Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#13326 2014-04-04 12:21

Re: Valgau, šiuo metu

olegaskimanas rašė:

smekla rašė:

OLEGAI, kiek tu gyvulines kilmes baltymo surenki per diena/ar savaite? beroc minejai kad "tik" pora kart/saw walgai mesa?
ir I dienos raciono baltyma, iskaiciuoji ir augalines kilmes baltymus? t.y ryziai grikiai, nu kruopos, darzoves.?
ai ir dar, ar proteJINA varrtoji ?

Nu, vienam kuno kg. daugiau nei vienas gramas gyvulinio baltymo iskaitant proteina neisieina. Mesos valgau nedaug, tuos 2-3 kart savaitej( paukstiena, jautiena), pora kart zuvi. Skaiciais neskaiciuoju ir kazkaip nepliusuoju bet kad is augalinio maisto amino rugstys panaudojamos tiek raumenims, tiek visam tam kam reikia, tai net kalbos nera, svarbu jo ivairove. Siaip anksciau ir as varydavau be proto tu baltymu(neteisingos info gausa daro savo). Dabar kuris laikas zymiai sumazinus ju kiekius matau vienus pliusus. Raumuo tikrai nekrenta, ryskesnis net esu. Pertekline baltymu dali pakeite naudingesnis maistas. Kaip jau rasiau, prie tokiu baltymu kiekiu tikrai niekad negrisiu. smile

tai jei netingi padeliok pvz kokios dienos savo raciona

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13327 2014-04-04 12:41

Re: Valgau, šiuo metu

Mano manymu nesąmonė valgyt mėsą kas 3dienas, čia jau vegetarizmu kvepia (dar pasakyk, kad ir tas sveika).. Aš žuvies negaliu valgyt, per dieną 3-400 g mėsos tai čia nepasakyčiau kad yra per daug - normalu. Dėl vaisių paaiškink kam jų reikia (be obuolio kokio, kriaušės ir banano), jie nnieko gero neduoda, čia kaip ir majonezas koks, galima valgyt galima ne, nes nebūtina.

Ir niekad nesutiksiu kad vegetarizmas gerai yra ( 2 kartai per savaitę mėsą suvalgyt po 200g). Be to tu sakai, kad visi kurie ankščiau sportavo, jų mitybos irgi nesąmonė, nes ringdavo daug baltymų? smile .. žodžiu, mano manymu nusišnekėjai.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#13328 2014-04-04 12:44

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Mano manymu nesąmonė valgyt mėsą kas 3dienas, čia jau vegetarizmu kvepia (dar pasakyk, kad ir tas sveika).. Aš žuvies negaliu valgyt, per dieną 3-400 g mėsos tai čia nepasakyčiau kad yra per daug - normalu. Dėl vaisių paaiškink kam jų reikia (be obuolio kokio, kriaušės ir banano), jie nnieko gero neduoda, čia kaip ir majonezas koks, galima valgyt galima ne, nes nebūtina.

Ir niekad nesutiksiu kad vegetarizmas gerai yra ( 2 kartai per savaitę mėsą suvalgyt po 200g). Be to tu sakai, kad visi kurie ankščiau sportavo, jų mitybos irgi nesąmonė, nes ringdavo daug baltymų? smile .. žodžiu, mano manymu nusišnekėjai.

taigi sako raumuo nekrenta, gal net paryskejo, tai kur tu cia nesamone matai?

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13329 2014-04-04 12:57

Re: Valgau, šiuo metu

ne pasaptis kad olegas link vegetrazimo traukia gal netgi kazkada tuo ir uzsieme jeigu jum priimtina mesa ar gyvulinius baltymus riboti tai ir ribokit kas per problemos kiekvienas atsirenka kas jam geriausia ir tiek. Norit valgykit mesa karta i savaite norit nevalgykit isvis pasiekpirimentuokit ir susirasit kas jum geriausia. O del to paryskejimo tai viskas i kcal atsireme

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#13330 2014-04-04 13:12

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Mano manymu nesąmonė valgyt mėsą kas 3dienas, čia jau vegetarizmu kvepia (dar pasakyk, kad ir tas sveika).. Aš žuvies negaliu valgyt, per dieną 3-400 g mėsos tai čia nepasakyčiau kad yra per daug - normalu. Dėl vaisių paaiškink kam jų reikia (be obuolio kokio, kriaušės ir banano), jie nnieko gero neduoda, čia kaip ir majonezas koks, galima valgyt galima ne, nes nebūtina.

