Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3126 2011-09-15 13:30

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Zodziu abudu klaunai atsigaukit big_smile Tiek sevelo, tiek olegas - kozeriu kozeriai big_smile Paieskot dar tokiu reikia, beprasmiska cia su jumis gincytis, neberasysiu Savo4 loge daugiau, uztenka, kad jus cia prifludinot smile kur moderatoriai ziuri?

Neprisijungęs

 
madman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-01
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#3127 2011-10-03 21:58

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Olegai is vis pridusk, ciuju moliu molis esi, sporte turi tik primityvias zinias ir daugiau tau tam tikros naujoves jeigu yra nesuprantamos, iskart yra nepriimtinos, galbut del proto stokos big_smile Visa laika negatyviai pries visus nusiteikes, pastumt, palot, o va kad patart ar gera zodi pasakyt... gaila man taves, kaip zmogaus ir tikrai jau ne 18-25m tau, speju vyresnis ir zymiai smile p.s. as ju taip neplatinu, bet siaip nuo lygigrecio jie plateja kazkiek, kai pakankamai giliai nusileidi, bet ir to speju nesuprasi. geriau maziau pavydek, pats su farma bent kazkokia forma padaryk ar busi TNT variantas xD

big_smilebig_smilebig_smile
Tu idiotu idiotas ir dar lojantis idiotas smile  Tu suvoki is viso kokie ten raumenys dirba atsispaudimus darant lygiagretese. Nepezek nors tokiu pievu.

p.s.cia gal pavydet galima savas4u "formos"?... - cia rimtai buvo parasyta? big_smile

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3128 2011-10-04 11:42

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Klaviaturos riteri tingiu asileli tau ka aiskinti, nes ir taip tupas matau big_smile Ciuju pats dar db su 29cm bicu vaikstai, nors ismanai apie anatomija, raumenys kas ir kaip kada dirba big_smile Ir zmogeliuk, pats ziurek tik kad neprisilotum wink

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#3129 2011-10-04 12:00

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

:dddddddddddd

Neprisijungęs

 
madman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-01
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#3130 2011-10-04 13:34

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Klaviaturos riteri tingiu asileli tau ka aiskinti, nes ir taip tupas matau big_smile Ciuju pats dar db su 29cm bicu vaikstai, nors ismanai apie anatomija, raumenys kas ir kaip kada dirba big_smile Ir zmogeliuk, pats ziurek tik kad neprisilotum wink

tu eilini karta loji net nezinai i kuria puse,bet svarbu lot smile
tai asilelis ar riteris? big_smile beje, zodi "asilelis" is manes "pasivogei" wink

ka nori suzinot apie anatomija? smile nesigedink - rezk smile fiziologija irgi domina? big_smile

arba nepatingek ir papasakok Kaaaaip imanoma praplatint Peciua Su Atsispaudimas Lygiagretese? big_smile

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3131 2011-10-04 14:12

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Su laabai giliais atsispaudimais lygiagretese jie kazkiek plateja smile  ne vienas zymus bodybuilderis tai yra bandes ir aprases, kalbu ne apie elitinius, bet skaites seniau apie tai, nepamenu kas tokie tik, nori tikek, nori ne smile yra ivairiu metodu pasiekti tiksla  smile isikandai viena mano sena fraze ir vis ja kysi, pirma karta gal ir buvo juokinga, kai laiku ir vietoj iterpei, o db apgailetinai atrodai smile garantuoju esi pilnas kompleksu vyras ir man gaila taves, kaip zmogaus smile todel ant visu stumi, loji, protingas ir issilavines zmogus pasako savo nuomone, o po to pagrindzia, teiginys, o po to seka argumentas, o pas tave tik stumimas smile kad ir ka besakytum ant manes daugiau, man nusispjaut, nepasiduosiu daugiau tavo provokacijoms, nes kvailas ir zemo lygio zmogus esi, tiesiog apgailetinas, geriau jegas skirtas ant kitu pastumti palik sporto salei ir gal tada sis tas tau gausis joje, peace, sekmes kovojant su geleziu wink

