Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#576 2008-02-16 11:21

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

System rašė:

nenormalus rašė:

System rašė:

Geraiu yra palikti pora cm iki krūtines ne dėl to kad raumuo visada yra įsitempęs bet dėl to kad nuleidimas iki galo kenkia pečių sanariam.

kava irgi kenkia
ir duona juoda wink
..nepazistu ne vieno, kuriam butu pakenke

Na papraščiausiai nuleidžiant iki galo yra neteisinga atlikimo technika nes judesys gaunasi nenatūralus todėl kad be svorio o pvz. su kokiu pagaliu tokios padėties nepasieksi. Na jei nepakenkė tai labai gerai nes man tai labai jaučiasi kai darau pilnai nuleisdamas.

zinai, kiekvienam savo wink
as pvz mirties traukos negaliu daryti..nu zn, kiekvienas turi savo kuna ir geriausiai zino, kas jam gerai, kas ne nykstys

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#577 2008-02-16 11:35

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

System rašė:

nenormalus rašė:

System rašė:

Geraiu yra palikti pora cm iki krūtines ne dėl to kad raumuo visada yra įsitempęs bet dėl to kad nuleidimas iki galo kenkia pečių sanariam.

kava irgi kenkia
ir duona juoda wink
..nepazistu ne vieno, kuriam butu pakenke

Na papraščiausiai nuleidžiant iki galo yra neteisinga atlikimo technika nes judesys gaunasi nenatūralus todėl kad be svorio o pvz. su kokiu pagaliu tokios padėties nepasieksi. Na jei nepakenkė tai labai gerai nes man tai labai jaučiasi kai darau pilnai nuleisdamas.

Aš kiek darau tai visada stengiuosi kuo stipriau įtempt nugarą, mentes kuo daugiau suglaust ir šiektiek išsiriest, taip sumažėja judesio amplitudė ir nejaučiu jokio diskonforto pilnai nuleisdamas iki krutinės.

Neprisijungęs

 
System
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-25
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#578 2008-02-16 13:00

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

studentas rašė:

System rašė:

nenormalus rašė:


kava irgi kenkia
ir duona juoda wink
..nepazistu ne vieno, kuriam butu pakenke

Na papraščiausiai nuleidžiant iki galo yra neteisinga atlikimo technika nes judesys gaunasi nenatūralus todėl kad be svorio o pvz. su kokiu pagaliu tokios padėties nepasieksi. Na jei nepakenkė tai labai gerai nes man tai labai jaučiasi kai darau pilnai nuleisdamas.

Aš kiek darau tai visada stengiuosi kuo stipriau įtempt nugarą, mentes kuo daugiau suglaust ir šiektiek išsiriest, taip sumažėja judesio amplitudė ir nejaučiu jokio diskonforto pilnai nuleisdamas iki krutinės.

Nu tai matai mūsų technika spaudimo skiriasi tu spaudi powerlift'iškai o aš paprastai nesuglaudžiu menčių ir neriečiu nugaros. Ir nebandau pripiršt niekam savo nuomonės tiesiog sakau kas man yra geriausia ir gal dar kam nors padės.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#579 2008-02-16 14:37

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

System rašė:

studentas rašė:

System rašė:


Na papraščiausiai nuleidžiant iki galo yra neteisinga atlikimo technika nes judesys gaunasi nenatūralus todėl kad be svorio o pvz. su kokiu pagaliu tokios padėties nepasieksi. Na jei nepakenkė tai labai gerai nes man tai labai jaučiasi kai darau pilnai nuleisdamas.

Aš kiek darau tai visada stengiuosi kuo stipriau įtempt nugarą, mentes kuo daugiau suglaust ir šiektiek išsiriest, taip sumažėja judesio amplitudė ir nejaučiu jokio diskonforto pilnai nuleisdamas iki krutinės.

Nu tai matai mūsų technika spaudimo skiriasi tu spaudi powerlift'iškai o aš paprastai nesuglaudžiu menčių ir neriečiu nugaros. Ir nebandau pripiršt niekam savo nuomonės tiesiog sakau kas man yra geriausia ir gal dar kam nors padės.

Viskas gerai, aš irgi tik pasakiau kas man geriausia.

Neprisijungęs

 
chuliganas69
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-30
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#580 2008-02-16 19:14

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Gal galit paaiskint kaip tiksliai darosi "Štangos trauka prie pilvo" nes man nelabai gaunasi ar as kazka netaip darau. dq is anksto

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#581 2008-02-17 21:04

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

chuliganas69 rašė:

Gal galit paaiskint kaip tiksliai darosi "Štangos trauka prie pilvo" nes man nelabai gaunasi ar as kazka netaip darau. dq is anksto

http://www.kulturizmas.net/images/pratimai/nugara/stangos_trauka_pasilenkus.gif

Tu sita turejai omeny ?