Ir niekad nesutiksiu kad vegetarizmas gerai yra ( 2 kartai per savaitę mėsą suvalgyt po 200g). Be to tu sakai, kad visi kurie ankščiau sportavo, jų mitybos irgi nesąmonė, nes ringdavo daug baltymų? smile .. žodžiu, mano manymu nusišnekėjai.

Ka gero duoda obuolys, kriause ir bananas? Kur problema retkarciais mesa pakeist, kiausais ir pieno produktais? Mano manymu per mazai apie mityba zinai ir esi uzsiciklines produktuose, todel nusisneki.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#13331 2014-04-04 13:39

Re: Valgau, šiuo metu

samas rašė:

Parapapapapa rašė:

tai tipo kad panaudojamas raumenims tik gyvulinis baltymas - mitas?

2 dalykas, tai as nebezinociau ka valgyt, nes pas mane 4/6 valgiai su vista eina big_smile

Gyvulines kilmes baltymas turi pilna pakuote aminkiu reikalingu raumenims augint. Augaliniai ne pilnus, bet kaip olegas jau minejo, reikia ivairoves t.y. jei pvz valgsi vien ryzius, tai ne kas, bet jei ryziai + pupos - sitas derinys tures ta pilna aminkiu pakuote. Kazkas tokio smile

Samas, sita zinojau. Bet tada reikia labai gilintis kas kokiu aminkiu turi ir derint reik tiksliai

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13332 2014-04-04 13:42

Re: Valgau, šiuo metu

samas rašė:

Ignas87 rašė:

Mano manymu nesąmonė valgyt mėsą kas 3dienas, čia jau vegetarizmu kvepia (dar pasakyk, kad ir tas sveika).. Aš žuvies negaliu valgyt, per dieną 3-400 g mėsos tai čia nepasakyčiau kad yra per daug - normalu. Dėl vaisių paaiškink kam jų reikia (be obuolio kokio, kriaušės ir banano), jie nnieko gero neduoda, čia kaip ir majonezas koks, galima valgyt galima ne, nes nebūtina.

Ir niekad nesutiksiu kad vegetarizmas gerai yra ( 2 kartai per savaitę mėsą suvalgyt po 200g). Be to tu sakai, kad visi kurie ankščiau sportavo, jų mitybos irgi nesąmonė, nes ringdavo daug baltymų? smile .. žodžiu, mano manymu nusišnekėjai.

Ka gero duoda obuolys, kriause ir bananas? Kur problema retkarciais mesa pakeist, kiausais ir pieno produktais? Mano manymu per mazai apie mityba zinai ir esi uzsiciklines produktuose, todel nusisneki.

BE obuolio ir tt. Vynuogės pvz jos iš vis nieko gero, dar koks arbūzas tai pravalo nebblogai skrandį, bet kaip sakau vynuogės, apelsinai ir pan, jų nereikia tiesiog, jie dėl skanumo yra, o ne tam, kad turėtų kažko, ko negauni be jų pagalbos

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#13333 2014-04-04 13:58

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

BE obuolio ir tt. Vynuogės pvz jos iš vis nieko gero, dar koks arbūzas tai pravalo nebblogai skrandį, bet kaip sakau vynuogės, apelsinai ir pan, jų nereikia tiesiog, jie dėl skanumo yra, o ne tam, kad turėtų kažko, ko negauni be jų pagalbos