Neprisijungęs

 
Amerikietis
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-09-30
Žinutės: 137
Atsiliepimai: 0

#3132 2011-10-04 14:19

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Ko Jūs čia pastoviai pjaunatės.. eikit biškuti pasportuot, maiša patrankyt.. Išsiliesit.. wink  stanga

Neprisijungęs

 
madman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-01
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#3133 2011-10-04 14:22

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Su laabai giliais atsispaudimais lygiagretese jie kazkiek plateja smile  ne vienas zymus bodybuilderis tai yra bandes ir aprases, kalbu ne apie elitinius, bet skaites seniau apie tai, nepamenu kas tokie tik, nori tikek, nori ne smile yra ivairiu metodu pasiekti tiksla  smile isikandai viena mano sena fraze ir vis ja kysi, pirma karta gal ir buvo juokinga, kai laiku ir vietoj iterpei, o db apgailetinai atrodai smile garantuoju esi pilnas kompleksu vyras ir man gaila taves, kaip zmogaus smile todel ant visu stumi, loji, protingas ir issilavines zmogus pasako savo nuomone, o po to pagrindzia, teiginys, o po to seka argumentas, o pas tave tik stumimas smile kad ir ka besakytum ant manes daugiau, man nusispjaut, nepasiduosiu daugiau tavo provokacijoms, nes kvailas ir zemo lygio zmogus esi, tiesiog apgailetinas, geriau jegas skirtas ant kitu pastumti palik sporto salei ir gal tada sis tas tau gausis joje, peace, sekmes kovojant su geleziu wink

big_smile eee, kiek reikia kelt,svert,kad skaitytusi,kad sis tas salej iseina? big_smile noriu zinot ar daug man truksta smile o kaip ant jusu galima nestumt, lupynos jus big_smile visas jusu rimtumas pasibaigia pasitraukus nuo kompiuterio smile aptemptos rankoves dengia tas vietas kur turi but bicas su tricu, kojos kaip kujokai... big_smile bet visu galu zinovai uz tai esat? smile

p.s.nekalbek gyvenime apie peciu platinima lygiagreciu pagalba wink

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3134 2011-10-04 15:14

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

ei ir as noriu suzinot apie peciu platinima lygiagreciu  pagalba big_smile  o gal blogai perskaitei ir ten buvo , peciu srities odos pratempimas lygiagreciu pagalba?

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3135 2011-10-04 18:08

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Na va vienas veikejas jau ismestas uz savo sapaliones ir kitu engima, bei kabinejimasi be priezasties smile burbulai, eik tu sau, koks tu izvalgus, daugelis to pavydetu wink

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3136 2011-10-04 20:09

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Na va vienas veikejas jau ismestas uz savo sapaliones ir kitu engima, bei kabinejimasi be priezasties smile burbulai, eik tu sau, koks tu izvalgus, daugelis to pavydetu wink

supranti tokiem teiginiam kaip  kad lygiagretes platina pecius , noreciau svariu argumentu( labai puikiai sueitu literatura), o ne girdejau , maciau  , dede sake. o gal netaip perskaiciau is viso.   taigi siuo atveju man tavo  teiginiai yra sapaliones smile

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3137 2011-10-04 23:54

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

O man giliai utiutiu, netiki, netikek, kas tu toks, kad tau irodinet tureciau smile zinai ta daina, jei nepatinka, pats zinai kur gali eiti... big_smile Priedainis tau tai patinka wink big_smile Nesiruosiu as cia db tau ar kam kitam kazka aiskinti bergzdziai, irodineti kazka, jusu reikalas tiketi ar ne...

