Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

zh1golo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 1

#1376 2011-10-20 14:32

Re: Sporto medikas, klauskite!

Nu tj vat neaisku kas cia yra, sakau daktarai kaltina sporta tj su jais nieko gero ten.Jei pasakai,kad sportuoji tj jau viskas visos bedos del sporto.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1377 2011-10-20 17:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

nu tai eik pas rimtesnius daktarus,  aisku  jiems gali tekt ir pinigeliu sumoket.  bet.. sveikata  yra brangiausias  turtas smile

Neprisijungęs

 
zh1golo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 1

#1378 2011-10-20 17:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

MrBurbulas rašė:

nu tai eik pas rimtesnius daktarus,  aisku  jiems gali tekt ir pinigeliu sumoket.  bet.. sveikata  yra brangiausias  turtas smile

Jo turbut reiks ieskoti rimtesniu kokiu daktaru,bet dar noriu sportomediko nuomone suzinoti smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1379 2011-10-20 20:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

kro rašė:

sportomedikas rašė:

kro rašė:

sveiki, jau koki menesi turiu problem petyje, tepiau visokius syldancius kremus, net geriau vaistus nuo raumenu uzdegimu bet nepraejo, buvau nustojes sportuot 2 savaites taippat nepadejo. jauciu gali buti patempta sausgysle, ka manote reiktu daryti?

http://img585.imageshack.us/img585/2298/ranka.png

skausmo priezasciu petyje toje vietoje, kur rodai, gali buti daug. reiktu ziuret gyvai. pamegink padirbeti mentes raumenims, stabilizacijos pratimus ir tada spresk ,ar kreiptis i gydytojus. sekmes!

na pasidariau tyrimus bet nieko tikslaus jie nepasake, po magnetinio rezonanso daktare parase: sanariniame pavirsiuje smulkus SI intarpelis - gali but smulkus skaidulu iplysimas.
Taip kad nezinau ka cia toliau daryti.. traumatologas jau nuo pat pradziu sake operuoti, bet as noreciau isvengti operacijos, greiciausiai su sportu teks atsisveikinti.. o tepalai nelabai padeda taciau pradejau naudoti karbasepta atrodo kazkiek jis man padejo. O ar tiktu sioj vietoj fizioterapija ? ar tik lieka operuotis?

reiktu pasiziureti. speju, kad perdirginama virsdyglinio raumens sausgysle ir turi letini uzdegima. geriausiai padeda mentes ir peties sanario stabilizacijos pratimai. youtube' pasiziurek tenisininku apsilimo video su gumom ir pradek atlikineti. tiek galiu internetu.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1380 2011-10-20 20:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

zh1golo rašė:

sportomedikas rašė:

zh1golo rašė:

Sveikas ,turiu viena problema,kiek laiko sportuoju tiek skauda man rankas per sulenkimus ir kojas per sulenkimus, galvojau, kad sanariai bet kad pas daktarus buwau swiete ten man juos tj nk sake nerado ir wisi kaltina sporta atseit, kad per didelis kruvis ir tt... bet manau cia nesamone jug visi sportuoja ,o kruvis pas mane nera labai didelis.Tj va tas skausmas labai kankina per ji negaliu padoriai bicepsa ir nugara daryti... sad gal kokiu varijantu turi kas tai galetu buti? pirkau kalogena geriu bet nk jis dar nepadejo ,o vakar nusipirkau flexit miltuku ten sanariams,raisciams,kraujagyslems tj viliuosi ,kad gal pades ir pagaliau galesiu sportuoti is visu jegu ir su didesniu malonumu smile

nusipirk dar kokiu reklaminiu vaistuku. ar pasake gyd, kuria sanario vieta perkrauni ir kuom perkrauni? ar perkrova pasireiskia tik skausmu? siaip dazniausiai po per didelio kruvio skauda raumenu, kuriems dirbai sausgysles. tai reiktu ziuret, ka perkrauni. man truksta info ir tavo aprasymo, kad galeciau ka patart aiskiau...

