Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

valba10
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 1241
Atsiliepimai: 1

#3476 2012-11-09 23:41

Re: Svorio metimas

arnulfas rašė:

Nuo dietos nemanau kad reikia pradet, geriausia butu pradet skaiciuot kalorijas kiek tau reikia ir kiek suvartoji pagal tai ziurekis kad maziau naudot. Lengviausias dalykas butu. Ismesk saldumynus visus is dienos meniu  ir svoris letai bet prades tvarkytis. gal ir nelengva bus pradzioj bet priprasi ir bus gerai. O tada jau kai mityba susitvarkysi priprasi prie to jei jau greitesniu rezultatu noresi ieskokis dietu. Aisku nepamirsk sporto. Labai gerai butu vakare valanda pabegiot po darbo, mokslu. Daugiau naudokis paieska kas labiau tave domina, jei jau nerasi tada kreipkis konkretesniu klausimu

Dieta - tobula mityba.

Neprisijungęs

 
open
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-06-17
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#3477 2012-11-10 08:17

Re: Svorio metimas

mmwiss rašė:

edaxxx3 rašė:

a galit nenukrypt nuo temos, patarkit ka geriause butu pasimt y darba, kalbu apie greitai paruosema maista ar net uzkandy, vistienos ar da kokiu nlb buna laiko darytis.

Kopustos pasiimk
tau sako ka pasiimt , tu nera laiko dar kasko , sitam sportui reikia ir laiko , ir noro , bus noras rasi to laiko apdaryt is vakaro .
Varshkes gali pasiimt , ryziu/kveciu trapuciu , obuoly , kokteili nors ir namu galybos gali , cia tik noro reikia ..

nykstys

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#3478 2012-11-12 13:01

Re: Svorio metimas

Sweiki,
visisškai nebeturiu savęs kur padėti, todėl vienareikšmiškai nusprendžiau, kad visus paškustvus reiktų iš savęs sportu išvaryti:)
man visada patiko sportas, tik kaip ir daugelis moteryčių, radau milijoną priežasčių, kodėl sau laiko nėra...alaus.
Nuspręsta griebti savo "minkštumus" visame kame už reikalųbig_smile ir prašyti Jūsų patarimų, kol užsidegimas liepsnoja:stanga:

Pirmiausia norėčiau paklausti apie mitybą, konkrečiai apie japoniškąją dietą (manau tokia girdėta). Mitybos racionas (bent man taip atrodo, taisykite mane jei klystu) paremtas baltymų vartojimu, gal todėl svoris pakankamai greitai krenta? kiaušiniai, vištienos krūtinėlė,žuvis, jautiena - kaip pagrindiniai. Daržovės - kopūstai, pomidoras ir kita žaliava, kaip pagalbiniai "užsikimšimui".

Mano pagrindinis klausimas: kokias treniruotes šalia šios dietos man būtų geriausia pradėti, kad nebūtų lieknėjimas vardan lieknėjimo, bet ir kūnas stangrėtųhanteliaismile, raumenukai ryškėtųsmile
Anksčiau sportuodavau namuose, atsilenkimai, kojų pakilnojimai, pabėgiojimai ir tt., kaip aš pati sakau, daugiau saviveikla nei nauda:dumbom:, bet ir tai buvo prieš gimstant sūnui (jam šiuo metu 9 mėn.), dėl ko susidomėjimas savo kūnu ir bendru savijautos gerinimu šiuo metu man tapo dar aktualesnis...stanga_v_r

Neprisijungęs

 
valba10
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 1241
Atsiliepimai: 1

#3479 2012-11-12 13:14

Re: Svorio metimas

Laba!)
Pirmiausiai, susitvarkyk mityba, nes ant vienu baltymu ilgai neislaikysi ir nereikia to...
Tavo mityboje turetu buti baltymai, angliavandeniai bej riebalai.
Parasyk savo duomenis)))

Paskutinį kartą taisė valba10 (2012-11-12 13:27)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3480 2012-11-12 13:19

Re: Svorio metimas

lotuliukas

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#3481 2012-11-12 16:15

Re: Svorio metimas

valba10 rašė:

Laba!)
Pirmiausiai, susitvarkyk mityba, nes ant vienu baltymu ilgai neislaikysi ir nereikia to...
Tavo mityboje turetu buti baltymai, angliavandeniai bej riebalai.
Parasyk savo duomenis)))