Neprisijungęs

 
madman4
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-04
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#3138 2011-10-05 00:58

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Na va vienas veikejas jau ismestas uz savo sapaliones ir kitu engima, bei kabinejimasi be priezasties smile burbulai, eik tu sau, koks tu izvalgus, daugelis to pavydetu wink

Sapalione tu sapalione smile Jeigu uz sapaliones mestu, tai tau nebutu kur eit wink

Ne tau ta anatomija, fiziologija ir pan. Nekalbek apie tai, ko nesupranti ir viskas utiutiu bus.

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3139 2011-10-05 01:09

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Sporte turiu tikrai nemazai ziniu, daug skaitineju bb.com, is kai kuriu draugu lkka knygas retkarciais pasiimu pasiskaitineti apie sporta, tikrai man sis sportas patinka ir tinka smile jo ilgai neuzleisiu, plius siaip visa gyvenima sportuoju, tai futbola, db stangine, o apie tave viska pasako 4 ar kelinta jau nauja anketa, tai tu is vis utiutiu big_smile Sporte gal kietas, bet realiai tu begalvis, rysam bazara ties tuom, nes net nesugebi bendrauti normaliai su zmonemis smile

Neprisijungęs

 
madman4
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-04
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#3140 2011-10-05 01:23

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Sporte turiu tikrai nemazai ziniu, daug skaitineju bb.com, is kai kuriu draugu lkka knygas retkarciais pasiimu pasiskaitineti apie sporta, tikrai man sis sportas patinka ir tinka smile jo ilgai neuzleisiu, plius siaip visa gyvenima sportuoju, tai futbola, db stangine, o apie tave viska pasako 4 ar kelinta jau nauja anketa, tai tu is vis utiutiu big_smile Sporte gal kietas, bet realiai tu begalvis, rysam bazara ties tuom, nes net nesugebi bendrauti normaliai su zmonemis smile

Tau kiek metuku, anukeli? smile Turbut 20 ribose, kad toks didis vyras jautiesi smile Koki tu cia veja rasai apie knygas is lkka? big_smile O jeigu as ar dar kazkas is cia esanciu ten studijavo, tai kaip tos tavo kelios knygos pries 4 ar 6 metus atrodo, kaip manai? Jeigu tu manai, kad NEMAZAI ZINIU tikrai turi, tai kaip studijavusiu zinios tada vadinasi. O jeigu dar kas 10-15 ar 20 metu gelezi taso prie tu visu ziniu? - kaip tada tavo NEMAZOS zinios atrodo? smile Ar tu daugiau website'u esi girdejes? big_smile Ar cia jau pats paciausias? Kaip Biblija smile

Kokia dar anketa? big_smilebig_smile

Tu save zmogum skaitai? smile
As jau ne karta sakiau - jus pacukai stenkites cia vienas pries kita protingais atrodyt. Manes tas neliecia wink

p.s.lietuviu kalbos gramatika prie viso kito pasikartok big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3141 2011-10-05 08:41

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

O man giliai utiutiu, netiki, netikek, kas tu toks, kad tau irodinet tureciau smile zinai ta daina, jei nepatinka, pats zinai kur gali eiti... big_smile Priedainis tau tai patinka wink big_smile Nesiruosiu as cia db tau ar kam kitam kazka aiskinti bergzdziai, irodineti kazka, jusu reikalas tiketi ar ne...

..  "nepatinka dusk kale" big_smile  zinau smile
o kodel bergzdziai?  tik daugelis abejoja tavo pasakyta "tiesa" ,   tai gal visus pamokytum kaip daryt,  uzvestum  ant gero kelio, uzsiaugintumem placius pecius  big_smile

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2011-10-05 08:41)