As taves klausiu ka tas tavo obuolys, kriause ir bananas turi tokio stebuklingo? Ka tu gauni is ju to ko is kitus niekaip negausi?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13334 2014-04-04 15:01

Re: Valgau, šiuo metu

samas rašė:

Ignas87 rašė:

BE obuolio ir tt. Vynuogės pvz jos iš vis nieko gero, dar koks arbūzas tai pravalo nebblogai skrandį, bet kaip sakau vynuogės, apelsinai ir pan, jų nereikia tiesiog, jie dėl skanumo yra, o ne tam, kad turėtų kažko, ko negauni be jų pagalbos

As taves klausiu ka tas tavo obuolys, kriause ir bananas turi tokio stebuklingo? Ka tu gauni is ju to ko is kitus niekaip negausi?

Cukraus

Neprisijungęs

 
vienasdutrys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-07-03
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 1

#13335 2014-04-04 15:04

Re: Valgau, šiuo metu

ismeginau:
http://www.part.lt/img/e5c24d0fe248fe259fc8dddb757fa75474.jpg
http://www.part.lt/img/bd1e11055db263f1cbac636283770fb3465.jpg

va kaip atrodo tas lapelis (ju is viso 4 buna):
http://www.part.lt/img/ff446dc9f17ca0a2fcdedb593aba4aef831.jpg

truputi padauziau su mustuku, kad storis liktu maziau nei 2cm ir idejau i ta lapeli (cia du papai po ~150g dvejuose lapeliuose):
http://www.part.lt/img/a2f65ce02ff4a78790a77c861468962b952.jpg

jau kepa keptuvej (ant silpnos ugnies 5min viena puse, 5min kita):
http://www.part.lt/img/0bb4ae23a26c77d0c78eb3883c0421bf93.jpg
iiiiiir garuoja ant stalo:
http://www.part.lt/img/a1ae3dac4bf9fa2f8da8f111b7765153151.jpg

apibendrinus galiu pasakyt, kad tikrai skaniai gavosi, nereikia i keptuve deti nei laso aliejaus, skonis tikrai geras smile kepant sultys neisbego ir liko vistiena tokia sultinga. kaina 3,49 berots, kaip raso, tai 4 lapeliu uzteks 600g vistienos,  man kaip tik taip ir gavosi. pasiemiau ir kito skonio 'su provanso zolelemis', tai reiks sekancia diena manau isbandyt. jei norit kazko naujo, tai siulau ir jums ismegint wink

Paskutinį kartą taisė vienasdutrys (2014-04-04 15:05)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#13336 2014-04-04 15:06

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

samas rašė:

Ignas87 rašė:

BE obuolio ir tt. Vynuogės pvz jos iš vis nieko gero, dar koks arbūzas tai pravalo nebblogai skrandį, bet kaip sakau vynuogės, apelsinai ir pan, jų nereikia tiesiog, jie dėl skanumo yra, o ne tam, kad turėtų kažko, ko negauni be jų pagalbos

As taves klausiu ka tas tavo obuolys, kriause ir bananas turi tokio stebuklingo? Ka tu gauni is ju to ko is kitus niekaip negausi?

Cukraus

Ok tuom ir baigiam diskusija smile

Neprisijungęs

 
Eko
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-02
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#13337 2014-04-04 15:19

Re: Valgau, šiuo metu

vienasdutrys rašė:

ismeginau:


apibendrinus galiu pasakyt, kad tikrai skaniai gavosi, nereikia i keptuve deti nei laso aliejaus, skonis tikrai geras smile kepant sultys neisbego ir liko vistiena tokia sultinga. kaina 3,49 berots, kaip raso, tai 4 lapeliu uzteks 600g vistienos,  man kaip tik taip ir gavosi. pasiemiau ir kito skonio 'su provanso zolelemis', tai reiks sekancia diena manau isbandyt. jei norit kazko naujo, tai siulau ir jums ismegint wink

Tie lapai vistiek riebaluose ismirkyti. ?