Na, patarejai liepia, tai jau akivaizdziai raudonais zandais rasau duomenis: ugis 171 (mazdaug:) +- 1 cm:-), o svoris siuo metu 68 kg:-)


SUTVARKYTI MITYBA patarimas puikus, apie tai galvoju jau koks geras pusmetis, bet mano beda, kad tik galvoju...
P.S. Nuo ko pradeti ji tvarkyti? Nuo reguliaraus valgymo kas tam tikra laika, nuo maisto ivairoves, nes zinau, kad tvarkyti reikia, bet klausimas cia svarbiausias KAIP?:-)

Paskutinį kartą taisė Gilze (2012-11-12 16:21)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3482 2012-11-12 16:22

Re: Svorio metimas

ar ziurejai www.kalorijos.lt puslapi? ten reiketu susiskaiciuoti savo suvartojamu kcal per para kieki. tai butu zingsnis nr. 1
antras zingsnis jei nori, kad kristu svoris - islaikyti kaloriju deficita t.y. isnaudoti daugiau nei suvartoji.
trecias zingsnis jei nori, kad butu siokie tokie raumenys ir jie matytusi - valgyti subalansuota maista su pakankamai baltymu, geru angliavandeniu ir riebalu. tiesiog atitinkamus saikingus kiekius, vengti cukraus.
gal visi po truputi sudes patarimus, bet pradeti gali jau siandien arba nuo rytojaus - suvalgyti maziau kcal nei sunaudoji.

dauguma sakys, kad forume begalybe informacijos, bet naujokui ypac merginai gali buti sunku susigaudyti, nes visokiu veju yra prirasyta kaip sureliai su arbata ir sumustiniai pries miega.

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#3483 2012-11-12 16:28

Re: Svorio metimas

Hm, neziurejau, AISKU, kad neziurejau:-):-), bet atsiversiu db pat:-)
Del kaloriju, bus sunku pradzioje tai tikrai, nes mano valgymas tooooooks nerguliarus, kad net baisu, viena diena galiu suvalgyti daug, kita galiu isvis nevalgyti... Hm, verciu ta puslapy ir bandau skaityti!

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3484 2012-11-12 16:35

Re: Svorio metimas

ten pagrinde tik skaiciuokles, tiesiog jei nepasiziuri ant pakeliu maisto kas kiek ko turi, tai puiki proga tai padaryti. jei nereguliaru - speju del vaiko auginimo, nezinai kada turesi laisva minute, dar kokios nuotaikos susvyruoja ir prisivalgymas ivyksta - geriausia sau nusistatyti valgymo langus, nedidelem porcijom isdalinti dienos raciona, antroje dienos puseje vengti angliavandeniu ir panasiai. gal susikurk savo tema ir klausk kas neaisku toliau.

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#3485 2012-11-12 16:50

Re: Svorio metimas

uzsivedes rašė:

ten pagrinde tik skaiciuokles, tiesiog jei nepasiziuri ant pakeliu maisto kas kiek ko turi, tai puiki proga tai padaryti. jei nereguliaru - speju del vaiko auginimo, nezinai kada turesi laisva minute, dar kokios nuotaikos susvyruoja ir prisivalgymas ivyksta - geriausia sau nusistatyti valgymo langus, nedidelem porcijom isdalinti dienos raciona, antroje dienos puseje vengti angliavandeniu ir panasiai. gal susikurk savo tema ir klausk kas neaisku toliau.

Susikurti tema?...smile pa-gal-bos:)))
Dar klausimas del kaloriju ir dienos raciono, realiai siuo metu as nzn kiek suvartoju kaloriju...
Tai man pvz. nuo rytojaus pradeti skaiciuoti kalorijas to, ka idesiu i burna, ar iskarto uzsibrezti, kad tarkim per dienatiek ir tiek kaloriju... Nes kaip suprantu, pagal ugi ir svori jos turi buti kazkaip suskaiciuojamos?
Zodziu, pradziai tikriausiai rikia paskaityti kalorijos.lt:-)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3486 2012-11-12 17:08

Re: Svorio metimas

kalorijos.lt yra skaiciuokle, ivedi ugi svori ir fizini aktyvuma dienoje - gauni reikiama kcal kieki. valgai siek tiek maziau nei reikia, svoris automatiskai krenta smile svarbu nepulti i krastutinumus ir susiderinti, kad butu ir baltymu (mesa, pieno produktai ir t.t.), angliavandeniai (ne sausainiai su cukrum, o ryziai ir kt. kruopos ir t.t.) ir riebalai (aliejus, bet ne riebi kiaules koja ir t.t.)