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3142 2011-10-05 12:15

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Ka galiu pasakyt, paprastas pavyzdys - kdl savo4 nera jo paciame loge, o jo nera vien del tokiu artistu kaip jus smile norisi kazka suzinoti, gauti info ar siaip, o jus tik pastumti, paloti smile man 21 metai smile gramatikos nereikia man kartotis, ja moku tikrai gerai, plius ne vieta ir ne laikas, cia tai irodineti, o tuolab forume chat'inant ir nuo kada kociokams gramatika svarbu big_smile Prajuokinot smile visa savo laisva laika skiriu domejimujisi apie sporta, tai saunuolis, kad tiek laiko tampai gelezi, as irgi tiek tampysiu, tik mane domina ne jegos trikove ar galiunu sportas, o fitnesas, kulturizmas smile tikiu, kad bazinius dalykus puikiai ismanai, viska pats isbandes, bet buk atviresnis naujovems ir nereikia visa laika taip tiesiogiai ir giliai i sirdi visko priimti, nes kaip mergyte gruzinesi smile p.s tau reiketu ne tik knygas apie sporta skaityti, bet ir apie emociju kontroliavima, bendravima su zmonemis, psichologija galbut, nes pasiziurek tiesai i akis, pasijungei i foruma, kad pastumt, zemo lygio zmogus tu, tik tiek galiu pasakyt, metuose esi, as gal pagal tave malalietka skaitausi, bet galiu pasakyti as taip nors nesielgiu ir seniai kazka buvau pasakes del tu peciu, jei netiki tuom, ok netikek, kam dar bangas keli?

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#3143 2011-10-05 12:19

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Ka galiu pasakyt, paprastas pavyzdys - kdl savo4 nera jo paciame loge, o jo nera vien del tokiu artistu kaip jus smile norisi kazka suzinoti, gauti info ar siaip, o jus tik pastumti, paloti smile man 21 metai smile gramatikos nereikia man kartotis, ja moku tikrai gerai, plius ne vieta ir ne laikas, cia tai irodineti, o tuolab forume chat'inant ir nuo kada kociokams gramatika svarbu big_smile Prajuokinot smile visa savo laisva laika skiriu domejimujisi apie sporta, tai saunuolis, kad tiek laiko tampai gelezi, as irgi tiek tampysiu, tik mane domina ne jegos trikove ar galiunu sportas, o fitnesas, kulturizmas smile tikiu, kad bazinius dalykus puikiai ismanai, viska pats isbandes, bet buk atviresnis naujovems ir nereikia visa laika taip tiesiogiai ir giliai i sirdi visko priimti, nes kaip mergyte gruzinesi smile p.s tau reiketu ne tik knygas apie sporta skaityti, bet ir apie emociju kontroliavima, bendravima su zmonemis, psichologija galbut, nes pasiziurek tiesai i akis, pasijungei i foruma, kad pastumt, zemo lygio zmogus tu, tik tiek galiu pasakyt, metuose esi, as gal pagal tave malalietka skaitausi, bet galiu pasakyti as taip nors nesielgiu ir seniai kazka buvau pasakes del tu peciu, jei netiki tuom, ok netikek, kam dar bangas keli?

pries durna nelaimesi vistiek.. geriau net neprasideti

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3144 2011-10-05 12:21

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

smile Va butent, nereikejo kreipti demesio, bet kad raisneja nesamones pastoviai visur, tersia, fudina foruma smile