Daktarai nesake nieko naudingo,tiesiog sake,kad kaltas sportas ,tj jiems nieko ten ir neisaiskinsi.Sportavau sesiolikos metu ir tada atsimenu negalejau normaliai padirbt bicepso kaip kiti,nes skauda ta vieta kur eina zemiau bicepso iskarto.Po to metus nesportavau,tj jei butu cia patemta ar ka tj butu uzgije,nes kai wel sugrizau i sale ,buvo tas pats varijantas ir iki siol skauda man, o svoriu dideliu tikrai neimu ,nes skausmas nepakenciamas.Ir su koju lenkimu atsigulus tas pats tjp ziauriai skauda kad net nedarau to pratimo.

nu reiktu ziuret...kad pertempi sausgysles, tai faktas ir turi letini sausgysliu uzdegima. rekomenduociau atlikti pries pratimus gera apsilima labai mazais svoriais, atlikai serijas ir po pratimu atlik tempimo pratimus tiek bicepsams, tiek ir kojoms (jei skauda)...jei tempimo pratimai nepades, noreciau pamatyt tave gyvai. jei noresi gyvos konsultacijos, rasyk az. sekmes!

Paskutinį kartą taisė sportomedikas (2011-10-20 20:36)

Neprisijungęs

 
zh1golo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 1

#1381 2011-10-21 11:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

Nemanau ,kad tie tempimo pratimai man pades sakau tiesiai sviesiai,bet dekui pabandysiu vis del to. smile

Neprisijungęs

 
kro
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1382 2011-10-21 13:09

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

kro rašė:

sportomedikas rašė:


skausmo priezasciu petyje toje vietoje, kur rodai, gali buti daug. reiktu ziuret gyvai. pamegink padirbeti mentes raumenims, stabilizacijos pratimus ir tada spresk ,ar kreiptis i gydytojus. sekmes!

na pasidariau tyrimus bet nieko tikslaus jie nepasake, po magnetinio rezonanso daktare parase: sanariniame pavirsiuje smulkus SI intarpelis - gali but smulkus skaidulu iplysimas.
Taip kad nezinau ka cia toliau daryti.. traumatologas jau nuo pat pradziu sake operuoti, bet as noreciau isvengti operacijos, greiciausiai su sportu teks atsisveikinti.. o tepalai nelabai padeda taciau pradejau naudoti karbasepta atrodo kazkiek jis man padejo. O ar tiktu sioj vietoj fizioterapija ? ar tik lieka operuotis?

reiktu pasiziureti. speju, kad perdirginama virsdyglinio raumens sausgysle ir turi letini uzdegima. geriausiai padeda mentes ir peties sanario stabilizacijos pratimai. youtube' pasiziurek tenisininku apsilimo video su gumom ir pradek atlikineti. tiek galiu internetu.

na aisku bandysiu dabar fizioterapija, jei tas nepades reiks nusipirkti ta guma ir daryti tuos pratimus


Neprisijungęs

 
ignukass1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-16
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#1383 2011-10-21 16:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu tokia problema, greiciausiai, kad pasitempiau peties raumeni, vidine jo dali, skausma pajutau ne per treniruote bet veliau, penkatadieni dariau prisitraukimus ir pirmadieni darant apsilima krutinei leidziant stanga zemyn suskaudo peti, tarsi plesimas. siandien skausmai gal tik truputi sumazeja, negaliu daryti tik krutines pratimu ir prisitraukimu darant visa kita nejauciu jokio skausmo, norejau suzinoti bet apytiksliai kiek laiko trunka gyjimas tokios traumeles

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1384 2011-10-21 22:14

Re: Sporto medikas, klauskite!

zh1golo rašė:

Nemanau ,kad tie tempimo pratimai man pades sakau tiesiai sviesiai,bet dekui pabandysiu vis del to. smile

o as manau, kad tikrai gali padeti!..jei ju nedarai, tai rizika, kad pasveiksi dideja 5 kartus... smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1385 2011-10-21 22:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

ignukass1 rašė:

Sveiki, turiu tokia problema, greiciausiai, kad pasitempiau peties raumeni, vidine jo dali, skausma pajutau ne per treniruote bet veliau, penkatadieni dariau prisitraukimus ir pirmadieni darant apsilima krutinei leidziant stanga zemyn suskaudo peti, tarsi plesimas. siandien skausmai gal tik truputi sumazeja, negaliu daryti tik krutines pratimu ir prisitraukimu darant visa kita nejauciu jokio skausmo, norejau suzinoti bet apytiksliai kiek laiko trunka gyjimas tokios traumeles

per pora sav turetume pasveikti, jei teisingai gydysies, atliksi profilaktinius pratimus, legvai patempsi raumenukus, gerai butu masazas ar fizioterapija.