Neprisijungęs

 
vienasdutrys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-07-03
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 1

#13338 2014-04-04 15:23

Re: Valgau, šiuo metu

Eko rašė:

vienasdutrys rašė:

ismeginau:


apibendrinus galiu pasakyt, kad tikrai skaniai gavosi, nereikia i keptuve deti nei laso aliejaus, skonis tikrai geras smile kepant sultys neisbego ir liko vistiena tokia sultinga. kaina 3,49 berots, kaip raso, tai 4 lapeliu uzteks 600g vistienos,  man kaip tik taip ir gavosi. pasiemiau ir kito skonio 'su provanso zolelemis', tai reiks sekancia diena manau isbandyt. jei norit kazko naujo, tai siulau ir jums ismegint wink

Tie lapai vistiek riebaluose ismirkyti. ?

sunku pasakyt, atrodo lapelis paprastas, kaip kepimo popieriaus, palietus nesijaucia kad butu riebaluose ismirkytas, bet speju kazkiek riebalu ant ju yra vistiek, o kiek tai neaisku, neparasyta wink

Neprisijungęs

 
Eko
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-02
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#13339 2014-04-04 16:10

Re: Valgau, šiuo metu

http://i.imgur.com/moQBrKc.jpg
140 vistos, pora makaronu ir cili pipiras su visom seklom. Kas neprate astriai  verktu valgydami. smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13340 2014-04-04 16:56

Re: Valgau, šiuo metu

Eko rašė:

http://i.imgur.com/moQBrKc.jpg
140 vistos, pora makaronu ir cili pipiras su visom seklom. Kas neprate astriai  verktu valgydami. smile

Tai jei čili pipiras pakepintas yra tai tas aštrumas ir dingsta palyginus su žaliu.. Ir girdėjęs kad sėklos nėra labai gerai (na bent kai su maistu dirbau, mum jas liepdavo išimt)

Neprisijungęs

 
Eko
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-02
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#13341 2014-04-04 17:17

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Eko rašė:

http://i.imgur.com/moQBrKc.jpg
140 vistos, pora makaronu ir cili pipiras su visom seklom. Kas neprate astriai  verktu valgydami. smile

Tai jei čili pipiras pakepintas yra tai tas aštrumas ir dingsta palyginus su žaliu.. Ir girdėjęs kad sėklos nėra labai gerai (na bent kai su maistu dirbau, mum jas liepdavo išimt)

Na kiek zinau, gaminant seklas  isema, kad nebutu taip astru, nes pacios seklos yra itin astrios. smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#13342 2014-04-04 17:42

Re: Valgau, šiuo metu

vienasdutrys rašė:

ismeginau:
http://www.part.lt/img/e5c24d0fe248fe25 … a75474.jpg
http://www.part.lt/img/bd1e11055db263f1 … fb3465.jpg

va kaip atrodo tas lapelis (ju is viso 4 buna):
http://www.part.lt/img/ff446dc9f17ca0a2 … aef831.jpg

truputi padauziau su mustuku, kad storis liktu maziau nei 2cm ir idejau i ta lapeli (cia du papai po ~150g dvejuose lapeliuose):
http://www.part.lt/img/a2f65ce02ff4a787 … 62b952.jpg

jau kepa keptuvej (ant silpnos ugnies 5min viena puse, 5min kita):
http://www.part.lt/img/0bb4ae23a26c77d0 … 21bf93.jpg
iiiiiir garuoja ant stalo:
http://www.part.lt/img/a1ae3dac4bf9fa2f … 153151.jpg

apibendrinus galiu pasakyt, kad tikrai skaniai gavosi, nereikia i keptuve deti nei laso aliejaus, skonis tikrai geras smile kepant sultys neisbego ir liko vistiena tokia sultinga. kaina 3,49 berots, kaip raso, tai 4 lapeliu uzteks 600g vistienos,  man kaip tik taip ir gavosi. pasiemiau ir kito skonio 'su provanso zolelemis', tai reiks sekancia diena manau isbandyt. jei norit kazko naujo, tai siulau ir jums ismegint wink

ana savaite galvojau pasiimt ta magi ideja, bet galvoju ai kazkaip brangoka ir galbut nieko nesigaus doro, bet visgi teks ismegint smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#13343 2014-04-04 19:48