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#3487 2012-11-12 17:10

Re: Svorio metimas

Kalorijos.lt suskaiciuotas kaloriju kiekis pagal mano duomenis-kiekis kiek as turiu suvartoti per diena, bet kaip suprantu, tuomet tas skaicius bus mano svorio "palaikymui", o ne mazejimui... Man jau galva apsisuko, kazkaip cia sudetinga viska suskaiciuot atrodo:D!
Butu parasyta juoda ant balto, kiek ko suvalgyt ir kiek kartu koja pakelt, butu paprasciau:DDD! Na bet lauksiu patarimu.... Nes kolkas visiskai susipainiojau...

Paskutinį kartą taisė Gilze (2012-11-12 17:13)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3488 2012-11-12 17:13

Re: Svorio metimas

Kiek kcal suskaiciavo kad reikia tau?

Neprisijungęs

 
zorzone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3489 2012-11-20 14:20

Re: Svorio metimas

Labas visiems,esu naujas cia,  uzsiregistravau siame forume tikedamasis sulaukti man reikalingos informacijos,
Zodziu sportuoju jau apie 5 metus be mitybos tik su papildais, iki siol tenkino rezultatai bet nusprendziau kad uztenka man to dydzio ir noriu atsikratyti riebalais ir isrysketi, tik vat beda kad nelabai isivaizduoju kaip tai padaryti, zinau kad reikia valgyt varse kiausinius krutinele ir t.t, tik va nezinau kaip tiksliai pasidaryti ta dietos mityba, gal atsirastu geradaris ir padetu man konkreciais atsakymais kaip ir ka daryt?

Mano ugis: 181 cm
svoris: 92kg,
tikslas butu iki vasaros numest 12-15kg riebalo.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3490 2012-11-20 14:31

Re: Svorio metimas

zorzone rašė:

Labas visiems,esu naujas cia,  uzsiregistravau siame forume tikedamasis sulaukti man reikalingos informacijos,
Zodziu sportuoju jau apie 5 metus be mitybos tik su papildais, iki siol tenkino rezultatai bet nusprendziau kad uztenka man to dydzio ir noriu atsikratyti riebalais ir isrysketi, tik vat beda kad nelabai isivaizduoju kaip tai padaryti, zinau kad reikia valgyt varse kiausinius krutinele ir t.t, tik va nezinau kaip tiksliai pasidaryti ta dietos mityba, gal atsirastu geradaris ir padetu man konkreciais atsakymais kaip ir ka daryt?

Mano ugis: 181 cm
svoris: 92kg,
tikslas butu iki vasaros numest 12-15kg riebalo.

http://www.kulturizmas.net/forumas/t155 … tant-svori

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#3491 2012-11-20 14:34

Re: Svorio metimas

zorzone rašė:

Labas visiems,esu naujas cia,  uzsiregistravau siame forume tikedamasis sulaukti man reikalingos informacijos,
Zodziu sportuoju jau apie 5 metus be mitybos tik su papildais, iki siol tenkino rezultatai bet nusprendziau kad uztenka man to dydzio ir noriu atsikratyti riebalais ir isrysketi, tik vat beda kad nelabai isivaizduoju kaip tai padaryti, zinau kad reikia valgyt varse kiausinius krutinele ir t.t, tik va nezinau kaip tiksliai pasidaryti ta dietos mityba, gal atsirastu geradaris ir padetu man konkreciais atsakymais kaip ir ka daryt?

Mano ugis: 181 cm
svoris: 92kg,
tikslas butu iki vasaros numest 12-15kg riebalo.

butum tuos 5 metus sportaves su mityba, rezultatai turbut butu 5x geresni nei dabar, aisku foto nematem.. seip sitam forume yra pilna mitybos planu skirtu ryskinimuisi, jeigu netingetum galetum susirast. Esme yra ta, kad reikia atsisakyti viso sudino maisto tokio kaip picos, kebabai, saldumynai ir t.t. , stengtis vartoti maziau angliavandeniu - visokiu kosiu, duonos, bandeliu ir t.t ir pradeti vartoti daugiau baltyminio maisto kaip varske, liesa mesa, kiausiniai, proteino kokteliai. treniruotes taip pat galima paintensyvint ijungiant daugiau superseriju ir drop setu, taip pat nereiketu pamirsti ir cardio treniruociu.