Neprisijungęs

 
varanas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-05-26
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#582 2008-02-18 15:47

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

ką daryt, biški užprogresavo rankos,  priaugau 1,5 cm ant žąsto, atrodo jau geriau, bet labai bico vidinė dalis tik matos, o išorinės atrodo visai nėra. Lievai atrodo. Ką daryt. Skiriasi kai darai tiesia ir EZ štanga???

Neprisijungęs

 
Arnius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-10-16
Žinutės: 299
Atsiliepimai: 0

#583 2008-02-18 18:25

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

EZ skirta isoriniam bicui smile

Neprisijungęs

 
varanas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-05-26
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#584 2008-02-18 20:52

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

o gerai, nes kaip tik dabar su EZ darau, tai gal išeis kažkas iš to smile

Neprisijungęs

 
Baciulis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-01-15
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#585 2008-02-21 20:52

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Norejau paklaust bet nzn ar cia toi temoi nu bet paklausiu. O pwz kuo skiresi: Štangos spaudimas kampu Ir Štangos spaudimas ?

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#586 2008-02-21 20:59

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Baciulis rašė:

Norejau paklaust bet nzn ar cia toi temoi nu bet paklausiu. O pwz kuo skiresi: Štangos spaudimas kampu Ir Štangos spaudimas ?

štangos spaudimas kampu kai suolelis yra pakeliamas 45 laipsnių kampu ir tuomet labiau apsikrauna krūtinės viršus.

Neprisijungęs

 
Baciulis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-01-15
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#587 2008-02-21 21:02

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

jamada rašė:

Baciulis rašė:

Norejau paklaust bet nzn ar cia toi temoi nu bet paklausiu. O pwz kuo skiresi: Štangos spaudimas kampu Ir Štangos spaudimas ?

štangos spaudimas kampu kai suolelis yra pakeliamas 45 laipsnių kampu ir tuomet labiau apsikrauna krūtinės viršus.

Girdejau kad kazkas sake kad tipo Štangos spaudimas kampu augina papus o Štangos spaudimas ant ligio suolelio  ligina apacia ar kazkas panasaus..

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 397
Atsiliepimai: 0

#588 2008-02-21 21:32

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Skirtingais kampais skirtingos krutines vietos isdirbamos, o ant lygaus isdirbama beveik visa krutine.

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#589 2008-02-21 23:04

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

O as krutinei darau 10* kampu, neatsimenu kieno vardu treniruoklis ten pavadintas,t.y.su stanga kuri is sonu uz remu kabliukais uzsikabina.
Ten kaip suprantu skyriasi kokia krut.dali treniruoji nuo to virs ar po krut nuleidi stanga,m?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#590 2008-02-22 11:59

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Women rašė:

O as krutinei darau 10* kampu, neatsimenu kieno vardu treniruoklis ten pavadintas,t.y.su stanga kuri is sonu uz remu kabliukais uzsikabina.
Ten kaip suprantu skyriasi kokia krut.dali treniruoji nuo to virs ar po krut nuleidi stanga,m?

Siūkyčiau atsisakyt to treniruoklio, darant su laisva štanga itraukiama daugiau stabilizuojančių raumenų, svoris šiek tiek mažesnis bus, bet daug efektyviau. Leisti reiktų ties krutinės viduriu, jei arčiau kaklo gali pakenkt pečių sanariam, o jei daugiau link pilvo sumažės krūvis krutinej, tiesiog leidi taip, kad konfortabiliai jaustusi sanariai ir būtu natūralus judesys. Kuri dalis daugiau apkraunama priklauso kokiu kampu suolelis, jei horizontalus visai krutinei, jei kampu į viršų daugiau viršui, o jei kampu žemyn daugiau apačiai krutinės.

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#591 2008-02-22 15:06

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

studentas rašė:

Women rašė:

O as krutinei darau 10* kampu, neatsimenu kieno vardu treniruoklis ten pavadintas,t.y.su stanga kuri is sonu uz remu kabliukais uzsikabina.
Ten kaip suprantu skyriasi kokia krut.dali treniruoji nuo to virs ar po krut nuleidi stanga,m?