Re: Valgau, šiuo metu

uzsivedes rašė:

olegaskimanas rašė:

smekla rašė:

OLEGAI, kiek tu gyvulines kilmes baltymo surenki per diena/ar savaite? beroc minejai kad "tik" pora kart/saw walgai mesa?
ir I dienos raciono baltyma, iskaiciuoji ir augalines kilmes baltymus? t.y ryziai grikiai, nu kruopos, darzoves.?
ai ir dar, ar proteJINA varrtoji ?

Nu, vienam kuno kg. daugiau nei vienas gramas gyvulinio baltymo iskaitant proteina neisieina. Mesos valgau nedaug, tuos 2-3 kart savaitej( paukstiena, jautiena), pora kart zuvi. Skaiciais neskaiciuoju ir kazkaip nepliusuoju bet kad is augalinio maisto amino rugstys panaudojamos tiek raumenims, tiek visam tam kam reikia, tai net kalbos nera, svarbu jo ivairove. Siaip anksciau ir as varydavau be proto tu baltymu(neteisingos info gausa daro savo). Dabar kuris laikas zymiai sumazinus ju kiekius matau vienus pliusus. Raumuo tikrai nekrenta, ryskesnis net esu. Pertekline baltymu dali pakeite naudingesnis maistas. Kaip jau rasiau, prie tokiu baltymu kiekiu tikrai niekad negrisiu. smile

tai jei netingi padeliok pvz kokios dienos savo raciona

Galesiu imest kokia diena(ryt gal).

Neprisijungęs

 
Kubikas
Conchita Wurst
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 618
Atsiliepimai: 0

#13344 2014-04-04 20:04

Re: Valgau, šiuo metu

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:

olegaskimanas rašė:


Nu, vienam kuno kg. daugiau nei vienas gramas gyvulinio baltymo iskaitant proteina neisieina. Mesos valgau nedaug, tuos 2-3 kart savaitej( paukstiena, jautiena), pora kart zuvi. Skaiciais neskaiciuoju ir kazkaip nepliusuoju bet kad is augalinio maisto amino rugstys panaudojamos tiek raumenims, tiek visam tam kam reikia, tai net kalbos nera, svarbu jo ivairove. Siaip anksciau ir as varydavau be proto tu baltymu(neteisingos info gausa daro savo). Dabar kuris laikas zymiai sumazinus ju kiekius matau vienus pliusus. Raumuo tikrai nekrenta, ryskesnis net esu. Pertekline baltymu dali pakeite naudingesnis maistas. Kaip jau rasiau, prie tokiu baltymu kiekiu tikrai niekad negrisiu. smile

tai jei netingi padeliok pvz kokios dienos savo raciona

Galesiu imest kokia diena(ryt gal).

imesk, manau daug kam idomu pamatyt bus!

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#13345 2014-04-04 20:39

Re: Valgau, šiuo metu

Kubikas rašė:

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:


tai jei netingi padeliok pvz kokios dienos savo raciona

Galesiu imest kokia diena(ryt gal).

imesk, manau daug kam idomu pamatyt bus!

Uhu

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#13346 2014-04-04 21:00

Re: Valgau, šiuo metu

uzsivedes rašė:

Kubikas rašė:

olegaskimanas rašė:


Galesiu imest kokia diena(ryt gal).

imesk, manau daug kam idomu pamatyt bus!

