebig_smile

kodel saldumynai neirasyti i priklausomybes sarasus ?!!! big_smile big_smile big_smile

gaidelio sausainiai, pertepti kondensuotu pienu uzsigeriant pienu big_smile

kas del kondensuoto man nieko ner skaniau uz  migdolu 100 gr +  sumestu i nuvalgyta  kondencuoto pieno poka... roll

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#3340 2011-07-15 12:53

Re: mano

Vtuuf rašė:

Skanus nebutinai yra blogas.
Kiekvienas turi savim pasirupinti, skaityti etiketes del saves, del savo sveikatos. Negi manot, kad valstybe ka nors darys del mūsų? Tarkim maistas: hidrolizuoti (hidrinti) riebalai sukelia ivairias sirdies ligas  ir teoriskai yra nuodas. Kai kuriose salyse jau uždrausta parduoti, ruosti maista su hidrintais riebalais. O pas mus apie tai ne neužsimenama.

Idealiam pasauly turetu patys pasirupinti, skaityti etiketes, realiai taip nera ir niekad nebus.
Negali visko atiduot paciam zmogui rinktis ir daryti, be pasekmiu.
Nori valgyt nesveika maista - puiku, susimokek potencialias ateities gydymo islaidas.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3341 2011-07-15 12:56

Re: mano

mokam mes ir taip uz musu gydymo islaidas. plius dar reik atsimint ir tai, jog ir valgydamas "normalu" maista gali nutukt taip pat, kaip valgydamas Mcd.

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#3342 2011-07-15 13:01

Re: mano

nu taip, gali ir nerukydamas plauciu vezi pasigaut big_smile
suprask, dabar kai reikia gydyt nutukelius, del ju pomegio nesveikai valgyt kencia kiti, nes pinigu maisas sveikatos apsaugai tai ribotas.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3343 2011-07-15 13:05

Re: mano

o man vistiek atrodo nelogiska brangint nesveika maista... mes mokam nemazai nuo atlyginimo, tam, kad mus gydytu nemokamai ir nereikia isskirt ligu. nors tas nemokamas gydymas tik ant popieriu, istikruju ligoninej padedi ne viena simtuka.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3344 2011-07-15 15:31

Re: mano

Loading rašė:

o man vistiek atrodo nelogiska brangint nesveika maista... mes mokam nemazai nuo atlyginimo, tam, kad mus gydytu nemokamai ir nereikia isskirt ligu. nors tas nemokamas gydymas tik ant popieriu, istikruju ligoninej padedi ne viena simtuka.

vat tas tai tikra tiesa,vien seseles paklausk kurioj pusej tualetas-jei nieko i kisene neidesi nurodys kita puse  sad

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#3345 2011-07-15 17:20

Re: mano

HRS rašė:

Loading rašė:

o man vistiek atrodo nelogiska brangint nesveika maista... mes mokam nemazai nuo atlyginimo, tam, kad mus gydytu nemokamai ir nereikia isskirt ligu. nors tas nemokamas gydymas tik ant popieriu, istikruju ligoninej padedi ne viena simtuka.

vat tas tai tikra tiesa,vien seseles paklausk kurioj pusej tualetas-jei nieko i kisene neidesi nurodys kita puse  sad

Kas tiesa tas nemelas, jei "netepsi" sesuciu ar neturesi "blato" pas koki sava gydytoja tai geriau net nesigulti i ta ligonine

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#3346 2011-07-27 09:38

Re: mano

RIP rašė:

HRS rašė:

Loading rašė:

o man vistiek atrodo nelogiska brangint nesveika maista... mes mokam nemazai nuo atlyginimo, tam, kad mus gydytu nemokamai ir nereikia isskirt ligu. nors tas nemokamas gydymas tik ant popieriu, istikruju ligoninej padedi ne viena simtuka.

vat tas tai tikra tiesa,vien seseles paklausk kurioj pusej tualetas-jei nieko i kisene neidesi nurodys kita puse  sad

Kas tiesa tas nemelas, jei "netepsi" sesuciu ar neturesi "blato" pas koki sava gydytoja tai geriau net nesigulti i ta ligonine

taip, iskrypusi sistema, bet pagalvokit, del ko? Kai vienas atsakingiausiu valstybiniu darbu gauna 2000 lt/men i rankas, tai kelia juoka. Kodel? Tikriausiai del neteisingos LT mokesciu sistemos ir viso kito.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#3347 2011-07-27 09:39

Re: mano

na ka, paskutines kelias savaites sportas nugrustas i paskutines vietas (po seimos ir darbo), tai tik karts nuo karto ant turniko nueinu, o mityba irgi nekokia smile bandysiu siandien ant turniko nueit smile

svoris ryte 94 kg
liemuo - 86-87cm

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#3348 2011-08-11 21:49

Re: mano

7ieni padariau jegos treniruote, 3ieni (vakar) - dilbiui (daug pratimu) jau dariau jausdamas sioki toki skausma sausgysles tarp dilbio ir bico..siandien atsikeliau, siek tiek labiau skauda..i vakara isvis istino ir raudona, skauda dar labiau (bet pakenciama smile )
klausimas - yra kam cia buve? itariu patempimas sausgysles..kaip gydom?

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3349 2011-08-11 21:50

Re: mano

nenormalus rašė:

7ieni padariau jegos treniruote, 3ieni (vakar) - dilbiui (daug pratimu) jau dariau jausdamas sioki toki skausma sausgysles tarp dilbio ir bico..siandien atsikeliau, siek tiek labiau skauda..i vakara isvis istino ir raudona, skauda dar labiau (bet pakenciama smile )
klausimas - yra kam cia buve? itariu patempimas sausgysles..kaip gydom?

viskas tuom ir pasakyta. fastum gelis tau pades.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#3350 2011-08-11 21:51

Re: mano

nenormalus rašė:

7ieni padariau jegos treniruote, 3ieni (vakar) - dilbiui (daug pratimu) jau dariau jausdamas sioki toki skausma sausgysles tarp dilbio ir bico..siandien atsikeliau, siek tiek labiau skauda..i vakara isvis istino ir raudona, skauda dar labiau (bet pakenciama smile )
klausimas - yra kam cia buve? itariu patempimas sausgysles..kaip gydom?

saldom

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net