Neprisijungęs

 
Dedis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2011-11-20
Žinutės: 55
Atsiliepimai: 0

#3492 2012-11-26 23:39

Re: Svorio metimas

kaip jum "intermittent fasting"? esat kas nors bande?

daugiau info

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#3493 2012-11-28 18:06

Re: Svorio metimas

1. 5 kiausiniai 2 tryniai
2. krutinele/jautiena/zuvis -150g + ryziai/grykiai/makaronai 100g +darzoves
3.Greipfurtas + sauja riesutu
4. krutinele/jautiena/zuvis -150g + ryziai/grykiai/makaronai 100g +darzoves
Treniruote +begtakis (treniruote apie 7h vakare  praejus 2-3 po paskutinio maisto)
5. tunas 150g
6. liesa varskė 180g

+zuvu taukai

Tikslas svorio metimas, ryskinimas

ugis 187 svoris 86

ka manot?

Paskutinį kartą taisė Sarun4kas (2012-11-28 18:08)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#3494 2012-11-28 18:43

Re: Svorio metimas

Sarun4kas rašė:

1. 5 kiausiniai 2 tryniai
2. krutinele/jautiena/zuvis -150g + ryziai/grykiai/makaronai 100g +darzoves
3.Greipfurtas + sauja riesutu
4. krutinele/jautiena/zuvis -150g + ryziai/grykiai/makaronai 100g +darzoves
Treniruote +begtakis (treniruote apie 7h vakare  praejus 2-3 po paskutinio maisto)
5. tunas 150g
6. liesa varskė 180g

+zuvu taukai

Tikslas svorio metimas, ryskinimas

ugis 187 svoris 86

ka manot?

Jei krenta tai gerai, jei ne, tai blogai big_smile

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3495 2012-11-28 21:29

Re: Svorio metimas

kenis rašė:

Sarun4kas rašė:

1. 5 kiausiniai 2 tryniai
2. krutinele/jautiena/zuvis -150g + ryziai/grykiai/makaronai 100g +darzoves
3.Greipfurtas + sauja riesutu
4. krutinele/jautiena/zuvis -150g + ryziai/grykiai/makaronai 100g +darzoves
Treniruote +begtakis (treniruote apie 7h vakare  praejus 2-3 po paskutinio maisto)
5. tunas 150g
6. liesa varskė 180g

+zuvu taukai

Tikslas svorio metimas, ryskinimas

ugis 187 svoris 86

ka manot?

Jei krenta tai gerai, jei ne, tai blogai big_smile

nzn ar kris tau tas svoris neaisku kokia treniruote, kiek laiko uztrunki? as dabar panasiai sveriu 85 - 86 tik ugis 182. panasia buvau isbandes anksciau svoris 90 nekrito kol nesumazinau "angliu". As daryciau taip: pirma maista 5 kiausiniai ir 0 tryniu +100g 5 grudu koses (tai butu mano pirmi angliai) kiti angliai pries treniruore 1-2 val makaronu iki 100g+ citrusinis vaisius (apelsinas, mandarinas, greifurtas, ir net citrina) ir nevalgyk cia jau rimtai mesos su bilekokias krakmoliniais angliais tai yra makaronais ryziais ar grikiais valgyk mesa tik su darzovem min santykiu 1 mesos 2 darzoviu. Tunas varske vakare labai gerai jokiu angliu ant nakties.

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#3496 2012-11-28 22:15

Re: Svorio metimas

dekui  uz patarimus, svoris kolkas krenta, nuo 91kg iki 86kg per ~ 2 menesius smile As tikiu, kad per 2 men galima ir geresniu rezultatu pasiekt, bet db jauciuosi ir daug maz pavalges ir svoris krenta smile
Treniruote tokia:
Pirmadienis -krutine, bicepsas, 30min begtakis
Antradienis kardio ~1h begtakis
Treciadienis - nugara, 30min begtakis
Ketvirtadienis peciai, tricepsas, 30 min begtakis
Penktadienis kojos, blauzda
Sestadienis kardio ~1h begtakis ( kai netingiu)

Kiekviena diena presas pries pradedant treniruote po 15 -20 min.

Susimastysiu dėl angliu, porcijas pamazint nuo 100g iki 60g

Ir dar norėčiau paklaust kokie papildai geriausi prie tokio rezimo?

