Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#1951 2012-01-21 11:01

Re: Masės auginimo programos

deiivis rašė:

Sveiki. Man 18m, ūgis 178cm, svoris ~66kg, prieš tai nesu rimtai sportavęs (geriau vėliau negu niekada big_smile). Nemažai skaičiau apie masės auginimą, tačiau nežinau kokios trijų dienų treniruotės man reikėtų. Gal kas galėtų parekomenduoti ar sudaryti? Nuo pirmadienio pradėsiu lankyti sporto klubą

4-5x10 visi pratimai. Tavo vietoj daryciau tik bazinius pratimus pirmus puse metu.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1952 2012-01-21 17:01

Re: Masės auginimo programos

deiivis rašė:

Sveiki. Man 18m, ūgis 178cm, svoris ~66kg, prieš tai nesu rimtai sportavęs (geriau vėliau negu niekada big_smile). Nemažai skaičiau apie masės auginimą, tačiau nežinau kokios trijų dienų treniruotės man reikėtų. Gal kas galėtų parekomenduoti ar sudaryti? Nuo pirmadienio pradėsiu lankyti sporto klubą

A

1 Spaudimas su štanga arba hanteliais
2. Štangos arba hantelio trauka pasilenkus
3. Pritūpimai, pritūpimai laikant štanga priekyje, kojom spaudimas treniruoklyje.

B

1. Spaudimas su štanga arba hanteliais
2. Prisitraukimai arba jei sunku vertikali trauka su trosu
3. Mirties trauka

Vieną kartą A kitą kartą B treniruotė ir t.t. Gali sportuot kas antrą dieną arba tris kart per savaitę. Spaudimuose daryk kokius 5-8 pakartojimus, serijų bent 3, galima ir reiktų daugiau kol yra energijos, motyvacijos ir jėgų tame paratime. Stenkis svorį spausti kuo greičiau, bet prieš tai mokykis technikos. Nugaros pratimuose po 6-12 pakartojimų, kuo greičiau traukt nebūtina, pritraukus svorį sekundei užlaikyk, jei to neina padaryt vadinasi per didelis svoris, serijų vėlgi pagal savijautą. Mirties traukos daryk po 5 pakartojimus, pradžioj imk nedidelius svorius ir mokykis visada išlaikyt tiesę nugara, daryk daugiau serijų. Pritūpimuose tas pats, mokykis tūpt, nesivaikyk didelių svorių, daugiau serijų, pakartojimų gali būt taip pat 5-8. Kai mažiau pakartojimų lengviau išlaikyt koncentraciją ir neprarast geros technikos. Venk darymo iki negalėjimo, kai jausi, kad jau stringa pakartojimas arba strigs sekantis, nutrauk priėjimą, nes tie paskutiniai stringantys pakartojimai jau gali būt labai prasta technika, plius sekina centrinę nervų sistemą.
Tai baziniai pratimai ir duos viską ko reikia masės auginimui. Kad būtų įdomiau, po kiekvienos treniruotės gali padaryt 1-2 pratimus kokius tik nori, čia papildomi pratimai tai serijų daug nereikia, užteks 3, o pakartojimų 6-10.

Neprisijungęs

 
deiivis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-21
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#1953 2012-01-21 22:58

Re: Masės auginimo programos

Labai ačiū už pagalbą, parašysiu kaip seksis

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1954 2012-01-21 23:09

Re: Masės auginimo programos

deiivis rašė:

Labai ačiū už pagalbą, parašysiu kaip seksis

Būtinai, įdomu kaip eisis.

Neprisijungęs

 
deiivis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-21
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#1955 2012-01-22 08:39

Re: Masės auginimo programos

Pramokus technikos gal šita nebloga: http://www.sportuok.info/3-dienu-trenir … siems.html ? Pirma diena buvo keista, nes pasimečiau ir nežinojau nuo ko pradėti, bet buvo tikrai smagu. big_smile Paskui pamačiau, kad nevisai teisingai dariau hantelių stūmimą. Reikės pasitaisyti, gal kas gali numesti video linką kaip atlikti pritūpimus laikant štangą priekyje ir vertikalią trauką su trosu?

Paskutinį kartą taisė deiivis (2012-01-23 17:58)

Neprisijungęs

 
Molotok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-25
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1956 2012-01-25 00:33

Re: Masės auginimo programos

Labas vakaras gerbiamieji!

