Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

dovysh9999
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 6
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2013-05-30 14:03

Sportas namuose Klausimas

Taigi gyvenu užmiestyje ir turiu galimybiu begioti krosus ir sportuoti.Man 16 metu mano ugis 191 cm o svoris 75kg.Taigi iškilo toks klausimas: Ar galima usikočialinčiau kažkiek jeigu rytais daryčiau 3x20 atsispaudimus ir 2x20 atsilenkimu ir 2x20 pritupimu ir begiočiau krosa ir kas savaite dydinčiau kruvi.Po kiek laiko nu butu kažkoks tas rezultatas jeigu aš rytais valgau varške nu ir koki banana, per pietus mesa ir bulves o vakariene maždaug mesa;ryžius;grikius ir t.t

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#2 2013-05-30 14:09

Re: Sportas namuose Klausimas

dovysh9999 rašė:

Taigi gyvenu užmiestyje ir turiu galimybiu begioti krosus ir sportuoti.Man 16 metu mano ugis 191 cm o svoris 75kg.Taigi iškilo toks klausimas: Ar galima usikočialinčiau kažkiek jeigu rytais daryčiau 3x20 atsispaudimus ir 2x20 atsilenkimu ir 2x20 pritupimu ir begiočiau krosa ir kas savaite dydinčiau kruvi.Po kiek laiko nu butu kažkoks tas rezultatas jeigu aš rytais valgau varške nu ir koki banana, per pietus mesa ir bulves o vakariene maždaug mesa;ryžius;grikius ir t.t

Nu ir is kur mum zinot kada tas rezultatas bus, nu ir supranti, kad mes taves kaip ir nu nepazystam, tai nu ir nezinom kiek tau to kruvio uztenka nu ir to tavo nu vadinamo maisto(tiksliau lesalo) ar uztenka augt kazkam. Taigi valgyk dvigubai daugiau nei dabar valgai(gal ir trigubai, nes garantuoju kad kaip visciukas valgai), pasieskok forume yra programos namu salygom ir pirmyn.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#3 2013-05-30 14:11

Re: Sportas namuose Klausimas

Tau 16 metų, rašyt moki, o skaityt ne?
Paskaityk forumą- paskui klausinėk.
Dabar kaip paklausei kažin kokią nesamonę, tai net atsakyt sunku.
Jei trumpai, tai atsakymas- NE.
Tiksliau rezultatas bus, bet ne toks kokio tu nori.

Pradėk skaitymą nuo mitybos skilties ir tik paskui žiūrėk treniruočių skiltį.
Mityba yra svarbiausias dalykas.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net