Paskutinį kartą taisė Sarun4kas (2012-11-28 22:19)

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3497 2012-11-29 07:34

Re: Svorio metimas

Sarun4kas rašė:

dekui  uz patarimus, svoris kolkas krenta, nuo 91kg iki 86kg per ~ 2 menesius smile As tikiu, kad per 2 men galima ir geresniu rezultatu pasiekt, bet db jauciuosi ir daug maz pavalges ir svoris krenta smile
Treniruote tokia:
Pirmadienis -krutine, bicepsas, 30min begtakis
Antradienis kardio ~1h begtakis
Treciadienis - nugara, 30min begtakis
Ketvirtadienis peciai, tricepsas, 30 min begtakis
Penktadienis kojos, blauzda
Sestadienis kardio ~1h begtakis ( kai netingiu)

Kiekviena diena presas pries pradedant treniruote po 15 -20 min.

Susimastysiu dėl angliu, porcijas pamazint nuo 100g iki 60g

Ir dar norėčiau paklaust kokie papildai geriausi prie tokio rezimo?

manau kad treniruote gal ir nebloga, orentuota y mases mazinima tik kiek tos mases numeti is riebaliuku ir kiek is raumenu? cia didziausias klausimas. o ka vartoti tai vienareksmiskai reiktu bcaa ar amino kad apsaugotum bent jau kiek ymanoma raumenine mase. Gali buti kad kai pradesi vartoti siuos papildus tavo mases metimo progresas suletes nes deginsi daugiau riebaliuka o raumeny apsaugosi. beja per savaite negali numesti daugiau nei 2kg kitaip tai jau nesveika.

Paskutinį kartą taisė Borex (2012-11-30 19:02)

Neprisijungęs

 
Stoudemire
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#3498 2013-01-02 19:10

Re: Svorio metimas

07:00 1 keptas kiausinis , grudeta varske
10:00 Sriuba , ryziu paploteliai
14:00 Vistiena ar jiautiena su darzovemis
15:00 Treniruote
18;00 Vistiena ar jiautiena su darzovemis arba kartais net makaronai
20;00 Bananas
21;00 grudeta varske

Bus ir kazkiek kardio labai intensyvus pratimai kazkur apie 5min non stopu ir tuo paciu pot darysiu atsilenkimus

Ar imanoma numest riebalus nuo kuno su tokia mityba

Neprisijungęs

 
dzukauskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-25
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 0

#3499 2013-01-02 19:17

Re: Svorio metimas

Stoudemire rašė:

07:00 1 keptas kiausinis , grudeta varske
10:00 Sriuba , ryziu paploteliai
14:00 Vistiena ar jiautiena su darzovemis
15:00 Treniruote
18;00 Vistiena ar jiautiena su darzovemis arba kartais net makaronai
20;00 Bananas
21;00 grudeta varske

Bus ir kazkiek kardio labai intensyvus pratimai kazkur apie 5min non stopu ir tuo paciu pot darysiu atsilenkimus

Ar imanoma numest riebalus nuo kuno su tokia mityba

Gali pasimeginti kelias dienas ar netruks energijos, bet man kažkaip trūksta angliavandenių, išsekinsi organizmą. Bananą dėčiau ryte, 14h valgyčiau dar ryžių. Dasidėčiau dar gerųjų riebalų, kaip riešutai, linų-semenų aliejus, moliūgų sėklos.

Paskutinį kartą taisė dzukauskas (2013-01-02 19:20)

Neprisijungęs

 
Marcass
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#3500 2013-01-02 20:04

Re: Svorio metimas

Stoudemire rašė:

07:00 1 keptas kiausinis , grudeta varske
10:00 Sriuba , ryziu paploteliai
14:00 Vistiena ar jiautiena su darzovemis
15:00 Treniruote
18;00 Vistiena ar jiautiena su darzovemis arba kartais net makaronai
20;00 Bananas
21;00 grudeta varske

Bus ir kazkiek kardio labai intensyvus pratimai kazkur apie 5min non stopu ir tuo paciu pot darysiu atsilenkimus

Ar imanoma numest riebalus nuo kuno su tokia mityba

kepta kiaušini keisčiau į virto 3 baltymus kokius
14h apkeisčiau su 18h, kai valgysi su makaronais. O kokios tos daržovės bus, ne bulvės tikriausiai?
ir grudėtą varškė turėtų atsibosti valgyti du kart dienoje, tai ryte keisčiau į avižinė košę, arba vakare į liesos varškės pačoka užknadant obuolį, ir tada nevalgyti banano.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net