19 metu, svoris 83kg, ugis ~1,91m, tikslas raumenu mase. Sportuoju jau apie pusantru metu kaitaliodamas ivairiais internete rastas programas. Si karta, prisiskaites straipsniu kulturizme ir stebedamas rezultatus saleje, susikuriau savaja:


1 DIENA (Krutine, bicepsas):
1. Stangos spaudimas gulint / stangos spaudimas kampu 3x8   *kaitalioju kas savaite
2. Atsispaudimai lygiagretese 3xmax
3. Hanteliu spaudimas kampu / hanteliu spaudimas 3x8              *kaitalioju kas savaite
4. Lynu suvedziojimai 3x8
5. Bicepsas stovint su hanteliais 2x8
6. Bicepsas treniruoklyje kampu 2x9
7. Bicepsas atsiremus i keli (labai letai) 1xmax

2 DIENA (Kojos, peciai):
1. Pritupimai suemus is priekio 3x8
2. Blauzdos sedint/stovint  3x8     *kaitalioju kas savaite
3. Koju tiesimas sedint 3x8
4. Koju lenkimas gulint 3x8
5. Stangos spaudimas is priekio 3x8
6. Stangos spaudimas uz galvos 3x8
7. Stangos trauka prie smakro 3x8
8. Mostai su hanteliais i sonus (labai letai) 3x8

3 DIENA (Krutine)
1. - namuose

4 DIENA (Nugara, tricepsas):
1. Prisitraukimai 3xmax
2. Stangos trauka prie pilvo pasilenkus 3x8
2. Lyno trauka prie pilvo 3x8
3. Lyno trauka prie krutines/uz nugaros 3x8
5. Stangos spaudimas siaurai 3x8
6. Lyno trauka zemyn 3x8
7. Prancuziskas spaudimas gulint 3x8                                                                                                                                                        8. Hantelio atmetimas atgal (labia letai) 1xmax

*********************************************************
Del to pratimu kaitaliojimo, kad neliktu neaiskumu:
1sav
stangos spaudimas
hanteliu spaudimas kampu

2sav
stangos spaudimas kampu
hanteliu spaudimas
**********************************************************

Savaime aisku nepamirstu preso. Kardio nedarau, nes zaidziu krepsini (2 x sav). Dieta daug maz subalansuota. Poilsis tarp treniruociu (saleje) minimum viena diena. Noreciau maksimaliai isvystyti krutines raumenis (ypac virsutine ir vidine ju dalis), pecius, bei siek tiek sumazinti talija (-5cm; dabar 87). Prasau pakomentuoti, kas gerai, kas blogai. Gal koki pratima reiketu isimti/prideti? Patarkite!

Ir dar klausimelis: issiryskines noreciau sverti ~85kg. Iki kiek tam tikslui pasiekti reikia priaugti mases (kiek turiu sverti pries ryskinimo stadija)? Beto, vartojant kreatina (Olimp Creatine mega caps 1250), kada tikslingiausia butu praryti kapsules ir kokiais kiekiais?

Paskutinį kartą taisė Molotok (2012-01-25 00:56)

Neprisijungęs

 
k0z3r1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1957 2012-01-30 11:50

Re: Masės auginimo programos

Sveiki, man 18m eina 19metai, sveriu 69kg, ugis 1,85, Taip aš sausainis big_smile, gal žinot koke programa man, priaugti svorio jeigu taip tai meskit je cia ir butu gerai, kad butu suprantama ji man, nes kacialintis pradejau prieš gera saw tai tu jusu žargonu visiskai nesuprantu big_smile, butu lb gr jeigu atsirastu toks geros širdies žmogus ir pagelbetu man  wink

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1958 2012-01-30 13:51

Re: Masės auginimo programos

k0z3r1s rašė:

Sveiki, man 18m eina 19metai, sveriu 69kg, ugis 1,85, Taip aš sausainis big_smile, gal žinot koke programa man, priaugti svorio jeigu taip tai meskit je cia ir butu gerai, kad butu suprantama ji man, nes kacialintis pradejau prieš gera saw tai tu jusu žargonu visiskai nesuprantu big_smile, butu lb gr jeigu atsirastu toks geros širdies žmogus ir pagelbetu man  wink

programa trenerio paprasyk,arba pagrindiniam kulturizmas.net puslapi pasiimk.o svorio priaugsi pradejas valgyt.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1959 2012-01-30 14:15