Uhu

http://media.giphy.com/media/agUfPKbxAtnUs/giphy.gif

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#13347 2014-04-04 21:27

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Mano manymu nesąmonė valgyt mėsą kas 3dienas, čia jau vegetarizmu kvepia (dar pasakyk, kad ir tas sveika).. Aš žuvies negaliu valgyt, per dieną 3-400 g mėsos tai čia nepasakyčiau kad yra per daug - normalu. Dėl vaisių paaiškink kam jų reikia (be obuolio kokio, kriaušės ir banano), jie nnieko gero neduoda, čia kaip ir majonezas koks, galima valgyt galima ne, nes nebūtina.

Ir niekad nesutiksiu kad vegetarizmas gerai yra ( 2 kartai per savaitę mėsą suvalgyt po 200g). Be to tu sakai, kad visi kurie ankščiau sportavo, jų mitybos irgi nesąmonė, nes ringdavo daug baltymų? smile .. žodžiu, mano manymu nusišnekėjai.

Vegetarizmu kvepia kada isvis nevagoma nei mesos, nei zuvies, nei kazkokiu skerstiniu gyvunu. As juos valgau. Ne daznume esme o ar aplamai vartojama ar nevartojama.Taip kaip visavalgio taip ir vegetaro mityba gali but sveika arba nesveika. Ar prastai subalansuotu vegetaru dieta yra jau negerai, o prastai subalansuota visavalgio mityba nieko tokio? Ar bus didelis skirtumas tarp vegetaro isivariusio pvz kokia mazakraujyste ir tarp visavalgio uzsikimsusiom kraujagyslem, kuri sulaukus puse amziaus jau guldo infarktai? Pasuk galva! Is simto vegetaru del netinkamai subalansuotos mitybos problemu turi gal tik keletas, kai tuo tarpu net apie 50% visavalgiu anksciau laiko mirsta nuo sirdies ligu. Asmeniskai man tai cia ziaurus skaiciai! Lietuviu mitybos ipatumai aplamai nera geri. Tau atrodo keista kaip galima nevalgyt mesos kiekviena diena, o kokiam indui butu keista matyt kai ji valgoma kiekviena diena ir dar tokiais kiekiais. Kaip pavyzdys butu Indijoj vidurkis per metus vienam zmogui mesos tenka tik keletas kilogramu, kai tuo tarpu pas mus apie ~80. Tevai, tradicijos, salies issivystymo lygis ir kiti niuansai savaime lemia kokia bus musu mityba(jei nesidomesim). Taip kaip maitinasi tavo artimieji ar absoliuti dauguma zmoniu nereiskia kad taip ir turi but, kad taip yra gerai. Gimusiu pvz kokioj Amerikoj ir gimusiu Kinijos provincijoj mitybos ypatumai ir supratimas apie visa tai skiriasi kaip diena ir naktis. Cia kalba sukasi apie nesamoninga(nesidomint apie tai) mityba kuria savaime lemia auksciau paminetos aplinkybes. Tas kas i tai gilinasi, nesvarbu is kokios salies tas zmogus bebutu, ka jam diege tevai, visuomene, koks buvo maisto prieinamumas ir t.t. pan. siuo atveju, visu ju mityba supanaseja, nes sveikos mitybos principai zinomi ir jie visam pasauly praktiskai tokie patys.

Vaisiai, darzoves, grudines kulturos turi sudaryt didziaja dali maisto raciono. Nesuprantu kaip galima nurasyt vaisius kaip niekam tikusi nevertinga maista? Visiskas nesusigaudymas mityboj.  Vitaminai, mineralai, skaidulines medziagos... Sakai "cukrus"?Nelabai tinkamas turbut palyginimas kai cukrus neturi visu tu mikro elementu ir yra rafinuotas produktas. Vaisiai neperdirbtas maistas ir su ivairiom mums naudingom-reikalingom medziagom.

Apie didelius kiekius baltymu nesikartosiu, aplamai domekis ir su laiku suprasi koks zalias buvai.