Neprisijungęs

 
madman5
Išmestas
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 1

#3145 2011-10-05 13:07

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

Ka galiu pasakyt, paprastas pavyzdys - kdl savo4 nera jo paciame loge, o jo nera vien del tokiu artistu kaip jus smile norisi kazka suzinoti, gauti info ar siaip, o jus tik pastumti, paloti smile man 21 metai smile gramatikos nereikia man kartotis, ja moku tikrai gerai, plius ne vieta ir ne laikas, cia tai irodineti, o tuolab forume chat'inant ir nuo kada kociokams gramatika svarbu big_smile Prajuokinot smile visa savo laisva laika skiriu domejimujisi apie sporta, tai saunuolis, kad tiek laiko tampai gelezi, as irgi tiek tampysiu, tik mane domina ne jegos trikove ar galiunu sportas, o fitnesas, kulturizmas smile tikiu, kad bazinius dalykus puikiai ismanai, viska pats isbandes, bet buk atviresnis naujovems ir nereikia visa laika taip tiesiogiai ir giliai i sirdi visko priimti, nes kaip mergyte gruzinesi smile p.s tau reiketu ne tik knygas apie sporta skaityti, bet ir apie emociju kontroliavima, bendravima su zmonemis, psichologija galbut, nes pasiziurek tiesai i akis, pasijungei i foruma, kad pastumt, zemo lygio zmogus tu, tik tiek galiu pasakyt, metuose esi, as gal pagal tave malalietka skaitausi, bet galiu pasakyti as taip nors nesielgiu ir seniai kazka buvau pasakes del tu peciu, jei netiki tuom, ok netikek, kam dar bangas keli?

nu buras lietuvi! gimtosiosios kalbos nezinojimas nera pateisinimas tuo, kad esi kaciokas wink +ar tu kaciokas, dratuk? wink Nereikia nervintis ir lot kaip kiemsargiui. Nekliedek apie naujoves, psicholija ir t.t. - byrka tu zinai. Kuo greiciau suprasi ir nulipsi nuo pjedestalo, tuo greiciau pradesi judet. Zinok, kad nieko nezinai ir viskas sukris i vietas.

va tau kulturizmas: http://www.kulturizmas.net/forumas/t12520-mano-log-as/4
big_smilebig_smile
nuo kada mase ir forma trugdo jegos auginimui, auksto lygio zmogau?... wink

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3146 2011-10-05 14:23

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Dratukas ne dratukas bet salta 40cm bica turiu ir man to uztenka smile plius naturalus esu, sportuoju siek tiek daugiau nei 1metus smile kiekvienam savo, viskas su laiku, tbtr didziuojasi savim kad pasipuikavai, imetei kaip pvz savo loga, klaune tu klaune, einu as geriau i sale kojas papumpuosiu, o tu irgi eik slaunies dvigalvi, nes maciau truksta big_smile O kas ka sake apie jegos auginima, grisk i savo senaji foruma ir kliedek su kitais achujienais zmonem, tokiais kaip tu apie savo tikraji sporta, taijei jau toks sporte apsisvietes smile normaliai patarimus dalink, patarimas, argumentas, o ne jus kvailiai, nk nesugebat tokie ir t.t smile linkiu tau visokeriopos sekmes, ir atsok nuo manes, varau sportuot smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3147 2011-10-05 14:26

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

tu istikro kvailys, jei manai, kad nuo tlygiagreciu peciai plateja.

Paskutinį kartą taisė Loading (2011-10-05 14:26)

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#3148 2011-10-05 14:29

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

As ju taip neplatinu, o tu dar didesnis kvailys, nes trukt uzvadziu ir vel is pradziu apie tuos pecius, pamirsk pagaliau, ar tau siuliau taip platinti, nesakiau, kad pats platinu, kazkada parasiau, jog kai kurie sportininkai itin giliais atsispaudimais lygiagretese juos platina, tai tiek 'smile ir utiutiu you bitch wink

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3149 2011-10-05 14:30

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Loading rašė:

tu istikro kvailys, jei manai, kad nuo tlygiagreciu peciai plateja.

Gal ir tas bicas 40 jam nuo koju darymo, o gal cia jis apie kojas aplamai alah

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3150 2011-10-05 14:33

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Naujokas1990 rašė:

As ju taip neplatinu, o tu dar didesnis kvailys, nes trukt uzvadziu ir vel is pradziu apie tuos pecius, pamirsk pagaliau, ar tau siuliau taip platinti, nesakiau, kad pats platinu, kazkada parasiau, jog kai kurie sportininkai itin giliais atsispaudimais lygiagretese juos platina, tai tiek 'smile ir utiutiu you bitch wink

kuoi labiau ITIN rasysi, tuo giliau pats klimpsi  alah

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net