Re: Masės auginimo programos

k0z3r1s rašė:

Sveiki, man 18m eina 19metai, sveriu 69kg, ugis 1,85, Taip aš sausainis big_smile, gal žinot koke programa man, priaugti svorio jeigu taip tai meskit je cia ir butu gerai, kad butu suprantama ji man, nes kacialintis pradejau prieš gera saw tai tu jusu žargonu visiskai nesuprantu big_smile, butu lb gr jeigu atsirastu toks geros širdies žmogus ir pagelbetu man  wink

Sportuoji salej ar namie? Maciau, kad siulo trenerio klaust, bet gal tokio nera. Programa tikrai rasi atitinkamoje forumo skiltyje, mityba - irgi. Papildu pirkti neskubek, per pirma menesi viskas augs kaip ant mieliu smile

Neprisijungęs

 
pxistas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-30
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#1960 2012-01-30 22:23

Re: Masės auginimo programos

noriu pabandyt  daryt krutine 2 kart i savaite

1. krutine, bicepsas
2.kojos
3.tricepsas, peciai
4.nugara, trapecija
5.krutine

ar gerai?

Neprisijungęs

 
k0z3r1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1961 2012-01-30 22:54

Re: Masės auginimo programos

Kad supantat aš valgau lb daug, mano greita medžiagu apikaita , aš daug krepšini lošiu , tai man reike mases o ne lašiniu . Taip aš galiu pajimt koke programa bet nenutuokiu ar ji man gera ir ar ji duos man tai ko aš noriu o man reike mases big_smile, kačialinsiuos mokykloi ten yra štanga 160kg nors man tiek gyvenime neprireiks big_smile, ir dar turime stakles tas naujesnes už 1.5 tuks lt, 80kg ten galima prisidet, butu gerai virai jeigu man patartumet kokius pratimus ir po kiek kartu daryt nes jusu tie žargonai (x 10 x 12x 8) nk man nereiške nes nesuprantu big_smile tad jeigu kas man koke programite suveiktu tikrai butu didelis ačiu ir +rep tikiuosi atsiras toks žmogus kuris man sukurs programele, busiu labai dekingas . Lauksiu lb programos smile

Neprisijungęs

 
k0z3r1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1962 2012-01-30 23:00

Re: Masės auginimo programos

Beja nedidele info apie mane jeigu tai kam pades sudaryt koke programele masei: stumu max 70kg 1karta, 50kg galiu istumt 12kartu  =p

Neprisijungęs

 
pxistas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-30
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#1963 2012-01-30 23:21

Re: Masės auginimo programos

pirmadienis, antradienis   

krutine ir nugara                    viskam 5x8-12

stangos spaudimas
stangos spaudimas kampu   
plesimas   
puloveris

prisitraukimai iki negalejimo (4s.)
stangos trauka pasilenkus
mirties trauka (3x10/6/4)

presas

koju kelimas 5x25


antradienis, penktadienis

peciai, rankos

clean and presses
mostai i sonus
stangos trauka iki smakro

barbell curls
seated dumbbell curls

stangos spaudimas siaurai
barbell tricep extension

wrist curls
reverse wrist curls

abs

situps 5x25

ketvirtadienis, sestadienis

squats
lunges
standing calf raises

stiff leg deadlift 3x 10/6/4
good mornning       3x 10/6/4

leg raises 5x25

neviska isverciau, nes nzn kaip lietuviskai skambetu... bet ar verta butu pamegint?

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#1964 2012-01-31 08:43

Re: Masės auginimo programos

Susitvarkyk savo kratinį, kitokiu atveju niekas Tau nepatars, nes niekas nesigylins ką Tu čia prikeverzojei. Pradedantysis esi?

Neprisijungęs

 
pxistas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-30
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#1965 2012-01-31 12:19