Neprisijungęs

 
Auramis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-02-03
Žinutės: 407
Atsiliepimai: 0

#13348 2014-04-04 22:54

Re: Valgau, šiuo metu

olegaskimanas rašė:

Ignas87 rašė:

Mano manymu nesąmonė valgyt mėsą kas 3dienas, čia jau vegetarizmu kvepia (dar pasakyk, kad ir tas sveika).. Aš žuvies negaliu valgyt, per dieną 3-400 g mėsos tai čia nepasakyčiau kad yra per daug - normalu. Dėl vaisių paaiškink kam jų reikia (be obuolio kokio, kriaušės ir banano), jie nnieko gero neduoda, čia kaip ir majonezas koks, galima valgyt galima ne, nes nebūtina.

Ir niekad nesutiksiu kad vegetarizmas gerai yra ( 2 kartai per savaitę mėsą suvalgyt po 200g). Be to tu sakai, kad visi kurie ankščiau sportavo, jų mitybos irgi nesąmonė, nes ringdavo daug baltymų? smile .. žodžiu, mano manymu nusišnekėjai.

Vegetarizmu kvepia kada isvis nevagoma nei mesos, nei zuvies, nei kazkokiu skerstiniu gyvunu. As juos valgau. Ne daznume esme o ar aplamai vartojama ar nevartojama.Taip kaip visavalgio taip ir vegetaro mityba gali but sveika arba nesveika. Ar prastai subalansuotu vegetaru dieta yra jau negerai, o prastai subalansuota visavalgio mityba nieko tokio? Ar bus didelis skirtumas tarp vegetaro isivariusio pvz kokia mazakraujyste ir tarp visavalgio uzsikimsusiom kraujagyslem, kuri sulaukus puse amziaus jau guldo infarktai? Pasuk galva! Is simto vegetaru del netinkamai subalansuotos mitybos problemu turi gal tik keletas, kai tuo tarpu net apie 50% visavalgiu anksciau laiko mirsta nuo sirdies ligu. Asmeniskai man tai cia ziaurus skaiciai! Lietuviu mitybos ipatumai aplamai nera geri. Tau atrodo keista kaip galima nevalgyt mesos kiekviena diena, o kokiam indui butu keista matyt kai ji valgoma kiekviena diena ir dar tokiais kiekiais. Kaip pavyzdys butu Indijoj vidurkis per metus vienam zmogui mesos tenka tik keletas kilogramu, kai tuo tarpu pas mus apie ~80. Tevai, tradicijos, salies issivystymo lygis ir kiti niuansai savaime lemia kokia bus musu mityba(jei nesidomesim). Taip kaip maitinasi tavo artimieji ar absoliuti dauguma zmoniu nereiskia kad taip ir turi but, kad taip yra gerai. Gimusiu pvz kokioj Amerikoj ir gimusiu Kinijos provincijoj mitybos ypatumai ir supratimas apie visa tai skiriasi kaip diena ir naktis. Cia kalba sukasi apie nesamoninga(nesidomint apie tai) mityba kuria savaime lemia auksciau paminetos aplinkybes. Tas kas i tai gilinasi, nesvarbu is kokios salies tas zmogus bebutu, ka jam diege tevai, visuomene, koks buvo maisto prieinamumas ir t.t. pan. siuo atveju, visu ju mityba supanaseja, nes sveikos mitybos principai zinomi ir jie visam pasauly praktiskai tokie patys.

Vaisiai, darzoves, grudines kulturos turi sudaryt didziaja dali maisto raciono. Nesuprantu kaip galima nurasyt vaisius kaip niekam tikusi nevertinga maista? Visiskas nesusigaudymas mityboj.  Vitaminai, mineralai, skaidulines medziagos... Sakai "cukrus"?Nelabai tinkamas turbut palyginimas kai cukrus neturi visu tu mikro elementu ir yra rafinuotas produktas. Vaisiai neperdirbtas maistas ir su ivairiom mums naudingom-reikalingom medziagom.

Apie didelius kiekius baltymu nesikartosiu, aplamai domekis ir su laiku suprasi koks zalias buvai.