Neprisijungęs

 
Ploogas
Naujas dalyvis
Vietovė: Milton Keynes
Registravosi: 2011-10-08
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#1386 2011-10-22 04:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu tokia pat problema kaip ir ignukass tik skausmas ne raumeny. bent is pojucio skauda peries sanarys, bet sanarys turetu skaudet bet ka darant, o man butent nesigauna daryt stangos stumimo nuo tiesaus suoliuko. Kampu stumiant skausmas yra bet galiu daryt, o i virsu keliant visiskai jokiu problemu. Gal raisciai, nelabai ismanau. Skaudet pradejo pries kelias svaites, bet nestipriai  o vat dabar su kiekviena treniruote blogyn. Trauma nendidele bet is visko sprendziant as ja sistemingai didinau tesdamas treniruotes. Gydytojai cia (Anglijoj) vienareiksmiskai duoda ibuprofeno ir nesportuot liepia, tuom viskas ir baigiasi(pazystamas peties rimta trauma turejo) Man ibuprofeno kaip ir nereikia nes siaip neskauda,  bet vat  pertrauka noreciau kad minimali butu, ty isgyt greiciau kaip  noreciau. Uzsisakiau jau Animal Flex, parsisiusiu is LT Fastum gel, daugiau kaip ir nezinau priemoniu. Noreciau patarimo kokiu priemoniu galima imtis.

Paskutinį kartą taisė Ploogas (2011-10-22 04:27)

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#1387 2011-10-22 04:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

Cia kalsiu totaliai neitema bet tau bent firminio paracetamolio neisrase. Ibuprofenas pas juos sunkioji artilerija. sorry uzh offtopica

Neprisijungęs

 
Ploogas
Naujas dalyvis
Vietovė: Milton Keynes
Registravosi: 2011-10-08
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#1388 2011-10-22 10:54

Re: Sporto medikas, klauskite!

Nea neisrase smile paraccetamoliu atsimenu Airijoj labai megdavo gydyt, draugeli statybose ranka susizeides buvo tai kadangi uz vizita taip ar taip moket reikejo 60 euru nusprende pasakyt kad jam kartais ir skrandzio skausmai atsinaujina, yra  zaizda praeity buvus tai gavo 2 paracetamolio tabletes -vietoj kabinete big_smile Viena nuo skrandzio, kita nuo sutrenktos rankos KAi gryzo sakiau kita vizitacija pas mane tugu eina as uz 30Eur konsultuoju big_smile
  O cia tai Pas gydytoja nebuvau cia eiles laukciau 2 savaites, tada dar 2 kol seimos gydytojas nukreips pas traumatologa, o ir tik tada gauciau paracetamolio arba ibuprofeno big_smile Cia as vaistinej buvau tai ten lentyna visa pagalbos sanariams vien ibuprofeno geliai ir sildantys pleistrai. Pleistrus tarp kitko isigijau nzn ar jie gydo bet deduos 8 valandom parai.

Paskutinį kartą taisė Ploogas (2011-10-22 10:56)

Neprisijungęs

 
zh1golo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 1

#1389 2011-10-22 11:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

zh1golo rašė:

Nemanau ,kad tie tempimo pratimai man pades sakau tiesiai sviesiai,bet dekui pabandysiu vis del to. smile

o as manau, kad tikrai gali padeti!..jei ju nedarai, tai rizika, kad pasveiksi dideja 5 kartus... smile

Gal tada gali nuoroda imesti kokie ten pratimai,nes nesuprantu kokius daryti? smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1390 2011-10-22 21:18

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ploogas rašė:

Sveiki, turiu tokia pat problema kaip ir ignukass tik skausmas ne raumeny. bent is pojucio skauda peries sanarys, bet sanarys turetu skaudet bet ka darant, o man butent nesigauna daryt stangos stumimo nuo tiesaus suoliuko. Kampu stumiant skausmas yra bet galiu daryt, o i virsu keliant visiskai jokiu problemu. Gal raisciai, nelabai ismanau. Skaudet pradejo pries kelias svaites, bet nestipriai  o vat dabar su kiekviena treniruote blogyn. Trauma nendidele bet is visko sprendziant as ja sistemingai didinau tesdamas treniruotes. Gydytojai cia (Anglijoj) vienareiksmiskai duoda ibuprofeno ir nesportuot liepia, tuom viskas ir baigiasi(pazystamas peties rimta trauma turejo) Man ibuprofeno kaip ir nereikia nes siaip neskauda,  bet vat  pertrauka noreciau kad minimali butu, ty isgyt greiciau kaip  noreciau. Uzsisakiau jau Animal Flex, parsisiusiu is LT Fastum gel, daugiau kaip ir nezinau priemoniu. Noreciau patarimo kokiu priemoniu galima imtis.

gali mest i siuksliu deze ir Flexus ir Fastumus, nes nepades, kol nesusitvarkysi tarpumencio ir mentes koordinacijos. jau sakiau kazkam, ka reikia daryt esant tokiai bedai... tenisininku apsilimas su gumom.

Paskutinį kartą taisė sportomedikas (2011-10-23 11:28)

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1391 2011-10-22 21:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

zh1golo rašė:

sportomedikas rašė:

zh1golo rašė:

Nemanau ,kad tie tempimo pratimai man pades sakau tiesiai sviesiai,bet dekui pabandysiu vis del to. smile

o as manau, kad tikrai gali padeti!..jei ju nedarai, tai rizika, kad pasveiksi dideja 5 kartus... smile

Gal tada gali nuoroda imesti kokie ten pratimai,nes nesuprantu kokius daryti? smile

biceps stretching, arm stretching exercises, leg stretching exercises, quadriceps stretching

Neprisijungęs

 
ignukass1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-16
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#1392 2011-10-22 21:35

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Ploogas rašė:

Sveiki, turiu tokia pat problema kaip ir ignukass tik skausmas ne raumeny. bent is pojucio skauda peries sanarys, bet sanarys turetu skaudet bet ka darant, o man butent nesigauna daryt stangos stumimo nuo tiesaus suoliuko. Kampu stumiant skausmas yra bet galiu daryt, o i virsu keliant visiskai jokiu problemu. Gal raisciai, nelabai ismanau. Skaudet pradejo pries kelias svaites, bet nestipriai  o vat dabar su kiekviena treniruote blogyn. Trauma nendidele bet is visko sprendziant as ja sistemingai didinau tesdamas treniruotes. Gydytojai cia (Anglijoj) vienareiksmiskai duoda ibuprofeno ir nesportuot liepia, tuom viskas ir baigiasi(pazystamas peties rimta trauma turejo) Man ibuprofeno kaip ir nereikia nes siaip neskauda,  bet vat  pertrauka noreciau kad minimali butu, ty isgyt greiciau kaip  noreciau. Uzsisakiau jau Animal Flex, parsisiusiu is LT Fastum gel, daugiau kaip ir nezinau priemoniu. Noreciau patarimo kokiu priemoniu galima imtis.

gali mest i siuksliu deze ir Flexus ir Fastumus, nes nepades, kol nesusitvarkysi tarpumencio ir mentes koordinacijos. tau sakiau kazkam, ka reikia daryt esant tokiai bedai... tenisininku apsilimas su gumom.

cia man ar jam tas apsilimas su gumom?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1393 2011-10-23 11:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

ignukass1 rašė:

sportomedikas rašė:

Ploogas rašė:

Sveiki, turiu tokia pat problema kaip ir ignukass tik skausmas ne raumeny. bent is pojucio skauda peries sanarys, bet sanarys turetu skaudet bet ka darant, o man butent nesigauna daryt stangos stumimo nuo tiesaus suoliuko. Kampu stumiant skausmas yra bet galiu daryt, o i virsu keliant visiskai jokiu problemu. Gal raisciai, nelabai ismanau. Skaudet pradejo pries kelias svaites, bet nestipriai  o vat dabar su kiekviena treniruote blogyn. Trauma nendidele bet is visko sprendziant as ja sistemingai didinau tesdamas treniruotes. Gydytojai cia (Anglijoj) vienareiksmiskai duoda ibuprofeno ir nesportuot liepia, tuom viskas ir baigiasi(pazystamas peties rimta trauma turejo) Man ibuprofeno kaip ir nereikia nes siaip neskauda,  bet vat  pertrauka noreciau kad minimali butu, ty isgyt greiciau kaip  noreciau. Uzsisakiau jau Animal Flex, parsisiusiu is LT Fastum gel, daugiau kaip ir nezinau priemoniu. Noreciau patarimo kokiu priemoniu galima imtis.

gali mest i siuksliu deze ir Flexus ir Fastumus, nes nepades, kol nesusitvarkysi tarpumencio ir mentes koordinacijos. tau sakiau kazkam, ka reikia daryt esant tokiai bedai... tenisininku apsilimas su gumom.

cia man ar jam tas apsilimas su gumom?

tau irgi...

Neprisijungęs

 
zh1golo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 1

#1394 2011-10-23 12:24

Re: Sporto medikas, klauskite!

Skaiciau,kad tas sausgysliu uzdegimas gali buti nuo sanariu problemu,o as seniau visa laika su jais turejau problemu kai skietas buvau,skaudedavo man juos.Tj gal man rimtai cia uzdegimas,nes jei butu pertemtos sausgysles tj nemanau ,kad butu ir ranku ir koju kartu pertemptos .

Neprisijungęs

 
arsenalaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-04-03
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#1395 2011-10-25 13:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gera diena.
Prieš mėnesį man buvo operuota kirkšnies išvarža. Norėjau pasiteirauti, ar sportuoti negalima tik mėnesį po operacijos, ar ilgiau?

Neprisijungęs

 
Varskietukas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-09-06
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#1396 2011-10-25 16:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki. Atsirado viena bedele kuri siektiek mane neramina. Sportuoju gan ilgai , esu gan kudas,bet pries keles dienas pastebejau,kad vienas raktikaulis labiau atsikises, vienas atrodo lyg butu giliau o kito lyg isnires galas. Traumu neturejau.Man 19 metu. Kaip manot cia igimta ir tiesiog tik dabar pastebejau ar galimas daigtas kad sportuojant kaska netaip dariau ir issivyste tokia nesamone?

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#1397 2011-10-25 20:41

Re: Sporto medikas, klauskite!

Turiu lygiai ta pacia beda. Bet turejau tos vietos trauma, tai nezinau ar nuo to issikiso.

Neprisijungęs

 
Varskietukas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-09-06
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#1398 2011-10-25 21:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

blem as tai lyg jokiu traumu nieko..nesuprantu galejau geriau nepamatyt big_smile bet vis dar laukiu kitokiu atsakymu , gal kam taip yra irgi?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#1399 2011-10-25 22:31

Re: Sporto medikas, klauskite!

Varskietukas rašė:

blem as tai lyg jokiu traumu nieko..nesuprantu galejau geriau nepamatyt big_smile bet vis dar laukiu kitokiu atsakymu , gal kam taip yra irgi?

dideli kruviai,o kadangi kudas greit ir pasimato

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1400 2011-10-25 23:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

arsenalaz rašė:

Gera diena.
Prieš mėnesį man buvo operuota kirkšnies išvarža. Norėjau pasiteirauti, ar sportuoti negalima tik mėnesį po operacijos, ar ilgiau?

po menesio randas jau turetu buti apgijes, taciau pilnam sugijimui reikia apie 10sav., tad sportuoti pradek palengva, ir atlikinek tokius pratimus, kuriu metu nepadideja spaudimas pilve: jegos pratimai stovint, pritupimai su stanga ir pan. gulimoj padety pradek stiprinti apatini pilva. mazink kruvi, jei jausi diskomforta ar skausma operacinio pjuvio vietoj. pasiek pilnus kruvius palaipsniui. sekmes!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net