Re: Masės auginimo programos

pirmadienis, antradienis   

krutine ir nugara                   

stangos spaudimas 5x8-12
stangos spaudimas kampu    5x8-12
plesimas 5x8-12   
puloveris 5x8-12

prisitraukimai iki negalejimo (4s.)
stangos trauka pasilenkus 5x8-12
mirties trauka (3x10/6/4)

presas

koju kelimas 5x25


antradienis, penktadienis

peciai, rankos

stangos spaudimas virs galvos 5x8-12
mostai i sonus 5x8-12
stangos trauka iki smakro 5x8-12

rankos

su stanga stovint 5x8-12
su hanteliais sedint 5x8-12

stangos spaudimas siaurai 5x8-12
prancuziskas spaudimas 5x8-12

wrist curls 5x8-12
reverse wrist curls 5x8-12

presas

situps 5x25

ketvirtadienis, sestadienis

pritupimai 5x8-12
itupstai5x8-12
pasistiebimai 5x8-12

mirties trauka 3x 10/6/4
labas rytas      3x 10/6/4

presas
koju kelimas 5x25

Neprisijungęs

 
pxistas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-30
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#1966 2012-01-31 12:19

Re: Masės auginimo programos

nepradedantis

Neprisijungęs

 
pxistas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-30
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#1967 2012-01-31 12:21

Re: Masės auginimo programos

tiesiog paeksperimentuot norisi

Neprisijungęs

 
k0z3r1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1968 2012-01-31 13:27

Re: Masės auginimo programos

k0z3r1s rašė:

Kad supantat aš valgau lb daug, mano greita medžiagu apikaita , aš daug krepšini lošiu , tai man reike mases o ne lašiniu . Taip aš galiu pajimt koke programa bet nenutuokiu ar ji man gera ir ar ji duos man tai ko aš noriu o man reike mases big_smile, kačialinsiuos mokykloi ten yra štanga 160kg nors man tiek gyvenime neprireiks big_smile, ir dar turime stakles tas naujesnes už 1.5 tuks lt, 80kg ten galima prisidet, butu gerai virai jeigu man patartumet kokius pratimus ir po kiek kartu daryt nes jusu tie žargonai (x 10 x 12x 8) nk man nereiške nes nesuprantu big_smile tad jeigu kas man koke programite suveiktu tikrai butu didelis ačiu ir +rep tikiuosi atsiras toks žmogus kuris man sukurs programele, busiu labai dekingas . Lauksiu lb programos smile

Tai atsirastu zmogelis kuris pasiulys man kaip sportuot ka kelt, kiek kartu ,ir pns ?

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#1969 2012-01-31 13:35

Re: Masės auginimo programos

k0z3r1s rašė:

k0z3r1s rašė:

Kad supantat aš valgau lb daug, mano greita medžiagu apikaita , aš daug krepšini lošiu , tai man reike mases o ne lašiniu . Taip aš galiu pajimt koke programa bet nenutuokiu ar ji man gera ir ar ji duos man tai ko aš noriu o man reike mases big_smile, kačialinsiuos mokykloi ten yra štanga 160kg nors man tiek gyvenime neprireiks big_smile, ir dar turime stakles tas naujesnes už 1.5 tuks lt, 80kg ten galima prisidet, butu gerai virai jeigu man patartumet kokius pratimus ir po kiek kartu daryt nes jusu tie žargonai (x 10 x 12x 8) nk man nereiške nes nesuprantu big_smile tad jeigu kas man koke programite suveiktu tikrai butu didelis ačiu ir +rep tikiuosi atsiras toks žmogus kuris man sukurs programele, busiu labai dekingas . Lauksiu lb programos smile

Tai atsirastu zmogelis kuris pasiulys man kaip sportuot ka kelt, kiek kartu ,ir pns ?

kalbi nesamones ir tiek. su stanga ir naujesnem staklem uz 1.5k nelabai ka ir nuveiksi. darai bazinius pratimus, keturis priejimus po astuonis pakelimus (4x8) ir tiek

Paskutinį kartą taisė DDonatas (2012-01-31 13:36)

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#1970 2012-01-31 14:35

Re: Masės auginimo programos

k0z3r1s rašė:

k0z3r1s rašė:

Kad supantat aš valgau lb daug, mano greita medžiagu apikaita , aš daug krepšini lošiu , tai man reike mases o ne lašiniu . Taip aš galiu pajimt koke programa bet nenutuokiu ar ji man gera ir ar ji duos man tai ko aš noriu o man reike mases big_smile, kačialinsiuos mokykloi ten yra štanga 160kg nors man tiek gyvenime neprireiks big_smile, ir dar turime stakles tas naujesnes už 1.5 tuks lt, 80kg ten galima prisidet, butu gerai virai jeigu man patartumet kokius pratimus ir po kiek kartu daryt nes jusu tie žargonai (x 10 x 12x 8) nk man nereiške nes nesuprantu big_smile tad jeigu kas man koke programite suveiktu tikrai butu didelis ačiu ir +rep tikiuosi atsiras toks žmogus kuris man sukurs programele, busiu labai dekingas . Lauksiu lb programos smile

Tai atsirastu zmogelis kuris pasiulys man kaip sportuot ka kelt, kiek kartu ,ir pns ?