Siūkyčiau atsisakyt to treniruoklio, darant su laisva štanga itraukiama daugiau stabilizuojančių raumenų, svoris šiek tiek mažesnis bus, bet daug efektyviau. Leisti reiktų ties krutinės viduriu, jei arčiau kaklo gali pakenkt pečių sanariam, o jei daugiau link pilvo sumažės krūvis krutinej, tiesiog leidi taip, kad konfortabiliai jaustusi sanariai ir būtu natūralus judesys. Kuri dalis daugiau apkraunama priklauso kokiu kampu suolelis, jei horizontalus visai krutinei, jei kampu į viršų daugiau viršui, o jei kampu žemyn daugiau apačiai krutinės.

alah Matai, kaip, nezinojau. O treneris neleidzia man su laisva stanga dirbt, sako tipo per sunki as juos maza kas neislaikysiu, o si tipo bet kur uzsikabins ir is po jos islysiu big_smile
          Bet juk su mazais svoriais dirbciau, ar net visai be ju smile nieko gi neatsitiktu, reik spaust ji, kad duotu pamiegint, ane?

Paskutinį kartą taisė Women (2008-02-22 15:08)

Neprisijungęs

 
mažvydas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#592 2008-02-22 15:55

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sveiki. Kaip yra daromas Spaudimas virš galvos?

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#593 2008-02-22 15:58

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

mažvydas rašė:

Sveiki. Kaip yra daromas Spaudimas virš galvos?

Pagr. psl. yra pratimų atlikimo paaiškinimas.
Spaudimas virš galvos = spaudimas pečiams.

Neprisijungęs

 
mažvydas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#594 2008-02-22 16:07

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

3F rašė:

mažvydas rašė:

Sveiki. Kaip yra daromas Spaudimas virš galvos?

Pagr. psl. yra pratimų atlikimo paaiškinimas.
Spaudimas virš galvos = spaudimas pečiams.

jo, radau. Dėkui wink

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#595 2008-02-22 16:16

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Women rašė:

studentas rašė:

Women rašė:

O as krutinei darau 10* kampu, neatsimenu kieno vardu treniruoklis ten pavadintas,t.y.su stanga kuri is sonu uz remu kabliukais uzsikabina.
Ten kaip suprantu skyriasi kokia krut.dali treniruoji nuo to virs ar po krut nuleidi stanga,m?

Siūkyčiau atsisakyt to treniruoklio, darant su laisva štanga itraukiama daugiau stabilizuojančių raumenų, svoris šiek tiek mažesnis bus, bet daug efektyviau. Leisti reiktų ties krutinės viduriu, jei arčiau kaklo gali pakenkt pečių sanariam, o jei daugiau link pilvo sumažės krūvis krutinej, tiesiog leidi taip, kad konfortabiliai jaustusi sanariai ir būtu natūralus judesys. Kuri dalis daugiau apkraunama priklauso kokiu kampu suolelis, jei horizontalus visai krutinei, jei kampu į viršų daugiau viršui, o jei kampu žemyn daugiau apačiai krutinės.

alah Matai, kaip, nezinojau. O treneris neleidzia man su laisva stanga dirbt, sako tipo per sunki as juos maza kas neislaikysiu, o si tipo bet kur uzsikabins ir is po jos islysiu big_smile
          Bet juk su mazais svoriais dirbciau, ar net visai be ju smile nieko gi neatsitiktu, reik spaust ji, kad duotu pamiegint, ane?

Aš ne treneris, tai manim labai nepasitikėk. Nieko baisaus ta laisva štanga, tegu kasnors pasaugo kai darysi šita pratimą.

Neprisijungęs

 
zipas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-14
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#596 2008-02-22 17:16

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Kokius pratimus geriausiai daryti krutines apacia iskacialint???

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#597 2008-02-22 17:18

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

zipas rašė:

Kokius pratimus geriausiai daryti krutines apacia iskacialint???

Spaudimas kampu žemyn galva ir plačios lygiagretės, jei tokios yra.

Neprisijungęs

 
Arns
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-01
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#598 2008-02-24 21:16

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Kai darai 5x5, tai kiek suprantu kad reikia kiekviena priejima truputi mazint svori, kad padaryt 5 pakartojimus ?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#599 2008-02-24 21:22

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Arns rašė:

Kai darai 5x5, tai kiek suprantu kad reikia kiekviena priejima truputi mazint svori, kad padaryt 5 pakartojimus ?

Imt reikia tokį svorį su kuriuo visas serijas padarytum 5 pakartojimus.

Neprisijungęs

 
mažvydas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#600 2008-03-03 18:07

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Kaip reikia taisiklingai kvėpuoti darant pratimus?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net