2+ stoltnykstys

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13349 2014-04-05 01:08

Re: Valgau, šiuo metu

Jomajo tu nušokęs nuo proto ar kaip?... Tu gali nevalgyt mėsos, bet kas nevalgys mėsos padirbęs sunkų darbą kris stačias lyginant su tuo kas ją valgo. 2. Jei visi protėviai (moksliškai įrodyti), nebūtų valgę mėsos tai fig znait ar iš vis mus šita žemė nešiotų. Tiek pievų čia prirašei kad net giliau kapstytis nesinori. Tai siūlau variantą (kompromisą), kad tu esi už viską kas subalansuota, o aš už tai, kad be mėsos/žuvies nieko gero nebūtų? Aš gal per daug senamadiškas ar koks kitas šūdas, kuris mano, jog tie kurie prieš tiek metų išgyveno ir padarė viską kad mes būtume darė gerai. O dabar atsiranda tokių kurie sako mėsos nereikia, to ano nereikia, ir pan. Paliksi po savęs kažkokį pėdsaką ryškų, tada galima bus kalbėt, dabar tos kalbos apie mitybą įvairią su daržovėm ir vaisiais be mėsos ir lieka kalbom. Anyway, sėkmės tau, turiu kelis pažįstamus tokius, kurie kalbėjo panašiai kaip tu (nieko bendro su sportu tiesa neturėjo), bet iš tų kelių pora į protą sugrįžo (mano manymu). Malonu "padiskutuot" buvo.

Edit: Dėl tų vaisių ir pan, tai aš nieko nevalgau kas natūraliai neauga aplinkoj kurioj aš gyvenu.. Organizmas vis tiek prisitaikęs prie sąlygų tų, kuriose ilgą laiką prabuvo, todėl mes ir virškinam geriau tai, kas pas mus natūraliai auga

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-04-05 08:26)

Neprisijungęs

 
Kubikas
Conchita Wurst
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 618
Atsiliepimai: 0

#13350 2014-04-05 10:06

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Jomajo tu nušokęs nuo proto ar kaip?... Tu gali nevalgyt mėsos, bet kas nevalgys mėsos padirbęs sunkų darbą kris stačias lyginant su tuo kas ją valgo. 2. Jei visi protėviai (moksliškai įrodyti), nebūtų valgę mėsos tai fig znait ar iš vis mus šita žemė nešiotų. Tiek pievų čia prirašei kad net giliau kapstytis nesinori. Tai siūlau variantą (kompromisą), kad tu esi už viską kas subalansuota, o aš už tai, kad be mėsos/žuvies nieko gero nebūtų? Aš gal per daug senamadiškas ar koks kitas šūdas, kuris mano, jog tie kurie prieš tiek metų išgyveno ir padarė viską kad mes būtume darė gerai. O dabar atsiranda tokių kurie sako mėsos nereikia, to ano nereikia, ir pan. Paliksi po savęs kažkokį pėdsaką ryškų, tada galima bus kalbėt, dabar tos kalbos apie mitybą įvairią su daržovėm ir vaisiais be mėsos ir lieka kalbom. Anyway, sėkmės tau, turiu kelis pažįstamus tokius, kurie kalbėjo panašiai kaip tu (nieko bendro su sportu tiesa neturėjo), bet iš tų kelių pora į protą sugrįžo (mano manymu). Malonu "padiskutuot" buvo.

Edit: Dėl tų vaisių ir pan, tai aš nieko nevalgau kas natūraliai neauga aplinkoj kurioj aš gyvenu.. Organizmas vis tiek prisitaikęs prie sąlygų tų, kuriose ilgą laiką prabuvo, todėl mes ir virškinam geriau tai, kas pas mus natūraliai auga

Apie mityba diskutuoja nutukelis +25kg nuo ugio. NICE BRO. Tai bananu nevalgai? Apelsinu nevalgai? Nes tavo aplinkoje jie neauga, tuo labiau tavo proteviai ju irgi nevalge. Nu tu toks juokingas as negaliu big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net