#1952   pasinaudok siuo Studento postu.

Neprisijungęs

 
news1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-28
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#1971 2012-01-31 19:07

Re: Masės auginimo programos

Iskilo klausimas galbut galima butu prie penktd imeti krutine ?  Ar tiesiok palikti taip kaip yra ? :]

Nes dabar

Pirmadienis Krūtinė/bicepsas
Trečiadienis Pečiai/kojos
Penktadienis Nugara/Tricas

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#1972 2012-01-31 20:58

Re: Masės auginimo programos

news1 rašė:

Iskilo klausimas galbut galima butu prie penktd imeti krutine ?  Ar tiesiok palikti taip kaip yra ? :]

Nes dabar

Pirmadienis Krūtinė/bicepsas
Trečiadienis Pečiai/kojos
Penktadienis Nugara/Tricas

Pas mane taipogi tokia programa, papus antra karta darau ketvirtadieni, bet netaip intensyviai kaip pirmadieni, pirmadieni su stanga pagrindas, o ketvirtadieni su hanteliais.

Neprisijungęs

 
news1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-28
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#1973 2012-01-31 21:09

Re: Masės auginimo programos

IzI rašė:

news1 rašė:

Iskilo klausimas galbut galima butu prie penktd imeti krutine ?  Ar tiesiok palikti taip kaip yra ? :]

Nes dabar

Pirmadienis Krūtinė/bicepsas
Trečiadienis Pečiai/kojos
Penktadienis Nugara/Tricas

Pas mane taipogi tokia programa, papus antra karta darau ketvirtadieni, bet netaip intensyviai kaip pirmadieni, pirmadieni su stanga pagrindas, o ketvirtadieni su hanteliais.

As manau darysiu kaip ir visada pirmadieni ir prijunksiu ta pati ir penktadieni nu  gal siektiek lengviau kad nedeginciau :]

Neprisijungęs

 
ex6
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-18
Žinutės: 173
Atsiliepimai: 1

#1974 2012-01-31 22:20

Re: Masės auginimo programos

uzsivedes rašė:

k0z3r1s rašė:

Sveiki, man 18m eina 19metai, sveriu 69kg, ugis 1,85, Taip aš sausainis big_smile, gal žinot koke programa man, priaugti svorio jeigu taip tai meskit je cia ir butu gerai, kad butu suprantama ji man, nes kacialintis pradejau prieš gera saw tai tu jusu žargonu visiskai nesuprantu big_smile, butu lb gr jeigu atsirastu toks geros širdies žmogus ir pagelbetu man  wink

Sportuoji salej ar namie? Maciau, kad siulo trenerio klaust, bet gal tokio nera. Programa tikrai rasi atitinkamoje forumo skiltyje, mityba - irgi. Papildu pirkti neskubek, per pirma menesi viskas augs kaip ant mieliu smile

pirmus metus viskas auga kaip ant mieliu jei mytiba tvarkoj big_smile

Neprisijungęs

 
ex6
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-18
Žinutės: 173
Atsiliepimai: 1

#1975 2012-01-31 22:23

Re: Masės auginimo programos

news1 rašė:

IzI rašė:

news1 rašė:

Iskilo klausimas galbut galima butu prie penktd imeti krutine ?  Ar tiesiok palikti taip kaip yra ? :]

Nes dabar

Pirmadienis Krūtinė/bicepsas
Trečiadienis Pečiai/kojos
Penktadienis Nugara/Tricas

Pas mane taipogi tokia programa, papus antra karta darau ketvirtadieni, bet netaip intensyviai kaip pirmadieni, pirmadieni su stanga pagrindas, o ketvirtadieni su hanteliais.

As manau darysiu kaip ir visada pirmadieni ir prijunksiu ta pati ir penktadieni nu  gal siektiek lengviau kad nedeginciau :]

daugiau nereiskia geriau , raumuo auga kai ilsisi, mazai kruvio? pirmadieni dadek po 1 serija ar papildoma krutinei pratima

Paskutinį kartą taisė ex6 (2012-01-31 22:24)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net